Freimen - příprava


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Freimen - příprava  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Freimen - příprava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Freimen


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 11:47 am    Předmět: . Odpovědět s citátem

Já jak cvičím ve více posilovnách po republice, tak jsem prostě zvyklý přijít do šatny a říci ahoj, když odcházím, to stejné, ať je znám či nikoliv, každý vždycky odpoví. To nemluvím o cyklistice, kde se zdraví úplně každý. Mě se na fitness líbí právě ten komunitní rozměr, že sice děláme individuální sport, ale každý přece máme rádi činky, trénink, svaly.

pocasi (uzivatel:), TTeDy : nene, je to opravdu na konci Králova Pole, není to vedle veteriny, je to hřiště Kolečko, našel jsem to přes mapu z jiného topicu : https://maps.google.cz/maps/ms?msa=0&msid=204474166761455760573.0004c48137c8817d5de31

Bara: mám ruce (široké), jak ty, dlouhé ne, to byl dřel kloubky po asfaltu
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 11:54 am    Předmět: . Odpovědět s citátem

Tak dnes jsem šel běhat místo obědové pauzy a to byla tragédie. Včera jsem po 3 dnech v kuse od pátku cítíl, že musím dát pauzu, tak jsem nebyl a myslel jsem, že dneska to bude OK, ale jak jsem to rozběhnul, tak jsem hned po kousku cítil poměrně takovou hluboko uloženou bolest v nohou, stehnech, holenních kostech i vzpřimovačích a po prvním kolečku dostal šílené křeče do obou předních zdvihačů chodidla (ten sval na holeni - musculus tibialis anterior). Nějaké rady, jak zregenerovat po běhu? Spánek a stres je tenhle týden u mě šílený, 2x jedu do Prahy a 2x do Olomouce tento týden (práce, zasedání VV SKFČR, konference,...)

Nějaké rady jak zregenerovat po běhu a WoD? Po silovém tréninku si troufnu říci, že vím léty dobře co a jak a jaké vychytávky zvolit, ale teď cítím takovou divně hluboko uloženou bolest a namoženost ve stehnech, lýtkách i holenních kostech a vzpřimovačích. Nadávkuji vedle ostatního samozřejmě více horčík a hodně vit. C, snad to bude lepší.

Trénink:

běh 3,2 km
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Hynek!


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trochu se zahřát a strečovat, klidně i několikrát denně, masáže, sauna....taky funguje hodně hodně pomalej regenerační běh, popřípadě chůze. Nejsnadnější bude ale asi ten strečink, na netu je toho spousty, jak protáhnout a uvolnit snad každej sval v noze. Já jsem měl problémy s bolestí v obou holeních a pomohlo mi důkladný rozehřátí před během a dynamickej strečink, po běhu 10-15 minut statickýho strečinku a hotovo. Pokud ale budeš běhat dýl, tak se tomu svaly přizpůsobí, zpevní se a bude to ok. A abych nezapomněl,tak je taky z dlouhodobějšího hlediska dobrý občas zařadit výklus naboso ( teď to ještě jde ) nebo v pětiprsťákách ( vibram ), kromě toho,že to učí tělo správnýmu držení a posiluje to svaly, o kterých snad ani nevíš ( teda ty asi jo :)) ),že jsou, tak je to i dobrá regenerace
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 7:42 am    Předmět: . Odpovědět s citátem

Díky za tip, ale čím to je ta bolest holenních kostí. Mě rozbolely ještě více a přímo kosti mě bolí i při chůzi, protahoval jsem, dával magnézium a pyridoxin, ale stejně mě ty kosti bolí. Nějaký tip na to, co rychle s tím?

Rozhodl jsem se tento týden už necvičit a zítra to pořádně nacukrovat, jak z časových, tak výkonnostních důvodů- Včera jsem do noci seděl na zasedání Výkonného výboru Svazu kulturistiky a fitness ČR, cestování tenhle týden šílené - Brno - Olomouc - Brno - Praha - Brno - Praha (tady jsem teď) - Kladno (konference) - Brno - Olomouc - Brno - Bořetice, takže cestování za tento týden už opravdu dost Z těch výkonnostních důvodů cítím, že jsem přirpavený, srdce je v pohodě, kondice věřím je, jen při tom posledním tréninku odcházely svaly, bolest kostí a křeče, tzn. bude lepší to nechat být v klidu až do soboty. Kdybyste měli tip, co s tím, budu moc rád. Díky hynku za nápady.

A co se týče toho překvapení, které jsme vymysleli s Milanem minulý týden, už se to rýsuje, dnes to vyjde: https://www.facebook.com/Fitness.shaker

_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Lunreal


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No když na to přijdeš, taky by mě zajímalo jak s tím bojovat, mě to zastavilo, když jsem trénoval běh na příjimačky, jediné co mi pomohlo byl klid (asi 14 dní bez běhání). Zánět okostice do kterého se to může zvrtnout by nebyl moc ok... prohledej běžecké servery, ale mám takové tušení, že jednoznačná pomoc jiná než ledování a strečink neexistuje.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě tohle udělalo když jsem z ničeho nic (po zimě) začal na jaře často běhat. Stačil mě týden v klidu a bylo to dobré. Je to jak kdyby namožení, ale ta bolest je jiná a hodně nepříjemná, znám ji. Taky hodně dělá obuv a povrch na kterém se běhá. Čím tvrdší povrch, tím větší zátěž na dopadovou plochu...
Tělo si zvykne a mělo by to být ok.
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:28 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Freimen napsal:


S Milanem Šádkem jsme pro Vás do pozdních nočních hodin nachystali překvapení :)



Takže jak jsem slíbil, tak plním a prozradím, co bylo to překvapení. S Milanem jsme vymysleli minulý čtvrtek v nočních hodinách nový pořad Fitness Shaker, kde chceme rozebírat seriózní témata o tréninku a výživě, ale i bulvár z oblasti kulturistiky a silových sportů :) Během víkendu se stihla udělat grafika, scénář, podklady atd. s tím, že jsme na to spěchali kvůli blížícímu se datu Olympie. Vzniklo to hodně spontánně, mluvili jsme u večeře a pár piv o letošní Olympii a jak tam s námi seděl Pavel Grmolec, který je dnes už velmi úspěšný kameraman a tvůrce videí, říkal, tohle by se mělo natočit a nápad byl tu , dali jsme tomu rychle nějaký formát a do příště bychom samozřejmě již chtěli standardní části (fitness news, odborná část, host)

Mrkněte na to a pokud se Vám to líbí, tak nás podpořte lajkem či sdílením.

https://www.facebook.com/Fitness.shaker

_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jari


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkouknul jsem, líbilo se mi. S pár věcma tam teda nesouhlasim a pár malých nepřosností ale jinak super, těšim se na další díl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný nápad, něco takového tu na ČR scéně chybělo - odlehčení, sranda, informace ze zákulisí scény, ale i odborná část, zajímaví hosté atd. Jen tak dál, možná jste rozjeli něco smysluplného a možná i hodně úspěšného.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A možná přijde i kouzelník.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stego


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 9:17 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

[quote="Freimen"]Díky za tip, ale čím to je ta bolest holenních kostí. Mě rozbolely ještě více a přímo kosti mě bolí i při chůzi, protahoval jsem, dával magnézium a pyridoxin, ale stejně mě ty kosti bolí. Nějaký tip na to, co rychle s tím?

Pravdepodobne si si pri behu pretazil soleus, v miestach, kde sa upina na tibiu dochadza k napatiu a tlaku, ak ta boli cela holenna kost, tak by som to nepodcenoval, pri opatovnom pretazovani moze dojst najprv k mikroposkodeniam samotnej kosti a nasledne az k unavovej zlomenine.
Pricinou je prilis velke zatazenie, ak si predtym nebehal, asi by si mal zacat trosku pozvolnejsie a idealne az ked ta to uplne prestane boliet. Pomaha behat v terene, mimo okruhu, alebo asfaltu, kde su kosti dolnych koncatin vystavene najvacsiemu stresu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Hill


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na zasmání super :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 11:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, v pohode debata, ale fakt si treba tie štatistiky a pod. lepšie prejsť, prirpaviť, často sú potom úvahy a pod. scestné, pre nás, čo to všetko sledujeme, tak neraz veru úsmevné, ale dobre sa počúvalo a teším sa na dalsí diel.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 8:39 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Tak vše je nachystáno, dnes jsem si koupil pěkné botičky na crosscountry :), trošku zacukroval a moc se na zítra těším. Od rána mě sice trápí lehké nachlazení, ale nadávkoval jsem vit. C a aspirin, tak to bude snad v cajku, to bych nebyl já, aby to bylo jednou vše v pohodě Tak začínáme v 6:30 vstáváním a cestou tam :)



_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
darKane


PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to mas za omacku k tomu kurecimu? Vypada to moc jedle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Freimen - příprava Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: