SUŠENÉ MASO, TYČINKY, ZDRAVÁ VÝŽIVA (chlebíky, vločky, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SUŠENÉ MASO, TYČINKY, ZDRAVÁ VÝŽIVA (chlebíky, vločky, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SUŠENÉ MASO, TYČINKY, ZDRAVÁ VÝŽIVA (chlebíky, vločky, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2014 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jihočeské JERKY - kapr
poměrně mě překvapilo že je "šťavnaté" a není na takové to domácí žvíkání ...jí se t opěkně jen by t ochtělo tak cca 100g což za ty peníze je drahá svačinka :-)
Chuť je super, rybinu jsem nějak lehce zaznamenal, ale nic nepříjemného. Jen důkaz že je to ryba... :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chnupal


PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2014 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sušené kapří maso - Tak na hovězí to nemá. Přesto mě chuť příjemně překvapila. Maso bylo skvěle kořeněné a chuť rybiny nebyla nijak zvlášť cítit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neměl jsem bohužel možnost ochutnat, ale docela mě zaráží jak tu hodně z vás píše, že je to dobrý že to nechutná jako rybina apod.... já totiž naopak když si dám rybu, tak chci takovou, která jako "ryba" chutnat bude. Když si dám rybí vývar, chci aby chutnal jako "rybí" vývar. Proto si snad tu rybu taky dávám ne? Pokud někdo nemá rád rybinu, tak si dá hovězí, vepřový apod. Ti kdo naopak ryby rádi maji (třeba já), ti si tu rybu daji a pak naopak bych chtěl, aby to jako rybina chutnalo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Viper007


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
Neměl jsem bohužel možnost ochutnat, ale docela mě zaráží jak tu hodně z vás píše, že je to dobrý že to nechutná jako rybina apod.... já totiž naopak když si dám rybu, tak chci takovou, která jako "ryba" chutnat bude. Když si dám rybí vývar, chci aby chutnal jako "rybí" vývar. Proto si snad tu rybu taky dávám ne? Pokud někdo nemá rád rybinu, tak si dá hovězí, vepřový apod. Ti kdo naopak ryby rádi maji (třeba já), ti si tu rybu daji a pak naopak bych chtěl, aby to jako rybina chutnalo...


tak je trochu rozdil, když losos chutna jako losos nebo tunak jako tunak, nez když kapr chutna jako blato
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Viper007 napsal:
jachym napsal:
Neměl jsem bohužel možnost ochutnat, ale docela mě zaráží jak tu hodně z vás píše, že je to dobrý že to nechutná jako rybina apod.... já totiž naopak když si dám rybu, tak chci takovou, která jako "ryba" chutnat bude. Když si dám rybí vývar, chci aby chutnal jako "rybí" vývar. Proto si snad tu rybu taky dávám ne? Pokud někdo nemá rád rybinu, tak si dá hovězí, vepřový apod. Ti kdo naopak ryby rádi maji (třeba já), ti si tu rybu daji a pak naopak bych chtěl, aby to jako rybina chutnalo...


tak je trochu rozdil, když losos chutna jako losos nebo tunak jako tunak, nez když kapr chutna jako blato


Tak pokud chutná jako bláto tak to samozřejmě ne, ale pokud chutná jako "ryba" bral bych to jako ok. Kapr jinak je dobrá ryba takže si dokážu představit jak by to mohlo chutnat po rybině a přitom dobře. Jestli to obecně neni dobrý, to je věc druhá, ale nebral bych to jako "nechutná po rybině = dobrý"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 5:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mel sem to jako ochutnávku v baleni proteinu, který sem si objednal a muzu rict, ze to je naprosta hruza a hnus. Smrdi to jako lovecak a chut absolutne nic, nula.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
Neměl jsem bohužel možnost ochutnat, ale docela mě zaráží jak tu hodně z vás píše, že je to dobrý že to nechutná jako rybina apod.... já totiž naopak když si dám rybu, tak chci takovou, která jako "ryba" chutnat bude. Když si dám rybí vývar, chci aby chutnal jako "rybí" vývar. Proto si snad tu rybu taky dávám ne? Pokud někdo nemá rád rybinu, tak si dá hovězí, vepřový apod. Ti kdo naopak ryby rádi maji (třeba já), ti si tu rybu daji a pak naopak bych chtěl, aby to jako rybina chutnalo...

Přesně tak, jak říkal Z. Pohlreich - že když se ho lidi třeba ptají jak udělat jehněčí/rybu, aby to nebylo cítit jako jehněčí/ryba - prý jim na to říká "tak proč to kurva chcete jíst, když vám to nechutná, si dejte hovězí nebo vepřové"

Jinak obecně kapr je jedna z nejhorších a proto taky nejlevnějších ryb, je to mezi rybama prostě něco jako vepřový bůček za 80,- ve světě normálního masa. I když mě třeba chutná a za ty peníze je to dobrá volba, přeci jen kvalitní/mořské ryby stojí třeba 5x víc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono mladý kapřík např 42cm je zas plne jina pisnicka nez 55ka ...o vetsich ani nemluvim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Viper007


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dostal jsem vzorek kapřího jerky a musim rict ze mi chutnal
kapra nejim, nechutna mi, ale ten vzorek byl dobrej, připomínalo mi do uzenou makrelu
ani to nebylo tuhy, jako hovezi Indian Jerky, který jsem ochutnal nekdy před rokem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
jachym napsal:
Neměl jsem bohužel možnost ochutnat, ale docela mě zaráží jak tu hodně z vás píše, že je to dobrý že to nechutná jako rybina apod.... já totiž naopak když si dám rybu, tak chci takovou, která jako "ryba" chutnat bude. Když si dám rybí vývar, chci aby chutnal jako "rybí" vývar. Proto si snad tu rybu taky dávám ne? Pokud někdo nemá rád rybinu, tak si dá hovězí, vepřový apod. Ti kdo naopak ryby rádi maji (třeba já), ti si tu rybu daji a pak naopak bych chtěl, aby to jako rybina chutnalo...

Přesně tak, jak říkal Z. Pohlreich - že když se ho lidi třeba ptají jak udělat jehněčí/rybu, aby to nebylo cítit jako jehněčí/ryba - prý jim na to říká "tak proč to kurva chcete jíst, když vám to nechutná, si dejte hovězí nebo vepřové"

Jinak obecně kapr je jedna z nejhorších a proto taky nejlevnějších ryb, je to mezi rybama prostě něco jako vepřový bůček za 80,- ve světě normálního masa. I když mě třeba chutná a za ty peníze je to dobrá volba, přeci jen kvalitní/mořské ryby stojí třeba 5x víc.


Přesně tak... asi jako "vzorek proteinu mi moc chutnal. Měl jsem čokoládu a vůbec to nechutnalo po čokoládě, takže bezva "

Aji bych to vyzkoušel, ale přece jen, ta cena je dost šílená. Ještě když si to člověk přepočítá... jasně je to sušený, ale stejně, to se vyplatí zkusit to nějak vysušit doma.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jihočeské JERKY - kapr
Tak jsem se dnes také dostel k vyzkoušení tohoto vzorku a byl jsem mile překvapen. Chutnalo to dobře, dalo by se to klidně jíst pravidelně. V chuťi ani ve vůni jsem náznak kapra nenalezl, což je asi pro většinu výhodou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Davesix


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidávám se ke kladným recenzím. Kapr chutnal svkěle, díky moc za vzorky.
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DevillHP


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Připojuji se s názorem, že chuťově to bylo dobré. Ale hovězí je hovězí.
Nebo když sušená ryba, tak z ruských obchodů- sušené sardinky apod. Má to i kostičky a fakt to vypadá jako ryba. Rozhodně doporučuji sehnat- v obchodem s ruskými/ukrajinským specialitami.
Jinak samozřejmě taktéž děkuji za vzorky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cz.petab


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2014 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Může mi prosím někdo vysvětlit následující? Podle údajů v obchodě (i na obalu samotném) je ve 100 g beef jerky:
bílkoviny: 50 g
sacharidy: 1 g
tuky: 4 g

Z jakých živin se skládá oněch zbývajících 45 g (a tedy %)? Voda to u sušeného masa asi nebude a snad to nebude ani sůl apod. ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2014 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cz.petab napsal:
Může mi prosím někdo vysvětlit následující? Podle údajů v obchodě (i na obalu samotném) je ve 100 g beef jerky:
bílkoviny: 50 g
sacharidy: 1 g
tuky: 4 g

Z jakých živin se skládá oněch zbývajících 45 g (a tedy %)? Voda to u sušeného masa asi nebude a snad to nebude ani sůl apod. ...

Sušina
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enzymes Fair Power ® - trávicí enzymy | Survival
Směs účinných trávicích enzymů (amylázy, proteázy, laktázy, lipázy a celulázy).
199 Kč
Quest Protein Bar | Quest Nutrition
Proteinová tyčinka Quest Bar s obsahem 20 g kvalitních bílkovin!
69 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SUŠENÉ MASO, TYČINKY, ZDRAVÁ VÝŽIVA (chlebíky, vločky, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: