Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1144, 1145, 1146 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cipinek


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Milošovi zealoti chodí na rush...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"Příslušník policie upozornil organizátora akce na Jiřském náměstí, že jsou pěvecká a hudební vystoupení v těchto místech možná jen na základě předchozího povolení Správy Pražského hradu,"

Podle me jednal spravne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Hm, poslední dobou těch horlivých policistů nebo nedorozumění začíná nějak přibývat...

...takže se nabízí myšlenka, že již nemůže jít o občasná individuální selhání, ale o systémovou chybu
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná je to tím, že ti schopní lidi se na práci u policie vykašlali a zůstali tam jen ti neschopní a nováčci, kteří nic neumí.
Btw. nevím co se zasraný Brusel tak sere do zbraní ... teroristi si je nekupují.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
Maerlyn0 napsal:
Hm, poslední dobou těch horlivých policistů nebo nedorozumění začíná nějak přibývat...

...takže se nabízí myšlenka, že již nemůže jít o občasná individuální selhání, ale o systémovou chybu


Ano, to jsem měl namysli...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
"Příslušník policie upozornil organizátora akce na Jiřském náměstí, že jsou pěvecká a hudební vystoupení v těchto místech možná jen na základě předchozího povolení Správy Pražského hradu,"

Podle me jednal spravne.


Kua .. skauti ... na Pražském hradě .... zpívají ... českou hymnu!

Komu tohle vadí, je debil.

Jinak, že tam chodí mladá ucha je hezké, a taky bych chápal, že ten "mladej" neví co, a tak volá "nahoru". Pokud mu ale přijde befél, že skauti nesmí na místě, jež je zosobněním naší státnosti, zazpívat ne nějakou častušku nebo "Vlajka vzhůru letí ...", ale českou hymnu, tak ten, kdo ten befél vydal, je idiot.

Jinak by bylo dobré si uvědomit, že je zde řeč o zpěvu hymny České republiky, která je jedním z oficiálních symbolů ČR. Máme na to i spešl zákon. Její zpěv skutečně není pěveckým ani hudebním vystoupením, je to hodně jiný level.

Z praktického hlediska jde samozřejmě o hovno, ale je to krásný příklad o stavu naší společnosti.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
1MG


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Btw. nevím co se zasraný Brusel tak sere do zbraní ... teroristi si je nekupují.


nekupují? kupují... je to mnohem bezpečnější než ji ukrást... nebo vlastnit legálně..........
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby to bylo pohromadě ... http://www.novinky.cz/domaci/401563-v-praze-se-srazila-tri-policejni-auta.html

... koukám, že nováčci slouží nejen na Hradě.


Hele, je vás tu jak psů, tak upřímně .... co je tohle za akci, to přece není možný!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to byl ten nábor, ta cházka se dostala ze škol a šla do ulic dělat pořádek...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukin99


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem přijel na případovku domů z práce (jinak jsem celý týden pryč a jezdím až v pátek) a řekl jsem si že nachystám na ženskou překvápko a uděláme si hezkej večer. Pomalu a potichu jsem otevřel dveře od bytu a už mi nehrálo že jsou tam pánské boty, tak jsem zpozorněl a doufal že to bude nějaký společný kamarád, který se stavil na pokec. Po příchodu do obýváku jsem ale uviděl borce kterého od vidění znám jak se plazi po ženský a navíc metr od nich byla naše 17ti měsíční dcerka. Dceru jsem vzal, dal jí od nich dál aby nepřišla k úhoně Borca jsem vzal za fligr (sotva chodí, byl na operaci s nohou) a vyhodil ho do chodby a řekl ať vypadne, ještě něco mumlal, ale řekl sem mu ať vypadne a drží hubu. Ženská to samozřejmě slizla (ne fyzicky) a pak jsem se vydal na lov, zjistil jsem si kde borec bydlí a asi hodinu po incidentu jsem byl u něj doma, kde byla jen matka. Borec mi pak volá že co si zjišťuji kde bydlí a že jestli se ho dotknu tak volá policii (jsem u PČR) a ještě mi říkal ať mlčím atd, to už jsem byl vzteklej do Bělá a řval že ať drží hubu a chová se jak chlap a že si ho najdu. Borec je někde schovanej ale vím kam často chodí, takže se určo naskytne příležitost. Průser je ze sme se chtěli s ženskou stěhovat, a já mám objednanej prstýnek a 1.5. jsem ji chtěl požádat o ruku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kurva na to se snad ani nedá nic říct. S tou dcerou - to je úplný mordor. Nikdo nejsme svatej, ale já bych si asi nikdy nelajznul přitáhnout do společný postele cizí bábu. To je prostě největší sprostota, jaké se partner může dopustit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lukin99: Borec je někde schovanej, ale určitě se naskytne příležitost....co jako chceš dělat? Nejsi trochu jednodušší člověk? To děláš u policie? Hrůza.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lukin99 napsal:
Dnes jsem přijel na případovku domů z práce (jinak jsem celý týden pryč a jezdím až v pátek) a řekl jsem si že nachystám na ženskou překvápko a uděláme si hezkej večer. Pomalu a potichu jsem otevřel dveře od bytu a už mi nehrálo že jsou tam pánské boty, tak jsem zpozorněl a doufal že to bude nějaký společný kamarád, který se stavil na pokec. Po příchodu do obýváku jsem ale uviděl borce kterého od vidění znám jak se plazi po ženský a navíc metr od nich byla naše 17ti měsíční dcerka. Dceru jsem vzal, dal jí od nich dál aby nepřišla k úhoně Borca jsem vzal za fligr (sotva chodí, byl na operaci s nohou) a vyhodil ho do chodby a řekl ať vypadne, ještě něco mumlal, ale řekl sem mu ať vypadne a drží hubu. Ženská to samozřejmě slizla (ne fyzicky) a pak jsem se vydal na lov, zjistil jsem si kde borec bydlí a asi hodinu po incidentu jsem byl u něj doma, kde byla jen matka. Borec mi pak volá že co si zjišťuji kde bydlí a že jestli se ho dotknu tak volá policii (jsem u PČR) a ještě mi říkal ať mlčím atd, to už jsem byl vzteklej do Bělá a řval že ať drží hubu a chová se jak chlap a že si ho najdu. Borec je někde schovanej ale vím kam často chodí, takže se určo naskytne příležitost. Průser je ze sme se chtěli s ženskou stěhovat, a já mám objednanej prstýnek a 1.5. jsem ji chtěl požádat o ruku.


Hmmm...tak o tom se snad ani nedá říct, že to pouze leze na nervy. Drž se chlape. Té tvojí slavné ženské bych já jako ženská rozbila držku (je mi jasný, že ty nemůžeš). Je to hnus.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jnerez napsal:
lukin99: Borec je někde schovanej, ale určitě se naskytne příležitost....co jako chceš dělat? Nejsi trochu jednodušší člověk? To děláš u policie? Hrůza.


Proste emoce, sak vychladne. Ja bych teda ciziho chlapa tolik neresil, daleko vic bych byl nastvanej na tu svoji zenskou.
Uf, musim zaklepat, 8 let zenatej a zatim vse ok, teda aspon v tomto smeru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1144, 1145, 1146 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: