Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 716, 717, 718 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MAST3R


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak pánové, mě štve, že někteří nedokáží ocenit třeba maličkost, uvedu příklad:

Momentálně se scházím s jednou holkou, známe od základk atd, atd,... jednou jsme se tak nějak bavili o těch nových obalech Coca-Coly, jak jsou tam ty jména, že ona se svým nikde neviděla, tak jsem jí našel (byl jsem pro ní ve 4 obchodech), myslel jsem, že z toho bude mít aspoň trochu radost a řekne to blbé "díky", ale opak se stal pravdu, nejenže neřekla ani díky, ale jediné co řekla: " já to stejně nepiju" nebo něco v tom smyslu. Stálo to blbých cca 25,- nechctěl jsem, aby mi za to urvala ruce, ale aspoň radost projevit mohla, když mi 2 dny předtím říkala, jak by jí chtěla sehnat.

Ale tohle je miminum co mě sere, uvedl jsem to jako příklad, jsou mnohem horší věci, né jenom z její strany, nasrat na všechny... :)
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dej ji priste s napisem Píča.
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plyne z toho jednoduche ponauceni, babe se nezavdecis, mel sis sednout na gauc a poslat ji pro pivo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Je to tak pánové, mě štve, že někteří nedokáží ocenit třeba maličkost, uvedu příklad:

Momentálně se scházím s jednou holkou, známe od základk atd, atd,... jednou jsme se tak nějak bavili o těch nových obalech Coca-Coly, jak jsou tam ty jména, že ona se svým nikde neviděla, tak jsem jí našel (byl jsem pro ní ve 4 obchodech), myslel jsem, že z toho bude mít aspoň trochu radost a řekne to blbé "díky", ale opak se stal pravdu, nejenže neřekla ani díky, ale jediné co řekla: " já to stejně nepiju" nebo něco v tom smyslu. Stálo to blbých cca 25,- nechctěl jsem, aby mi za to urvala ruce, ale aspoň radost projevit mohla, když mi 2 dny předtím říkala, jak by jí chtěla sehnat.

Ale tohle je miminum co mě sere, uvedl jsem to jako příklad, jsou mnohem horší věci, né jenom z její strany, nasrat na všechny... :)

promiň, ale to není chyba na její straně... takhle si může myslet, že ti tu flašku koupila maminka a ty jsi ji jenom předal... kolikrát kdo říká, že něco chce (např. aby nestála konverzace... :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřív by tohle holce udělalo radost a nejen to, třeba by si všimla že o ni máš zájem a tak...
Ale teď je doba trochu jiná a prostě jinak než penězma se holce nezavděčíš a ty keci že ho má ráda a kdoví co, kdyby neměl tučný konto a BMW v garáži, tak by ta láska hodně rychle opadla.
Nejde tu jen o holky, ale i o rádoby kámoše. Bys viděl co by najednou bylo kámošů, ochotnejch, vlezdoprdelků, kdybys měl několik melounů na účtě.
Je k hov**, potkávat ty vyžraný prasata s kun***, jak nakupují oblečení v lux. galeriích... To je pak jasné odkud vítr vane
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moc se divas na klipy na youtube.. v realu to az tak horky nebude, ver mi, otevri okno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spam napsal:
To je pak jasné odkud vítr vane

tak si má kluk najít bohatou hezkou :D však od toho cvičí každej, ne?
nahoru
Reiben


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši s holkama to je snadný. Hledají alfa samce, dominantního, sebevědomého, někoho kdo ví co chce a přitom se z tý holky neposere.. Tím že budeš chodit po krámech jak kokot a hledat nějakou flašku se jménem, tak tím si asi její náklonnost nezískáš. To samé je např. placení za holku. Dokud s ní nespíš, tak jí nic nekupuj.
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stačí si nevybírat svině, nevim co řešíte
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reiben napsal:
Dokud s ní nespíš, tak jí nic nekupuj.

nahoru
Spam


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
moc se divas na klipy na youtube.. v realu to az tak horky nebude, ver mi, otevri okno

Haha, beru to z vlastní zkušenosti. Jeden borec od nás, no borec spíš blbec. Nikdo se s ním nebavil, vometák jak sviňa. Časem se mu podařily nějaký kšefty, jezdí v nové A5, má koupenej novej byt, najednou holek že neví co s nima a kamárádů I ti co o něm říkali jakej je dmnt.
Ano ne všichni a ne všechny jsou takové, to zase jo.
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Spam napsal:
To je pak jasné odkud vítr vane

tak si má kluk najít bohatou hezkou :D však od toho cvičí každej, ne?

Na svaly už holky dávno neberou
EDIT: Krom 15tek
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reiben napsal:
Hoši s holkama to je snadný. Hledají alfa samce, dominantního, sebevědomého, někoho kdo ví co chce a přitom se z tý holky neposere.. Tím že budeš chodit po krámech jak kokot a hledat nějakou flašku se jménem, tak tím si asi její náklonnost nezískáš. To samé je např. placení za holku. Dokud s ní nespíš, tak jí nic nekupuj.


Náklonost nezískáš, ale aspoň poznáš, že jeto nevychovaný jelito.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spam napsal:
guruhonza napsal:
Spam napsal:
To je pak jasné odkud vítr vane

tak si má kluk najít bohatou hezkou :D však od toho cvičí každej, ne?

Na svaly už holky dávno neberou
EDIT: Krom 15tek


Holky pořád letí po svalech, že ne si jenom namlouvají ti co žádný nemají
I když se mi tento týden na koupališti stalo, že skupinka asi 18letých pipin mě komentovaly slovy, že už je to přehnaný.
Ale to jsou mladý trubky, vůbec tomu nerozumí a přehnaný to vůbec není, to je teprve začátek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono každej si pod pojmem svaly představí něco jiného. Já jsem měl na mysli třeba něco v tvém stylu (ano oproti tobě asi nemám svaly )
No a pak jsou ty svaly alá fotka břišáků - 60kg a holky z toho cvrkaj do kalhotek.
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 716, 717, 718 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: