DETOXIKACE ORGANISMU


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DETOXIKACE ORGANISMU  Úvodní stránka -> Začátečníci -> DETOXIKACE ORGANISMU
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
IvankaLois


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 9:29 am    Předmět: DETOXIKACE ORGANISMU Odpovědět s citátem

čauky všem, chtěla bych jít od zítřka do detoxikace organismu, jen nevím jak na to. Nechci u toho brát žádné produkty, jen čiště domácí detox. Máte nějaký návod či radu jak na to? děkuji za odpovědi :))

mám spíše na mysli 14 denní, klidně i měsíční detox. Jelikož jsem nějak vyjela ze svých kolejích a cpala se vším možným, chci se zase vrátit a první se pořádně vyčistit. Na internetu jsem nic nenašla, tak to zkouším tady. Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky je otázka, jak se cítíš a co znamenalo "prasení" - pro každého to znamená něco jiného. Jinak dostatek vlákniny, probiotické výrobky (zakysané nejlépe), dostatek vody, zeleniny a ovoce + racionální strava by měly udělat svoji službu. Kdyby 14 dní prasení znamenalo i 14 dní "v lihu", tak ostropestřec k tomu. Není potřeba žádných hladovek, nebo přežívat na ovocno-zeleninových šťávách. Jinak detoxikace organismu pomocí X (za X si dosaď jakoukoliv metodu) jako taková je tak trochu komerční pojem, ale to jen na okraj. Žádné usazeniny ve střevě a zničená játra fakt nečekej. To by někteří lidé už museli mít dávno raka tl. střeva nebo jater, když vidím, jak se stravují.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 10:25 am    Předmět: Re: DETOXIKACE ORGANISMU Odpovědět s citátem

IvankaLois napsal:
čauky všem, chtěla bych jít od zítřka do detoxikace organismu, jen nevím jak na to. Nechci u toho brát žádné produkty, jen čiště domácí detox. Máte nějaký návod či radu jak na to? děkuji za odpovědi :))

mám spíše na mysli 14 denní, klidně i měsíční detox. Jelikož jsem nějak vyjela ze svých kolejích a cpala se vším možným, chci se zase vrátit a první se pořádně vyčistit. Na internetu jsem nic nenašla, tak to zkouším tady. Děkuji

doporučuji klystýr, ale pořádnej...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic nepokazis nejakou bylinnou smesi z Arniky, vetsinou uz maji namichane. Jak psal Esko, zakysane mlecne vyrobky, ovoce , zelenina, potraviny bohate na vlakninu a jist opet racionalne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvrdiť, že hladovky nie sú potrebné pre detoxikáciu organizmu jasne hovorí o povrchnom ponímaní detoxikácie ako pojmu.......... Neexistuje lepší detoxikačný "program", ako dobre zvolená hladovka. Čím "hlbšie" chceme detoxikovať a obnovovať organizmus, tým dlhšie by mala hladovka trvať, ALE treba sa na ňu pripraviť najprv rôznymi očistami, ak sa človek nechce počas hladovky nedetoxikovaný priotráviť SVOJIMI TOXÍNMI...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mimochodom, účinky hladovky nenahradí ŽIADEN prípravok... Ani taký, čo by stál 1000 000Kč. Proste nie všetko sa dá kúpiť za peniaze...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když normálně držím nějakou "pracovní" hladovku, tzn. že jsem v práci a několik hodin nežeru, tak na mě přicházejí samovolné erekce, asi zkusím nějakou trvalejší hladovku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hansikii


PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám bylinky, v bylinné lekarně mi namíchala paní takový mix a je to super :)
_________________
MT: 205 Kg
Bench press: 160 Kg
Dřep:180 kg
Legpress: 460 kg 12x
Přítahy v předklonu s osou 200 kg 10x
Francouzske tlaky s jednoručkou ve stoje 5x 60 kg jednoručka
Přítahy jednoručky v předklonu 90 kg 8x
Věk: 21 let, 100 Kg - endomorf
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blokněte toho Randa už, motá hlavy ostatním akorát.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vážně je vůbec nějaký "detox" potřeba? Tělo se detoxikuje samo, kdyby to neumělo tak už asi lidstvo dávno vymřelo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to je on


PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dětičky vy zase víte kulový a vymýšlíte hovadiny... půst na vás prasata rozežraný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sousedovic Toníček


PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, bylinky jsou na detox super, jak už tu padlo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prochm napsal:
Zajímal by mě váš názor na tohle.
http://www.elixirmladi.cz/index.php?f=jak-jsem-si-operovala-zlucnik




Je to zase klasická pí*ovina pro zkouřený hipíky, co se dobrovolně tejden mučí a stresujou tělo...co na to říct jinýho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2016 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud správně fungují játra a ledviny (čistička organismu ), tělo nepotřebné metabolity odplavuje stále.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DETOXIKACE ORGANISMU Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: