Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 144, 145, 146  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka  :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je ten trenál od mláděte? 1 a 3/4 h :-)? To jste to fakt zkrouhli:-)!

Jinak, u toho druhého cviku ti to někdo shodí, nebo si to sundaváš sám?

A když vidím ty první tři cviky, tak být majitel fitka, tak si povinně "lízneš" jeden MP jen pro sebe! Nebo aspoň veřejně vyvěsíš časový harmonogram svých tréninků na baru:-))).

By mě jeblo, chodit k vám cvičit!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:
... já nemám manžela :D


Hey, yggu, raději sem ti to zvětšil , abys to nepřehlídnul.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky! A abych tedy držel lajnu ...

Já nemám manželku! ... naštěstí.

.... chudák Draper!


EDIT ... ale jinak díky, protože jsem teď poprvé zaregistroval, že to tady Ronniemu brzo zavřeme a bude mít po prdeli a ptákách! Jaké "e-witch napsal" ? Kua, kde je genderová vyváženost? Co je to za bordel tady? To se bude Věruška v Bruselu divit!!!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
To je ten trenál od mláděte? 1 a 3/4 h :-)? To jste to fakt zkrouhli:-)!

Jinak, u toho druhého cviku ti to někdo shodí, nebo si to sundaváš sám?

A když vidím ty první tři cviky, tak být majitel fitka, tak si povinně "lízneš" jeden MP jen pro sebe! Nebo aspoň veřejně vyvěsíš časový harmonogram svých tréninků na baru:-))).

By mě jeblo, chodit k vám cvičit!


Ne to jeste neni trenink od Zlatusky, ten bude co nevidet, az budu moct zase trochu smrdlat nohy, jinak by mne prislo uplne bezpredmetne jit na ten druhy trenink v cyklu, kde mam hamy a kardio, ktere stejne v posilovne ani delat nemuzu

No a s tim MP to mas pravdu, ale snazim se byt trochu odleduplny a kdyz by tam nekdo chtel jit, tak bych mu sice nejspis svym vyrazem v tvari dal dostatecne najevo, ze stanoviste uvolnit nehodlam (a to fakt umim vyborne ), ale kdyby na tom dotycny i presto trval, tak bych ho teda asi na chvili pustil a dal si mezi tim nejaky doplnek. Ovsem nevim jak to delam ale nikdy me nikdo neotravuje, takze si tam klidne 40 minut vesele v cvicim. :D
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Ovsem nevim jak to delam ale nikdy me nikdo neotravuje,...



No jak....prostě cvičíš jinde jak já:-).

A abych se opakoval, to je prý matkou moudrosti:-))), u toho druhého cviku to teda z toho MP sundaváš sám, předpokládám. Když jsi ten MP-sociopat:-))).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Draper napsal:
Ovsem nevim jak to delam ale nikdy me nikdo neotravuje,...



No jak....prostě cvičíš jinde jak já:-).

A abych se opakoval, to je prý matkou moudrosti:-))), u toho druhého cviku to teda z toho MP sundaváš sám, předpokládám. Když jsi ten MP-sociopat:-))).


Zapomnel jsem na to reagovat a pak uz se mne to nechtelo editovat, protoze jsem si rikal, ze to pro tebe nebude nikterak dulezita informace a spokojene bez ni budes zit dal, ale kdyz se ptas podruhe... :-) , tak tedy ano , je to tak, sundavam si to sam. Od nikoho si nikdy nenecham pomoct ani u tech nejtezsich serii, takze prosit nekoho, aby vedle me stal u kazde serie kvuli takove blbosti, ktera trva 5 sekund, z toho bych byl akorat vynervenej ja sam :)))
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

až budeš v Praze, tak nikdy nebudes cvičit sám :)) o to se postarám, hihi, teda..pokud bych tě nenervila
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zlata napsal:
až budeš v Praze, tak nikdy nebudes cvičit sám :)) o to se postarám, hihi, teda..pokud bych tě nenervila


Vis ze jen jedina osoba na sveta ma v mem treninku imunitu a muze cokoliv :))
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Zlata napsal:
až budeš v Praze, tak nikdy nebudes cvičit sám :)) o to se postarám, hihi, teda..pokud bych tě nenervila


Vis ze jen jedina osoba na sveta ma v mem treninku imunitu a muze cokoliv :))

Já?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8/4 ZADA, TRICEPS

superserie: stahovani kladky na hrudnik (na uzko, V-adapter) + stahovani kladky s napnutymu rukama
50kg x 17 + 20kg x 20
60kg x 14 + 25kg x 18
65kg x 12 + 20kg x 18
70kg x 12 + 25kg x 18
75kg x 10 + 25kg x 18
(80kg x 10 + 50kg x 12 + 40kg x 12) + (30kg x 14 + 20kg x 25)
-uz od prvni serie jsem vedel , ze to bude uzasnej trenink

pritahy JR v klece
40kg x 12 (2x)
45kg x 10 (2x)
50kg x 10 (2x)
50kg x 10 (2x)
55kg x 8 (2x)
55kg x 8 (2x)
-hrozne narocnej cvik, vzdycky me pekne odkouri. Bralo to pekne, jen jsem byl trochu prepumpovanej z prvnich dvou cviku. Nejlepe jsem citil asi ty nejtezsi serie s 55kg. Podemnou doslova rybnik, cakalo to ze mne vsude kolem, ale bylo mi to jedno. Kdyz cvicim, tak cvicim :D

pritahy kladky v leze podhmatem
60kg x 15
70kg x 15
80kg x 13
90kg x 11
100kg x 8 + 70kg x 12 + 50kg x 12
-po hodne dlouhe dobe jsem to dal podhmatem uchop asi na siri ramen. Krasna zmena, silove by bylo na vic, ale uchop uz povoloval. Magnezko doslo a trhacky jsem se za cely zivot nenucil pouzivat :) , spis mi jsou na obtiz nez aby mi neco pridaly.

superserie: pritahy VC na MP podhmatem + stahovani provazu s napnutyma rukama
80kg x 12
90kg x 10 + 35kg x 20
90kg x 10 + 35kg x 20
90kg x 10 + 35kg x 15
90kg x 10 + 35kg x 15
90kg x 10 + 35kg x 15
-byl jsem tak strasne nastelenej, ze mi bylo lito nedat si to s necim do superserie.

uzky bench press na MP podhmatem
60kg x 12
90kg x 8
100kg x 5
105kg x 5
100kg x 5
100kg x 5
100kg x 5 + 70kg x 8 + 60kg x 8 + 50kg x 10
60kg x 10 (TUT 65 sekund)
60kg x 17 + 5 (dynamicky)

francouzsky tlak v sede na MP
30kg x 12
40kg x 10
40kg x 10
45kg x 8
45kg x 8
50kg x 7 + 40kg x 8 + 30kg x 10
40kg x 10 + 30kg x 10 + 25kg x 10
-sice to pisu pokazde, ale tohle je dokonaly cvik pro me tricepsy. Zadny jiny mi tak nebete jako tohle a ani me tu nic nelimituje.

shazovana serie: tricepsove stahovani kladky
20kg x 20
25kg x 15 + 15kg x 17
25kg x 15 + 15kg x 20
25kg x 15 + 15kg x 20
25kg x 15 + 15kg x 20
30kg x 12 + 20kg x 15 + 15kg x 25

TIME : 1h 58 minut (no a co :D bylo toho hodne, i kdyz to tak nevypada )

VAHA : 118,3kg

-jeste jsem plnej endorfinu, takze radeji nic psat nebudu, protoze jak vychladnu a prectu si to po sobe znovu si uvedomi, jak je to vlastne trapny :D a take bych rad napsal , jak nechutne me zase prifouklo 10g argininu a ze jsem chvilema myslel, ze zacnu po posilovne litat, jak jsem mel napumpovany kridla, ale to tu take nebudu ventilovat :-)

-sice je to zatim bez tahu, ale neda se nic delat, momentalne by to byla vrazda kolena, ktere je dnes skoro po 14 dnech o neco malo lepsi nez do ted a do posilovny jsme se uz premistil celkem plynulym kulhanim :D i tak ale pri chuzi boli porad strasne moc.

-jinak zitra ramena, v patek volno a v sobotu na srazu asi nejakej likvidacni ponikovskej trenink
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne st duben 08, 2015 3:47 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkně to jedeš. Pořádně slušná síla a dost cviků, vůbec se nemáš za co stydět takové silové trénink. Pěkný váhy. Zajímalo by mě jak to je ten ,,francouzsky tlak v sede na MP,,. Nějak si to nedokážu představit. A ještě to ,,stahování kladky v leže podhmatem,,.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirus napsal:
Pěkně to jedeš. Pořádně slušná síla a dost cviků, vůbec se nemáš za co stydět takové silové trénink. Pěkný váhy. Zajímalo by mě jak to je ten ,,francouzsky tlak v sede na MP,,. Nějak si to nedokážu představit. A ještě to ,,stahování kladky v leže podhmatem,,.


Diky, nestydim se :D

To stahovani kladky by bylo asi lepsi nazvat pritahy kladky, uz jsem to opravil a vypada to nejak takhle http://kulturistika.ronnie.cz/php/i_img.php?gal=6490_5 :D jen si vezmes misto toho klasickeho adapteru, co tam ma ten pan :-) uzkou rovnou tyc, co se pouziva na tricepsove stahovani kladky a chytnes to podhmatem. Bere to paradne laty.

francouzsky tlak v sede na MP , inspiroval jsem se Marianem Cambalem, jen jsem si teda odpustil tu KAATSU . Uzasnej cvik. https://www.facebook.com/video.php?v=886335951425405&set=vb.143926925666315&type=3&theater
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Zlata napsal:
až budeš v Praze, tak nikdy nebudes cvičit sám :)) o to se postarám, hihi, teda..pokud bych tě nenervila


Vis ze jen jedina osoba na sveta ma v mem treninku imunitu a muze cokoliv :))


To je hezké
Pořád tu nikde nevidím aktuálku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc za vysvětlení a ukázku na obrázku .
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
francouzsky tlak v sede na MP , inspiroval jsem se Marianem Cambalem, jen jsem si teda odpustil tu KAATSU . Uzasnej cvik. https://www.facebook.com/video.php?v=886335951425405&set=vb.143926925666315&type=3&theater

Co jednoručku vsedě za hlavou, ta by ti neseděla? Pohyb podobný, ale podle mě trochu šetrnější k loktům.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka  :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 144, 145, 146  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: