CzechBeast


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - CzechBeast  Úvodní stránka -> Crossfit -> CzechBeast
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vaclav.p


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
co taha pres 200
co to znamená tahat přes 200? to může být 210 nebo 300.. přes 200 tahá i Magnusson

citace:
Jakože opravdu dvě série například 55/45 nebo 60/40?
to právě nevím, jestli jít tu první serii na krev třeba 50+ nebo si tam nechat rezervu. V souladu s pravidly by se to dalo podle mě možná i v jedný serii, prostě by sis to hodil na záda a odpočinul si a pak to dojel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nene, tak 220
ano, v souladu s pravidly to sice je, ale...
ale zase s tim muzes stat v rukach a vydychavat se, kdy se na to chystas?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mě zajímá, jak to dáš ... ale určitě nechoď první sérii úplně na krev, nech si tam rezervu.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaclav.p


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov: no já se teď připravuju na Čechy RAW a jsem v dietě, protože chci jít do 83ky, takže nevím, možná tesně po Čechách před MČR.

Frozz: na Čechy RAW pojedete taky mám takový tušení.. moc dobře vím jaký je to závodit RAW ne EQ závodech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vaclav.p napsal:
Peter Ustinov: no já se teď připravuju na Čechy RAW a jsem v dietě, protože chci jít do 83ky, takže nevím, možná tesně po Čechách před MČR.

Frozz: na Čechy RAW pojedete taky mám takový tušení.. moc dobře vím jaký je to závodit RAW ne EQ závodech

dobry, tak to pak hod sem
drzim palce, jak na cechach, tak na republice, tak v tomhle
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vaclav.p napsal:

Frozz: na Čechy RAW pojedete taky mám takový tušení.. moc dobře vím jaký je to závodit RAW ne EQ závodech


Jedeme :). No, tak (abych nemluvil za ostatní členy týmu) já na soupeře, co jsou v dresech, moc nehledím, důležité jsou pro mě mé výkony a mé osobáky. Já na 100% vím, že do dresu nikdy nepůjdu...

Jinak ten únorový CzechBeast WOD mě přijde trochu nudný, ale rád bych ho vyzkoušel, protože vím, že minulý rok na CF Open jsem na CHTB vyhořel, protože mi odešla horní půlka těla a měl jsem problém dotýkat se hrudníku tyče (tuším, že přesně o tomhle problému psal i Seva:)).
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslim, ze nekdo tech 100 mrtvol na jeden zatah odjede, nazivo jsem videl 170kg x 31 (jeden z Laniku - trojboj), takze nevidim moc duvod proc by neslo treba 65x a pak 35x, pripadne celych 100x naraz.

Frozz: Ten unorovy bude zezacatku hodne o tom jak dlouho vydrzi predlokti na shybech a konec bude na plice jak svina :-)
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - CzechBeast Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: