vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

báseň na dnešní den... dohledal jsem pro poslední dva verše, které si řadím mezi své oblíbené citáty

Svatopluk Čech - Dosti nás
(sbírka Jitřní písně, vydáno 1888)

Jsme slabí, malí — Dosti těchto řečí!
Jen kdo tak zoufá, sláb a malý jest.
Oč byla Hellas, byla Róma větší,
než skrání nesmrtnou se dotkla hvězd?

Jak směšné byly našich předků cepy,
když celý svět se zdvihl proti nim,
a hle! svět celý zdrtil vůdce slepý
a Táboru se klonil věčný Řím.

Jen v srdce zápal, chrabrost bohatýrů
a budem vojsko netušených sil!
Sláb jenom ten, kdo ztratil v sebe víru,
a malým ten, kdo zná jen malý cíl.


***

A proto stanovuji si velké cíle, byť na ně možná nedosáhnu...

kód:
BP: 150 kg (+20 kg)
SQ: 200 kg (+30 kg)
DL: 250 kg (+40 kg)
TOTAL: 600 kg (+90 kg)


(v závorce je nutné zlepšení vzhledem k současné maximálce)
termín je červen 2018 , RAW, benč stačí na dotek, opasek a IPF výbava povolena

Jenda66 napsal:
Parádně se to čte ... neustálý progres. Držím palce


kéž by... díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Že ťa tak tá báseň ovplyvnila.

Ja som dnes počúval Horkýže a v texte

Bernardín mal apetít, Babe Jáge zjedol riť.
Betón, asfalt, fugén, kléber, cement, kváder, brizolit.
Bulvár vinil rokenról, bol to pre nich, bol to gól.
Vo vestibúle Fredy Krúger z tváre zotrel Dermacol.

Aligátor biliárd a bordel prúser margarín,
Fredy Krúger cirkulár a Bába Jága Halloween.
Ventilátor multikábel Fredy Krúger imbecil,
bastard vygrcal na centrifúge trojitý kinedryl.

som žiadnu inšpiráciu nenachytal

Ale ciele pekné a myslím, že vzhľadom na cieľový dátum aj realizovateľné.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench a dřep tam půjde jak prd. S tím tahem to bude podle mě horší. A myslím, že kdybys teď zkusil maxko na bench, tak určitě dáš někde mezi 135-140 :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Že ťa tak tá báseň ovplyvnila.


a víš, že jo? je to docela dobře sepsaná motivačka... a když si tak čtu ten začátek a srovnám to s Tvými tréninkovými komentáři...

decarabas napsal:
Ale ciele pekné a myslím, že vzhľadom na cieľový dátum aj realizovateľné.


cíle jsou hlavně kulaté a tedy plus mínus reálné, ale s Magumim je vyloučeno se nezlepšovat, takže je zkusím urvat

DiamonD123 napsal:
Bench a dřep tam půjde jak prd. S tím tahem to bude podle mě horší. A myslím, že kdybys teď zkusil maxko na bench, tak určitě dáš někde mezi 135-140 :)


na benči to přibývá dost pomalu... těch 140 bych letos chtěl, do prázdnin 135 určo a do Mikuláše snad 140... ale to se lehko řekne a těžko zvedá

na dřepech teď makáme jako diví a do prázdnin tam snad 180 půjde, do konce roku by bylo fajn 185-190.

no a ty tahy... je jasné, že +40 kg zlepšení je pořádná kláda, ale zároveň na tazích se dá nahnat nejvíc napsat si 230-240, tak bych to hned viděl radostněji, ale když zrovna nejbližší kulatější je 250... co už... jako první postupný cíl si asi zvolím 500 liber (226.8 kg), do prázdnin by pak potěšilo 220.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15. dubna 2016, pátek

MAN IN BLACK - sólo trénink, World Class Václavák, 12. týden cyklu

Magumi je stále na neschopence, tak snad čím důkladněji a rychleji to vyleží, tím dříve a pořádněji do toho zase bude moci šlápnout No a já na ní při tomhle počasí asi brzo skončím taky... při včerejší večerní procházce jsem trochu nastyd, ale to snad čaj s cítrónem spraví.. Už aby zase bylo teplo

MOBILITA cca 15 minut + protažení s osou cca 10 minut

Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
1x 120 kg
1x 130 kg, stopka dole
4x 140 kg (PB max reps) , 1. pracovní, bez rezervy, těžká
4x 140 kg, 2. pracovní, čtvrté opáčko už se mi zbořil loket a ještě jsem činku odkládal nadvarkát
3x 140 kg, 3. pracovní , už třetí bylo na hraně, tak jsem dál ani nešel... to jsem brzo skončil
4x 140 kg, 4. pracovní, Bejby nebude sedět v koutě!
4x 140 kg (PB 4x4) , 5. pracovní, potvrzeno, je to ve správném setupu a technice, chyby se neodpouští
3x 140 kg, 6. pracovní chjo... najednou se tam objevilo lidí, povolil jsem střed a bylo po naději jít do čtvrtého...
tak z toho mám smíšené pocity... úplně špatný ten výkon nebyl, ale mohlo to tam padnout. jenže poslední dny špatná životospráva, což něco síly ubralo, a při sériích bylo potřeba se více soustředit, což by dost pomohlo, kdyby stál Magumi za mnou. potěšilo, když jsem ve čtvrté sérii přišel na to, že série začíná už odebráním činky ze stojanu, už tehdy musím být zpevněný a nepovolovat, jinak už to pak nenarovnám. nepotěšilo, že ve druhé a ještě pak i ve třetí sérii jsem při odkládání pravou stranu dostatečně nezvednul a jak jsem štrejchnul do té zarážky, tak se ještě nadzvedla, takže jsem musel odkládat nadvakrát, což je u čelňáků vždy zábava no co už, příště se musím pochlapit. časy mezi sériema jsem protáhnul až na 5 minut, abych obnovil síly.

CG bench-press: (cca 40 cm)
5x 20 kg
5x 60 kg
3x 80 kg
8x 100 kg, 1. pracovní, na dotek, bez stopek nahoře, ale těžká
8x 100 kg
8x 100 kg, 3. pracovní, ještě se podařilo odjet to v kuse, ale už hodně pomalu
8x 100 kg (PB 4x8), 4. pracovní, poslední tři stopky nahoře a dooost mě to vycuclo
tady spokojenost, na close-grip jsem tolik nikdy nedával a je to příjemný support pro klasický benč.

Mrtvý tah:
3x 60 kg
3x 100 kg
1x 140 kg, klasika + nadhmat, morál v modré zóně
4x 175 kg, 1. pracovní, klasika + střídavě, těžká, dlouhý trénink, už se mi nechce
4x 175 kg
4x 175 kg, 3. pracovní, trochu se to zlepšilo, Magumi by odjel, co je v plánu, tak musím taky
4x 175 kg
4x 175 kg
4x 175 kg, 6. pracovní, po třetím jsem vypustil a čtvrté bylo dost vytrápené
samotnému se mi do toho vůbec nechtělo... ale vedle, na krosfiťácké bedně "seděl Magumi" a říkal, "musíme to dát". zachránilo mě, že to bylo pouze čtyřky, takže relativně lehké série, správně bych si měl naordinovat šestky, ale byl jsem fakt utahaný... tak jsem se to snažil dohnat alespoň dynamikou. svůj velký cíl na čtvrt tuny nyní vidím ještě větší a vzdálenější... pět set liber bude zřejmě dostatečný postupný cíl

Čas ve fitku: 2:15, ty páteční tréninky jsou prostě nášup...

Váhovka: 98.8 kg

3/4 cyklu za mnou, akorát už teda přestávám stíhat, ale to se dalo čekat, spíše jsem to čekal dříve, takže bude potřeba se i s tím zbytkem poprat se ctí. Příště už snad Magumi dorazí na lehčí trénink, což by bylo fajn.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Viem, aké je náročné cvičiť sólo, ťažko sa hľadá motivácia a je náročné sa prekonať, keď ťa nikto nepodporí.

Ale neboj nič, Mad Mag sa dá dokopy a zas na to vletíte jak hyperaktívny T-Rex na kokaíne
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvl, čelní dřepy po čtyřkách se 140kg
Máš nohy jak hever.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

uff..celnaky parada ale to uz dost dlho a ten bench si riadne pohol dopredu teda. Pri klasickom benchi tam uz bude zaujimava maximalka, podla mna cez 140.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DELETED 14:10: ruším off-topic... trénovat se bude ;)

decarabas: jj, v jednom se člověk snadno přesvědčí, že už to dnes stačilo :D

spekounP: díky, akorát to teda úplně nevyšlo, a s Tvojí hloubkou při dřepech se to nedá srovnávat :) ale pořád se snažím, aby to bylo aspoň lehce pod paralel.

seeya: to asi ne... v úterý jsem si dal jednu 8x 110 a měl jsem dost... tak jsem si vzpomněl na Tvoji desítku a potupně si ubral na šestky. budu ten objem ještě muset přetavit do síly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hehe ten bench sa mi teraz zda ze to musel byt niekto iny
inak odber toho cerveneho zo zily je total nocna mora. Radsej 100 injekcii ako jeden odber :D Ale zasa budes vediet aspon ci sa oplati trebarz planovat zimnu dovolenku haha. Tiez zijem v presvedceni ze pokial o nicom neviem tak som zdravy jak ryba.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
... S tím tahem to bude podle mě horší...


Mne trvalo 9 mesiacov kým som sa z 200 dostal na 240. Podľa mňa 250 dá Vlk ešte tento rok, jak to tu sledujem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci být nějaký drzí a vlezlí ale co máš za zdravotní problémy? (kdyžtak mě samozřejmě pošli tam kam slunce nesvítí, jestli je to nějaké sosobnější) Každopádně hlavně at je všechno v pohodě a čtvrt tuna padne co nejdřív, máš pěkně našlápnuto 500 liber tam bude už ted.
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
DiamonD123 napsal:
... S tím tahem to bude podle mě horší...


Mne trvalo 9 mesiacov kým som sa z 200 dostal na 240. Podľa mňa 250 dá Vlk ešte tento rok, jak to tu sledujem


Tak možný je všechno, ale Vlk není žádnej mládenec a už má něco odposilováno. Přeci jenom se stačí kouknout na progress mezi roky 2011 a 2015. (Ale třeba zjistil jak má cvičit až "teď", co já vím :D)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hnevas ma stymi celnakmi :)
Ale super ides, co sa tyka celnych si teraz na radare idem si po teba! :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Mne trvalo 9 mesiacov kým som sa z 200 dostal na 240. Podľa mňa 250 dá Vlk ešte tento rok, jak to tu sledujem


to bys musel sledovat dýl... kluci už mě znají, tak vědí, že jsem to opravdu spíše zakulatil a je to v duchu těch "velkých cílů" že budu rád, když přihodím těch 10 kg/rok... ale motivace to je zlepšovat se o 40+ kg/rok tady dokáže snad jenom Carabas, ale ten je ještě ve vývinu

Cmeni napsal:
Nechci být nějaký drzí a vlezlí ale co máš za zdravotní problémy? (kdyžtak mě samozřejmě pošli tam kam slunce nesvítí, jestli je to nějaké sosobnější) Každopádně hlavně at je všechno v pohodě a čtvrt tuna padne co nejdřív, máš pěkně našlápnuto 500 liber tam bude už ted.


žádný, zatím, a příští pátek se uvidí akorát bych měl chodit na každoroční kontroly srážlivosti krve... což jsem tedy poněkud zanedbával, ale letos jsem se polepšil a jdu příkladem a ta čtvrt tuna je sice pěkné číslo, ale museli bychom se s Magumim více specializovat na mrtvý tah - po těch čelňácích to není žádná sláva - abych se mohl radovat alespoň z té pětistovky v librách

DiamonD123 napsal:
Tak možný je všechno, ale Vlk není žádnej mládenec a už má něco odposilováno. Přeci jenom se stačí kouknout na progress mezi roky 2011 a 2015. (Ale třeba zjistil jak má cvičit až "teď", co já vím :D)


jasná věc... co tady jsme dýl, tak už víme, jaký kdo má limity a jak se zlepšuje a že Ty máš před sebou hvězdnou kariéru, zatímco my s Magumim už moc masa nenabereme, ale Magumi má to stávající v mnohem lepší kvalitě... no a co opravdu jsem až loni zjistil "jak cvičit" - na semináři Velká činka s Pájou - a hned na to jsem přišel k ideálnímu sparringovi - výška, věk, vyšší výkon = motivace, přístup k tréninku, znalosti, atd. atd., takže se toho budu snažit využít a v příštích dvou letech to posunout, kam to pude

maciak napsal:
Hnevas ma stymi celnakmi :)
Ale super ides, co sa tyka celnych si teraz na radare idem si po teba! :)


pojď si... loni koncem roku nás s Magumim oskalpoval Drejpr, tak už to neřešíme ale hloubku máš určo lepší... teda krom těch 140, tam jsme možná tak nastejno... akorát si zatím nebereme "korzet", ale teď přesně nevím, jaké máš diagnózy a ze zdravotních důvodů je to jasná věc... my si ho šetříme až na závěr
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: