SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 104, 105, 106  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2014 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Velmi dobré zkušenosti mám se Syntechem - SyntSize pump, akorát je to neskutečná pálka zvlášt pokud dávkuješ 40g + jako já. Potom beru teď ten Nitrox, o kterým tvrdíš, že ti nefunguje. Moje rada je dávat 4 a více odměrek - resp. 30g a více. Na mě to fungovalo, ovšem mělo to svoje následky jako střevní potíže, takže já jsem bohužel musel rapidně snížit dávkování ovšem za cenu toho, že mi to zase až tolik nefunguje, ale já už to spíš beru hlavně pro ten placebo efekt, abych měl prostě pocit, že jsem si něco vzal Hodně lidí si ještě vychvaluje Psycho, u kterého nevím přesně, jak je to s prodejem tady v ČR, každopádně obsahuje látku, která by měla být zakázaná k prodeji v ČR.

Edit: To psycho je z těch tří vyjmenovaných asi "nejlepší"

Po syntechu jsem mel sracku taky. Nehlede na to, ze tyden po otevreni z toho byl beton. Nikdy vic...

Me se kupodivu osvedcil asi nejhure chutnajici pripravek, co jsem kdy mel - MusleTech Push 10. Neda se to vypit, chutna to jako kdyz pijete tlejici mrtvolu, je to horke, pali to v puse, tahne se to jako slem, ale vysledek super, navic je to bez kofeinu, takze spanek naprosto v pohode..zadny crash stavy apod. Doted nechapu, ze sem to byl schopny dobrat a co je horis, zvazuji ze do nej pujdu znovu.

Jinak s kofeinem mi skvele slapal MusleTech NeuroCore, akorat sem pak mizerne spal...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2014 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale já byl po syntechu v pohodě :D sračku jsem měl po tom nitroxu. Jinak jedna věc je něco někomu doporučit s tím, že mně to vyhovuje a šlape mi to a druhá věc je, že každý jsme naprosto rozdílný nehledě na věk, zdravotní stav a nespočet dalších věcí, které rozhodují o tom, jak na ten suplement budeme reagovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2014 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dajú sa niekde zohnať vzorky tých vami spomínaných výrobkov? Aby som nešiel rovno do celého balenia a o týždeň to hádzal tady do bazáru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2014 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vím jenom o Syntechu. Nitrox se zde na e shopů taky prodává, ale vzhledem k tomu, že jsi ho už měl a nebyl jsi spokojený, tak asi ne. Můžešu nněj akorát zkusit zakoupit ty vzorky dva a dát tu dvojnásobnou dávku, jak jsem nabízel. Muscletech ani psycho se min. zde koupit nedají a nevím ani o žádném jiném e shopů, který by ty vzorky nabízel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2014 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A čo ten synefrín. Neskúšal to niekto?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dve minirecene...

Dopredu rikam, ze nepiji kafe, coly, caje, nic, takze na me (193/97/36) kofein pusobi o neco lepe.

1. Survival Caffeine Jet 200 Fair Power
https://obchod.ronnie.cz/s-5499-caffeine-jet-200-fair-power.html

Super nastup, dlouhy efekt, zadny crash stav. Energie, soustredeni, zadne buseni srdce. Pri cviceni samotnem nemohu posoudit, ale tuhle vec jsem si poridil na "servisni ucely" kdyz potrebuji po ranu "nastartovat" k nejake cinnosti.

Hodnoceni (jako ve skole):
Efekt: 1 (viz vyse)
Chut: 1 (prijemny pomeranc, zadny chemo ocas)
Cena: 2 (vzdycky muze byt lepe ;)

2. USPlabs Jack3d Micro
https://obchod.ronnie.cz/s-4722-jack3d-micro.html

Stary Jack slapal jako hodinky, novy bez kouzelnych primesi je nahovno. Tohle slysel asi kazdy. No mel jsem moznost ho koupit zalevno EU verzi, tak jsem do toho sel. Pouzivam ho, kdyz jdu odpoledne po smene v jedlickove ustavu cvicit na nabuzeni a fokus. To Jack splnuje perfektne. Temer okamzite to udela v hlave blik a su ready. Samozrejme nezvedam diky nemu o 30kg vic na bench, ani mi nelezou zily na kolenou, nicmene je telo behem treninku prijemne energicke a ja se musim krotit v tom kolik objemu prace chci ten den vykonat, abych nedopadl jako legenda Draper, protoze i kdyz behem treninku se citite jako kingkong, neznamena to, ze se druhy den neprobudite rozsekany na hadry. Dobre je, ze i kdyz obsahuje jako vetsina predtreninkacu kofein, nema takovy dlouhy dobeh a zadny crash stav. Cvicim na sestou usinam kolem pulnoci a da se to.

Hodnoceni (jako ve skole):
Efekt: 1 (dve odmerky, viz vyse)
Chut: 1 (super limonada, zadny chemo ocas)
Cena: 4 (idealni cena by byla nekde okolo petikila)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheCory


PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2014 1:31 pm    Předmět: Stimulant bez kofeinu Odpovědět s citátem

Zdravím vespolek.

Rád bych zakoupil nějaký "nakopávač", ale bez kofeinu (nejraději kombinace arginin, alanin, citrulin, taurin...).
Zkoušel jsem to bez nakopávače, ale po 10 hodinách v práci to přece jen pociťuji. Kofeinu už mám docela přes den, tak chci zkusit něco bez něho.

Někdo nějaký tip?
_________________
Každý nějak začínal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2014 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

z tech na ceskych shopech bych zkusil IFORCE HEMAVOL nebo peak vasodilator
_________________
There is no reason to be alive if you can't do deadlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheCory


PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

karlwanhov napsal:
z tech na ceskych shopech bych zkusil IFORCE HEMAVOL nebo peak vasodilator


Díky, na ten od Peaku jsem už pokukoval po videolozích od Borise Oravy. Kouknu po něm.

Jinak, máte někdo zkušenosti s Grenade AT4? Složením je to docela hodně odlišné...
_________________
Každý nějak začínal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Mal by som dotaz na Nitrox Pump od Prom-inu. Snáď mi bude vedieť niekto odpovedať. Ja som si to nejako neodsledoval...Ale chcel by som sa spýtať, či bola nejako pozmeňovaná receptúra u tohto výrobku, alebo je to stále to isté od začiatku? :) Vopred Dik!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bobin


PříspěvekZaslal: so leden 24, 2015 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je účinek stimulujících látek, například kofeinu, závislý na na četnosti podání. Čím vzácněji ten stimulant berete, tím lépe bude fungovat. Při pravidelném (například denním) užívání nefunguje nic. To si lze ověřit i na obyčejném kafe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: so leden 24, 2015 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zadne tajemstvi, proto se vse cykluje. na kofein zrovna intolerance vznika hodne rychle
_________________
There is no reason to be alive if you can't do deadlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: so leden 24, 2015 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kafe nepiji a "nakopávače" na mě nepůsobí ani při 3 dávkách
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
kafe nepiji a "nakopávače" na mě nepůsobí ani při 3 dávkách

Ono jde taky o to co si kdo představuje za efekt, že člověku nenaběhne žíla jako tomu klukovi na obalu a nezačne skákat do stropu je asi jasné. Mírnou únavu by to ale mělo odstranit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bravcovahlava


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chcel by som sa spytat ako je to s latkou yohimbin a sutazou, niektori mi tvrdia ze je to doping, nikde vsak nic neviem o tom najst - hlavne detekcnu dobu. Obsahuje ho americka pumpa ktoru mam (bpi sports pump hd) :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thermogenic Fair Power ® | Survival
Účinná kombinace synefrinu, kofeinu, L-karnitinu a dalších látek do redukce hmotnosti.
399 Kč
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 104, 105, 106  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: