Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dávej sem fotky ze svatby... tréninky psát nemusíš dělám si srandu, ale jsou to všechno kočky!

mrtvola pěkná, pěkný outfit... ale ty hranaté "kotouče" to by mě fakt nebavilo.

a čelňáky jsem nechal běžet 2x za sebou, takže jo, bylo jich šest, akorát ten úchop...

líbí se mi, že v tom zatím pokračuješ a že už to trochu "oťaželo", aby Ti nebylo líto, že neodcházíš rozbitý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkné tréninky, tam bude super pokrok, jestli u toho vydržíš.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so duben 30, 2016 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramená a ruky

Military press:
1x10x20kg
1x6x40kg
1x3x60kg
1x3x70kg
6x3x75kg

Tlaky v MP za hlavou:
6x6x60kg

Upažovanie s JČ:
6x6x12kg

Zadné ramená - kladka:
6x6x22kg


Close grip bench v MP:
6x6x90kg

Kliky na bradlách:
6x6xCarabas


Scottovka s EZ:
6x6x30kg

Biceps - kladka vleže:
6x6x30kg


Hodnotenie tréningu: Dnes nezvykle veľa cvikov Cítil som sa ako decko v cukrárni, toľko sa toho dalo vymyslieť a vyblázniť sa Ostal som ovšem verný systému 6x3 resp 6x6, som teraz tak nastavený. A nijak som to nepreháňal, fullbody ma vysáva ako skúsená šlapka, takže šetrím energiu, kde sa dá.
Military v pohodičke, dnes bola sila, šlo to vážne celkom v pohode, oťaželo to až ku koncu. Tlakujem teraz vlastne trikrát do týždňa, takže by bol div, keby sa to neprenieslo aj na military nejakým spôsobom.
Na kliky na bradlách som mal na seba niečo zavesiť, takto to bolo veľmi ľahké. Nič to, až nabudúce, kto mal vedieť, že som tak úžasne silný a nezničiteľný Myslel som, že tie úzke tlaky ma nejak utavia, ale prd. Minimálne 20kg som na seba mohol zavesiť. Next time
Biceps som popumpoval ľahkými váhami, ale všetko som to šiel extrémne pomaly a s dlhými negatívkami, čiže aj keď to podľa zápisu nevyzerá, bola to celkom fuška.

Ako som spomínal, fullbody je pre mňa brutálny jebot užrať, včera v práci popri celodennom žraní som si kúpil liter RAJO kakaa a vychlemtal ho len tak, lebo telo potrebovalo energiu Spadlo to do mňa a len tak zasyčalo a zmizlo. Predpokladám, že ho vycucali vzpriamovače - Soraya mi včera konečne robila sľúbenú masáž (chrbta, nie prostaty), ale celá zhnusená, lebo že už mám fakt ohavný chrbát veľký svalnatý Ako keby chrbát niekedy mohol byť príliš veľký Ale to je fuk, je to tá istá Soraya, ktorá tvrdí, že jej sestra vyzerala dobre na svadbe, takže evidentne je popletená a nevie, čo hovorí
Dnes som bol na all you can eat, tak padli tri taniere mäsa s prílohami, miska fazuľovej polievky a ešte hromada zmrzliny. O chvíľku zo mňa bude pašík vypasený Letná forma sumo bojovníka. Ale čo sa dá robiť, bez jedla sa holt tvrdé tréningy zvládnuť nedajú.

Vadik ma dnes používal ako motivátora Reval som tam po ňom a nútil ho makať a potom som sa spýtal jedného chlapca, či potrebuje odo mňa dopomoc. Spýtal sa: Aj na mňa budeš kričať, že som sračka? Sranda, vôbec som si nepamätal, že by som také niečo po Vadikovi hulákal Ale prekonával sa, to zas jo Som skoro tak výborný trenér ako Rasputin!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Military press:
...
6x3x75kg


pěkné tlaky jsem zvědavý, kolik k tomu dokážeš přihodit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:

Military press:
...
6x3x75kg


pěkné tlaky jsem zvědavý, kolik k tomu dokážeš přihodit


Ramená sú mimo prihadzovania To som asi mal napísať, to ide mimo hlavného plánu a veľkej trojky Tréningom ramien relaxujem.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fullbody

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x110kg
1x3x140kg
6x3x162,5kg belt on

Benchpress:
1x20x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
6x6x105kg

Zhyby:
6x6xCarabas + 10kg

Triceps - lano:
6x6x50kg

Strečing

Hodnotenie tréningu: Ták koniec druhého týždňa fullbody. Drepy stále pomerne ľahké (na videu sa síce tvárim ako tesne pred umretím, ale takúto grimasu mám aj s podelanou stovkou na chrbte, takže to je jedno), jediné, čo mi robí vrásky je teda mŕtvy ťah Ale uvidí sa, určite to nevzdám. Ako som už spomínal, môj žalúdok sa zmenil na kyselinu, nasypte do mňa fúrik mäsa a ono sa proste vyparí. Únava zatiaľ nie je, ale to príde. Len mám permanentne rozhasený spodný chrbát, čo ma bude limitovať pri mŕtvole, takže musím opatrne a zbytočne nepreťažiť pri inom cviku.
Tak teda, drepy pohodka, natočil som piatu predposlednú sériu. Nie preto, že som narcis, ale len a len pre vás, aby ste si užili estetiku môjho cvičenia a elasťákov Vôbec si tým nehoním ego na instagrame.
Benchpress tiež v pohode s rezervami, tam to lietalo raz dva raz dva, aj krátke pauzy, sám som bol prekvapený, ako rýchlo som cez to preletel. Na záver zhyby, 10 kilo je prd, ale snažím sa držať techniku, nohy som úplne vypol (no okej, v poslednej sérii som si aj kopol ) a negatívky som brzdil ako to len šlo. A tricák len pumpa na záver.

Vošiel som do šatne a tam Filip, nevidel som ho dva týždne a za ten čas sa asi opaľoval pri Fukušime. Narástol ako pohnojený. Tak som ho pochválil a on aby som nebol smutný povedal, že mi narástli ruky. Je to zlatý chlapec, slušne vychovaný a vie, čo sa patrí

Dnes musím pochváliť nejakú zrzku, čo bola v gyme, lebo bola veľmi pekná (čo síce asi nie je celkom jej zásluha, ale určite by ju to potešilo ) . Musím pochváliť aj jej frajera, lebo bol zdvorilý úplne mega a preveľmi slušne ma poprosil, aby som si spratal telefón z lavičky. A ešte chválim Štúra, lebo si naložil nejakých 110 kilo na drepy a celkom pekne to dal úplne sám. Síce som zaňho prišiel bez toho, aby to odo mňa žiadal, lebo core mu pod tou váhou už haproval, ale dal tri celkom solídne opakovania a slušne poďakoval za jedno "Poď ešte", čo som mu venoval. Potom ma ale zaskočil (doslova ) pistol výskokmi z drepu (Cohen by určite zahorel láskou). V živote som nič také nevidel a kolená ma hneď rozboleli aj zaňho, dúfam, že sa na to nabudúce vykašle.

Objavil sa Ježiš, ale už nevyzerá ako Ježiš. Prorok sa nám ostrihal, oholil a popravde vyzerá ako Steve O z Jackass Ale bohužiaľ nerobil žiadnu zábavu:


Tak a moje drepíky:
https://www.instagram.com/p/BE30gitSu50/?taken-by=pete_mad_lennack
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Libová technika a máš stejný boty jako já (ne - ty máš stejný boty jako já, ne já stejný jako ty).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

...Potom ma ale zaskočil (doslova ) pistol výskokmi z drepu (Cohen by určite zahorel láskou). V živote som nič také nevidel a kolená ma hneď rozboleli aj zaňho, dúfam, že sa na to nabudúce vykašle...


Ty nic nehovor, uz obcas chytis aj kettlebell do ruk, ani sa nenazdame a budes drepovat pistole len taky fukot. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento log sa pokazil. Mal tak naslapnute... ale slecna sesternicka sa neukazala. Nic. Balime. Musime pozerat inde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po květen 02, 2016 6:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt pěkný dřepy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 02, 2016 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Libová technika a máš stejný boty jako já (ne - ty máš stejný boty jako já, ne já stejný jako ty).


Keby si ty mal ešte rovnaké drepy ako ja, bolo by to 1:1

cohen999 napsal:

Ty nic nehovor, uz obcas chytis aj kettlebell do ruk, ani sa nenazdame a budes drepovat pistole len taky fukot. ;)


To je lož a ty to vieš! A aj keby sa to stalo, nikdy sa to nedozvieš Hrdosť mám len jednu.

speedy napsal:
Tento log sa pokazil. Mal tak naslapnute... ale slecna sesternicka sa neukazala. Nic. Balime. Musime pozerat inde.


Keď budeš chcieť, cez SS ti poradím pár stránok, kde také sesternice všelijaké uvidís aj iné veci robiť Na to ti môj log netreba, tu sa jebem len s drepmi.

spekounP napsal:
Fakt pěkný dřepy!


Ďakujem, od teba to poteší, keď vidím, čo tam dávaš teraz za výkony!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ked na jar kvitnu vedla steel areny topole
decarabas tajne drepuje si pistole
so zeleznou gulou mava tam a spat
a soraya mu rata swingy o 106! yeeeah!

...heh, ak uz nic ine, aspon som urobil nieco pre slovensky hip hop...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
ked na jar kvitnu vedla steel areny topole
decarabas tajne drepuje si pistole
so zeleznou gulou mava tam a spat
a soraya mu rata swingy o 106! yeeeah!

...heh, ak uz nic ine, aspon som urobil nieco pre slovensky hip hop...


Mám radšej tvoju staršiu tvorbu:

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Historia nazve tuto periodu "Premeny, alebo dve tvare Hviezdoslava slovenskeho hiphopu..."
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fullbody

Benchpress:
1x20x20kg
1x10x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x3x110kg
6x3x125kg puf, drina, ale dalo sa to
1x30x60kg

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x100kg
6x6x140kg

Príťahy v predklone:
1x6x70kg
6x6x100kg

Biceps s EZ:
6x6x40kg

Strečing

Nejaké bruchá

Hodnotenie tréningu: Dnes bench press s Vadikom. Skúsil so mnou aj 125, ale veľmi rýchlo ho to prešlo, keď navzdory všetkým jeho snahám sa činka smrtiaco približovala k jeho krku Nakoniec som to z neho stiahol, ale chvíľku mal strach v oku

Takže on to potom nechal na 115kilách a ja som si razil cestu ďalej so 125kami. Videjko zde, mala by to byť tretia sérka:
https://www.instagram.com/p/BE86486SuyT/?taken-by=pete_mad_lennack
Budúci týždeň 127,5kilo, to už bude iné peklo. Ale uvidíme, už tú 125ku som videl pomerne skepticky, ale som silný fešák telesne zdatný, až som sám seba prekvapil ako som to zvládol. Nechajme sa teda prekvapiť budúci týždeň.
Po benchi som tam hodil nejaké drepy, ale rozbiehalo sa mi ťažko, nejaký tuhý som bol celý a nerozcvičený, lebo na benchi človek moc nohy neprekrví, ale jak sa to poddalo, už to odsýpalo rýchlo a drepoval som zaradom.
Príťahy veget a biceps tiež. Na záver pupky, lebo som čakal na Sorayu a Erika. kým dorobia svoje splitovité veci, ktoré teraz prudko neuznávam.

Dnes prekvapil Sebedeštruktor, niekde sa dostal k vzpieračskému dresu a hrdo sa tam v ňom premával. Niežeby to bolo nejak divné, keď mu presvitali slipy a tričko zakasané do dresu, ale JA som jediný, kto bude v našom gyme vystavovať svoj pytlík v elasťákoch! Týmto mi vyhlásil pytlíkovú vojnu a preto som ho nepustil na benchpress, takže šiel benchovať do drepovacieho stojanu, kde si dal jednu sériu. Potom si nejak nastavil inú lavičku a dal tam sériu. Ale stále nedobre, tak skúsil jednoručky, dal si sériu, ale potom prišiel sadnúť si vedľa lavice, kde som benchoval ja a celých 10 sérií (keď rátam aj Vadika) na mňa robil psie oči, či už končím a kýval si pytlíkom. Samozrejme na všetkých predošlých stanovištiach, čo som spomínal, nechal rozhádzané tyče a kotúče a takisto potom aj na benchi, keď som ho konečne uvoľnil. Keď som sa ho spýtal, či ešte bude cvičiť, že tam nechal naloženú činku, úplne nevinne odvetil: "Nieee, kľudne môžte" Blbec.
Bacuľko z Teplých bratov (sakra, kde sú tí dvaja zvyšní? Dúfam, že sú OK alebo tak. Možno sa šli vziať do Vegas) sa dnes sťažoval, že nebol cvičiť dva týždne a úplne spadol. Tuším myslel, že spadol zo schodov, lebo svalovo nemal z čoho spadnúť a pupok mal rovnako veľký vtedy ako aj dnes. Takže popozeral na Sorayu, potom si dal výpady s 4 kilovými jednoručkami, odpil si z proťáku a šiel domov rásť svaly, aby mal z čoho padať.
Na záver sa prišla fotiť nejaká svalnatá teta v ružových plavočkách. Pozerám, pobehuje tam polonahá. Tak si vravím, že asi Sebedeštruktorova mama prišla v rámci Medzinárodného dňa vyzývavých elasťákov, ale asi nie sú rodinne spriaznení, pretože sa vôbec nepozdravili. Nejaký strejda ju tam fotil, tak sa tvárila seriózne a napínala svaly, ktoré som v živote nevlastnil a vlastniť nebudem a ani som netušil, že sa niekde na ženskom tele nachádzajú Ale zadok pekný, to zasa hej. Myslím môj, pekne vydrepovaný, zazrel som ho v zrkadle



Idem teraz niečo spapať a hodím kuk do Draperovho logu, vraj je tam party
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: