PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 534, 535, 536 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
patrikdundych


PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 11:33 pm    Předmět: Re: myprotein Odpovědět s citátem

auiK napsal:
Teď se docela začíná rozmáhat britskej MYPROTEIN, co na to říkate? Díval na jejich eshop a ceny mají slušný, ale o samotných výrobcích se tam toho moc nedočtete.

Co já vim tak jedou ve velkovýrobě to znamená že od nich suroviny bere dost tzv. balících firem. Je hezký že se takhle rozjíždej ,já mám v plánu je vyzkoušet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thaarm


PříspěvekZaslal: po únor 10, 2014 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z myprotein som bral arasidove crunchy maslo (perfektne), neochuteny impact isolate (vsetko ok, netreba sejkovat len poprelievat v sejkri, inak peni, chut v malom mnozstve vody o.k. taka mliecna), ochuteny impact protein natural vanilla (fajn jemna chut), ten ich zeleny napoj (mne to chuti, nemusi kazdemu), nejake predtreningove veci citrulin, taurin, tyrosin (tazko posudit, ale treningy fajn), vitamin d3, foam roller - iny som neskusal, takze neviem porovnat, ale je pomerne tuhy a chrbat mi dakuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: po únor 10, 2014 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

povim vam jedno tajemstvi

myprotein -> 4fitness / smartlabs - u CFM stejny aminogram, predpokladam, ze to tak bude i u micelaru, hydra a tak daal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po únor 10, 2014 10:35 pm    Předmět: Re: myprotein Odpovědět s citátem

auiK napsal:
Teď se docela začíná rozmáhat britskej MYPROTEIN, co na to říkate? Díval na jejich eshop a ceny mají slušný, ale o samotných výrobcích se tam toho moc nedočtete.

Já ti to nechci nějak kazit,ale myprotein už to prodává moc let,to jen ty jsi na to asi teď přišel
A je to přesně jak je psáno výš spíše velkoprodej a řada firem z nich míchá.Nic novýho pod sluncem.Já si od nich bral kdeco už před mnoha lety,hlavně když tady prd bylo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
blikk


PříspěvekZaslal: út únor 11, 2014 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak předně bych chtěl moc poděkovat Ronniemu za zaslané vzorky Compress Big a Ultra Speed.

Co se Comress Big týče, minule jsem zde psal recenzi na pistáciovou příchuť, která mě hodně zklamala. Tentokrát jsem měl čoko/kakao a musím říct, že to byla uplně jiná... tuhle příchuť můžu klidně doporučit - mimochodem jen to svědčí o využití vzorků - po zkušenosti s pistácií bych si určitě jinou příchuť už radši nekupoval, pokud by to mělo být celé velké balení, takto o tom budu v budoucnu uvažovat, momentálně gainer nepotřebuji, ale jakříkám, nebýt vzorků, člověk by to ani nezkusil po první špatné zkušenosti...

A co se týče Ultra Speed. Těžko můžu posoudit účinnost, přeci jen vzorky na toto nestačí. Co se týče složení však vypadá velmi lákavě. A po stránce rozpustnosti a konzistence nemám výhrad. Chuťově ani nezklamal, ani nenadchl. Prostě taková klasická vanilka a čokoláda, ta čokoláda možná na můj vkus trochu moc sladká, ale stačí víc zředit.

Dále bych se snad jen ještě chtěl zeptat, uvažoval jsem že bych vyzkoušel některý hrachový protein, ale mám obecně trochu problém s luštěninami, třeba po fazolích mi nebývá zrovna nejlíp.... tak se chci zeptat, nadýmá i hrachový protein?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RoPaK


PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 8:50 pm    Předmět: Vzorky Odpovědět s citátem

Taky bych chtěl poděkovat Ronniemu za vzorky a za průvodní dopis s jmenovitým oslovevšním a vlastnoručním podpisem to se dneska jen tak nevidí. Maličkost ale potěšilo mě to :-)

Pro upřesnění musím říct, že jsem rozežranej parchant ze Scitecu a chuť je u mě až na prvním místě :-) I když momentálně s příchodem nových proteinů CFM a promakanějším složením bych ze svých nároků možná slevil.


Survival Fair Power - vše jsem testoval ve vodě. Čokoláda takový normál. Ani nenadchne ani neurazí. Vanilka mi přišla o stupeň lepší, sladší a vyváženější. Oba jsou spíše "vodnatějšího" charakteru. Kdybych vybíral mezi příchutěmi tak beru vanilku. Rozpustnost, pěnivost, stravitelnost vše OK.

Compress BIG - čoko- kakao. Na gainer jsem čekal sladší chuť ale nic takového.Pro někoho plus. Spíše neutrální chuť s hořkým kakaovým ocasem. Krémovitější. Rozpustnost, pěnivost i stravitelnost taky v pořádku.

Snad se nám výrobci doplňků chytnou a vzorků na zakoupení bude v eshopech stále víc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Před pár dny jsem si pořídil na základě zdejších kladných recenzí ultra speed 80. Opravdu nevím, co vám na tom tak chutnalo a jak to může někdo zařadit mezi top (stále řeším chuť ). Není úplně nejhorší, ale je to docela chemička, balení se vypít dá,ale ne ze bych se na koktejl tesil. Docela zklamání...
Rozpustnost výborná, od proteinů přes 1100Kč nic jiného nečekám.
Weider Gold jednoznačně nejchutnější.
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Číča napsal:
Před pár dny jsem si pořídil na základě zdejších kladných recenzí ultra speed 80. Opravdu nevím, co vám na tom tak chutnalo a jak to může někdo zařadit mezi top (stále řeším chuť ). Není úplně nejhorší, ale je to docela chemička, balení se vypít dá,ale ne ze bych se na koktejl tesil. Docela zklamání...
Rozpustnost výborná, od proteinů přes 1100Kč nic jiného nečekám.
Weider Gold jednoznačně nejchutnější.

Pokud koukáš jen na chuť, tak dobrý je granko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Riku


PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Granko s plnotučným mlíkem je dobrej gainer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
Granko s plnotučným mlíkem je dobrej gainer

Já to sypu rovnou do huby
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Číča


PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Riku napsal:
Granko s plnotučným mlíkem je dobrej gainer

Já to sypu rovnou do huby

To dělám taky :D
Taky jsem v příspěvku napsal,že hodnotím pouze chuť. ;-) reagoval jsem na zdejší chuto chválu
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Číča napsal:
Bara napsal:
Riku napsal:
Granko s plnotučným mlíkem je dobrej gainer

Já to sypu rovnou do huby

To dělám taky :D
Taky jsem v příspěvku napsal,že hodnotím pouze chuť. ;-) reagoval jsem na zdejší chuto chválu

Aha..tak chuťovky jsou vždycky ty s cukrem a tam ten Weider bude asi dobrej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Není pravda, že chuťovky jsou vždy s cukrem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prvni, co me napadl, tak COR-Performance Whey od Cellucor (pochybuju, ze se mu chutove minispeed0 vyrovna))
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taktéž Quad Core od Smartlabsu je chuťove super. Slazený je sukralózou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 534, 535, 536 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: