Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Makuška


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Hodnotenie tréningu: ja som nasraný level tisíc a nenávidim celý svet Pretože zatiaľčo Makuška hypermobilne leští tyč a Draper jej z lásky k nej zložil sonátu o 58 sériách, ja som failol na benchi a nesplnil dnešný plán
Sklamanie a vnútorné trápenie ma núti vydať zo seba pocity inou formou a preto som sa rozhodol uľaviť svojej duši a napísať báseň:

Tréning

Tréning, tréning,
dnes si bol riadne napiču.

Koniec básne.


Taky mohlo být hůř a mohl jsi k tomu ještě třeba zhubnout další dvě kila.

_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To sa stava. Blby den. Len si si menej nalozil na obed abo tak

_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabuko napsal:
To sa stava. Blby den. Len si si menej nalozil na obed abo tak


No buď to, alebo som proste sračka slabá

Fullbody

Sumec deadliftovací:
1x6x60kg
1x6x100kg
6x6x140kg

Tlaky s JČ:
1x6x30kg
6x6x40kg

Čelné drepy:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x6x90kg
6x6x110kg

Military press:
6x6x50kg

Hodnotenie tréningu: Tak dnes len s ľahkými mŕtvolkami, aby si chrbát o mne prestal myslieť, že som úplný ko*ot sadistický pošahaný Takže bez opasku, všetko položené, čiže nie touch and go ako zvyknem.
https://www.instagram.com/p/BFUIJVayu_a/?taken-by=pete_mad_lennack vyzeralo to nejako takto teda
Celkom fajn, príjemná zmena oproti tým skurvene ťažkým trojkám z posledných týždňov Škoda, že sa k nim zas musím vrátiť.
Tlaky len so 40kami. Je trochu blbé, že medzi 40 a 45 jednoručkou nie je žiaden medzikrok 40 mi je málo a 45 zas veľa. Takže som zatiaľ nútený cvičiť so 40kami, než niečo vymyslím. Ale asi nevymyslím nič, takže skôr či neskôr prídu na rad tie ťažšie činky.
Čelné drepy bomba. Tým, že som sa pošetril na mŕtvole, mohol som prihodiť na drepy. Takže nejaké bezopaskové 110ky popadali, to zas vyzeralo takto:
https://www.instagram.com/p/BFUQHggSuya/?taken-by=pete_mad_lennack
Len som si na supermanské triko natiahol montérky (to červené tričko je strašný veterán, je na ňom vlastne viac dier ako látky. Dalo by sa povedať, že je to len golier a rukávy a medzi tým je jedna obria diera), aby som si ho nepokurvil Najviac sa mi páči, že video končí akurát stopkou, po ktorej som ešte vyletel hore a spravil šiesty drep Ale šlo to fajn, škoda, že od tretej série vyššie som mal dojem, že miesto činky mám na sebe hodený motor z vetriesky, jak to zrazu oťaželo Ale dobojoval som to v pohode a pár kilo by sa ešte dalo prihodiť.
Military len pro forma s 50kou.

Dnes sa zas objavili Vlk s Magumim kategórie B, ale páčia sa mi, makajú ostošesť, drepy so 140 v supersérii s incline benchom asi 90 kilovým. Nesrali sa s tým, potom zhyby atď, pekne išli, hecovali sa, obaja spotení zničení. Kopec mladých lenivcov, vrátane mňa, by si mohlo vziať príklad . Jednému som vysvetľoval magnézko, celkom sa mu to pozdávalo, lebo že keď sa potí, šmýkajú sa mu ruky Hodne sa mu páčilo sumo, že ešte také nevidel.
Rasputin silno motivoval nejakú tetušku, aby makala, ale nechcela Bol z nej celkom nešťastný a skúšal veci ako "Chcete mať pekný zadok a nohy?", čo bolo teda patetické, lebo pri všetkej úcte k tej tete, už má prešlý dátum spotreby a to už sa s tým telom narába nevalne a je výhra, keď je vôbec ochotná prezliecť sa v šatni, nie ešte aby cvičila Tak ju potom rezignovane posadil na roznožovací gynekologický stroj a počítal jej opakovania
Štúr makal a pribral, ide si svoje, je mi to sympatické. Bradu má stále väčšiu ako ja.


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sis po posledním tréninku spravil náladu? :)
ps. ty čelňáky vypadají dost lehce, jako kdybys zrychlil video :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Tak sis po posledním tréninku spravil náladu? :)
ps. ty čelňáky vypadají dost lehce, jako kdybys zrychlil video :D


Neboj, príde zas bench a zas budem nasraný
Čelňáky aj boli ľahké, ono 110kíl ani nie je žiadny veľký balík.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkné to máš, ukázková technika, a z toho objemu hezky porosteš a pak budou padat parádní čísla.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

paráda... u té mrtvoly jsem se leknul kolik to máš opáček, když se to u šesté nějak zamlžilo a pokračoval jsi dál... to jsou teda triky přesně jak jsi to psal u těch čelňáků... šesté stopka a jedeme dál ale náhodou šestky se 110, a ještě šest sérií, a ještě ta dynamika a hloubka... a ještě když máš rezervu... to bude fajn, když budeš přihazovat a pak nás posadíš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdepak páni, na vás sa teda budem hoooodne dlho doťahovať a ktovie, či sa mi to vôbec podarí. Klobúk dole pred vašou drinou.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cha chá... Ty určitě momentálně máš nejvíce zadřepnuto... i když Magumi už má tuším nabroušené nože na benč máš tuším 140... ještě chvíli na tom vydrž, abych mohl zkusit dorovnat, Magumi je jiná liga, ať si soupeří s někým jiným no a zatáhnuto máš 230... téměř totéž, co Magumi, ale tam to taky vypadá, že se posune o level výše... tady se klidně zlepšuj, do toho za váma dvěma nepůjdu každopádně pokud zase bude nějaký team-building , tak jsem zvědavý, kam se vy dva vyhecujete
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 14, 2016 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramená a ruky

Military press:
1x10x20kg
1x6x40kg
1x3x60kg
1x3x70kg
6x3x75kg videjko na instagrame

Tlaky v MP pred hlavu:
6x6x80kg

Zadné ramená - kladky:
6x6x27kg

Upažovanie - kladka:
6x6x18kg

Kliky na bradlách:
6x6xCarabas + 16kg kettlebell

Biceps s EZ:
6x6x45kg


Hodnotenie tréningu: Pekne, pekne. Minulý týždeň som ramená nemal, tak som si ich vynahradil dnes. A šlo to dobre - bol som vyspatý, pomerne dobre najedený, takže nebol žiaden problém.
Ktorási séria so 75 kilami military vyzerala takto:
https://www.instagram.com/p/BFZRCYmSu3c/?taken-by=pete_mad_lennack
Technicky sa mi to zdá oveľa lepšie, ako som to zvykol robiť predtým, samozrejme bez opasku, minimalizoval som záklon + stopka na hrudníku. Ku koncu už to tak dobre nešlo, ale stále som držal techniku.
Pokračoval som len pumpičkou na multipresse. To mám tiež natočené, ale nebudem to sem dávať, multipress má na tomto fóre povesť fake useless mašiny, tak nebudem dráždiť RAW hardcore badass borcov
Upažovačky bla bla pumpy na kladke
Celé ukončené bicepsom a tricepsom. Na klikoch som nevedel, čo na seba zavesiť, po tlakoch nad hlavu triceps už mal svoje za sebou, tak som zvolil 16kg kettlebell. Dalo sa aj pridať, ale aspoň som držal dobrú techniku a v hornej pozícii pekne zaťal triceps, takže chytalo dobre. Bicák tak normálne, síce nuda, ale treba občas Nafúklo sa to dobre a jeden z borcov mi povedal: "Škoda, že to neostane takto napumpované až do ďalšieho tréningu", čo je síce zaujímavá myšlienka, ale nemal by som asi dosť peniažkov na nové oblečenie, keby to tak bolo

Dnes som si všimol, že chlapec, ktorého som kedysi pokladal za brutálne veľkého, odkedy chodím cvičiť, mi pripadá zrazu normálne, ako tak stojím vedľa neho Celkom ma potešilo, že už nie som najmenší v posilke

Dnes dvaja chalani cvičili bicáky a jeden druhého hecoval: "Dobre ideš, Arnold môže ísť do piči!"



Fajnový tréning, konečne som nemusel robiť drepy, alebo mŕtvy ťah, zaujímavá zmena

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so květen 14, 2016 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik kg nebo opacek pridava ten plnovous ? ))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2016 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Kolik kg nebo opacek pridava ten plnovous ? ))


Asi nič moc, ale nechám ho pre istotu ešte rásť Čo ak náhodou...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2016 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fullbody

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x120kg
1x3x140kg
6x3x165kg belt ON

Benchpress:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x90kg
4x6x110kg
1x5x110kg fuck
1x4x110kg fuck fuck!

Zhyby:
6x6xCarabas + 10kg video dole

Triceps - lano:
6x6x50kg

Hodnotenie tréningu: Zopakoval som si drepy so 165 kilami, keďže tento týždeň som na žiadnom cviku neprihodil váhu z dôvodu mojej po*banej princeznovskej slabosti. A šlo to fajn, hoci to nebolo úplne ľahké. Ale koho by to potom bavilo, že Pauzy neboli dlhé, cez drepy som prefrčal rýchlo.
Prihodil som optimisticky akurát na benchové šestky a po 4 sériách som už bol rozbitý na cucky. Potom mi došlo, že som včera celkom rozsekal ramená a tricepsy, takže samozrejme, že som sa s tým trápil ako bezzubý dôchodca s lieskovými orechmi. Za normálnych okolností by som to v pohode dal, ale vzhľadom na včerajší tréning môžem byť rád, že to dopadlo aspoň takto Navyše som sa hral so šírkou úchopu, takže to bol trošku aj experiment.
Zhyby pohodička, vyzerali takto nejako:
https://www.instagram.com/p/BFb9jJfyu6h/?taken-by=pete_mad_lennack
Brada pekne nad hrazdu (stále robím na tej hrubej tyči), nohy vypnuté. Chrbát to chytá to suprovo a myslím, že tá forma je celkom OK.
No a na záver tricepsová pumpička.

Dnes sa dostavila bikina Saskia, točila nejaké motivačné video. Vyzeralo to úplne v pohode a normálne, ale viem si predstaviť potom tie detaily na zadok v legínach a narvaný výstrih, slow motion a detailné HD zábery na kvapku potu, stekajúcu medzi silikóny Už sa teším! Dúfam, že som jej nekazil zábery, keď som sa motal v pozadí s potrhaným tričkom.

Ku koncu tréningu sa zjavil Elastic man, ako sa vyjadril kamoš "Ešteže sme šli preč, ma nebavilo počúvať tie k*kotiny o krosfite!" Akurát, keď sme šli na šatne, visel tam celý funkčný na hrazde, mykal, cukal a kopal tam nohami, aby nám predviedol pár máskl apov. Paráda, no.

Sebedeštruktor VYHRAL!!! powerlifterskú súťaž - slovenský pohár. V benchi bol piaty, čo znamená, že na drepe a mŕtvole musel brutálne nahnať náskok. Radšej si nechcem predstaviť, čo mu to narobilo s chrbticou
Pozerám to na nete a výkony mal tieto:
SQ: 142,5kg
BP: 80kg
DL: 165kg
Nie zlé na 16ročného chlapca 72,5kilového

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fullbody

Skurvený posraný debilný buzerantský nenávidený benchpress:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x3x90kg
1x3x110kg
1x1x120kg
3x3x127,5kg
3x3x125kg bohužiaľ...

Drepy:
3x10x20kg
1x6x60kg
1x3x110kg
1x1x140kg
1x1x170kg
6x6x150kg od tretej série Belt ON

Príťahy v stroji s oporou hrudníka:
6x6x110kg

Biceps - kladka:
6x6

Hodnotenie tréningu: Nenávidím benchpress a želám mu bolestivú smrť, ale ešte predtým by ho mali vykastrovať lyžicou a do očí mu kvapkať šťavu z citróna a pod nechty zatĺkať hrdzavé klince. Nenávidím ten posraný cvik!

Drepy aj mŕtvola sa zlepšuje, všetko sa zlepšuje, ale tlaky proste idú do hajzlu. Moje nekonečne dlhé ruky a úzke ramená sú holt skvelý predpoklad na zvládnutie priečnej flauty, ale skurvený benchpress mi súdený nie je. Strašne rýchlo mi odchádza sila, takže trojkový systém nebude pre mňa. Dumem, že čo sa benchov týka, vrátim sa k pyramíde. Tá mi šliapala dobre a bol som schopný robiť ťažké jednotky... Tie trojky holt mi nie sú súdené.

Drepy naopak potešili. Od tretej série som dal radšej opasok - v druhej sérii som cítil, že chrbát nejak ťahá - 5krát do týždňa mám nejaký tréning a spodný chrbát dostáva kapky vkuse a nestíha regenerovať. Takže radšej opasok, aj keď na 150ku je to trochu trapas.
Chrbát som pumpol z toho dôvodu tiež len na stroji a bicák na kladke.

Keď som vošiel do gymu, bola tam ešte bikina, čo minule točila to video. Pozdravil som sa jej a ona si ma premerala takým pohľadom, že som čakal, že prehliadku zavŕši pohŕdavým pľuvancom do tváre, ale asi nemala dosť slín, tak to nechala tak

Rasputin dnes v záujme rozvoja rovnováhy cvičencov dal každému len jednu jednoručku a museli robiť výpady nevyvážení. Vyzerali ako po mozgovej príhode, ale určite neskutočne rozvinuli rovnováhu.

Ďalší chalan tam trénoval nejakú buchtu a hovorí: "Chceš mať pekný zadok, tak vypadni!", tak som sa rozosmial, že wtf, než mi vysvetlil, že povedal: "Chceš mať pekný zadok, tak výpady", takže okrem toho benchu som si vysekol ďalší smutný trapas.

A vymyslel som si nápis na tričko: "Nemám síce formu... Ale aspoň som slabý!"

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dal si tri trojkové série s tým, čo si "mal", je to stále veľmi dobré a dostatočné, len pokračuj, priskoro to teraz uťať.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: