Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1145, 1146, 1147 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1MG napsal:
CZEBLADE napsal:
Btw. nevím co se zasraný Brusel tak sere do zbraní ... teroristi si je nekupují.


nekupují? kupují... je to mnohem bezpečnější než ji ukrást... nebo vlastnit legálně..........


No dobrou otázkou by mohlo být, kdo je financuje ... resp. jim dodává zbraně. Asi USA ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jnerez napsal:
lukin99: Borec je někde schovanej, ale určitě se naskytne příležitost....co jako chceš dělat? Nejsi trochu jednodušší člověk? To děláš u policie? Hrůza.


Co je na tom špatného, mít chuť někomu rozkopat držku. Taky ho mohl v klidu zabít, to není nic těžkého. Ale zabíjet plný emocí a vzteku .. to dělají jen amatéři.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukin99


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jnerez napsal:
lukin99: Borec je někde schovanej, ale určitě se naskytne příležitost....co jako chceš dělat? Nejsi trochu jednodušší člověk? To děláš u policie? Hrůza.

Řeknu ti to takhle, jsou to emoce jako sviňa a podle tvého názoru buď nemáš ženskou a nebo jsi ve vztahu šťastný a tohle se ti ještě nestalo, jinak by jsi chápal. Samozřejmě že ho nehodlám umlatit, nebo pobodat, ale sme ve spořádaném světě a každý si musí své chránit ať chceš nebo ne. Mohl jsem ho klidně poválet po bytě a udělat vše co mi probíhalo hlavou (problém by to nebyl, vzhledem k jeho stavu a překvapení) , ale jelikož vím co můžu a nemůžu udělat aby z toho nebyly problémy a myslím že se zvládám i ovládat jsem to neudělal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tvoje holka je prostě kurvička a neuděláš s tím nic, určitě to nebylo poprvé ani naposled, vyser se na ni na svini, hlavně jí nevěř, že bude sekat dobrotu ani hovno, nebude, udělá to jednou a bude to dělat pořád, nebo to příště bude lépe maskovat, abys na to nepřišel, je tam ale ta vaše dcerka, snad se nějak dohodnete, abys mohl dcerku vidět, na tuhle kurvu se vykašli, nestojí to za to přemýšlet, jestli se někde nekurví, když jsi zrovna v práci...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo s tím děckem to bude horší situace. Ženská jsou prostě svině (ale nejen ony) ... to vidím všude okolo. Miluje tě nejvíc na světě a za pár dní po rozchodu miluje zase nevíc na světě někoho jiného, je to vtipné a smutné zároveň.
Ale jak píše cipinek, určitě ji jen tak nevěřit (nemuselo to být poprvé ani jediný chlap).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já taky nechápu proč se soustředit na toho chlapa, to snad ze zoufalství z toho, že máš totálně špatnej vkus a odhad na svou vyvolenou? Jedinej prstýnek, kterej jí zajímá, je ten její řitní. On ti neprovedl nic, to ona, nemyslíš? On k tobě neměl žádnej závazek, on si šel zašukat. Kdyby to byl tvůj kamarád, byla by situace jiná, ale nebyl. Tvl ještě k tomu máte malé děcko. Cipínek má pravdu. Fakt tě lituju člověče, tohle si nezaslouží žádnej chlap.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaFontaine


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč se soustředit na chlapa je jasný. Protože ti šuká tvoji ženu. Je jasný, že je to zbytečný a člověk se akorát dostane do problémů, když podlehne emocím, ale logiku to má jasnou.
A že si šel jen zašukat? :D Sorry, ale šukat něčí partnerku s malou dcerkou je taky pěkná zhovadilost. Tématickej videoklip :)
target="_blank" class="postlink">
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To nemění nic na tom, že ho ranila ona , ne on, není-liž pravda. Takže logika tu dost kulhá. Co to je za "Tvou Ženu" ? To není tvá žena, to je tvůj omyl. Zmlátit ho, fajn, určitě to nebude žádnej dobrej člověk, ten amant, to s tebou souhlasím a když ho nepřizabije, tak si snad nenadělá ni problémy, ale přes držku zaslouží ona, to je bez debat. Ano, dámy se mlátit nemají a bla bla, ale to neznamená že si to některé z nich nezaslouží. Myslel jsem, že mateřství v nich má vzbuzovat to nejlepší:)) Zmlácení toho chlapa, je jen vybití si vzteku na náhradním místě, čímž neříkám, že bych si ho nevylil taky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaFontaine


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 12:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To máš jedno, jde o emoce :) Já jen říkám, že osobně si rozhodně dokážu představit, že bych měl chuť rozbít hubu chlapovi, kterého přistihnu se ženou, kterou chci za pár dní požádat o ruku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 12:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za toto si zaslúži dostať naložené len žena, veď ten chlap nemusel o existencii partnera nič vedieť. Keď suka nedá, pes neskočí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaFontaine


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 1:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Za toto si zaslúži dostať naložené len žena, veď ten chlap nemusel o existencii partnera nič vedieť. Keď suka nedá, pes neskočí
Jasný. Ten chlap si asi myslel, že bydlí v bytě s bratrem a dítě vyhrála na plese v tombole.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Ženské jsou prostě svině (ale nejen ony) ... to vidím všude okolo. Miluje tě nejvíc na světě a za pár dní po rozchodu miluje zase nevíc na světě někoho jiného, je to vtipné a smutné zároveň.
Ale jak píše cipinek, určitě ji jen tak nevěřit (nemuselo to být poprvé ani jediný chlap).


Tak ono to platí ale oboustranně......kdo může vědět, že ten chlap, co se tam po ní plazil, nebyl otec, co si odskočil od rodinky se pobavit jinam zatímco doma si nechal manželku, pečující o jejich dětičky a teplo krbu???

Každopádně nejhorší je ta situace fakt s ohledem na tu dcerku. Ať teď bude výsledek vyjednávání dospělých jakýkoliv, v tomto věku to nejvíc odskáče ta malá páč z toho nemá rozum..... Za tohle bych fakt té ženské naliskala....do pr*ele když jsem ve vztahu nespokojená, tak snad jdu a řeším to ne (a rozhodně ne milencem)?? Nebo to bylo jen tak z rozmaru???
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
...


"Ježiš Hanko to je strašný, já už to asi nezvládnu. Honza furt není doma, prej pracuje, ale to je jenom výmluva, já vím, že vždycky v pátek jde po práci ještě na "jedno"! Už mi měsíc nekoupil kytky ani čokoládu, peněz vydělává málo, na SMSky mi odepisuje až po hodině, jakoby snad v práci neměli taky volno! Furt se vymlouvá, že mají v práci nějaké důležité cvičení. Včera mě dokonce sprdnul za to, že jsem mu neuvařila večeři, tak chápeš to?! Jsem snad nějaká služka?!
Já se doma na mateřský tak strašně strašně nudím, to si nedokážeš ani představit, začala jsem teď chodit s malou na procházky a vždycky se k nám přidá Karel, pamatuješ si ho? On je teďka nezaměstnaný, tak má taky hodně času. Ze začátku mi to přišlo divný, ale teď se pokaždý těším, on má tak vtipný historky, to bys nevěřila! Honzovi prosimtě ani slovo, víš jakej je žárlivec...Ale samozřejmě to nic neznamená, aby sis nemyslela! Jsme jenom kamarádi a já někoho takovýho potřebovala, protože mám fakt těžkej život a všechno je Honzova chyba! Dneska Karel přinesl dokonce panenku a zeptal se jestli může na chvíli na kafe, ujel mu autobus a venku je zima, vždyť je jaro a sněží!! Tak zatím ahoj a pusu..."
_________________
"Každá válka je válkou občanskou, neboť všichni muži jsou si bratry."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem



Každopádne ale hárdkór, myslím, že ja by som reagoval o niečo horšie a bola by zloba.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Barbar Conan napsal:
Makuška napsal:
...


"Ježiš Hanko to je strašný, já už to asi nezvládnu. Honza furt není doma, prej pracuje, ale to je jenom výmluva, já vím, že vždycky v pátek jde po práci ještě na "jedno"! Už mi měsíc nekoupil kytky ani čokoládu, peněz vydělává málo, na SMSky mi odepisuje až po hodině, jakoby snad v práci neměli taky volno! Furt se vymlouvá, že mají v práci nějaké důležité cvičení. Včera mě dokonce sprdnul za to, že jsem mu neuvařila večeři, tak chápeš to?! Jsem snad nějaká služka?!
Já se doma na mateřský tak strašně strašně nudím, to si nedokážeš ani představit, začala jsem teď chodit s malou na procházky a vždycky se k nám přidá Karel, pamatuješ si ho? On je teďka nezaměstnaný, tak má taky hodně času. Ze začátku mi to přišlo divný, ale teď se pokaždý těším, on má tak vtipný historky, to bys nevěřila! Honzovi prosimtě ani slovo, víš jakej je žárlivec...Ale samozřejmě to nic neznamená, aby sis nemyslela! Jsme jenom kamarádi a já někoho takovýho potřebovala, protože mám fakt těžkej život a všechno je Honzova chyba! Dneska Karel přinesl dokonce panenku a zeptal se jestli může na chvíli na kafe, ujel mu autobus a venku je zima, vždyť je jaro a sněží!! Tak zatím ahoj a pusu..."


Taky když jsem to četl, tak mě napadnul hned takovejhle scénář. Čímž neříkám, že to tak je, ale je dobře, že je tady i druhej úhel pohledu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1145, 1146, 1147 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: