Posilovny v Brne

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 83, 84, 85  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovny v Brne  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovny v Brne
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Smile04

PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na táborské je někde posilka jo? myslíš tam jak je u té budovy zahrádka? tam jsem viděl nápis posilovna ale nakonec sem se tam nezašel podívat...

každopádně když pojedeš devítkou na vlhkou tak tam máme SPCgym pokud ti stačí trénovat s činkama bez strojů
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Draper

PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud je nekdo zvykly trenovat v beznych komercnich fitkach a prijde do SPC, tak si pak pripada tak trochu jak v jinem svete. Krom toho, ze je tam cvici samej dinosaurus :D , tak je tam i spravna HC atmosfera
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jewix

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Táborské je posilovna hned za mostem ve směru od města. Bývalá škola.

Forza AEK FC:
http://hofyland.cz/?club&klub=31285
Deadlift
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jewix napsal:
Na Táborské je posilovna hned za mostem ve směru od města. Bývalá škola.
Bývalá školka-kam jsem chodil:o)
Pod mostem byla imrvére voda, když trochu sprchlo a ten plecháč štve lidi v okolí už dlouho - když jede vlak.
jurasek

PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak je to na Mendláku s vlastním pitím? vím, že je tam zákaz, ale většina si nosí svoje pití? nevíte jak je to tam s kontrolou? dík
Draper

PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem byl poprve v zivote cvicit v Big1 Fitness na Vaclavske a velmi mne fitko prekvapilo. Prijemne prostredi, obrovsky vyber stroju a cinek, dostatek os , zavazi, lavicek, bohata kardio zona, cross fit sekce a ja nevim, co jeste. Jedno z mala fitek, ktere v realu vypada mnohem lepe nez na fotkach.
Joe Hallenbeck

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryzoto napsal:
niake tipy na dobre posilky v brne? (v časti sever/stred/kralovo pole) chcem vyskušať aspon
5-6

(zatial som bol v blue gym a old gym)

No v Řečkovicích je Gold's Gym. Snad asi "nejlepší" v Brně, ale také suveréně nejdražší.
ghost333

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, v Brně už jsem nějakou dobu, ale chodil sem tu prakticky jen do Velkého Průvanu a MišMaše (zkusil jsem i Blue Gym, ale to se fakt nedá :) )Chtěl bych se zeptat místních na posilovnu v Brně, která bude dobře vybavená a cca od 13 do 15 tam nebude moc lidí. Vybavením myslím hlavně stojan na dřepy (nejlépe i power rack) a nějaké hrazdy, nepotřebuju moc strojů na izolované cvičení. Chodím do MišMaše, který mi vybavením naprosto vyhovuje (2 power racky hlavně), ale bojím se, že teď, když nějak vyštípali nového majitele, který to dost pozvedl, se to tam zhorší. Navíc mi trochu vadí, že je to v suterénu, takže tam není přirozené světlo. Nevěděl by teda někdo o slušné posilovně kdekoliv v Brně, kde bych se nemusel bát, že budu půl hodiny čekat na stojan na dřepy?
Draper

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus BIg1 na Vaclavske, vybavene je to perfektne, prijemne prostredi a stojany na drepy tam mas 2
ghost333

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Zkus BIg1 na Vaclavske, vybavene je to perfektne, prijemne prostredi a stojany na drepy tam mas 2

Díky za tip každopádně, o Big1 vím, nad Mendlákem bydlím, ale co mám info, tak tam chodí docela dost lidí a taky se mi tam nechce z osobních důvodů. Ale něco takového by bylo fajn, klidně i starší, to mi nevadí. Neví někdo třeba, jak je to s cenou v Golds gymu? Vím, že je to dost drahé, ale nevím přesně kolik.
jnerez

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ghost333 napsal:
Čau, v Brně už jsem nějakou dobu, ale chodil sem tu prakticky jen do Velkého Průvanu a MišMaše (zkusil jsem i Blue Gym, ale to se fakt nedá :) )Chtěl bych se zeptat místních na posilovnu v Brně, která bude dobře vybavená a cca od 13 do 15 tam nebude moc lidí. Vybavením myslím hlavně stojan na dřepy (nejlépe i power rack) a nějaké hrazdy, nepotřebuju moc strojů na izolované cvičení. Chodím do MišMaše, který mi vybavením naprosto vyhovuje (2 power racky hlavně), ale bojím se, že teď, když nějak vyštípali nového majitele, který to dost pozvedl, se to tam zhorší. Navíc mi trochu vadí, že je to v suterénu, takže tam není přirozené světlo. Nevěděl by teda někdo o slušné posilovně kdekoliv v Brně, kde bych se nemusel bát, že budu půl hodiny čekat na stojan na dřepy?

Kterého nového majitele tam vyštípali?
Draper

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kód:
Tímto dávam najevo všem příznivcům a známým, že můj "společník" zajistil "vyštípání" mojí osoby z provozovny MišMaš. Daj jsem fitku srdce, dal jsem mu energii...dal jsem mu vše, co jem měl! Vše bylo málo. Návštěvnost a prestyž se neuvěřitelně zvedala. Tímto dnem již nemám s MišMašem nic společného. Doufám, že všichni, kteří jste fitkem prošli, ocenili jste, co vše se díky mojí uprutné práci v provozu a v návštěvnosti změnilo. Odměna byla taková, že jsem se stal nepohodlným a nepotřebným. Věřím, že se k tomu postavíte, jak je správné a třeba. Já jsem opravdu zhnusen chováním některých lidí, kteří se tváří jako féroví a přátelští. Jsem opravdu zhnusen, co mi udělali. Hodně štěstí i vám!!!

Dále mi bylo nyní sděleno, že pokud nepředám okamžitě přístupy k těmto stránkám, aby měli pod kontrolou to, co si myslím a jaké svoje myšlenky budu interpretovat, budou podniknuty kroky, abych se dostal do vězení. tak svět oplácí. Jsem zhusen.

Prosím každého o sdílení, ať se dozví lidé, se kterými jsem kdy jednal jako zástupce Mišmaš Fitnes, že již s tímto podnikem nic nemám a mít nebudu. Ať se to dozví co nejvíce lidí. Stránku ruším.

Petr Havlíček
jnerez

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
kód:
Tímto dávam najevo všem příznivcům a známým, že můj "společník" zajistil "vyštípání" mojí osoby z provozovny MišMaš. Daj jsem fitku srdce, dal jsem mu energii...dal jsem mu vše, co jem měl! Vše bylo málo. Návštěvnost a prestyž se neuvěřitelně zvedala. Tímto dnem již nemám s MišMašem nic společného. Doufám, že všichni, kteří jste fitkem prošli, ocenili jste, co vše se díky mojí uprutné práci v provozu a v návštěvnosti změnilo. Odměna byla taková, že jsem se stal nepohodlným a nepotřebným. Věřím, že se k tomu postavíte, jak je správné a třeba. Já jsem opravdu zhnusen chováním některých lidí, kteří se tváří jako féroví a přátelští. Jsem opravdu zhnusen, co mi udělali. Hodně štěstí i vám!!!

Dále mi bylo nyní sděleno, že pokud nepředám okamžitě přístupy k těmto stránkám, aby měli pod kontrolou to, co si myslím a jaké svoje myšlenky budu interpretovat, budou podniknuty kroky, abych se dostal do vězení. tak svět oplácí. Jsem zhusen.

Prosím každého o sdílení, ať se dozví lidé, se kterými jsem kdy jednal jako zástupce Mišmaš Fitnes, že již s tímto podnikem nic nemám a mít nebudu. Ať se to dozví co nejvíce lidí. Stránku ruším.

Petr Havlíček

Cože? kdy? Ještě minulej týden sem tam byl a fitko se fakt dost zvedalo. Tak to nechápu.
Draper

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to info z dnesniho dopoledne a podle reakci i dost navstevniku Mismase odchazi s nim, ale myslim, ze to nebude tak horke.

Naposledy upravil Draper dne st únor 12, 2014 8:05 pm, celkově upraveno 1 krát
jnerez

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Je to info z dnesniho dopoledne.

Masakr. Tp je teda hodně špatný. Co teď bude či nebude asi nikdo tu neví??

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovny v Brne Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 83, 84, 85  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: