Freimen - příprava


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Freimen - příprava  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Freimen - příprava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Freimen


PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 7:43 pm    Předmět: Freimen - příprava Odpovědět s citátem

Vážení přátelé, mám velkou radost, že opět po dvou letech zakládám svůj tréninkový log a po 6 letech jsem před dvěma týdny začal opět přípravu na závody . Se založením logu jsem čekal až na zveřejnění http://kulturistika.ronnie.cz/c-15706-spartan-race-2013-moninec-videoreportaz.html[/url] dnešní reportáže jednak pro to, abyste viděli transparentní srovnání mé startovní postavy a kondice a současně abyste pochopili, proč jsem se díky skvělé atmosféře pro přípravu na Spartan Race - Sprint na 28. 9. rozhodl oproti tomu se nachystat na nějakou soutěž ve fitness.

Hlavním důvodem tohoto rozhodnutí je skutečnost, že sport mi dal v životě vždy odpověď na vše. Většina z Vás asi ví, že jsem v roce 2007-08 měl problémy se srdcem, v roce 2010 pak mononukleózu, minulou zimu i tuhle vždy troje antibiotika. Proto je pro mě ohromnou motivací se na tyto závody připravit a závody se ctí dokončit, když jsem před několika lety nevyšel ani do druhého patra. Dalším důvodem je skutečnost, že mě už vadí, že si mě každý pamatuje už jen jako reportéra/moderátora a ne jako sportovce. Proto se přiznám, že jsem si s myšlenou se připravit na fitness - athletic pohrával již v zimě, ale pak jsem měl dost náročné jaro (děda, já pak 3x atb.). Nyní ale vidím obrovskou motivaci překonat zdraví ačkoliv jsem si před 2 týdny přímo při reportáži říkal, že tohle bych nikdy nemohl uběhnout a ani teď stále nevím, nakolik mě zdraví pustí.

Co se týče fóra, není to tak, že bych se nechodil. Jsem tu vždy alespoň 1x denně a články i fórum sleduji, ale s prací, doktorských studiem, funkcí ve svazu, víkendy na soutěžích a dalšími starostmi už nemám čas na hádky a příspěvky jako dříve

Mým cílem je tedy dokončit Spartan - Sprint a dostat se během léta do soutěžní kondice s postavou fitness sportovce, který by mohl jít na závody. Nicméně obrovskou motivací je dokončit Spartan Race - Sprint a to řekněme mezi prvními 500 účastníky a v soutěži týmů do 50. místa .

Počáteční forma - cca 78 kg, viz. odkaz a videoreportáž výše, kde je vidět moje "forma". Aerobní kondice špatná, na jeden zátah jsem uběhl na prvním tréninku na asfaltu po rovině v úterý 11. 6. pouze 1,02 km, první trénink v posilovně ve čvrtek 13. 6. V posilovně jsem v té době nebyl cca 2 měsíce, v polovině května jsem sice vyhrál opět po roce Dračí lodě na Vltavě, ale jinak jsem toto jaro sportu moc nedal a podle toho to navenek i uvnitř vypadá.
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/


Naposledy upravil Freimen dne út červen 25, 2013 7:54 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 7:46 pm    Předmět: Re: Freimen - příprava Odpovědět s citátem

drzim palce, doufam, ze mi ty podrzim misto v tymu RW
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 7:53 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Trénink:

vytvořil jsem si metodiku třídenních cyklů, která mi zatím skvěle funguje, jde o to, že během tří dní musím zvládnout silový trénink v posilovně (moje variace Korte) a vytrvalostní trénink zahrnující běh 5+ km a outdoor plyometrii a cvičení s vlastním tělem (shyby, kliky na bradlech, burpees) a den volna.

Zatím mám za sebou za ty 2 týdny 4 tréninky v posilovně a 4 tréninky venku, v posilovně klasicky Korte vše po 60 kg, pak 65 kg, 70 kg a dnes už 75 kg.

25. 6. 2013 - posilovna

benchpress
1x15x50 kg
3x5x75 kg
3x6x62 kg
1x15x50 kg

mrtvý tah
1x12x50 kg
3x5x75 kg
3x6x62 kg

dřep
1x12x50 kg
3x5x75 kg
2x6x62 kg

přítahy velké činky k bradě
1x12x30 kg
5x8x43 kg

zdvihy velké činky ve stoje
1x12x30 kg
3x8x40 kg

francouzský tlak s velkou činkou
1x12x30 kg
3x8x40 kg

cable kneeling crunches
1x25x90 lbs
2x15x110 lbs

Btw. kdyby tu byl v Praze podobný blázen, který by se také chystal v průběhu léta a šel by např. zítra běhat v dešti :), cvičím v Olympia fitness a běhání dělám nejčastěji na Ladronce, tak se můžeme domluvit, budu rád.
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 7:53 pm    Předmět: Re: Freimen - příprava Odpovědět s citátem

Když ten termín nebudu pryč, tak bych si to taky rád zkusil =) Přecijen to z Brna daleko není. Tak makej a ať drží zdraví, přes léto tam je určitě největší šance ;)
nahoru
jari


PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když ten termín nebudu pryč, tak se rád přijedu podívat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Když ten termín nebudu pryč, tak bych si to taky rád zkusil =) Přecijen to z Brna daleko není. Tak makej a ať drží zdraví, přes léto tam je určitě největší šance ;)


jari napsal:
Když ten termín nebudu pryč, tak se rád přijedu podívat


Se mnou to není žádné coby kdyby, mám Vás rovnou přidat ??? https://forum.ronnie.cz/post1041039.html#1041039
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jari


PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Néééé Fakt ne, na to já vůbec nejsem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Néééé Fakt ne, na to já vůbec nejsem

ty hele, když to zvládl Milan Suchý i ten 140 kg Roman, tak pojď na to taky s námi, alespoň se vyrýsuješ, bude sranda Já na to taky nejsem, v tom je právě to, co pochopíš až v cíli a teď to vůbec nemyslím jako legraci
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: pá červen 28, 2013 8:36 am    Předmět: . Odpovědět s citátem

včera jsem nestihl trénink, protože jsme ve fakultní nemocnici měli celý den jednání, ale abyste neocházeli z mého logu s prázdnou, mám tu pro pobavení starších mazáků fotku hrníčku, ze kterého pije nic netušící kolegyně u nás na interní klinice v kanceláři

_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mrmza


PříspěvekZaslal: pá červen 28, 2013 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hezkej :) ale ta barva...spíš bych čekal Pfizer.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 12:30 am    Předmět: . Odpovědět s citátem

Od pátku jsem na filmovém festivalu v Karlových Varech, takže od rána do večera na filmech, ale dnes jsem si udělal čas na skvělý trénink se strongmanem no pain Zdeňkem Chuchelem ve Sportstudio Prima. Perfektní trénink, váhy super, pěkně jsme se hecovali :)

Trénink:

benchpress
1x15x50 kg
1x10x70 kg
5x5x80 kg

mrtvý tah
1x12x50 kg
1x8x70 kg
5x5x80 kg

dřep
1x12x50 kg
1x8x70 kg
4x5x50 kg

přítahy vč k bradě
1x12x40 kg
3x8x50 kg
1x12x40 kg

zdvihy velké činky ve stoje
1x12x30 kg
4x8x40 kg

francouzský tlak s velkou činkou
1x12x30 kg
4x8x40 kg

cable kneeling crunches
3x20x50 kg

Fotka po tréniku s no pain Zdeňkem Chuchelem a bývalým mistrem ČR v 90. letech a současných reprezentantem SKFČR v masters v kulturistice, Martinem Šolínem. Moc pěkné setkání.

_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

frei ako je na tom zdenek, noha už lepšie, či? Vyzerá teda dosť pochudnute.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dej vědět, až půjdeš znovu cvičit, jsem tu taky v KV.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No_pain


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sejdeme se asi ve středu zase, tak dá snad vědět :) jinak noha ještě není po operaci a posledních pár měsíců jsem nic nedělal :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 7:39 am    Předmět: . Odpovědět s citátem

další trénink bude zítra v 10:30 ;-)

mimochodem kdo je v KV na fesťáku, ať se taky k přidá
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Freimen - příprava Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: