Suplementace



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Suplementace  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Suplementace
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
raymanist0p


PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 7:37 pm    Předmět: Suplementace Odpovědět s citátem

Zdravím,

nějakou dobu cvičím a chci abych měl i nějaké výsledky, tudiž plánuji dokoupit suplementaci. Něco málo sem načetl, něco málo jsem nakoukal na youtube a zajímá mě teď především Váš názor jelikož známý, který už nějakou dobu cvičí mi říká, že je tohle naprostá hloupost.

Takže jako základ bych si chtěl koupit syrovátkový 80% protein. S tímhle jediným se mnou souhlasí a noční protein a teď :

1) BCAA jako takové mi vymlouvá, že nemají absolutně žádný smysl pro mě jako začátečníka

2) Gainer do mě zase nutí, že je to v nabírání super věc. Já mu oponuji, že to jsou pouze cukry, tak kde je pravda?

3) Bych rád koupil i Arginin, co se mu taky nelíbí.

4) By mě zajímal Váš názor na tribulus.

Můžete mi tedy poradit jakým směrem se ubírat? Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1) pravdu ma on, zbytecnost pokud nejsi v diete
2) pravdu mas ty, kdyz uz chces dat nakej cukr po cviceni tak treba maltu s proteinem kterej mas
3) tady je to uplne jedno, zmenu nepoznas :)
4) pro starsi lidi, muze pomoct v sex. zivote, s hormonama ti to nic neudela
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protein je v poradku, nejaka 80ka ideal. Bcaa jsou fajn pomocnik, ale da se i bez nich, kdyz uz, tak osobne bych dal prednost glutaminu. Co se tyce gaineru, tak ten bych nedaval vubec, zas tolik sacharidu-cukru neni potreba. K argininu, je fajn, ale nemyslim si, ze by jsi ho nutne potreboval, ale pokud do toho chces investovat, tak proc ne. Spis bych dal prednost nejakemu komplexu vitaminu, potazmo pak nejakou kloubni vyzivu jako prevenci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
raymanist0p


PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi napsal:
Protein je v poradku, nejaka 80ka ideal. Bcaa jsou fajn pomocnik, ale da se i bez nich, kdyz uz, tak osobne bych dal prednost glutaminu. Co se tyce gaineru, tak ten bych nedaval vubec, zas tolik sacharidu-cukru neni potreba. K argininu, je fajn, ale nemyslim si, ze by jsi ho nutne potreboval, ale pokud do toho chces investovat, tak proc ne. Spis bych dal prednost nejakemu komplexu vitaminu, potazmo pak nejakou kloubni vyzivu jako prevenci.


Glutamin jsem zapoměl, ale v tom jsme se víceméně shodli proto jsem ho nepřipisoval :) Ale díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
1) pravdu ma on, zbytecnost pokud nejsi v diete
2) pravdu mas ty, kdyz uz chces dat nakej cukr po cviceni tak treba maltu s proteinem kterej mas
3) tady je to uplne jedno, zmenu nepoznas :)
4) pro starsi lidi, muze pomoct v sex. zivote, s hormonama ti to nic neudela


Jen mala oprava, arginin pri treninku sakra dobre pozna. :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
raymanist0p


PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Tom3 napsal:
1) pravdu ma on, zbytecnost pokud nejsi v diete
2) pravdu mas ty, kdyz uz chces dat nakej cukr po cviceni tak treba maltu s proteinem kterej mas
3) tady je to uplne jedno, zmenu nepoznas :)
4) pro starsi lidi, muze pomoct v sex. zivote, s hormonama ti to nic neudela


Jen mala oprava, arginin pri treninku sakra dobre pozna. :)


Podle slov známého to poznáš ty, né já jakožto začátečník, jen dodám pro představu 175cm, 72kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Schulmem


PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych to uvedl na pravou míru, necvičí nějakou dobu, se cvičením úplně začíná, nemá zmáknutou stravu. Chtěl objednávat arginin, bcaa, glutamin, tribulus a protein. Jako absolutnímu začátečníkovi jsem vyvrátil určité věci, což se mu nelíbí. Doporučoval jsem maximálně protein, gainer protože má prý problém s nabíráním (případně malta s proteinem), nějaké vitamíny (ne předražené z lékárny) a rybí tuk v kapslích. Myslím si že jsem ho úplně nemystifikoval a mnou zmíněné suplementy jsou jediné které mají v uplných začátcích nějaký smysl. Jestliže se pletu rád se poučím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

raymanist0p napsal:
Draper napsal:
Tom3 napsal:
1) pravdu ma on, zbytecnost pokud nejsi v diete
2) pravdu mas ty, kdyz uz chces dat nakej cukr po cviceni tak treba maltu s proteinem kterej mas
3) tady je to uplne jedno, zmenu nepoznas :)
4) pro starsi lidi, muze pomoct v sex. zivote, s hormonama ti to nic neudela


Jen mala oprava, arginin pri treninku sakra dobre pozna. :)


Podle slov známého to poznáš ty, né já jakožto začátečník, jen dodám pro představu 175cm, 72kg.


Jo to mas pravdu, ja reagoval konkretne na danou vec , aniz bych si precetl tvuj uvodni post
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

raymane drz se schulmena ma pravdu, nekupuj doplnky za kazdou cenu.. zamer se na stravu (nemas problem s nabiranim, malo jis), trenink a regeneraci. Potom bych az premyslel nad doplnkama.
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 11:16 am    Předmět: Re: Suplementace Odpovědět s citátem

raymanist0p napsal:
Zdravím,

...nějakou dobu cvičím...

Takže jako základ bych si chtěl koupit syrovátkový 80% protein. S tímhle jediným se mnou souhlasí a noční protein a teď :

1) BCAA jako takové mi vymlouvá, že nemají absolutně žádný smysl pro mě jako začátečníka

2) Gainer do mě zase nutí, že je to v nabírání super věc. Já mu oponuji, že to jsou pouze cukry, tak kde je pravda?

3) Bych rád koupil i Arginin, co se mu taky nelíbí.

4) By mě zajímal Váš názor na tribulus.

Můžete mi tedy poradit jakým směrem se ubírat? Děkuji


Nějakou dobu je co? Kolik ti je?
Já taky "nějakou" dobu cvičil, konkrétně pár let. Ted se k posilce zase po třech letech vracím a jediné, co si koupím je 80% protein. Na něm pojedu tak čtvrt roku, zbytek je strava "normální".
Pokud nezávodíš, nebo nejsi Hulk, jsou amina zbytečná. Pokud nevíš, co s penězma, kup si je, ale rozhodně ti nedají tolik, co možná očekáváš.
BTW jsi mi otázkou připomněl včerejší video od toho psychopata Grznára, kde radil základní suplementy. Mám pocit, že doporučoval přesně to, co jsi popsal. Doufám, že to nemáš od něj

Lol, vidím, že má odpověď je opravdu aktuální
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

raymanist0p napsal:
nějakou dobu cvičím a chci abych měl i nějaké výsledky, ...


Schulmem napsal:
Abych to uvedl na pravou míru, necvičí nějakou dobu, se cvičením úplně začíná, nemá zmáknutou stravu.


Tom3 napsal:
raymane drz se schulmena ma pravdu, nekupuj doplnky za kazdou cenu.. zamer se na stravu (nemas problem s nabiranim, malo jis), trenink a regeneraci. Potom bych az premyslel nad doplnkama.


a tímhle směrem by ses měl ubírat... zapomeň na doplňky, když už mocí mermo, tak si pořiď kvalitní multi-vitamín, klidně i ten protein, neublíží... a začni pracovat na jídelníčku, jasně, je to pracnější než koupit šest pixel doplňků, dávkovat podle doporučení a čekat na zázrak... ale takhle to na začátku nefunguje :)

ad tribulus) zjisti si proč kvalitní bulharský a kdy se používá na obnovení testosteronu aneb... nepoznáš to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

proc reagujete na 3 mesice mrtve tema ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Suplementace
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: