|
|
|
| Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
| Autor |
Zpráva |
PetkaB

|
Zaslal: čt květen 14, 2015 10:04 am Předmět: |
|
|
Používám ho skoro denně, hlavně proto, že to tam večer nahážu a ráno mám hotové jídlo sebou do práce. Super na pečení jakéhokoliv masa, na guláš, na vývar. Peču v tom i žebra.
Chuť skvělá, není to vysušené. _________________ Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
|
|
| nahoru |
|
 |
| |  |
lipak

|
|
| nahoru |
|
 |
PMKB5

|
Zaslal: čt květen 14, 2015 10:23 am Předmět: |
|
|
Justys učí ve FuTru sumo deadlift...
...
...ehm, ehm
...
_________________ Pavel Macek
|
|
| nahoru |
|
 |
Bezcukrik

|
Zaslal: čt květen 14, 2015 7:34 pm Předmět: |
|
|
14.5. c. 158
To mi taky mohlo dojit, ze me joga po dlouhe pauze rozebere vic, nez bych cekala...
Valec (uz tady to zacalo byt spatny), rozcvicka.
TGU 5x12 kg (na 16 ani pomysleni, chytala me krec do nohou i rukou, jedno opakovani jsem musela polozit).
Pritahy 3x2+3 (3./4. stopa) + drepy 3x5 se 16 kg (horouci peklo, klepaly se mi ruce i nohy, ale nevzdala jsem se ji).
Kufrikovy deadlift 2x5 s 2x16 kg.
Dala jsem si trosku pauzu pred swingama a najednou se to zlomilo, swingy 10x10 se 16 kg, docela na pohodu.
Ja tomu telu fakt nerozumim.
"Maybe strong is what you have left when you've used up all your weak."
|
|
| nahoru |
|
 |
daymoon
Moderátor

|
Zaslal: čt květen 14, 2015 7:36 pm Předmět: |
|
|
Ty zelený kraťásky si nechám líbit. _________________ Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
|
|
| nahoru |
|
 |
PetkaB

|
Zaslal: čt květen 14, 2015 8:35 pm Předmět: |
|
|
14.5.2015 - tr. č.73
válec, resety, příprava pohybu
shyb s dopomocí 3x3, 7x2
snatch (16kg) 4+4 x 16 minut
Poprvé tenhle trénink, jsem zvědavá, jestli se zítra po tolika shybech budu schopná hýbat
Snatch se 16 kg takhle cíleně jsem už taky dlouho nešla, důraz na vylepšování techniky, měla jsem skvělou péči, Bětka mi prvních pár kol pořád trpělivě opravovala detaily a i pak mě sledovala ostřížím okem, jsem jí za to hrozně vděčná, cítím, že mám ty snatche takové rozházené. Ale baví mě to, je dost času na to to vypilovat.
Po tréninku masáž, mám nový záda, ramena, ale hlavně ruce...fakt paráda, jsem ráda, že toho svýho maséra mám. Pokud někdo hledáte někoho fakt dobrýho, můžu jen doporučit, Honza Čermák, stará se mimo jiné i o Davida Lupače
http://www.masazeporadne.cz/ _________________ Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
|
|
| nahoru |
|
 |
Gusep

|
Zaslal: pá květen 15, 2015 10:23 am Předmět: |
|
|
ROP, tréning #11 (hard)
clean&press 4 x 1,2,3 (28)
swing 5min./108op. (32)
Mno, nešlo to tak ako by som si predstavoval - potreboval som v tých presovacích rebríkoch dlhé pauzy. Takže budúci týždeň zostávam na rovnakých počtoch. _________________ Jozef Vanko | KB5 Slovensko
|
|
| nahoru |
|
 |
PMKB5

|
Zaslal: pá květen 15, 2015 11:19 am Předmět: |
|
|
Dnešní trénink:
- Deadlift, 125 kg, 3x3
Za chvíli vyzvedávám Alekse Salkina (USA/Izrael), hurá na kafčo, vyzvedneme vytištěné manuály a pořádně propereme, co a jak o víkendu - víkend totiž bude ve znamení "gymnastiky pro lid", tj. front/back lever, stojky a L-sit.
Odpo MMA/Practical Hung Kyun, a pak se stavíme na kontrolu v druhém gymu, kde budou mít první společné tréninky ladies z FuTru a gentlemen z KB5 :-) _________________ Pavel Macek
|
|
| nahoru |
|
 |
cohen999
|
Zaslal: pá květen 15, 2015 12:13 pm Předmět: |
|
|
| Gusep napsal: | ROP, tréning #11 (hard)
clean&press 4 x 1,2,3 (28)
swing 5min./108op. (32)
Mno, nešlo to tak ako by som si predstavoval - potreboval som v tých presovacích rebríkoch dlhé pauzy. Takže budúci týždeň zostávam na rovnakých počtoch. |
Nazdarek, minuly rok som riesil podobny problem. Kludne chod aj nizsie na 3x123, bude to menej boliet ;) _________________ Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
|
|
| nahoru |
|
 |
PetkaB

|
Zaslal: pá květen 15, 2015 7:00 pm Předmět: |
|
|
15.5.2015 - tr. č.74
válec, strečink, resety, příprava pohybu
DL 5x60g, 3x70kg, 5x5x75kg
strečink, resety
Po včerejší shybovací náloži jsem byla na stejný cvik poněkud nepoužitelná, takže jsem shyby zbaběle vynechala. Na svou obranu musím uvést, že jsem ráno před prací prováděla aktviní vis, protože jsem si naivně myslela, že po pár pověšeních na hrazdu to bude lepší. Bylo, teda v něčem..protáhla jsem se :-) ono si to sedne, až si na ten větší objem shybů zvyknu. Dneska jsem měla obavu i z DL, přece jen se na tyhle cviky tak nějak použají podobné části těla...ale bylo to překvapivě lehké. Tak jsem si to užívala a snažila se o 100%tní techniku (to se teda samozřejmě snažím vždycky, Pavle :-D )
Trénink v pánském gymu, krásně se mi tam tahalo, mají tam super podlahu na DL. A krom toho pánové dost hezky cvičili, takže se na to i dobře koukalo. _________________ Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
|
|
| nahoru |
|
 |
Bezcukrik

|
Zaslal: pá květen 15, 2015 7:26 pm Předmět: |
|
|
15.5. c. 159
Poprve v panskem gymu. Za tenhle tyden toho mam uz docela dost a byla jsem zmatena jak lesni vcela (nj, vyrvat introverta ze znameho prostredi se nevyplaci), takze to bylo dost punk.
Valec, rozcvicka.
TGU 5x12 kg (hodne "zajimavy", evidentne kdyz jsem celkove nejista z novyho prostredi, trpi tim i koordinace a soustredeni tela).
Kliky 3xcca 2+3 (lavicka na bench/recepce) + deadlift 3x5ish se 40 kg, ale z toho mi Justy nekolikrat ladila techniku, nemam prehled o presnych opakovanich.
Drepy 3x5 s 16 kg.
Swingy 10x10 s 16 kg, uz to zacina byt dobry, dala jsem to i unavena, pristi tyden zacnu zarazovat dvacku.
|
|
| nahoru |
|
 |
PetkaB

|
Zaslal: so květen 16, 2015 9:28 am Předmět: |
|
|
Trénink v pánském gymu má jednu nespornou výhodu - koupila jsem si na trhu na Jiřáku uzená žebra. No a pak se teda stane, že se mi snídaně nevejde na jeden talíř :-)
Na druhém talíři je mrkev a cuketa na kokosovém oleji, avokádo, jablko a kešu ořechy. V hlavní roli ovšem pečená uzená žebra.
_________________ Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
|
|
| nahoru |
|
 |
PetkaB

|
Zaslal: so květen 16, 2015 2:10 pm Předmět: |
|
|
16.5.2015 - tr. č.75
resety, strečink, visení na hrazdě
3.trénink z KB5 Swing protokol
10 opakování každou minutu, 20 min
Už jsem se u toho i zpotila, ale pořád jsou ty pauzy mezi koly relativně dlouhé.. _________________ Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
|
|
| nahoru |
|
 |
Pitkin

|
Zaslal: so květen 16, 2015 3:29 pm Předmět: |
|
|
| PetkaB napsal: | | 3.trénink z KB5 Swing protokol |
To jedeš ten protokol od Geoffa Neuperta, nebo nějaký jiný ? _________________ Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum
A vo tom to je !
-Milan Pitkin
|
|
| nahoru |
|
 |
PetkaB

|
Zaslal: so květen 16, 2015 3:39 pm Předmět: |
|
|
| Pitkin napsal: | | PetkaB napsal: | | 3.trénink z KB5 Swing protokol |
To jedeš ten protokol od Geoffa Neuperta, nebo nějaký jiný ? |
Jj...chtěla jsem dát při první zmínce odkaz, ale je mi jasný, že by zase byl problém s odkazem na článek na našich stránkách...takže takhle je to dohledatelné (program i doprovodný text), pokud to někdo nezná. _________________ Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
|
|
| nahoru |
|
 |
| |
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Populární značky:
|