Posilovny v Brne


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 83, 84, 85  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovny v Brne  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovny v Brne
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dominik01


PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2015 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ander napsal:
Zdravím,
dotaz na ty, kteří chodí na MUNI a jsou ubytování na jejich kolejích. Na kterých kolejích jste a kam chodíte do posilovny (pokud tu někdo takový je)? Nějaké tipy kam je to blízko, popř. levné? Náročný nejsem, stačí mi stojan na dřepy, osy a bench.

Chodím na MUNI, ovšem nejsem na kolejích, a do posilovny chodím k nám, na sportovku :) a najdeš tam všechno z toho cos vyjmenoval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chodi nekdo do fitka Spinning a fitness na Kounicove?
Vcera sem byl vozkouset a velice prijemny. Navic tam cvicila jedna nadherna fitnesska. Akorat teda malo vybaveni a malej prostor.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jnerez napsal:
Chodi nekdo do fitka Spinning a fitness na Kounicove?
Vcera sem byl vozkouset a velice prijemny. Navic tam cvicila jedna nadherna fitnesska. Akorat teda malo vybaveni a malej prostor.


( )

Byl jsem tam asi pred 2-3 lety, byl tam takovy tezky vlhky vzduch a docela spatne se mi tam dychalo.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cemu se smejes ty blazne?

No tezkej vzduch nevim, ale lilo ze me jak z vola.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pixla


PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar Zdar hledám buširnu v Brně kde mají otevřeno od 6:00 - 6:30 ráno. Mají aspoň víc jak 2klece na dřepy a nejlepe veslovací trenažery concept. + cenu tak do 70kč
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pixla napsal:
Zdar Zdar hledám buširnu v Brně kde mají otevřeno od 6:00 - 6:30 ráno. Mají aspoň víc jak 2klece na dřepy a nejlepe veslovací trenažery concept. + cenu tak do 70kč


Zkus to v Zetoru ...anebo ve Velkém průvanu, ale budeš muset omezit svá přání
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čaute, doporučte prosím někdo nějaký fitko v Brně, kde mají v sobotu večer otevřeno a který neznám :-))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dagan11


PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim

Ma nekdo zkusenosti s Old Style Gym na Cejlu, da se tam zacvicit alespon zaklad
(squat, bench press, ohp, deadlift, pull-ups, dips ...)?
Cena je velice prizniva, tak predpokladam ze vybavani/prostredi nebude nic moc.

Par dotazu k Big One Fitness na Vaclavske
Maji tam bumper plates?
Jako je to s vlastnim pitim?

Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V Old stylu jsem rok cvičil, protože jsem nedaleko bydlel (Cejl ). No určitě se to nedá srovnávat s Big1 a dalšími moderními fitky, ale ty základní cviky tam odcvičíš. Fitko to ale není moc velké, a tak můžeš čekat, že ve špičce si na stojan na dřepy nebo na benčovací lavici počkáš.

V Big1 bumper kotouče jsou (pokud jimi myslíš ty "gumové kotouče", s kterými jsem ještě necvičil ) a i když je údajně v návštěvním řádu napsáno, že vlastní pití dovoleno není, já jsem tam teda vždy pil vodu z kohoutku ze šatny a nikdo mi nikdy nic neřekl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 5:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jnerez napsal:
Čaute, doporučte prosím někdo nějaký fitko v Brně, kde mají v sobotu večer otevřeno a který neznám :-))


Tak včera nakonec velmi dobrej trénink v Incore fitness v Líšni. Pěkně prostorný a čistý fitko, trochu dražší, ale šlo to. Stroje dobré.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dagan11


PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc napsal:
V Old stylu jsem rok cvičil, protože jsem nedaleko bydlel (Cejl ). No určitě se to nedá srovnávat s Big1 a dalšími moderními fitky, ale ty základní cviky tam odcvičíš. Fitko to ale není moc velké, a tak můžeš čekat, že ve špičce si na stojan na dřepy nebo na benčovací lavici počkáš.

V Big1 bumper kotouče jsou (pokud jimi myslíš ty "gumové kotouče", s kterými jsem ještě necvičil ) a i když je údajně v návštěvním řádu napsáno, že vlastní pití dovoleno není, já jsem tam teda vždy pil vodu z kohoutku ze šatny a nikdo mi nikdy nic neřekl.


Bumper kotouce, kotouce pouzivane ve vzpirani, trh, nadhod a pod.
vecsinou maji gumovy okraj, aby se norzmlatili pri "pousteni/hazeni" cinky na zem ... tlumeni narazu, hluku atd.

pil vodu z kohoutku ze šatny

To jsi kazdych 10-15 minut jel do satny pit vodu nebo jsi si nabral do nejake cykloflase?

Jak maji happy hours celou sobotu, je tam hodne lidi?
Je lepsi jet hned rano, nebo kolem obeda?

Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Popravdě mi přijde trend "nepovolujeme vlastní pití" poněkud amorální. Vnímám to jako další pokus dostat se do mé kapsy a vzít si další peníze...nemluvě o tom, že si nejlépe vystačím s "kohoutkovou"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ty kotouče tam jsou určitě, navíc vzadu je i CF zóna, kde je i ta podlaha na odhazování.

Normálně mám vlastní plastovou láhev půllitrovou a tu si zajdu tak 1-2x do šatny natočit. A určitě nejsem jediný, dělá to tak více lidí.

Jelikož jsem student a o víkendech většinu v Brně necvičím, tak nevím, kolik tam chodí lidí v sobotu, ale ve všední dny tam chodí dopoledne mnohem méně lidí než v podvečer, řekněme kolem 18. hodiny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johnbear


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
v půlce září nastupuju v Brně na VŠ a snažím se (zatím pomocí internetu) najít nějakou posilovnu, kam budu chodit.

Zásadní požadavky:
- volný dřepovací stojan/silová klec (abych pořád jen nečekal, až se uvolní)
- nějaká fajn osa na mrtvý tah
- možnost používání magnézka a lehkého bouchání činkou při mrtvole
- možnost nošení vlastního pití (vody), případně voda na baru zadarmo

U strojů jsem zvyklý jen na základ, jako je horní kladka, kladka na triceps apod., takže nemám nějaké velké požadavky.

Zatím vypadá nejlíp Mišmaš, ale ta cena už je celkem na hraně, takže pokud někdo znáte lepší možnost, sem s ní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johnbear napsal:
Zdar,
v půlce září nastupuju v Brně na VŠ a snažím se (zatím pomocí internetu) najít nějakou posilovnu, kam budu chodit.

Zásadní požadavky:
- volný dřepovací stojan/silová klec (abych pořád jen nečekal, až se uvolní)
- nějaká fajn osa na mrtvý tah
- možnost používání magnézka a lehkého bouchání činkou při mrtvole
- možnost nošení vlastního pití (vody), případně voda na baru zadarmo

U strojů jsem zvyklý jen na základ, jako je horní kladka, kladka na triceps apod., takže nemám nějaké velké požadavky.

Zatím vypadá nejlíp Mišmaš, ale ta cena už je celkem na hraně, takže pokud někdo znáte lepší možnost, sem s ní.


Hele MišMaš můžu vřele doporučit. Já tam jezdím taky (ne pravidelně, mám to daleko), ale fakt super na všechno co si představuješ. Cena je 90kč za vstup a happy hours za 70kč. V šatně máš dokonce i vatový tyčinky do uší (to sem ještě nikde neviděl).
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovny v Brne Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 83, 84, 85  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: