Grogy...Nový začátek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 151, 152, 153 ... 183, 184, 185  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grogy...Nový začátek  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grogy...Nový začátek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Koutňa


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

grogy napsal:
Koutňa-Teď mám nějakých stabilních (+- pár kilo ) 123,5 zejtra se začínám přepíjet

Až zítra?? Vždyť závodíš v sobotu... no tak to teda hodně štěstí...
_________________
Murphyho zákon: "Všechno si pečlivě zapisuj, vypadá to aspoň, že si něco dělal."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koutňa napsal:
grogy napsal:
Koutňa-Teď mám nějakých stabilních (+- pár kilo ) 123,5 zejtra se začínám přepíjet

Až zítra?? Vždyť závodíš v sobotu... no tak to teda hodně štěstí...

no....doufám že je zejtra středa, ne? neboj prosimtě, maximálně si uříznu nohu...
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LLLuke


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koutňa napsal:

Až zítra?? Vždyť závodíš v sobotu... no tak to teda hodně štěstí...

To je Jihlava, tam fungujou jiné zákony shazování :-D.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutňa


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LLLuke napsal:
Koutňa napsal:

Až zítra?? Vždyť závodíš v sobotu... no tak to teda hodně štěstí...

To je Jihlava, tam fungujou jiné zákony shazování :-D.

Si říkám, že se s tím v tom Brně nějak roztahuju a zbytečně se trápím...
_________________
Murphyho zákon: "Všechno si pečlivě zapisuj, vypadá to aspoň, že si něco dělal."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubejk


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nesliboval si mi nahodou, ze mi napises vahu v sobotu vecer, po tech vasich pizzach a kuratech?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když tak mi dej v pátek vědět že vážíš o 5 kilo víc, ať se zbytečně ráno ve 4 neseru do Prahy na otočku a pořádně se vychrápu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LLLuke


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koutňa napsal:

Si říkám, že se s tím v tom Brně nějak roztahuju a zbytečně se trápím...

no pokud stahuje 3,5 kg tak začal pozdě i když i teď se to zdá, ale pokud potřebuješ shodit do kg tak stačí jen málo úprav a trápení možná tak den předem, taky už jsem to trochu pozměnil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurva běžtě všichni do prdele, teď začnu přemejšlet, jestli to vůbec stáhnu
to ste teda kamarádi

Miro, když budu mít o víc jak 5kg (to co už se nevyfluše ) tak ti častně ráno zavolám, ať na to sereš

Kuba- no já jsem si na to vzpomněl, ale zklamaně jsem slezl z váhy s 123,5 takže jsem ti to pak ani nepsal... (ale nechápal jsem to, moje tělo je fakt divný )
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/


Naposledy upravil grogy dne út duben 09, 2013 9:56 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

grogy napsal:
Kurva běžtě všichni do prdele, teď začnu přemejšlet, jestli to vůbec stáhnu
to ste teda kamarádi

Budeš mít co vyprávět vnoučatům! Určitě váhovku uděláš ;) Hlavně ale ať máš pak sílu na osobáky!
nahoru
grogy


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
grogy napsal:
Kurva běžtě všichni do prdele, teď začnu přemejšlet, jestli to vůbec stáhnu
to ste teda kamarádi

Budeš mít co vyprávět vnoučatům! Určitě váhovku uděláš ;) Hlavně ale ať máš pak sílu na osobáky!

Píšu s k tobě velký významný plus...narozdíl od těch ostatních parchantů
já to vidím tak že nakonec ještě budu kilo pod váhovku a budu nadávat že na mě dresy moc visej díky, budu se snažit
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mistroství Evropy Juniorů

Dřep
1x300 2:1 malá hlouba
1x300 3:0 OK

1x310 3:0 OK PR


Benč
1x180 2:1 OK
0x187,5 nedotlačeno

1x187,5 3:0 OK PR



Mrtvola
1x270 3:0 OK
1x280 3:0 OK
0x285

BW-119,76
Total-777,5 PR
Wilks-447,2 PR
Umístění- 8mé místo


No, pár slov. Chtěl bych tady napsat že jsem všem nevěřícím vytřel zrak a naprosto přesně jsem odvodnil, ale přiznám se, že v pátek jsem trošku nervní byl. V pátek ráno jsem měl 123, nesolil jsem nepil jsem, a čekal jsem až to spadne. Okolo poledne (15:00+-) jsem měl 122,1 to už jsem byl lehce nervní, že to leze nějak pomalu. Večer když jsem šel spát kolem půlnoci jsem měl přibližně 121, tak jsem se začal připravovat, že tomu bude možná potřeba ráno trošku pomoct. No ráno jsem navážil doma 120,1 tak jsem to teda neřešil že to nějak dopadne. Když jsem tam dojel asi o hoďku dřív tak jsem měl možnost skočit na tu soutěžní váhu, jen tak na nečisto, ukázala nějak 119,9 takže jsem tu následnující hodinu radši ani nedejchal nakonec jsem navážil 119,76 takže jsem se ve výsledku parádně ztrefil.

Potom byl čas, hodinu zhruba, tak jsem se trošku napil, nasolil, a odpočíval.

Při rozcvičení na dřep mi začal dělat v rozcvičovně trošku starosti dres, vypadal přes stehna neobvykle volně, naštěstí se mi to asi jen zdálo. V rozcvičovně jsem šel jenom lehoučce do 280, samozřejmě bez hloubky. Nu, vypadalo to zajímavě. Základ 300, na tu váhu jsem si bez problému věřil, akorát jsem trošku postrádal smysl pro rovnováhu. Bylo to lehoučký, ale nedostal jsem se dolů takže neplatný. Druhým jsem šel radši to samý, nechtělo se mi zvyšovat. věděl jsem že budu muset jít níž. Tak jsem šel, dolů, dolů, čekám kdy na mě Míra zařve, furt nic, tak jdu dolů, dolů, začínám si myslet že Míra usnul, furt jdu dolů, když už narazím prdelí na podlahu a říkám si že takhle dole jsem nikdy nebyl, šel jsem nahoru (jestli mira nakonec řval, tak jsem to neslyšel )těžký to nebylo, ale jak jsem šel pomalu dolů, tak mi to dost ubralo. Nakonec to prej byla taková akorát pěkná hloubka. třetím teda 310 nechtěl jsem víc riskovat bylo potřeba sbírat kila. Hloubka prej moc pěkná nebyla, ale 2:1 jsem to dostal. Těžký to nebylo, kdybych nepromrdal první pokus mohl jsem jít ještě o 10 kg víc.


Na benče odvodňování spíš prospělo. Dres nebyl volnej, ale mohl jsem si pěkně položit jak jsem potřeboval. Na první jsme stáhli triko zbytečně moc, nepokládal jsem vyloženě těžce, ale potom mi to na hrudníku trošku poposkočilo...no, 2:1 platnej. Druhým 187,5 položeno líp než předtím, ale potom mi úplně odešel dotlak, docela dlouho jsem s tím zápasil než mi to odebrali. Na třetí jsem se nechal přemluvit na stažení rukávků (což byl moc dobrej nápad) ale měl jsem z toho docela dost strach. Sice to bylo zase těžký, ale dobře jsem zapsal 187,5


Na mrtvoly jsem měl nově sešitý ramínka, protože na tréninku byly volný ale už jsem to nestihl zkusit, byl to trošku risk, ale nečekal jsem že to udělá co to udělalo. V rozcvičovně jsem šel jenom 220 a 250 lehce, ale šel jsem do toho docela hnusně, nemohl jsem se poskládat. Základ 270 jsem dal, ale těžce, tahal jsem to jeřábem. pochopil jsem že ty ramínka jsou zlo, takže to bylo potřeba rychle rozpárat. Nejdřív byly pokusy s plechovkou (nůž jsem si samozřejmě chytře zapoměl, ač jsem tuhle možnost předvídal už i doma) nakonec jsme naštěstí sehnali nůž, takže to šlo. Druhým 280, zase těžkej, ale čistě 3:0. Třetím jsme to měnili podle ostatních jak to vycházelo. Jednu chvilku jsem měl jít 290 pak 295 ale protože soupeř už nedal, tak stačilo 285 abych přeskočil hned 2 soupeře. No rval jsem to jak jsem mohl, ale už to odolalo, Takže jsem byl o 2,5kg na totalu předehnán 2ma soupeři....škoda.


No, co si budem povídat, čekal jsem něco jinýho, ale na závodech to hold většinou nevyjde no byla to docela makačka, po dřepu bylo jenom 20 minut do benčů, a potom zase 20 minut na mrtvoly. Ale tak co...Jako junior jsem tam první rok, příští rok by to mohlo být veselejší (jen pro představu, ten co vyhrál, Rusák, měl total 977 ). Chtěl bych poděkovat Mírovi, kterej mě tam obskakoval, bandážoval a tak všechno. Potom Ivet, za psaní lístečků, a asistenci, a ještě Lence, za nejlepší fanynku v publiku

Ještě musím pochválit pořadatele, myslím že závod byl na hodně dobrý úrovni. Bylo to v asi docela novým, hezkým čistým hotelu (ale nespal jsem tam, takže hodnotím jenom soutěžní prostory) byla tam luxusní rozcvičovna (snad 7, nebo 8, ani nevím, plnohodnotných stanovišť....na 14 lidí docela dost ) pěkný podium, Dobrý nakladači, hladkej průběh...spokojenost.. Pokud bych něco měl vytknout, tak snad jenom menší rampa směrem na podium (ale fakt docela pozvolná, takže to nebylo takový drama) a to že na podiu běhali po stropě 2 takový barevný světla...chvilkama to svítilo do xichtu, a chvilkama to vypadalo jak na diskotéce ale to jsou takový drobnosti, jinak to byl fakt pěkně zvládnutej závod

Posledních několik týdnů jsem byl takovej lehce utahanej, měl jsem chuť se na cvičení vysrat a odpočívat, tak jsem plánoval vysrat se na to po ME. Ale, i když je to dost divný, tak třeba teď mám úplně strašně velkou chuť cvičit takže uvidíme, co kdy a jak se začnu protahovat.


Byla ještě možnost závodit na slovensku za měsíc, nebo tak nějak, ale na 95% procent se účastnit nebudu. Jarní forma co jsem (ne?)měl už asi lepší nebude, radši se líp připravím na podzim.
Teď následující přibližně 3 měsíce, úplně vysadím veškerej equipment aby si tělo trošku odpočinulo, pojedu hodně všelijakejch doplňků.... Mrtvoly, dřepy, benče, sice vynechávat určitě nebdudu, ale taky nahodím nějakej vyšší objem (i když u mrtvol nic neslibuju ). Možná teď taky v týhle tý nepřípravný fázi zkusím shodit pár kilo, ale neberte to vůbec vážně třeba si to zase rozmyslím No a po tomhle (začátkem prázdin) začnu přípravu na podzim, kde by zase šlo něco vymyslet.


_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný a gratulace.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 5:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Tak jsem šel, dolů, dolů, čekám kdy na mě Míra zařve, furt nic, tak jdu dolů, dolů, začínám si myslet že Míra usnul, furt jdu dolů, když už narazím prdelí na podlahu a říkám si že takhle dole jsem nikdy nebyl, šel jsem nahoru

... znám ... a pak mám 0:3

Gratuluju k pěkným osobákům !

... a k váhovce :)
poslat to za den o 3kg dolů, uhynu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

super vykony, ty mas silu jak malej tank

to vas bylo 14 v kategorii?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Madball, Ustinov: Díky
ne, bylo nás 14 v skupině ale v kategorii nás bylo 9...těch zbylých 5 bylo z +120ti

E-witch- Dík jo, člověk si už myslí kdovíjak není hluboko a oni si pak dovolej mu to ještě neuznat...
Nemůžeš ty 3 kila vztahovat na sebe...když jsem je stáhnul já, tak (krom nasranosti) to na mě nebylo poznat....ty kdybys stáhla 3 kila tak už bude skrz tebe vidět




Mám i všechny videa, snad je sem v průběhu dneška hodím
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grogy...Nový začátek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 151, 152, 153 ... 183, 184, 185  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: