CVIKY <--- KONTROLA PREVEDENIA (VASE VIDEA SEM)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - CVIKY <--- KONTROLA PREVEDENIA (VASE VIDEA SEM)  Úvodní stránka -> Trénink -> CVIKY <--- KONTROLA PREVEDENIA (VASE VIDEA SEM)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CIZO


PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2014 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ZeleznaKoule napsal:
- Opět, chodidla by měla být "zakořeněna" do země, proto je ideální dřepovat naboso


Umím si představit nějaký kondiční dřep se 100 kilama naboso. Už si moc neumím představit dřep s 250 kilama naboso a nepovažuju to ani za zdravé, ani za bezpečné.

Jinak je podle důležité zmínit podélnou klenbu nohy, když už se jde do takových detailů. Pokud je malá, případně není vůbec, pak už vůbec nedřepovat na boso (alespoň ne s činkou, maximálně tak při nácviku udržení klenby bez zátěže), jinak ten dřep bude vypadat ve spodní fázi vždycky hodně špatně.

Se zbytkem toho co jsi napsal nemám problém.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2014 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
ZeleznaKoule napsal:
- Opět, chodidla by měla být "zakořeněna" do země, proto je ideální dřepovat naboso


Umím si představit nějaký kondiční dřep se 100 kilama naboso. Už si moc neumím představit dřep s 250 kilama naboso a nepovažuju to ani za zdravé, ani za bezpečné.

Jinak je podle důležité zmínit podélnou klenbu nohy, když už se jde do takových detailů. Pokud je malá, případně není vůbec, pak už vůbec nedřepovat na boso (alespoň ne s činkou, maximálně tak při nácviku udržení klenby bez zátěže), jinak ten dřep bude vypadat ve spodní fázi vždycky hodně špatně.

Se zbytkem toho co jsi napsal nemám problém.


S tou klenbou souhlasím, pěkně to ukazoval v jednom videu Elliot. Není zase až tak moc lidí, kteří mají dostatečné parametry na dřepování na boso.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2014 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
ZeleznaKoule napsal:
- Opět, chodidla by měla být "zakořeněna" do země, proto je ideální dřepovat naboso


Umím si představit nějaký kondiční dřep se 100 kilama naboso. Už si moc neumím představit dřep s 250 kilama naboso a nepovažuju to ani za zdravé, ani za bezpečné.

Jinak je podle důležité zmínit podélnou klenbu nohy, když už se jde do takových detailů. Pokud je malá, případně není vůbec, pak už vůbec nedřepovat na boso (alespoň ne s činkou, maximálně tak při nácviku udržení klenby bez zátěže), jinak ten dřep bude vypadat ve spodní fázi vždycky hodně špatně.

Se zbytkem toho co jsi napsal nemám problém.


Souhlas, rozhodně.
_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

prosím, ak by mal niekto čas, mrknite mi na to moje srandovanie so železom...

Drep:
Tu som bol príjemne prekvapený, myslel som, že to je horšie...
kód:
https://www.youtube.com/watch?v=ZLbk2Ox7JvY

Mŕtvola:
Na videu ma to ťahá dopredu, ale pocitovo je to fajn...
kód:
https://www.youtube.com/watch?v=uD13pHJLY8E

Benč:
Doteraz som si vôbec neuvedomil, že dvíham hlavu Je to problém?
kód:
https://www.youtube.com/watch?v=1X29cncpQIo


Vopred sa ospravedlňujem za kvalitu videa, prvý krát ma niekto natočil a som za to vďačný...
Za všetky rady a postrehy ďakujem!

P.S.: neviem, ako vkladať videá rovno do príspevku aby fungovali...
_________________
Soak your nuts!


Naposledy upravil JogyNo dne so říjen 25, 2014 12:41 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drep - video neexistuje

mrtvola - osobne by som volil uzsi postoj a tym aj uzsi uchop.zacinal by som viac z drepu-zadok nizsie-tym by si mal zabranit ze ides do predklonu

bench - pride mi ze cinku spustas dost nizko - myslim dost blizko brucha.skus osu spustat v oblasti bradavek
nahoru
JogyNo


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Video k drepu som opravil.
Užší postoj k mŕtvole - aj tak mám problém sa k tomu ako tak poskladať aby som mal rovný chrbát... To, že sa príliš predkláňam majú za následok asi slabé (a po drepoch ešte slabšie) nohy... Časom sa to snáď zlepší...
Benč - pokladám to tesne pod bradavky, stále na hrudnú kosť...

Vďaka za názor
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pri tom drepe maj neustale cinku pod kontrolou, nikde neponahlaj.a nepozeraj do zeme
nahoru
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JogyNo napsal:
Video k drepu som opravil.
Užší postoj k mŕtvole - aj tak mám problém sa k tomu ako tak poskladať aby som mal rovný chrbát... To, že sa príliš predkláňam majú za následok asi slabé (a po drepoch ešte slabšie) nohy... Časom sa to snáď zlepší...
Benč - pokladám to tesne pod bradavky, stále na hrudnú kosť...

Vďaka za názor


To, že se předkláníš, nemají na svědomí slabé nohy, ale to, že ten zadek nedáš níž. Podle mě se začínáš narovnávat z docela nevýhodný pozice (z úplnýho předklonu).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2014 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, připravil jsem si pro vás instruktážní video, aneb jak správně posilovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2014 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Předpokládám, že na tom videu nejsi ty a nepřipravil jsi ho ty, ale to je jedno.
Jak recese nuda, jako myšlený vážně celkem tragédie.
Nechápu, jak si někdo může něco takovýho koupit domů nebo vůbec koupit.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2014 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Darkkiller


PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 12:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Budou to skoro 4 měsíce od zranění bederní páteře, které se mi stalo při tréninku mrtvého tahu se 180 kg. Po zranění jsem 2 dny nemohl chodit a jen jsem ležel v posteli. Dnešních 150 kg byla zatím nejvyšší zátěž na čince od té doby. Pocitově stále lehký.

Prosím o kontrolu techniky. Nerad bych, aby se zranění opakovalo. Vždy jsem tahal klasikou, teď po zranění jsem přešel na sumo, cvičím ho asi 2 a půl měsíce.

2. série/3 se 150 kg


3. série/3 se 150 kg
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I když kvalita videa stojí za prd (nemám lepší možnost, jak natočit kromě mobilu), je tam vidět něco, co by bylo vyloženě špatně?

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2015 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj lidi, koukam, ze tenhle topic tady moc nezije pritom mi to prijde jedna z nejlepsich veci tady na foru. natocit se a nechat zhodnotit spoustou lidi a neco se dozvedet. Posilam svoje video drepu 1x 130 kg. prosim o zhodnoceni techniky - poloha cinky, loktu, vrchni cast zad, spodni cast zad, pohyb kycli atd. Diky za nazory
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pauly


PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2015 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spashett napsal:
Ahoj lidi, koukam, ze tenhle topic tady moc nezije pritom mi to prijde jedna z nejlepsich veci tady na foru. natocit se a nechat zhodnotit spoustou lidi a neco se dozvedet. Posilam svoje video drepu 1x 130 kg. prosim o zhodnoceni techniky - poloha cinky, loktu, vrchni cast zad, spodni cast zad, pohyb kycli atd. Diky za nazory


Mě to příjde v pohodě, jen jak se začneš zvedat odspodu tak ti jde trup trochu dopředu - zkus se dívat víc nahoru mělo by ti pomoc aby ses nepředkláněl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - CVIKY <--- KONTROLA PREVEDENIA (VASE VIDEA SEM) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: