Honczikův log


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Honczikův log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Honczikův log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honczik


PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 1:49 pm    Předmět: Honczikův log Odpovědět s citátem

Tak nepravidelně cvičím zhruba od roku 2003, kdy trénink neměl absolutně žádnej řád o jídle ani nemluvě (MF :-)). Od 2007 kdy jsem začal docházet do zaměstnání, tak to fungovalo tak nějak od listopadu do dubna pravidelná cvičba, strava stále na prd a kolem jara začaly k zaměstnání brigády nebo mě pravidelně skolil nějakej bacil a víceméně jsem se na to zase do podzimu vykšlal. Asi od 2012 jsem začal zkoušet třeba beara nebo gvt, což mi vyhovovalo, protože když nemám pevně určený co mám v jakej den cvičit, tak vzhledem ke svý silně vypěstovaný slabý vůli cvičím jen co mě tak nějak baví a ještě to flákám. Takže už lepší, ale zase jen kolem tý zimy.

Nynější váha +/- 94 kg na 190 cm

nejlepší/momentální maxima
BP - 120/105 kg
DL - 215/170 kg
SQ - asi 140/100 kg ( nohy jsem vždycky flákal )

Po nynějším zhruba měsíčním protahování a zkoušení vah bych rád začal na 8 týdnů FESTem, protože vypadá časově nenáročně a FB jsem nikdy nejel, pak uvidím co to udělá se silou a buď nějaká silovka nebo bear.
Cíl je do června minimálně o 10% zvýšit nejlepší maxka s váhou do 100 kg ( předtím bylo 106 - 108 kg v prasoformě, sixpack jsem nikdy neviděl ) a nabalit něco na ruce a ramena, které jsem cvičil pouze v "začátečnickém období", což si myslím že je reálné.
Červen není limitní kvůli beach formě ale koncem května čekáme druhého špunta a začnou zase asi nějaké brigády a asi to budu nucen do podzima zase jen "udržovat".

Co se stravy týká, tak se snažím žrát Paleo s tím, že k tomu mlsám alespoň tvrdé sýry ( to už je prý zase nějaký primal, nevím ...).
Jídlo si moc nehlídám, na tuku nešetřím a bílkoviny ani cukry počítat taky nehodlám, ale co se bílkovin týká, tak pod 100 g denně nejdu.


Log zakládám, abych si na sebe trošku upletl bič a budu doufat, že mám dost hrdosti na to, abych to nevzdal, když už o tom možná bude vědět i někdo cizí ... :-)

A jen dodám, že všechno cvičím v doma, proto žádné stroje, kladky a podobné vylomeniny. :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 1:57 pm    Předmět: Re: Honczikův log Odpovědět s citátem

Ahoj,předem Ti chci popřát hodně štěstí do budoucna..
Jen malé info: Fest od Lukáše je docela časově náročný
a za druhé :
Jídlo si moc nehlídám, na tuku nešetřím a bílkoviny ani cukry počítat taky nehodlám, ale co se bílkovin týká, tak pod 100 g denně nejdu.

Takhle mít výsledky budeš pouze minimální,protože nemáš z čeho bys rostl...
100g bílkovin na 94kg je opravdu málo..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honczik


PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže FEST

1
BP 8x4x75
shyby 8x4xbw
výpady s JČ 4x8x20
2
DL 8x4x125
FSQ 6x6x55
tlaky s JČ na šikmé 4x8x22,5
3
SQ 8x4x80
šikmý BP 6x6x65
přítahy VČ v předklonu 4x8x55


a
bic. zdvih s VČ 4x8x30
tric. extenze sedě s JČ 4x8x25
zkracovačky 4x10
b
upažování v předklonu 4x8x
upažování v sedě 4x8x
úklony s JČ 4x8x
c
franc. tlaky 4x8x
bic. zvih nadhmatem s EZ 4x8x
zvedání nohou ve visu 4x
d
přitahování EZ k bradě 4x8x
pullover 4x8x

váhy u cviků s EZ a JČ je pouze hmotnost závaží bez osy
pracuju v osmidenních cyklech, takže pojedu pořád 1+1

28.11.2015
1a
BP 8x4x75
shyby 8x4xbw
výpady s JČ 4x8x20
bic. zdvih s VČ 4x8x30
tric. extenze sedě s JČ 4x8x25
zkracovačky 4x10

- poslední dvě série shybů byly těžké ale pořád to bylo poctivě v plném rozsahu bez kopání
- výpady jsem cvičil poprvé v životě, čili "trošku" bojuju s balancem a dneska mě bolí hodně řiť a lehce kvadry, tak nevím ... ale něco drobného příště přihodím, jinak vše ostatní ok


Naposledy upravil Honczik dne po listopad 30, 2015 5:25 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Honczik


PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 2:30 pm    Předmět: Re: Honczikův log Odpovědět s citátem

Irminsul napsal:
Ahoj,předem Ti chci popřát hodně štěstí do budoucna..
Jen malé info: Fest od Lukáše je docela časově náročný
a za druhé :
Jídlo si moc nehlídám, na tuku nešetřím a bílkoviny ani cukry počítat taky nehodlám, ale co se bílkovin týká, tak pod 100 g denně nejdu.

Takhle mít výsledky budeš pouze minimální,protože nemáš z čeho bys rostl...
100g bílkovin na 94kg je opravdu málo..


Díky, uvidíme, 100 g/den je minimum pod který nejdu, podle toho co připraví polovička k jídlu se ale někdy nemám problém dostat na 200 :-)
Nicméně po výplatě si objednám nějakej lacinej hnusnej proteiňák, abych to trošku navýšil, a asi tam budu v bezmasé dny posílat pár vajec navíc.
Jinak pauzy u 8x4 se budu snažit vtěsnat do 90 s, vše ostatní včetně shybů do minuty, tak uvidím, první trénink byl přesně hodina i s protažním a zahřátím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 3:13 pm    Předmět: Re: Honczikův log Odpovědět s citátem

Honczik napsal:
Irminsul napsal:
Ahoj,předem Ti chci popřát hodně štěstí do budoucna..
Jen malé info: Fest od Lukáše je docela časově náročný
a za druhé :
Jídlo si moc nehlídám, na tuku nešetřím a bílkoviny ani cukry počítat taky nehodlám, ale co se bílkovin týká, tak pod 100 g denně nejdu.

Takhle mít výsledky budeš pouze minimální,protože nemáš z čeho bys rostl...
100g bílkovin na 94kg je opravdu málo..


Díky, uvidíme, 100 g/den je minimum pod který nejdu, podle toho co připraví polovička k jídlu se ale někdy nemám problém dostat na 200 :-)
Nicméně po výplatě si objednám nějakej lacinej hnusnej proteiňák, abych to trošku navýšil, a asi tam budu v bezmasé dny posílat pár vajec navíc.
Jinak pauzy u 8x4 se budu snažit vtěsnat do 90 s, vše ostatní včetně shybů do minuty, tak uvidím, první trénink byl přesně hodina i s protažním a zahřátím.


Bezmasé dny proč?
Ty bys měl těch 200g bílkoviny tam posílat pořád :) Jinak nejlevnější zdroj bílkovin jsou zmíněná vejce ale třeba i sýr cottage.Na lacinej protein se vyprdni a kup si čistý protein,bez zbytečných sladidel Vyjde levněji..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honczik


PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 4:44 pm    Předmět: Re: Honczikův log Odpovědět s citátem

Irminsul napsal:
Honczik napsal:
Irminsul napsal:
Ahoj,předem Ti chci popřát hodně štěstí do budoucna..
Jen malé info: Fest od Lukáše je docela časově náročný
a za druhé :
Jídlo si moc nehlídám, na tuku nešetřím a bílkoviny ani cukry počítat taky nehodlám, ale co se bílkovin týká, tak pod 100 g denně nejdu.

Takhle mít výsledky budeš pouze minimální,protože nemáš z čeho bys rostl...
100g bílkovin na 94kg je opravdu málo..


Díky, uvidíme, 100 g/den je minimum pod který nejdu, podle toho co připraví polovička k jídlu se ale někdy nemám problém dostat na 200 :-)
Nicméně po výplatě si objednám nějakej lacinej hnusnej proteiňák, abych to trošku navýšil, a asi tam budu v bezmasé dny posílat pár vajec navíc.
Jinak pauzy u 8x4 se budu snažit vtěsnat do 90 s, vše ostatní včetně shybů do minuty, tak uvidím, první trénink byl přesně hodina i s protažním a zahřátím.


Bezmasé dny proč?
Ty bys měl těch 200g bílkoviny tam posílat pořád :) Jinak nejlevnější zdroj bílkovin jsou zmíněná vejce ale třeba i sýr cottage.Na lacinej protein se vyprdni a kup si čistý protein,bez zbytečných sladidel Vyjde levněji..


Žena evaří každý den, občas jsou jen zeleninový saláty s tuňákem nebo sýrem apod. a vajec sním každý den minimálně 5 k snídani, tak to nechci moc přehánět, myslím že levnější proteiňák než kupuju neseženu ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 4:55 pm    Předmět: Re: Honczikův log Odpovědět s citátem

Honczik napsal:
Irminsul napsal:
Honczik napsal:
Irminsul napsal:
Ahoj,předem Ti chci popřát hodně štěstí do budoucna..
Jen malé info: Fest od Lukáše je docela časově náročný
a za druhé :
Jídlo si moc nehlídám, na tuku nešetřím a bílkoviny ani cukry počítat taky nehodlám, ale co se bílkovin týká, tak pod 100 g denně nejdu.

Takhle mít výsledky budeš pouze minimální,protože nemáš z čeho bys rostl...
100g bílkovin na 94kg je opravdu málo..


Díky, uvidíme, 100 g/den je minimum pod který nejdu, podle toho co připraví polovička k jídlu se ale někdy nemám problém dostat na 200 :-)
Nicméně po výplatě si objednám nějakej lacinej hnusnej proteiňák, abych to trošku navýšil, a asi tam budu v bezmasé dny posílat pár vajec navíc.
Jinak pauzy u 8x4 se budu snažit vtěsnat do 90 s, vše ostatní včetně shybů do minuty, tak uvidím, první trénink byl přesně hodina i s protažním a zahřátím.


Bezmasé dny proč?
Ty bys měl těch 200g bílkoviny tam posílat pořád :) Jinak nejlevnější zdroj bílkovin jsou zmíněná vejce ale třeba i sýr cottage.Na lacinej protein se vyprdni a kup si čistý protein,bez zbytečných sladidel Vyjde levněji..


Žena evaří každý den, občas jsou jen zeleninový saláty s tuňákem nebo sýrem apod. a vajec sním každý den minimálně 5 k snídani, tak to nechci moc přehánět, myslím že levnější proteiňák než kupuju neseženu ...

Saláty jsou do diety Vejci nikdy nic nepřeženeš (když máš strop na bílkovinu)+Tvá váha jde v pohodě ujíst,nepotřebuješ proteinový doplněk,to je jen špička na dortu,vše je v jídle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honczik


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v podstatě máš pravdu, pro mě je ale priorita zlepšení kondice a síly, pokud možno při udržení váhy, max je těch 100 kg ale pokud bych se trošku vytáhnul silově a u toho ještě třeba trošku odseknul něco loje, to by bylo ideální. Jsem si vědom nedostatků ve stravě ale tenhle režim mi plně vyhovuje, saláty miluju, bez masa žít můžu a co se vajec týká, tak těch se nebojím, když nebyla na brigádě možnost si ohřát jídlo, tak jsem si sebou dělal jen vejce na tvrdo a volský oka, takže jsem byl na +/- 15ti vejcích denně a cholesterol byl v normě ale když to není nutný, tak to zybtečně přehánět nechci. Kecal bych, kdybych řekl, že nechci vypadat jak Arnošt, ale smířil jsem se s tím, že to tak asi nikdy nebude, na žádný závody ani pláž se v nejbližší době nechystám a nynější styl stravovaní mi naprosto vyhovuje. Byla doba, kdy jsem tam rval jídlo pod tlakem, počítal sacharidy, bílkoviny ... A jen mi bylo pořád šoufl a znechtil jsem si to tím celý. A počítat s výraznějším svalovým přírustkem na paleu se sachrama víceméně jen z ovoce mi stejně přijde "lehce" naivní. :-)
Dělám to jen pro radost a dobrej pocit z výkonu toť vše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Honczik


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2b
DL 8x4x130
FSQ 6x6x55
tlaky s JČ na šikmé 4x8x22,5
upažování v předklonu 4x8x5
upažování v sedě 4x8x10
úklony s JČ 4x10x20

- šel jsem cvičit bez čoček a moje matika stojí za hov*o takže DL se 130 a bylo to těžký, příště budu kakat při zdi a srabsky přihodím jen 2,5 kg ...
- vše ostatní ok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Honczik


PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2015 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3c
SQ 8x4x80
šikmý BP 6x6x65
přítahy VČ v předklonu 4x8x55
franc. tlaky 4x8x25
bic. zvih nadhmatem s EZ 4x8x25
zvedání nohou ve visu 4x8

-na zahřátí 5 mint švihado,jinak všechno v cajku a na to, jak nemám rád dřepy, tak dneska mě to fakt bavilo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Honczik


PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2015 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1d
BP 8x4x77,5
shyby 8x4xbw + 1,25
výpady s JČ 4x8x20
přitahování EZ k bradě 4x8x20
pullover 4x8x20

-shyby hrozně těžký, od páté série jsem nezvládl dodržovat 50 s pauzy, takže shyby od příště 90 s , bench taky celkem těžkej, nějak mi to včera celkově nesedlo


Naposledy upravil Honczik dne pá prosinec 11, 2015 10:44 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Honczik


PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2015 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2a
DL 8x4x132,5
FSQ 6x6x57,5
tlaky s JČ na šikmé 4x8x23,5
bic. zdvih s VČ 4x8x32,5
tric. extenze sedě s JČ 4x8x27,5
zkracovačky 4x10

-těžký, těžký ale dám to. Uvídím, po čtvrtém nebo pátém cyklu tam bouchnu buď menší deload, nebo pár dní pauzu nebo kombinaci obojího
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Honczik


PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3b
SQ 8x4x82,5
šikmý BP 6x6x67,5
přítahy VČ v předklonu 4x8x57,5
upažování v předklonu 4x8x6
upažování v sedě 4x8x11
úklony s JČ 4x8x21
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Honczik


PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2015 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1c
BP 8x4x80
shyby 8x4xbw + 2,5
výpady s JČ 4x8x21
franc. tlaky 4x8x26
bic. zvih nadhmatem s EZ 4x8x26
zvedání nohou ve visu 4x různě

-včera super, ty 90 s pauzy u shybů hodně pomohly.
-Kopyta jsem před tím zvedal zhruba do 90° k tělu, teď jsem se snažil je dostat co nejblíž k hrazdě s tím, že jsem se dole malinko "zhoupnul" a sice jsem to udělal jen párkrát, ale pocitově taky fajn, takže u toho zůstanu ...
-jinak kdyby měl někdo nějaký tipy na zpracování sušených bílků, tak budu rád, když se o ně podělí, mám toho z dřívějška doma asi 4 kilča
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Honczik


PříspěvekZaslal: so prosinec 12, 2015 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2d
DL 8x4x135
FSQ 6x6x60
tlaky s JČ na šikmé 4x8x25
přitahování EZ k bradě 4x8x21
pullover 4x8x21
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Honczikův log Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: