Gamesy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 264, 265, 266  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gamesy  Úvodní stránka -> Ostatní -> Gamesy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BerserK87 napsal:
No od F.E.A.R.-u som nezazil poriadne zimomriavky (fear jednotka a pokracovania perfektne, fear2 nezabudnutelny zazitok v skole, ked raz je svetlo raz neni... brrrr), takze asi sa vrhnem na toto :) vravite ze to uz vyslo co.


tú školu si pamätám veru, ale jednotka sa mi páčila viac v zmysle bojov s tými jednotkami a prišla mi aj brutálnejšia v zmysle damage systému tiel:)
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja malem poustel do kalhot pri hrani dead space pri hrani v noci paradni atmosfera kdy sem se bal co bude za kazdym rohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iv0o


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 6:06 am    Předmět: mars frontier Odpovědět s citátem

najlepsia strategia co som hral a pri tom to je na facebooku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iv0o


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 6:07 am    Předmět: Re: mars frontier Odpovědět s citátem

iv0o napsal:
najlepsia strategia co som hral a pri tom to je na facebooku


mars frontier
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
tú školu si pamätám veru, ale jednotka sa mi páčila viac v zmysle bojov s tými jednotkami a prišla mi aj brutálnejšia v zmysle damage systému tiel:)


Jednička byla i pro mě nejlepší. Umělá inteligence protivníků špičková. Každým dílem to bylo horší a horší bohužel...

Jinak u Outlastu jsem se včera málem podělal.. lekl jsem se tak že myš skoro letěla ze stolu a pak už jsem byl tak podělanej že jsem to rychle vypl a dál nehrál. Nechápu proč se lidská mysl bojí u nějaký hry, vždyť je jedno že umřu ve hře, tak proč se bojím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bo vies co na teba moze vyskocit z kazdeho rohu. Keby mi niekto povedal ze hram half life 3, tak tam napochodujem ako terminator. Ale vcera ako vystupil chlap z auta, tak som mal chut nasadnut nazad a ufujazdit . Potom clovek je uz len na ihlach kedy co bude. V Fear 2 ktora je podla mna jedna z tych lepsich okrem kusok divneho zakomponovania pribehu.. sice popravde akurat F3AR pokulhava na vsetkych styroch. Ja som zacinal s Fear 2 a potom siel na prve casti aby som zistil ze ako to je. Takze ma poriadne vydesila Alma ked sa mi zjavila za prdelou, hlavne ze som sa pozeral ze nikde nic za mnou a ked som sa znova otocil ona tam,skoro som zinfarktoval.

Dead space skusim tiez volakedy, ked uz mam ten original v prepocte za 0,60$ aj DS 3 k tomu :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dead space je taky dobrá serie, opět se mi nejvíc líbila jednička ale ani další díly nejsou špatný. Párkrát jsem se u toho taky dobře lekl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
Turakam napsal:
tú školu si pamätám veru, ale jednotka sa mi páčila viac v zmysle bojov s tými jednotkami a prišla mi aj brutálnejšia v zmysle damage systému tiel:)


Jednička byla i pro mě nejlepší. Umělá inteligence protivníků špičková. Každým dílem to bylo horší a horší bohužel...

Jinak u Outlastu jsem se včera málem podělal.. lekl jsem se tak že myš skoro letěla ze stolu a pak už jsem byl tak podělanej že jsem to rychle vypl a dál nehrál. Nechápu proč se lidská mysl bojí u nějaký hry, vždyť je jedno že umřu ve hře, tak proč se bojím


kdyby to nemělo takovou atmosféru, tak bys to přece nehrál , já už hry mnoho let nehraju, ale pamatuju si, jak jsem hrál s kámošem jednou v noci DOOM 2 bez cheatů na těžší obtížnost a v jednom levelu se poprvé objevila kostřička, co ti z blízkosti dává pěsti do obličeje a když tě vidí z dálky, tak plive ty střely, které tě pronásledují na volném prostranství, když se tam objevila a začala dělat ty svoje zvuky při pohybu, tak jsme se málem posrali, ona je celkem měkká, ale když tě někde překvapí za rohem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No to já si pamatuji jak jsem kdysi dávno s kamarádem hráli toho prvního Alien vs Predator z roku 1999. Jen co jsme uslyšeli a uviděli, že na tom radaru je bílá tečka, tak jsme začli řvát strachy jak malý holky a utíkaly před alienem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1ro


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U F.E.A.R.u rozhodne nejlepsi okamzik kdyz lezete po jednom zebriku, otocite se a najednou Alma. To jsem se fakt skoro pos... Je to uz nekolik let, ale tohle si pamatuju porad moc dobre. Jinak velice neprijemny a to v podstate porad behem cele hry je Dead Space, hlavne prvni dil. Atmosfera se da krajet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1ro


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U F.E.A.R.u rozhodne nejlepsi okamzik kdyz lezete po jednom zebriku, otocite se a najednou Alma. To jsem se fakt skoro pos... Je to uz nekolik let, ale tohle si pamatuju porad moc dobre. Jinak velice neprijemny a to v podstate porad behem cele hry je Dead Space, hlavne prvni dil. Atmosfera se da krajet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak som sa kus dostal dalej v tom Outlaste, ale poviem vam, keby to bolo z duchmi tak mam uz nakane za usami, ale takto ani moc nie. ALe sranda skryvat sa v lockeri. Ciiii? Este aj duchovia budu?

Fear lezenie po rebriku, no hej, otocenie.. to je nic oproti tomu ze leziete hore a v sachte/podlazi/diere za rebrikom rovno pred vami Alma 10 cm od vas. resp vytahy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jezismarja ten zasrany zebrik si pamatuju. Ta animace to udelala tak ze kdyz jsi na ten zebrik lezl tak ses podival jakoby pred sebe, potom dolu a potom zase pred sebe nad zebrik. Predtim se to stalo X krat a pak najednou tam byla ta mala krava a potom dole ten jeden debil.
To byl ten okamzik kdy jsem odinstaloval

Pro ty co se chteji podivat:

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Insano41


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GTA V uniklo na net a můj xbox asi před dvěma měsíci odešel do věčných lovišť brzy se bude muset koupit nový, tohle se nesmí nechat jenom tak

edit: ovšem po shlédnutí gameplayů z toho mám smíšené pocity. Jízdní vlastnosti vozidel mi příjdou jakési odfláklé a celkově mi z toho je nějak smutno ale snad to tak vyapdá jen ve videích a ve skutečnosti to je v pořádku

úvodní loading mě ale dostal
_________________
Fuaaark
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už se na to chystám, právě jsem to dostáhnul, jsem zvědavej jak to rozjedu, četl jsem co si o flashce, což není problém, tu mám, ale abych to udělal dle nějakého postupu správně.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gamesy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 264, 265, 266  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: