Volby 2014


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Volby 2014  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Volby 2014
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Budete volit v nadcházejícíh volbách
Ano
88%
 88%  [ 61 ]
Ne
11%
 11%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 69

Autor Zpráva
mysH


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Babisovy staci mit ministerstvo financi a zemedelstvi (+ jeste neco k tomu) a pak tu bude uuuplne krasne. Ale stejne nechapu jaky jsou lidi omezeny retardi, jak muzou dat strane, ktera ma v cela STBaka tolik %. O tom, ze dostali komousi vic nez minule, to snad radsi ani nemluvit. Jak nekdo vubec muze tvrdit, ze je soudnej a rict, ze za komousu bylo lip? Ano, vybranym ano, ale za jakou cenu pro ty ostatni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak KSČM ne, ANO-ne, TOPku kvůli Kalouskovi ne, ODS je z principu, že měli tolik příležitostí a zatím tedy nic moc taky ne. Okamuru i když je mi sympatický ne (bohužel znám osobně některé úspěšné kandidáty). Lidovce prostě nemůžu.

Takže kdo nám tam zůstal?
ČSSD?...to ani v legraci - jak to tak sleduji.

Takže koho volit? Kde je ta strana co nás dovede k zářným zítřkům?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Tak KSČM ne, ANO-ne, TOPku kvůli Kalouskovi ne, ODS je z principu, že měli tolik příležitostí a zatím tedy nic moc taky ne. Okamuru i když je mi sympatický ne (bohužel znám osobně některé úspěšné kandidáty). Lidovce prostě nemůžu.

Takže kdo nám tam zůstal?
ČSSD?...to ani v legraci - jak to tak sleduji.

Takže koho volit? Kde je ta strana co nás dovede k zářným zítřkům?

přesně tak, proto se nikomu nedivím, ať volil kohokoliv a nechápu, že se někdo může smát někomu jinému za této situace, kterou tu máme (jediná "tradiční seriózní" strana se den po volbách rozhádá jak parta puberťáků na školním výletě)
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bombay


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Tak KSČM ne, ANO-ne, TOPku kvůli Kalouskovi ne, ODS je z principu, že měli tolik příležitostí a zatím tedy nic moc taky ne. Okamuru i když je mi sympatický ne (bohužel znám osobně některé úspěšné kandidáty). Lidovce prostě nemůžu.

Takže kdo nám tam zůstal?
ČSSD?...to ani v legraci - jak to tak sleduji.

Takže koho volit? Kde je ta strana co nás dovede k zářným zítřkům?


Nějaká menší strana?
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napadají mě tak leda zelení. Program pirátů neznám a ostatní menší strany typu "koryto pro Bobošíkovou, SPOZ apod. prostě nemůžu volit).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Relativně dost lidí ještě volilo Svobodní, ale ti se mi jeví jako docela extrémistická skupina, která by nejradši zrušila celej stát.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Napadají mě tak leda zelení. Program pirátů neznám a ostatní menší strany typu "koryto pro Bobošíkovou, SPOZ apod. prostě nemůžu volit).

Zelený jsou melouni. Možná to myslí upřímně, ale nechtěl bych vidět ekonomiku po čtyřech letech jejich vládnutí.

Já volil SSO jako jednookého mezi slepými, ale obhajovat je moc nebudu, protože dost jejich myšlenek mi připadá ujetých.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Relativně dost lidí ještě volilo Svobodní, ale ti se mi jeví jako docela extrémistická skupina, která by nejradši zrušila celej stát.

A co by Ti chybělo? To že by Ti nikdo nebral polovinu mzdy?
Svobodní jsou momentálně jediná volitelná strana pro inteligentního člověka. Ještě o nich dost lidí neví, ale volební výsledek je výborný, na to že nebyli moc vidět a propagace probíhala za vlastní zdroje a formou šíření lidmi mezi sebou.

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013102602

Doporučuji také přečíst sérii asi 16 článků o Anarchokapitalismu na D-FENSovi, poslední:

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013100702
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:

Doporučuji také přečíst sérii asi 16 článků o Anarchokapitalismu na D-FENSovi, poslední:

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013100702

Přečetl jsem si jen hasiče a to mi stačilo. Vzpomněl jsem si jednoho římského boháče, který měl soukromou hasičskou službu. Když začal hořet dům, začal vyjednávat o koupi a ceně. A to nejen hořícího domu, ale i těch okolních které by mohly chytnout také. Další důležitou věcí u hasičů jsou úspory z rozsahu a pokrytí území. Ee. Tohle nejsou dobré myšlenky. Jsem sice pravičák, ale u hovadin se zarazím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Volby 2014 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: