mentzer's boy ''HIT HARD'' :-)


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - mentzer's boy ''HIT HARD'' :-)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> mentzer's boy ''HIT HARD'' :-)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mentzers boy


PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2015 4:53 pm    Předmět: mentzer's boy ''HIT HARD'' :-) Odpovědět s citátem

Takže po dlouhé době jsem se rozhodl zase na nějakou chvíli přispívat ohledně tréninku HD a to hlavně z důvodu propagace v ČR.

Tady je můj experiment s HD http://3tproject.blogspot.cz/ (v příštím roce se pokusím o další experiment)
Tady fanouškovské HEAVY DUTY stránky na FB https://www.facebook.com/HIGH-INTENSITY-TRAININGHEAVY-DUTY-CZ-487552758068134/?ref=aymt_homepage_panel

V současné době používám konsolidovaný trénink.Trénink je jednou týdně a to vždy v sobotu ráno nalačno (používám IF styl stravování)

TRÉNINK 1
Mrtvý tah 1 série
Kliky na bradlech 1 série
Výpony ve stoje na jedné noze 1 série

6 dnů volno

TRÉNINK 2
Dřepy 1 série v supersérií s
Pullover (verze na hrudník) 1 série
Klopení zápěstí (nadhmat i podhmat) 1 série


KAŽDÝ 5. TÝDEN HIT FULLBODY TRÉNINK SE SPARINGEM VE FITNESS CLUB RELAX VE VSETÍNĚ.


Za další fanoušky na FB fan stránce budu rád.


_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD


Naposledy upravil mentzers boy dne so duben 02, 2016 9:57 am, celkově upraveno 11 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2015 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7. listopadu 2015
Sobota

TRÉNINK 1
Mrtvý tah (pomalá kontrolovaná rychlost)
zahřívací série
10 x 60kg , 5 x 100kg , 1 x 120kg

pracovní série s max. úsilím
4 x 140kg + odporová guma barva zelená


Výpony ve stoje na jedné noze (rychlost 2/2/2)
pracovní série s max. úsilím
levá 15 x TH (92kg) + 30kg , pravá 14 x TH (92kg) + 30kg


Kliky na bradlech (rychlost 4/4)
zahřívací série
3 x TH (92kg)

pracovní série s max. úsilím
5 + 4 negativní + 1 statické x TH (92kg) + 20kg

Délka tréninku 20 minut 48 vteřin


Další trénink příští sobotu TRÉNINK 2 nebo trénink se sparing partnerem ve fitku RELAX ve Vsetíně nohy+záda+hrudník (viz. trénink jedenkrát za 6-8 týdnů)

_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2015 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14. listopadu 2015
Sobota

TRÉNINK 2
Dřepy (pomalá kontrolovaná rychlost opakování)
zahřívací série
10 x 40kg , 8 x 60kg , 8 x 80kg

pracovní série s max. úsilím
11 x 100kg

v supersérií

PULLOVER (verze na hrudník - rychlost opakování 5/5)
pracovní série
8 x 26kg


KLOPENÍ ZÁPĚSTÍ NADHMATEM (rychlost opakování 4/2/4)
pracovní série s max. úsilím
11 x 11.5kg


KLOPENÍ ZÁPĚSTI PODHMATEM (rychlost opakování 4/2/4)
pracovní série s max. úsilím
10 X 25kg

Délka tréninku 21 minut 58 vteřin

Skvělý trénink.S pulloverem jsem hodně dlouho experimentoval tak abych skutečně zasáhl jen prsní svaly,necvičím přes lavici jak se doporučuje,ale ležím na lavici s nohama na lavici,hlava rovněž položena na lici a záda se dotýkají lavice.Pomalým pohybem spouštím činku dolů,prsní svaly po celou dobu mám silně zatnuté a kontrolovaným pohybem při stálém zatnutí prsních svalu tahám činku nahoru až k místě ke spodní částí hrudníku.Pokud bych chtěl zasáhnou záda tak opět lažím na lavici,ale s tím že hlava visí přes lavičku a používám jen 2/3 spodní části pohybu tedy nedotahuji činku až na prsa,tak nejlépe procvičíte latissimy.

Ještě se zmíním o mém stravovacím režimu.Držím se zásad přerušovaného půstu tak,že jím jen jedno jídlo denně (mleté hovězí zadní,vejce,tvrdý sýr,řecký jogurt,zelenina) a to 6 dní v týdnu tedy Neděle-Pátek a v Sobotu mám volný den a jím cca od 10:00 od rána až do večera (vločky,tvaroh,protein,proteinové tyčinky,koláče,buchty,apod.)

Příští trénink opět v sobotu a to TRÉNINK 1 nebo Fullbody HIT styl se sparingem viz trénink 1x za 6-8 týdnu.



''Můžete vzít tyčku dynamitu a klepat na ní celý den tužkou,ale nic se nestane.Když však vezmete kladivo a jednou do ni pořádně uhodíte,dojde k výbuchu.''

- Mike Mentzer -
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2015 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21. listopadu 2015
Sobota

FULLBODY se sparingem ve Fitness Relax Vsetín (tento trénink bude každý 5. týden)

1.PŘEDKOPY (LAX) (rychlost op 4/2/4)
pracovní série
11 x 32kg

v supersérií s

2.POWER SUPER SQUAT (LAX) (rychlost op 4/4)
pracovní série
6 x 2x20kg kotouče + konstrukce stroje


3.HORIZONTALNÍ LEGPRESS (LAX) (rychlost op 4/4)
pracovní série
15 x 72kg

4.ZAKOPÁVÁNÍ V LEŽE (LAX) (rychlost op 4/4)
pracovní série
11 + 4 negativní x 28kg

5.VÝPONY VE STOJE (LAX) (rychlost op 2/2/2)
pracovní série
12 + 5 negativní + 1 statické x 48kg


6.ROZPAŽOVÁNÍ NA STROJE (LAX) (rychlost op 4/2/4)
pracovní série
10 + 2 dopomoc x 40kg

v supersérií

7.TLAKY S JČ NA ŠIKMÉ (rychlost op 4/4)
pracovní série
5 x 2x20kg


8.VRCHNÍ PŘÍTAHY NA ZÁDA (LAX) (rychlost op 4/2/4)
pracovní série
7 x 40kg

v supersérií

9.PŘÍTAHY S OPOROU HRUDNÍKU (LAX) (rychlost op 4/2/4)
pracovní série
6 x 28kg -> 4 x 20kg


10.UPAŽOVÁNÍ V SEDĚ S JČ (rychlost op 4/2/4)
pracovní série
8 x 2x5kg

v supersérií

11.TLAKY NA STROJI PARALELNÍ ÚCHOP (LAX) (rychlost op 4/4)
pracovní série
6 + 4 negativní x 2x10kg kotouče+konstrukce stroje


12.TRICEPSOVÉ STAHOVÁNÍ KLADKY (LAX) (rychlost op.4/2/4)
pracovní série
10 x 32kg

v supersérií s

13.KLIKY V SEDĚ NA STROJI (LAX) (rychlost opakování 4/4)
pracovní série
6 x 44kg

Délka tréninku cca 49 minut

Fantastický trénink,skvělé stroje firmy LAX NEW GENERATION..Stroje jsou srovnatelné s Hammer Strength.Příšti sobotu trénink 1.Příště se můžete těšit na video z FULLBODY tréninku.


''Mysl selže dříve než tělo''

- Mike Mentzer-
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD


Naposledy upravil mentzers boy dne ne listopad 22, 2015 1:46 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2015 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na to video jsme tedy zvědav,tyhle těžké váhy cvičí má žena,tak jí ukážu motivaci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2015 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Irminsul napsal:
Na to video jsme tedy zvědav,tyhle těžké váhy cvičí má žena,tak jí ukážu motivaci


Nakládám si takovou zátěž abych s ní procvičil předepsanou kadenci,kontrolovaně,bez dynamických pohybů,odrážení a dalších marastu,taky záleží na typu stroju a na jeho tření když jsem ve cvičil na TUFF STUFF Proformance tak například na výpony jsem tam dával okolo 70-80kg na Laxech jsem byl rád za těch 48kg,to stejné na zákopy,nevím kolik váží konstrukce na některých strojích na kotouče takže to nemám započítano proto píšu+konstrukce stroje.U LAX je jediná nevýhoda to tření,protože lax používá ''gumové řemeny'',takže asi tak.Velké váhy vypadají hezký na papíře,u fullbody mi jde o kvalitní procítění svalů pro předepsanou kadenci.

Určitě video bude,během vánočních svátku,díky za sledování logu,hezký zbytek dne.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2015 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1.TÝDEN
28. listopadu 2015
Sobota

TRÉNINK 1
Mrtvý tah (pomalá kontrolovaná rychlost)
zahřívací série
8 x 80kg , 5 x 120kg , 3 x 120kg

pracovní série s max. úsilím
7 x 150kg (cíl op. -> 4-10)


Výpony v sedě jednonož (rychlost 2/2/2)
pracovní série s max. úsilím (cíl op. -> 8-15)
levá 12 + 1 statické op. x 40kg
pravá 11 + 1 statické op. x 40kg


Kliky na bradlech (rychlost 4/4)
zahřívací série
4 x TH (90.1kg)

pracovní série s max. úsilím (cíl op. -> 4-10)
4 + 5 negativní x TH (90.1kg) + 25kg kotouče + 1 statické x jen TH (90.1kg)

Délka tréninku 20 minut 37 vteřin

Příští sobotu TRÉNINK 2.


''Můžete trénovat tvrdě,můžete trénovat dlouho,ale nemůžete dělat obojí.''

- Mike Mentzer -
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2015 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl bys zajít na inbody - změřit hmotnost svaloviny a po uzavření cyklu opět? Ať máš nějaký hmaatelný výsledek zda HD na Tebe funguje / nefunguje?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2015 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Nechtěl bys zajít na inbody - změřit hmotnost svaloviny a po uzavření cyklu opět? Ať máš nějaký hmaatelný výsledek zda HD na Tebe funguje / nefunguje?


Popravdě jsem o tom uvažoval,je pravda,že to bude zajímavější.Ve starších příspěvcích tady na foru už jsem něco takového vyvěšoval před a po doložené InBody,pokusím se teda během příštího týdne zajít na měření.Jinak časem bych tady chtěl přidávat fotky s aktuální formou+slibované video se sparingem z příštiho fullbody tréninku který pojedem mezi svátky v prosinci.Díky za sledování.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deafslap


PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2015 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chápu dobře, že je 1 trénink týdně, jsou 2 typy a tím pádem se ke stejnému cviku člověk dostane 1 x za 14 dní?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2015 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neříkám, že to nemůže fungovat, ale přijde mi to jako blbost to cvičit... nebo aspoň já bych nemohl jet tohle. prostě člověk cvičí proto že ho to baví (nebo aspoň většina) a když ho to baví tak přece nebude cvičit jenom jednou týdně... navíc to určitě není zdaleka tolik účiný jak objemově tak silově jako jiný tréninky.... neber to jako kritiku, jenom můj názor
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deafslap napsal:
chápu dobře, že je 1 trénink týdně, jsou 2 typy a tím pádem se ke stejnému cviku člověk dostane 1 x za 14 dní?


Ano ke stejnému cvičení se dostanu 1x za 2 týdny,ale díky efektu nepřímého zatížení sval zatížím v každém tréninku,protože je takřka nemožné aby se nějaká svalová partie nepřekrývala.Plus každý 5. týden cvičím s kámošem-sparingem HIT fullbody trénink v posilovně Relax.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
neříkám, že to nemůže fungovat, ale přijde mi to jako blbost to cvičit... nebo aspoň já bych nemohl jet tohle. prostě člověk cvičí proto že ho to baví (nebo aspoň většina) a když ho to baví tak přece nebude cvičit jenom jednou týdně... navíc to určitě není zdaleka tolik účiný jak objemově tak silově jako jiný tréninky.... neber to jako kritiku, jenom můj názor


S konsolidovaným tréninkem už mám malé zkušenosti a vím,že to funguje a skutečně méně je více.Samozřejmě tohle cvičení není možné začít cvičit hned bez zkušenosti HD naopak.Mám více jak desetileté zkušenosti z různými formami HIT/HD a dnes už dokážu tou jednou sérií cviku sval přesně zasáhnout a vyčerpat.Zkus používat pomalou rychlost,bez dynamických pohybu která je náročnější i na regeneraci svalů,pěkně pomalým nájezdem a uvidíš jak se sval vyčerpá,navíc je tato forma tréninku bezpečná a nemusíš se bát zranění.Jak píšeš,cvičíš protože to člověka baví,zaprvé mě HD/HIT neskutečně baví a za druhé cvičím tak kolik je třeba aby nebyl trénink kontraproduktivní a byl funkční.Naopak Heavy Duty/HIT trénink je nejučínější typ tréninku a to právě pro NATURALNÍ cvičence.Většina lidí v posilovně je neustálé přetrenována.Ono ne nadarmo se na spoustě webech o zdraví uvadí svalové zotavení od 14-30 dnů.Někteří HIT kluci dosahují skvělé výsledky tréninkem 1x 14-21 dní,ale to už je samozřejmě extrém.
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sranda, že si stále myslíš, že tréning pološialenej fetky je svätým grálom, ach jo, ľudia sa stále budú utiekať k modlám
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Psát, že tenhle typ tréninku je bezpečný, cvičenec se nemusí bát zranění a trénink je vhodný pro naturální cvičence, je dost odvážné, ne-li šílené. Pokud vím, tak autor těhle myšlenek běhal nahý po ulici...
BTW: I když budeš cvičit jako Mentzer, nebudeš vypadat jako Mentzer. I když budeš cvičit jako Arnold, nebudeš vypadat jako Arnold. I když budeš cvičit jako ...doplň si sám...
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - mentzer's boy ''HIT HARD'' :-) Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: