Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1096, 1097, 1098 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen bych se vrátil k tomu Landovi, 29. vyšel článek Jakuba Horáka, který byl s Landou v Afghánistánu. A jelikož Horák je známá firma, tak mu nemám problém věřit, ještě navíc když donedávna Landu kritizoval a dělal si z něj srandu stejně jako my všichni ostatní. Ukázalo se, že Landa se nepomátl a já osobně jsem rád, že jsem se v tomhle pletl a křivdil mu.

Článek jsem postnul sem: http://justpaste.it/r20b
Je to sice dlouhý, ale zajímavý.

Landa je sice pořád Landa, ale evidentně NĚCO dělá a i když to dělá svým vlastním způsobem, tak je to hodné obdivu. Obzvlášť v kontrastu s tím, jak moderní cynická generace (které jsem součástí) dokáže jen vše zesměšňovat a všemu se vysmívat.
_________________
"Každá válka je válkou občanskou, neboť všichni muži jsou si bratry."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Barbar Conan napsal:
Článek jsem postnul sem: http://justpaste.it/r20b
Je to sice dlouhý, ale zajímavý. .

Výborný článek, díky za link!
Co se mi moc líbilo, jak tam odkopal "odborníka na extremismus" Josefa Krause. Přesně takovíto lidé bez rozhledu, ale s nálepkou "experta", formují názory dnešních zhůvěřilých médií.
Landa u mě má plusové body.
_________________
Pozitivní rozdíl občas pozoruji, ale důkazy na to nemám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.novinky.cz/domaci/393486-jako-pred-rokem-1989-politikum-vadi-predpripravene-otazky-pro-zemana.html

Článek jsem nečetl, dávám to sem kvůli novému slovu "předpřipravit". Další český patvar, naprosto nesmyslný, protože každá příprava je vždy "před". Nedávno tohle šílené slovo kritizoval v nějakém článku i nějaký odborník na češtinu. Smutné je, že to používají i novináři, což by měli být na češtinu profesionálové.
Na a pak se taky dočteme, že politici diskutovali změnu silničního zákona, člověk by řekl, že v českém jazyce se diskutuje o něčem, nikoliv něco, což je zase tupě převzatý z angličtiny
Pánové Vančuro, Čapku, Jirásku, polibte si p.del, teď žijeme v moderní době
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
Smutné je, že to používají i novináři, což by měli být na češtinu profesionálové.

Úroveň většiny českých novinářů snad ani není třeba komentovat.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lezou mi na nervy tyhle a další žádosti o přátelství na FB. To fakt snad není možný. Jak na mě ty lidi přijdou jako????

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ups, asi som nemal zdielat Tvoje videjka pri tyci na arabskych socialnych sietach
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Ups, asi som nemal zdielat Tvoje videjka pri tyci na arabskych socialnych sietach


Dík kámo fakt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Ups, asi som nemal zdielat Tvoje videjka pri tyci na arabskych socialnych sietach


vobec nie je zly napad
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jste volové. Aspoň budu vědět, komu za ty dementní žádosti o přátelství a trapný návrhy k sňatku vděčím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Lezou mi na nervy tyhle a další žádosti o přátelství na FB. To fakt snad není možný. Jak na mě ty lidi přijdou jako????

Facebook - get sex fast and easy - since 2004

Jinak podle mě se toho zbavíš, když nastavíš profil jako neveřejný/neuvedený ve vyhledávači, jenom tě pak nenajde vůbec nikdo, komu sama nepošleš žádost.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem fb smazal a ne*ere mě nic ...absolutně nepotřebná věc. Nechápu, jak někdo může napsat, že by to smazat nedokázal/a...viz. jedna moje kamarádka.


Naposledy upravil Chadzi dne st únor 03, 2016 12:41 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Barbar Conan napsal:
Jen bych se vrátil k tomu Landovi, 29. vyšel článek Jakuba Horáka, který byl s Landou v Afghánistánu. A jelikož Horák je známá firma, tak mu nemám problém věřit, ještě navíc když donedávna Landu kritizoval a dělal si z něj srandu stejně jako my všichni ostatní. Ukázalo se, že Landa se nepomátl a já osobně jsem rád, že jsem se v tomhle pletl a křivdil mu.

Článek jsem postnul sem: http://justpaste.it/r20b
Je to sice dlouhý, ale zajímavý.

Landa je sice pořád Landa, ale evidentně NĚCO dělá a i když to dělá svým vlastním způsobem, tak je to hodné obdivu. Obzvlášť v kontrastu s tím, jak moderní cynická generace (které jsem součástí) dokáže jen vše zesměšňovat a všemu se vysmívat.

Me Landova cesta spise pripomina zivotopisy ruznych podvodniku ci vudcu sekt, kteri se cim dal tim vice odtrhavali od reality. Byli charismaticti, tudiz jim to dost lidi, a i dulezitych lidi, zralo. Ale kdyz pak o tom clovek cte coby pohled do minulosti, casto jen krouti hlavou, co to kdo mohl vyvadet a jak mu to prochazelo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Jste volové. Aspoň budu vědět, komu za ty dementní žádosti o přátelství a trapný návrhy k sňatku vděčím.


Este par tisic pozreti Tvojho profilu a z Rijadu mi poslu velblouda...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Makuška napsal:
Lezou mi na nervy tyhle a další žádosti o přátelství na FB. To fakt snad není možný. Jak na mě ty lidi přijdou jako????

Facebook - get sex fast and easy - since 2004

Jinak podle mě se toho zbavíš, když nastavíš profil jako neveřejný/neuvedený ve vyhledávači, jenom tě pak nenajde vůbec nikdo, komu sama nepošleš žádost.


No tak jestli měl FB sloužit k hledání sexu snadno a rychle, tak to se mnou jako uživatelem moc nevyhráli.

Ale díky moc za tip. Už jsem to přenastavila. Jsem si to vůbec celý přenastavila a objevila spousty nových funkcí v tom, kdo může mít přístup na profil. Není nad to zablokovat falešný sociopaty (-tky)...to je pak sranda když to zjistí.

Btw. ta situace z toho obrázku u mě nenastala snad nikdy, ale znám takový nadšenkyně.

AHOLA napsal:
Este par tisic pozreti Tvojho profilu a z Rijadu mi poslu velblouda...


Jako jenom jednoho???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, ale dvojhrbeho.
Ak so mnou pojdes na dovcu do severnej Afriky, pridem domov s minikaravanou :D
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1096, 1097, 1098 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: