SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 104, 105, 106  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DeB


PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý večer, můžete mi prosím doporučit nějaký spalovač. Jsem ale témeř začátečník. Mám za sebou úbytek zatím jen + - 12 kg.

Docela se těch spalovačů bojím, aby s emi po tom kofeinu a synephrinu nerozkočilo srdce, nebo hlava :) Kafe nepiji a žádné podpůrné látky jsem nikdy nebrala. Takže jsem naprostý laik a nerada bych si odrovnala játra. :)


Velice děkuji za pochopení a radu, díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obecně pokud víš, že máš v pořádku jídelníček i trénink a chceš k tomu spalovač přidat, je právě dobrou volbou sáhnout po tom, co sama píšeš, tzn. po kombinaci kofeinu a synephrinu. Té je třeba se vyhnout v případě, že trpíš přecitlivělostí na kofein, máš problémy se srdcem nebo krevním tlakem. Pokud se Tě nic z toho netýká, klidně nějaký takový suplement zkus, prvně v nějakých malých dávkách, ať vyzkoušíš, co na to tělo řekne a pak postupně dávku doporučenou výrobcem nebo takovou, která Ti sedne. Suplementů, které obsahují synephrine i kofein, najdeš hromadu, je prima, aby v tom byla ještě bílá vrba (přírodní alternativa aspirinu) a je to asi to nejlepší, co z legálních suplementů můžeš na podporu výsledků v redukční dietě tělu dodat. Když koukám k nám do shopu, klidně bych vzal ten, co je aktuálně nejprodávanější, u něj je doporučená dávka dvě kapsle, zkus prvně dávat jednu, klidně třeba prvních dva tři týdny, pak na další dva tři týdny dávej denně dvě, a pak dej zase cca 4-6týdenní pauzu. Kofein má tendenci odvodňovat, tak mysli na dobrý pitný režim. Zároveň obě ty hlavní látky působí jako slušný stimulant, tzn. určitě to nedávej později odpoledne ani večer, neusnula bys.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mablung


PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DeB napsal:
Dobrý večer, můžete mi prosím doporučit nějaký spalovač. Jsem ale témeř začátečník. Mám za sebou úbytek zatím jen + - 12 kg.

Docela se těch spalovačů bojím, aby s emi po tom kofeinu a synephrinu nerozkočilo srdce, nebo hlava :) Kafe nepiji a žádné podpůrné látky jsem nikdy nebrala. Takže jsem naprostý laik a nerada bych si odrovnala játra. :)


Velice děkuji za pochopení a radu, díky

Účinné látky v podobných věcech jsou legislativou diktovány na úrovni, kterou zvládne devadesátiletý důchodce po třech infarktech.
Já osobně mám příjem kofeinu nula. Nepiju kafe, coly, ... . Dal jsem si synerphin v kombinaci s kofeinem. Na hubnutí to nemělo efekt (kdysi tu jeden člověk pronesl hezký, ale pravdivý bonton "spalovače dělím na legální a účinné), ale cvičí se po tom lépe. Je vidět, že zvednu více. Ale nedělal bych si skutečně naděje, že po tom zhubnu. Hubnutí je o stravě a pohybu, ne o suplementech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kofein např. 200 mg kapsle běžně dostupná záležitost - je i pro školeného pijáka kafe docela
záhul.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl Thermogenic Fair Power od Survivalu (koupil jsem v plzeňském Ronnie shopu), bral jsem dvě tablety před tréninkem. Na hubnutí to spíš nemělo vliv, ale byl jsem z toho krásně nakopnutej a dost jsem se potil. Když jsem si šel koupit další kus, tak mi prodavač řekl, že nic takového neberou a doporučil mi "ECA" (kofein+synefrin+salicin) od Vemoherbu. Po tom necítím skoro nic, kromě toho, že se mi s tim necvičí úplně nejlíp.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Kofein např. 200 mg kapsle běžně dostupná záležitost - je i pro školeného pijáka kafe docela
záhul.


takova davka kofeinu je už dost silná je to spíš ke zlu než k dobru alespon mě osobně se už pak z takovych zaležitostí dělá akorát zle...to protože velka davka kofeinu tohle prostě dělá...

všechny legal spalovače na kofeinu stoji ale fakt to neni žadna slava, a proto je zbytečny utracet za předraženy marketingovy zazraky jako grenade apod...to si radši kupte klasicky kofeinovy tablety čisty... nejlepši byly cucaci ale ty už se nedaji nikde najit...ty byly bomba před treninkem.

lepší se zaměřít více na dietu a aerobku nebo nasadit něco ostřejšího :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Judson


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu pochybuju esli 200mg je hodne, kafe nikdy nepiju a kofein neberu, ale jednou pred asi mesicem jsem z vzorku zdarma skusil 200mg kofeinu v davce pred trenalem, a krome velkeho poceni jsem nic necitil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A zkoušel jste někdo rhodiolu jako náhradu za kofein?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

- rhodiola je slaboucka jako nakopavac, spis bych ji doporucil brat treba 2x denne, zlepsuje naladu
- 200mg kofeinu, inu zalezi :) z pocatku me to nakopavalo, prisla rychla tolerance, davky splhaly k 400mg, nasledne prislo par treninku, ktere jsem v pulce skoncil a az potom mi doslo, cim to,, kazdopadne kofein je sux
- uspesne uz delsi dobu frcim na extraktu z green tea - taky obsaujou kofein, ale dostavam se stim nekde mezi 100-150mg
_________________
There is no reason to be alive if you can't do deadlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zajímavé... mě 400mg kofeinu "příjemně nabudí"
nepříjemné pocity (bolest hlavy atd.) se mi dostavuje od 600mg nahoru...
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlava mě ani nebolí, mám po tom spíš takovej ten studenej pot (jako když se člověk chystá omdlít) a výkon jde do háje. Naprostá nesoustředěnost, síla odchází strašně rychle apod. Je ale zajímavé, že Survival TFP je v pohodě, ale ten VemoHerb ne (přitom množství kofeinu je stejné).

Proto chci zkusit tu Rhodiolu (byť opět VemoHerb), jestli nabudí bez těch negativních účinků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po září 08, 2014 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

člověk napsal:
zajímavé... mě 400mg kofeinu "příjemně nabudí"
nepříjemné pocity (bolest hlavy atd.) se mi dostavuje od 600mg nahoru...

Taky proto jsi jeden z mala, co nosi triko Mutant naprosto opravnene

Jinak me tech 200mg ve vzorku sedlo ke kardiu (povinne prochazky se zenou) perfektne, akorat me prekvapil ten rychly najezd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: so říjen 11, 2014 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus. Viem, že je to hlavne individuálna záležitosť... Ale s ktorým pre-workoutom máte dobré skúsenosti? Bohužiaľ nie všetky majú k dispozícii aj vzorky a nerád by som kúpil niečo, čo mi nebude fungovať.
Zatiaľ mi žiaden z tých, čo som skúšal nefungoval. Napr. Hellgel, Cellzoom, Cellex, Nitrox Therapy, NO-Xplode 2.0, Nitrox Pump, Napalm, Stimulus, ...
Prípadne skúsenosti so synefrínom? :)

Vopred dik za rady/tipy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: so říjen 11, 2014 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velmi dobré zkušenosti mám se Syntechem - SyntSize pump, akorát je to neskutečná pálka zvlášt pokud dávkuješ 40g + jako já. Potom beru teď ten Nitrox, o kterým tvrdíš, že ti nefunguje. Moje rada je dávat 4 a více odměrek - resp. 30g a více. Na mě to fungovalo, ovšem mělo to svoje následky jako střevní potíže, takže já jsem bohužel musel rapidně snížit dávkování ovšem za cenu toho, že mi to zase až tolik nefunguje, ale já už to spíš beru hlavně pro ten placebo efekt, abych měl prostě pocit, že jsem si něco vzal Hodně lidí si ještě vychvaluje Psycho, u kterého nevím přesně, jak je to s prodejem tady v ČR, každopádně obsahuje látku, která by měla být zakázaná k prodeji v ČR.

Edit: To psycho je z těch tří vyjmenovaných asi "nejlepší"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2014 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě stačí kafe -turek a vědět že, robusta je silnější než arabika slabší a uváděné udaje že v jednom šálku je120-200mg kofeinu.

Podle jedné studie o kofeinu se prokázalo zhruba toto,požití 60 minut před aerobním výkonem v množství 5mg/kg váhy dochází ka tzv. "glykogen sparing effect"
dále k nárůstu mastných kyselin v krvi o 200% a přednostní využití lipidů o 60%.

Ale pokud se týče podpory samotného kofeinu , při anaerobním tréniku tak se vyšší účinnost při spalování tuků,neprokázala.
_________________
"Je jen jeden vrozený omyl, a to ten, že si myslíme, že jsme tu proto, abychom byli štastni." Arthur Schopenhauer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thermogenic Fair Power ® | Survival
Účinná kombinace synefrinu, kofeinu, L-karnitinu a dalších látek do redukce hmotnosti.
399 Kč
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 104, 105, 106  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: