Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 144, 145, 146  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka  :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper : Hmm....doj*bkávaš sa na tréningoch až z toho strácaš imunitu, dodžubkávaš telo..... Je to znak inteligencie ? Nemyslím. Zdravý životný štýl (zdravá strava, zdravý pohyb + zdravé posilňovanie, detoxikácie organizmu) umožnia človeku vyzerať super (ber to relatívne, nevravím "namakane") do neskorého "stáří"... To čo robíš ty spôsobí, že o 10 rokov budeš vyzerať diametrálne odlišne od terajška (lebo ti to podľa mňa v takom tempe nevydrží...), a budeš mať do určitej miery zhumplované telo a akurát tak spomienky na to, ako si niekedy vyzeral...
Podľa mňa je rozumnejšie nájsť si nejaký svoj ŠTANDARD, na ktorom sa nehumpluješ, ale stále vyzeráš vyšportovaný, neničíš svoje zdravie mimo preťažovania ani nevhodnou stravou (ty určite nepozeráš na to čo je zdrdravé a čo nie, viď napr. tvoja vášeň k sladkostiam).... Obdivovať zo žien to budú len hlúpe "nány" (ak sú to násťročné, tak to beriem s rezervou a verím, že dozrejú), a ty v 50-tke budeš buď polka z terajška, alebo nejakých 70% z terajška (lebo ešte budeš cvičiť), ale už len cvičenie na strojoch, vyžmýkaný organizmus, sivé vlasy (toxíny, nedostatok minerálov, preťažený CNS)... JA ŤA NEHEJTUJEM, len ti dávam najavo, že si trochu hlupší než si myslíš, lebo IDEŠ PROTI SVOJMU TELU, A KTO IDE PROTI SVOJMU TELU, TEN JE HLUPÁK.

Môžeš kľudne reagovať ak chceš, do tvojho logu už nič nepostnem, chcel som len toto, máš právo mať svoj log bez mojich komentárov, a ja to rešpektujem. Len tento jeden si tu ponechaj

Makuška : Páči sa ti Draper so 123-124kkg pri 189cm ? Pri 100kg (tiež by tam boli bobulky, ale podstatne menej) by sa ti páčil menej ? Mne viac (ako heterákovi)... LEBO MÁM PRIRODZENEJŠÍ VKUS.

To o čom tu píšem nejde nijak proti kulturistike, kulturistiku zbožňujem, a svojim spôsobom je kulturistikou aj cvičenie pomocou vlastnej váhy, ktoré sa dá rôznou technikou, sklonmi, zmenou rýchlosti, atď, riadne SŤAŽIŤ.
Dnes mám voľno a doobeda som odcvičil nohy na TRX rôznymi spôsobmi, spolu s bruchom, cca 53 minút. Tak ako som ich precítil vďaka TRX, tak som ich ešte nikdy neprecítil. A krásne sa mi napumpovali, a konečne som vďaka TRX dokázal pri drepoch precítiť aj hamstringy (teším sa na ich lepší rozvoj v bližšej budúcnosti)... Konečne som skúsil aj drepy s výskokom (na TRX), ktoré som nerád cvičil (preto som ich ani nezaradil, len ich vyskúšal) bez TRX, lebo to nevyhovovalo mojej stavbe nôh (takmer žiadne zaťaženie na hamstringy bez TRX).
Zaujímalo by ma čo by sa stalo, Draper, keby si sa zrazu vysr*l na umorovanie sa v posilňovni (ale si masochista podľa toho čo píšeš - dodžubkávaš sa, ale stále pokračuješ - ale ja ťa neodsudzujem, len tvoje telo ťa odsudzuje...), a skúsil by si TRX, cvičiť celé telo, a k tomu aj napr. hrazdu a iné cviky s vlastnou váhou tela... Nemusel by si nič vysadiť (bobulky), a pocvičiť tvrdo na TRX ale S VLASTNOU VÁHOU, opakovania spomaliť (prispôsobil by si svojej sile), cviky aj unilaterálne (ako napr. ja dnes polku sérií na nohy)....TVOJE TELO BY NABRALO NOVÝ DYCH, A ĎAKOVALO TI, ŽE SI K NEMU LEPŠÍ...
Lenže trpíš určitou formou bigorexie (možno sa ani nebrániš tomu že to tak je), tak ti je ťažko......JE TO V TVOJOM PRÍPADE ZÁVISLOSŤ... Nechceš s tým nič urobiť ? Myslíš si, že so 100kg budeš niečo menej, a že sa budeš menej páčiť ženám ? BUDEŠ SA IM PÁČIŤ VIAC NEŽ TERAZ, A AJ TVOJE TELO SI TAK NEZHUMPĽUJEŚ SO 100KG, AKO SO 123...
A podľa mňa by ti úplne stačilo 95kg pri 189cm....Len....čo by na to povedali kamoši a kamošky, že ? ....že zrazu si taký menší.....MAL BY SI SA NA TO VYFAKAŤ, a zhodiť na 95-100kg, nebuď egoista čo ide proti svojmu telu.
Držím ti prsty v uvedomeniu sa.
A ako som napísal, naozaj tu už nenapíšem (do tvojho logu myslím) nič, len toto som ti chcel napísať, chcem ti len a len dobre :-)
(samozrejme nebudem reagovať ani na makušku keby odpovedala, nebudem na ňu reagovať v tomto logu, v inom podľa môjho rozhodnutia)
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper za 3... 2... 1...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic, skočím si pro TRX...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
Makuška : Páči sa ti Draper so 123-124kkg pri 189cm ? Pri 100kg (tiež by tam boli bobulky, ale podstatne menej) by sa ti páčil menej ? Mne viac (ako heterákovi)... LEBO MÁM PRIRODZENEJŠÍ VKUS.


Rando uděláme dohodu OK ?? Já nechám tvůj vkus na pokoji a ty nech na pokoji můj vkus ano??? Protože podle mě je prostě Draper velkej hezkej kus chlapa a to by byl i se 100kg.

Holt někomu se líbí chlapi, co maj 190cm/80kg, jsou bez smyslu pro humor, ale očichávají zpocený baby a pijí moč (jako třeba tvojí přítelkyni, kterou jsi tvrdil že máš) a někomu se líbí velcí silní kluci, co cvičí, je s nima sranda a neokecávají furt něco kilometrama řečí (jako třeba mě).
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nepríčetný


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
...

Väčšiu kktinu som ešte v zivote necital a to chodievam aj na posilovnie.sk :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
JA ŤA NEHEJTUJEM, len ti dávam najavo, že si trochu hlupší než si myslíš

_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
Makuška : Páči sa ti Draper so 123-124kkg pri 189cm ? Pri 100kg (tiež by tam boli bobulky, ale podstatne menej) by sa ti páčil menej ? Mne viac (ako heterákovi)... LEBO MÁM PRIRODZENEJŠÍ VKUS.


Rando uděláme dohodu OK ?? Já nechám tvůj vkus na pokoji a ty nech na pokoji můj vkus ano??? Protože podle mě je prostě Draper velkej hezkej kus chlapa a to by byl i se 100kg.

Holt někomu se líbí chlapi, co maj 190cm/80kg, jsou bez smyslu pro humor, ale očichávají zpocený baby a pijí moč (jako třeba tvojí přítelkyni, kterou jsi tvrdil že máš) a někomu se líbí velcí silní kluci, co cvičí, je s nima sranda a neokecávají furt něco kilometrama řečí (jako třeba mě).


Len tak na okraj, ty Drapera osobne poznáš, videla si ho, strávila si s ním nejaký čas ?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Len tak na okraj, ty Drapera osobne poznáš, videla si ho, strávila si s ním nejaký čas ?


Tak že by jsme spolu měli dvojdomek nebo trávili rodinné dovolené - to zase ne-e, ale jinak se spolu bavíme i v soukromí mimo toto fórum. Něco špatně??
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně je v Draperově logu delší příspěvek než jeho trénink
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeGuise


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně si to Rando Drejprovi pořádně vysvětlil! Jen bys měl dávat bacha, o kom tady vykládáš, že bere Marťánky apod., když o tom víš úplný lejno. Já bych o Tebe nerad přišel, pánč seš betelné kořen a Tvýho názoru si fakt vážím...upřímně.

Drejpre, budeš muset na dopingovku, načůráš do kelímku a pošlem to Randovi na expertízu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem, mam taky pocit, ze sa nam Rando snazi nieco povedat:

Doj*bkávaš sa. Je to znak inteligencie ? Nemyslí. Sa dodžubkávaš. Podla mna je rozumnejšie nájst si nejaký svoj ŠTANDARD, na ktorom sa nehumpluješ. JA TA NEHEJTUJEM. Si trochu hlupší než si myslíš. KTO IDE PROTI SVOJMU TELU, TEN JE HLUPÁK. Zo žien to budú len hlúpe "nány". MAL BY SI SA NA TO VYFAKAT, a zhodit na 95-100kg. Nemusel by si nic vysadit (bobulky), a pocvicit tvrdo na TRX. ....že zrazu si taký menší.....Držím ti prsty v uvedomeniu sa.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvoj avatar s tym textom vkusne koresponduju. Dotycny v ketoze to mysli i dobre aj ked by spravil lepsie keby to sformuloval do jednej vety. Potom by to nebolo ono a forum by nemalo 'vzruso'. I tak.. ty v nutricnej ketoze si si vybral celkom slusne veterne mlyny To je nieco ako keby si vosiel do (neviem od kedy neexistujuceho) country klubu v TT a zacal vykladat o skodlivosti drog. Btw Draper uz pri prvych 120kg nariekal o nepouzitelnosti svojich rozmeroch mimo posilku.. zas ma stavbu ako moj stryko co mat pod 100kg tak sa povazuje za vychrtlinu. Zato ja mat pri podobnej vyske 124kg ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando

Puvodne jsem reagovat nechtel, protoze bavit se s nekym, kdo je celozivotne v nutricne ketoze , je asi stejne tak ucinne jako radit mi, abych zacal drepovat na TRX :)

Ale abys nerekl, ze jsem tvuji esej hodil uplne do outu, tak jednu vec ti musim dat za pravdu. Ano jdu proti svemu telu, nekdy i dost nekompromisne a jsem si toho plne vedom, ac jsem mozna hloupejsi nez si myslim
Jenze narozdil od tebe nemam v planu prezit sva pra pra pra pravnoucata a jsem smiren se nasledky, ktere tenhle muj soukromy masochismus obnasi, takze i kdyz vim , ze to se mnou myslis dobre , tak jako vetsina lidi tady na foru , i ty pochop, ze jakekoliv kazani je v tomhle pripade uplne zbytecne. Vim, ze mozek v nutricni ketoze nepracuje na full vykon, ale prosim zkus to :)

A druha vec, ke ktere se ti vyjadrim
Radis mi, abych zhubl 25- 30 kilo
Jen pro predstavu, tady mas 3 roky stare fotky , kde jsem mel 95kg (k tomu si jeste domysli moji 189cm vysku).
Lidi se mne ptali, jestli nemam rakovinu, protoze jsem vypadal, jak kdybych utekl hrobnikovi z lopaty, takze saskovat na TRX a vazit 95 kilo opravdu nebude ta prava cesta k me vysnene postave. Nevim jak tobe, ale mne to prijde nechutne (ale mozna mam uz zkreslene predstavy). A to nechtej (te) videt, jak jsem vypadal pri stejne vysce pri 69kg (bohuzel nemam zdokumentovane v PC)






a tady mas formu z konce roku nejakych 122-123 kilo


_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:

.
.
.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neskutečné. Mas jen o 7cm vic a přitom při 95 vypadas fakt hrozně, já i s 85 v téhle kvalitě bych byl spokojený asi. Opravdu zvláštní :) ale s tím ropovodem na pravé ruce jsi se asi narodil co :) forma 120+je strop
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka  :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 144, 145, 146  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: