Aleš Lamka - Fitness/bodybuilding youtube channel


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Aleš Lamka - Fitness/bodybuilding youtube channel  Úvodní stránka -> Videa -> Aleš Lamka - Fitness/bodybuilding youtube channel
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aleslamka


PříspěvekZaslal: st září 03, 2014 2:37 pm    Předmět: Aleš Lamka - Fitness/bodybuilding youtube channel Odpovědět s citátem

Ahoj. Chtěl bych zde postupně sdílet videa ze svých tréninků a mého života celkově. Psát mě nebaví a každou sérii bych si stejně nepamatoval, takže budu raději točit :D

- Snažím se točit různé tréninky a s speciální výlety v mém jinak nudném životě. Při nich pobavit a ukázat něco né tak všedního.
- Ukázat lidem, že i při cvičení není jen pro "tupce bez mozku"
- Motivovat a inspirovat ostatní k lepším výkonům.
- Baví mě to Doufám, že bude i vás!

Pro nejaktuálnější videa přeskočte na poslední stránku tohoto vlákna!


Pokud byste neměli i tak dost, tak mě můžete sledovat přímo na:

Youtube - https://www.youtube.com/aleslamka
Facebooku - https://www.facebook.com/AlesLamkaFitness
Instagramu - https://instagram.com/aleslamka_fitness/
Mých stránkách - http://aleslamka.cz/

Fotím a točím jak to jen jde. Na mých stránkách najdete souhrn všeho po kupě a ještě k tomu jak mé vlastní, tak cizí mnou přeložené články o cvičení a stravě.


Naposledy upravil Aleslamka dne út červen 09, 2015 2:22 pm, celkově upraveno 33 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st září 03, 2014 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo závěr druhého videa je dobrej Přesně s takovouto myšlenkou sem hodlám za tři týdny dát můj první tréninkový videolog.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleslamka


PříspěvekZaslal: st září 03, 2014 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doplněny další videa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st září 03, 2014 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Viděl jsem video č. 2 a dobré:o). Pak video pod tím kde chystáš kuřecí maso a to je ovšem prasárna . Když Ti to tak ale vyhovuje, proč ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleslamka


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2014 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Viděl jsem video č. 2 a dobré:o). Pak video pod tím kde chystáš kuřecí maso a to je ovšem prasárna . Když Ti to tak ale vyhovuje, proč ne.


Vím, že to není ideální, ale rychlé, chutná mi to a jak říkáš: I vyhovuje. Jen tak ale pro zajímavost, co ti na tom příjde až "prasárna" ? :D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2014 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je škoda dělat kostky z prs. Ideálně nakořenit, nasolit mořskou solí a do dlaně trošku oleje a tím namazat to maso a na rozpálené pánvi jen z jedné strany a z druhé strany opéct jako steak (tj. neotáčet to co minutu). Maso zůstane šťavnaté. Ty kostky - ok. Jsi ještě mladý - já už jsem vybíravý a pokud bych to maso nenaložil nebo dobře neochutil, tak bych se u toho tvářil jak Pohlreich na kečup.

Ale jinak proč ne - dají se udělat kostičky, nudličky, pod to zelenina...cokoliv.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleslamka


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2014 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Je škoda dělat kostky z prs. Ideálně nakořenit, nasolit mořskou solí a do dlaně trošku oleje a tím namazat to maso a na rozpálené pánvi jen z jedné strany a z druhé strany opéct jako steak (tj. neotáčet to co minutu). Maso zůstane šťavnaté. Ty kostky - ok. Jsi ještě mladý - já už jsem vybíravý a pokud bych to maso nenaložil nebo dobře neochutil, tak bych se u toho tvářil jak Pohlreich na kečup.

Ale jinak proč ne - dají se udělat kostičky, nudličky, pod to zelenina...cokoliv.


Jo tak, no jo to vím .. do televize bych s tím jako "recept roku" nešel, to víš :)
Šlo mi o to, natočit nějakou rychlovku, aby lidi viděli, že jo jde i snadno a rychle a neremcali, že nevařej a bla bla podobný věci. Když už bych se chtěl pak snažit, aby to vypadalo a chutnalo suprově, tak to je pak jiná věc no :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2014 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Je škoda dělat kostky z prs. Ideálně nakořenit, nasolit mořskou solí a do dlaně trošku oleje a tím namazat to maso a na rozpálené pánvi jen z jedné strany a z druhé strany opéct jako steak (tj. neotáčet to co minutu). Maso zůstane šťavnaté. Ty kostky - ok. Jsi ještě mladý - já už jsem vybíravý a pokud bych to maso nenaložil nebo dobře neochutil, tak bych se u toho tvářil jak Pohlreich na kečup.

Ale jinak proč ne - dají se udělat kostičky, nudličky, pod to zelenina...cokoliv.


Já dělám ještě horší věc. Kuřecí prsa nakrájím na kostky, a dám je vařit v hrnci ve vodě bez soli, bez koření a pak je normálně uvařený sežeru ke svačině spolu třeba ještě se suchýma piškotama
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2014 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Že to neděláš v mikrovlnce:o)
Ale jo - chápu to. Já si dám raději líčka na víně (nebo jen to víno). Jenže já jsem proti Vám lemra ve výslužbě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2014 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Deadlift napsal:
Je škoda dělat kostky z prs. Ideálně nakořenit, nasolit mořskou solí a do dlaně trošku oleje a tím namazat to maso a na rozpálené pánvi jen z jedné strany a z druhé strany opéct jako steak (tj. neotáčet to co minutu). Maso zůstane šťavnaté. Ty kostky - ok. Jsi ještě mladý - já už jsem vybíravý a pokud bych to maso nenaložil nebo dobře neochutil, tak bych se u toho tvářil jak Pohlreich na kečup.

Ale jinak proč ne - dají se udělat kostičky, nudličky, pod to zelenina...cokoliv.


Já dělám ještě horší věc. Kuřecí prsa nakrájím na kostky, a dám je vařit v hrnci ve vodě bez soli, bez koření a pak je normálně uvařený sežeru ke svačině spolu třeba ještě se suchýma piškotama


Ty vařený prsa beru, ale zajídat to kremrolema by vyšlo prakticky nastejno...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2014 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aleši stejně mi nejvíc pomohlo tohle tvoje video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GodlikeX


PříspěvekZaslal: čt září 04, 2014 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super videa!! Opravdu jsem se zasmál :DD
Měl by ses dat na nějakou hereckou karieru s téma ksichtama a vystupováním :D
Palec nahoru

Ps : i formu mas hodně dobrou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hej celkem fajn :) proletel jsem leg day, to vase improvizovane zakopavani je owned, tak ti dam maly tip na hamstringy - podsazovani panve

pri pripnuti elektrod na svaly se zjistilo, ze v kontrakci se aktivuji na 130%+ (u hlubokych drepu je to okolo 120%) navic je setrny k spodnim zadum

a naopak u vypadu se ukazalo, ze je to naprosto zbytecny cvik

http://www.t-nation.com/testosterone-magazine-623#inside-the-muscles
_________________
There is no reason to be alive if you can't do deadlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleslamka


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Aleši stejně mi nejvíc pomohlo tohle tvoje video



Tak teď jsem trošku mimo :D:D To není moje ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Aleslamka


PříspěvekZaslal: pá září 05, 2014 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidáno další video do hořejšího "menu"

Aleš Lamka - Hrudník a tricepsy - 3.9.14
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Aleš Lamka - Fitness/bodybuilding youtube channel Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: