Tribulus Terrestris - názory na užívání


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tribulus Terrestris - názory na užívání  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Tribulus Terrestris - názory na užívání
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

duke.dukem napsal:
citace z vyse uvedeneho odkazu:

"V současné době existují v Bulharsku pouze dva hlavní producenti nabízející extrakty s vysokým obsahem protodioscinu: VemoHerb Tribulus Terrestris (60 % protodioscin) a Sopharma Tribestan (průměr 54 - 55 % protodioscin/protogracilin)."


Já bych doporučil brát tahle tvrzení s rezervou. Neříkám neveřit, ale brát s rezervou...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
duke.dukem


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Já bych doporučil brát tahle tvrzení s rezervou. Neříkám neveřit, ale brát s rezervou...


Jj, zrovna jsem to editoval
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michoo


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mel jsem vice tribulusu i od Extrifitu, treba i 10 kapsli denne. Pak jsem mel Vemoherb a to jen 3 kapsle denne a byla znatelne lepsi regenerace. Pro me je jednicka Vemoherb.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem líný to hledat. Nemáte někdo odkazy na nezávislé studie o jeho účinnosti? Tohle je bohužel výrobek ideální pro placebo efekt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michoo


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odkaz na studie nemam, ale na strance reflexu mas tabulku s hodnocenim ucinnosti suplementu a PRAVY tribulus tam je hned pod kreatinem, nebo nastejno ted nevim.
Problem ve studijich je s jakym tribulusem se delala. Ucinny je jen pravy bulharsky. Proto hodne lidi rika ze tribulus jim nefunguje protoze berou ten neoriginal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michoo napsal:
Ucinny je jen pravy bulharsky. Proto hodne lidi rika ze tribulus jim nefunguje protoze berou ten neoriginal.


Toto není z mého pohledu pravdivé tvrzení.
Přijde mi to, jako kdyby někdo napsal, že jediné hovězí maso, které obsahuje bílkoviny, je z Argentiny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Michoo


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napisu to teda jinak
Pravy tribulus musi byt pestovany ve specifickych podminkach.
A to malo vyrobcu dela.
Proste to chce brat tribulus ktery udava na obalu mnozstvi protodioscinu. Vyrobce ktery takovy unikatni tribulus ma se tim jiste rad pochlubi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michoo napsal:
Odkaz na studie nemam, ale na strance reflexu mas tabulku s hodnocenim ucinnosti suplementu a PRAVY tribulus tam je hned pod kreatinem, nebo nastejno ted nevim.
Problem ve studijich je s jakym tribulusem se delala. Ucinny je jen pravy bulharsky. Proto hodne lidi rika ze tribulus jim nefunguje protoze berou ten neoriginal.

Reflexu v tomhle věřím jako Hansovi když mi v teleshopingu nabízí mixér. Proto mluvím o nezávislé studii. Skutečně nezávislé.
Já jsem tribulus zkoušel a žádnou změnu jsem nepozoroval. Věk mám, dlabal jsem drahý bulharský. Změna nemusí být pozorovatelná na chování či pocitech, ale pro mě to znamená že bych měl být skeptický.
Kdybych znova šel do tribulusu (jak se to vlastně správně skloňuje?), musel bych si udělat testy na hladinu testosteronu. Předtím a potom. Nevíte někdo kde (a zda) se provádí, kolik stojí a zda je k tomu potřeba nějaké doporučení?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michoo


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reflex je nejserioznejsi vyrobce sportovni vyzivy na svete..
Testy na hladinu testosterou se samozrejme delaji u lekare, musis k praktickemu a ten te posle na endokrino..
Ucinky jsem pocitoval jako lepsi regeneraci.
Od koho jsi mel tribulus? Pises ze pravy bulharsky, ale dirmy casto pisou bulharsky tribulus a vubec to neni pravda, jake bylo udavane procento protodioscinu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iv0o


PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 11:45 am    Předmět: vyber Odpovědět s citátem

ktore s tychto bulharskych tribulsov by ste odporucili vemoherb alebo sopharma tribestan alebo ten od reflexu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Michoo napsal:
Reflex je nejserioznejsi vyrobce sportovni vyzivy na svete..
Testy na hladinu testosterou se samozrejme delaji u lekare, musis k praktickemu a ten te posle na endokrino..
Ucinky jsem pocitoval jako lepsi regeneraci.
Od koho jsi mel tribulus? Pises ze pravy bulharsky, ale dirmy casto pisou bulharsky tribulus a vubec to neni pravda, jake bylo udavane procento protodioscinu?

To nemyslíš snad vážně. Reflex může být co chce, ale není to dobročinná organizace na poradu sportovcům. Jejich cílem je maximalizace dlouhodobého zisku a toho nedosáhnou pokud budou podkopávat prodej svých výrobků.
Škoda že nejde jít rovnou na testy a zaplatit si je. Nechci obvoďákovi vysvětlovat proč na ty testy chci.
Vybíral jsem si takový který měl procento vysoké. Mimochodem, neříkám že mi testosteron nezvedl. Jen že jsem subjektivně necítil změnu. Proto chci objektivní měření.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak neni tribulus jakop tribulus,to je jasne,spousta firem se snazi nalakat jiz leta na obsah saponinu,coz je nesmysl,celkem by me zajimalo kdyz firmy jako treba extrifit udavaji 90 procent saponinu,kolik je tam prave protodioscinu? to radsi nikdop nerekne,jeden z nejlepsich tribulu jsem mel krom tribestanu,je maximus,ma jen okolo dvaceti procent saponinu,ale je tady na trhu jeden z nejsilnejsich ....zaroven by me zajimalo proc poradci ronnie.cz uvadeji ze tribulus nema zadne vedl ucinky? je to lez jako vez a dukaz nevzdelanosti a absolutni neprofesionality,vedlejsich ucinku muze byt spousta a jsou detailne popsane a prozkoumane-excitace,spatny spanek,zive sny,snizena hladina cukru atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hobbyt


PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 3:32 pm    Předmět: kotvicnik zemny Odpovědět s citátem

Caute ludia. Na bazosi som nasiel inzeraty na predaj susenej vnate kotvicnika zemneho (tribullus terestris). Ako posudit kvalitu toho? Kolko to ma saponinov? Predajca tam pise ze to ma odskusane a rychlejsie nabera
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 3:40 pm    Předmět: Re: kotvicnik zemny Odpovědět s citátem

hobbyt napsal:
Caute ludia. Na bazosi som nasiel inzeraty na predaj susenej vnate kotvicnika zemneho (tribullus terestris). Ako posudit kvalitu toho? Kolko to ma saponinov? Predajca tam pise ze to ma odskusane a rychlejsie nabera


prosím tě neber to !!!
jen uletíš prachy !!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hobbyt


PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2013 3:41 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

A ked si kupis tribulus v tabletach neuletis prachy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tribulus Terrestris - názory na užívání Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: