Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ikee


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to joo, super to je kazdopadne!:)
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
Kontrola ranní formy

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulace, slečno inženýrko, užij si promoci ;) čekají Tě nové velké výzvy :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ikee napsal:
Jee, super! Moc gralutuji slecno inzenyrko! :) Myslim si, ze volno vzdy jen prospeje. Kor na tak krasnem miste v horach. A snad ti pak vyjde i ten uzasny zivot. :)


Mockrát děkuji , jak říkáš, v horách je krásně, a člověk nemůže furt jen zvedat činky dokola, troška kardia nikdy neuškodí .

Judson napsal:
GZ, Ing je super, lepsi nez Mgr ))


Děkuji, zastávám podobný názor na Mgr , když občas vidím závěrečné práce na téma "pletení a háčkování" anebo "jak jsem cestoval o letních prázninách" a maj za to titul srovnatelnej s mím, tak se mi chce brečet, když si vzpomenu jak jsem psala diplomku skoro rok a co všechno jsem musela vytrpět, např. 3 měsíce na plnej úvazek - NEPLACENÝ ve firmě, abych získala všechna data co jsem potřebovala apod . Ale taky to asi velice záleží na škole/fakultě/oboru...

vlk# napsal:
gratulace, slečno inženýrko, užij si promoci ;) čekají Tě nové velké výzvy :D

Díky kocóre , já výzvy ráda, už se nemůžu dočkat .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: út červen 28, 2016 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Ikee napsal:
Judson napsal:
GZ, Ing je super, lepsi nez Mgr ))


Heeeej!! Co to ma znamenat jako?


Jeje, to sem se trefil spatne, kazdopadne u zenskych se Ing vidi min jak Mgr, tak jsem chtel jen rist, ze super )

... jelito :D


gratuluju Scheilo :)

... a neuštvi na véletě šerpu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2016 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TATRY 2016

Tak už zase doma, proč ta dovolená vždycky tak rychle uteče . Letos to bylo úžasné, kamarádi co byli s náma měli dobře natrénováno, tak jsme se pěkně hecovali . Za 4 dny jsme zvládli 4 vrcholy, nohy a hlavně lýtka z toho docela nechápaly

29.6.2016 Malá Fatra
Vrátná - Velký Kriváň (1709 m.n.m.) - Vrátná, celkem 7 km za 5 hod, stoupání 1025 m.

První tůru jsme chtěli nějakou krátkou, zahřívací.....Krátká byla, ale to stoupání 1000 m na 3,5 km bylo vražedný, snad nejprudší kopec co jsem kdy šla . Takže odpálený lýtka hned první den .



30.6.2016 Vysoké Tatry
Štrbské pleso - Popradské pleso - Koprovský štít (2363 m.n.m.) - Popradské pleso - Štrbské pleso, celkem 18 km za 8 hod, stoupání 1437 m.

Miluju Vysoký Tatry, moje nejoblíbenější část Slovenska. Výstup na Kopr a Rysy je podle mě jedna z nejkrásnějších tůr, co jsem kdy šla. Jde se přímo v srdci hor, štíty se tyčí na všechny strany, kolem samá plesa a vodopády . Cesta nahoru byla příjemná, technicky relativně jednoduchá, moc lezení a šplhání tam nebylo. Bohužel můj drahý muž to odpískal před závěrečným stoupáním, se svýma 120 kg se na to už necítil. Ovšem cesta nazpátek byla o to zajímavější, kdy jsme 1/3 utíkali v dešti, kroupech a za burácení hromů. Nožky to odnesly 2 velkýma puchejřema a nehorázně otlačenýma palcema od pohor.



1.7.2016 Nízké Tatry
Biela Puť - Sedlo Poĺany - Dereše - Chopok (2024 m.n.m.) - Biela Puť, celkem 15,5 km za 5 hodin, stoupání 1313 m.

Třetí den míváme většinou odpočinkový, ale ráno dojel jeden známý, takže padl návrh ať jdeme s ním. Chlap to vzdal rovnou a jel na Chopok lanovkou. Zatímco já jsem se hecla a byl to naprosto úžasný polovýběh, kdy jsem ze sebe dala úplně všechno a těch 10 km na Chopok jsme dali pod 3 hodiny (čas dle plánovače tras byl 4:45 ).


2.7.2016 Západní Tatry
Žiarská dolina ústie - Baranec (2184 m.n.m) - Žiarská dolina ústie, celkem 11 km za 5,5 hodin, stoupání 1390 m.

Sobotní ráno bylo moooc zlé. Když jsem chtěla stoupnout z postele tak obrovská křeč v obou lýtkách a rovnou jsem si zase lehla . Ale protože se jednalo o poslední den, tak jsme prostě šli . Asi poprvé za dobu co jsme spolu, mi chlap říkal "Proč jdeš tak pomalu?" . Cesta na Baranec je velice příjemná, první polovina lesem a druhá polovina po hřebeni. Táhli jsme se jako slimáci, ale za 3,5 hodky jsme byli na vrcholu a zase ta euforie .



Celkem nastoupáno 5 155 m a nachozeno přes 50 km.
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

parádní tůry, se divím, že jste ještě po dvou dnech měli čím chodit taky mám rád Tatry, ale tolika po nich nechodím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2016 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
parádní tůry, se divím, že jste ještě po dvou dnech měli čím chodit taky mám rád Tatry, ale tolika po nich nechodím.


No tož hnáty bolely, ale když to rozchodíš, tak se to dá, jenom nesmíš zastavovat na moc dlouho . A když je doopravdy nejhůř, tak to jistí diclofenac, díky němu jsem loni vyšla s vyvrtnutým kotníkem na Kriváň ve Vysokých .


Dneska jsem celé dopoledne přemýšlela nad tím, jak si teď poskládat trénink. Chci chodit 4x týdně, všechny 3 cviky za trénink nechci - takže Fomin/Korte padá, stejně tak 1 cvik za trénink taky nechci, to jsem v podstatě jela doteď, takže 5/3/1 taky ne. Jediný co mi z toho vyplynulo byl Sheiko. Takže následující 2 cykly - 8 týdnů zkusím jet podle něho v rámci přípravy do dresů.
Jestli máte někdo zkušenosti s Sheikem tak ocením nějaké postřehy či rady .

4.7.2016 1.1 (1. týden/1. trénink)

Zahřátí

Dřep
10x20kg
8x40kg
5x45kg
2x4x55kg
3x2x65kg
5x2x72,5kg

Benč press
10x20kg
10x30kg
5x35kg
4x40kg
2x3x45kg
6x3x52,5kg

Rozpažky na prsa v leže JČ
10x6kg
4x10x8kg

Dřep
5x45kg
5x55kg
5x4x62,5kg

Zkracovačky na šikmé
2x20
2x20 + 5kg


Ze začátku mi toho přišlo hrozně máááálo, ale držela jsem pauzy mezi 60-90 sec a pořádně jsem si mákla teda, kór po 14ti denní pauze . Na ty druhé dřepy jsem si ke konci už musela vzít zápěstní bandáže, zápěstí to už neudržely, jinak vše bez pásku. A vůbec, ty druhé dřepy nechápu .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2016 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj :)

Sheiko je mega objem. Dlouhé a hodně náročné tréninky. Ne úplně vhodné po pauze, řekla bych :)
Za mě bych se teď, dokud máš daleko do závodů, zaměřila hodně na techniku. Je tam ještě co pilovat. Nechala bych si fakt ty těžké tréninky a velké objemy na pozdější období :)

Jinak když už rutiny... Proč se Ti nelíbí třeba hodně podseknutý Fomin? Mě vždycky strašně seděl, jen jsem dávala mrtvoly jen jednou týdně... (jako všechny ruské tréninky je koncipovaný na nasypané Ivany :D)

Jinak fandím a sleduji :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2016 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Pavli, mockrát děkuju za zájem a rady . Já tě taky pravidelně sleduju jak na fb tak i zde, a hlavně tvé výkony, když ses ještě věnovala trojboji a vzpírání, tak jsi mi občas dávána za vzor . A držím palce a doufám že budeš co nejdřív zase v pořádku, ani si nedokážu představit co bych dělala já ...

No s tou technikou máš pravdu, na té se snažím pracovat neustále a ještě asi hodně dlouho budu. Co se týká pauzy, tak jsem si myslela, že po cca 2 týdnech, navíc docela dost aktivního pohybu, by nemusel být problém najet rovnou na nějaký program, když jsem navíc před pauzou byla ve své asi nejlepší formě vůbec.

Ten Sheiko se mi zalíbil právě tím objemem a tím, že v rámci 1 tréninku se jedou vždy pouze 2 trojbojařské cviky, navíc to potřebuju ve 4 tréninkových dnech....Stejně tak se mi tam líbí ty doplňky přesně dané, které se zaměřují mimo jiné na tu správnou techniku díky rozfázování pohybu (DL till knees, off boxes, využití boardu na BP apod.) Jinými slovy nemusím vůbec nad ničím přemýšlet a jedu to, co mám na papíře, a to mi moc vyhovuje...
Oproti tomu ve Fominovi se jedou všechny 3 cviky a je rozvržen do 3 dnů (jinou verzi jsem nenašla), samozřejmě se to dá asi upravit, ale nemyslím si, že bych byla sama schopná si to nějak rozumně předělat, aby to bylo rovnocenné s originální verzí a dávalo smysl. A taky co se týká doplňků, tak jsem nikde nenašla verzi, kde by byly dané.

No ale asi sama uvidím časem - za týden, 2, 3, co ten sheiko se mnou udělá a třeba své rozhodnutí přehodnotím ještě velice ráda .

5.7.2016 - 1.2

Zahřátí

Mrtvý tah
10x20kg
10x40kg
2x4x60kg
4x72,5kg
2x3x85kg
5x3x95kg

Benč press
10x20kg
10x30kg
6x32,5kg
5x40kg
2x4x45kg
2x3x50kg
2x2x52,5kg
2x3x50kg
4x45kg
6x42,5kg
8x40kg
10x32,5kg

Horní kladka - triceps
5x10x?

Mrtvý tah "till knees"
4x60kg
4x70kg
5x4x85kg

Goodmorningy
5x5x20kg

Streč


Dneska mělo být volno od tréninku, tak jsem celé dopoledne drhla podlahy a koberce a celé odpoledne okopávala zahrádku....No v 18 hodin padl návrh, že si zítra vyběhneme na Dlouhé Stráně, takže následoval úprk do fitka a mega tempo a celý trénink jsem stihla odjet za 1:20 . První mrtvoly šly ztěžka, moc jsem dneska nejedla a byla jsem utahaná...Benče šly perfektně, držela jsem pauzy kolem 45 sec - lehučké. Místo tricáků měly být zase rozpažky v leže na prsa, ale protože jsem je dřív nidky moc necvičila, tak jsem je po včerejšku hodně cítila, takže jsem se rozhodla prsa trošku pošetřit. No a ty druhé MT "till knees" jsem jela pouze první fázi pohybu bez zatažení ramen a s 1 sec podržením nahoře, ty už šli mnohem lépe než ty první. Celkově spokojenost .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2016 11:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechapu co resite, dit je to jasny na prvni pohled.
Sheiko - Scheila , Scheila - Sheiko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2016 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... jsem si vzpomněla, že sheika jela kdysi tsunami, i když teda jak koukám 3xtýdne, ale třeba Ti to k něčemu bude
https://forum.ronnie.cz/tsunami-pwl-mc-raw-kralupy-t30294-810.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2016 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

e-witch napsal:
... jsem si vzpomněla, že sheika jela kdysi tsunami, i když teda jak koukám 3xtýdne, ale třeba Ti to k něčemu bude
https://forum.ronnie.cz/tsunami-pwl-mc-raw-kralupy-t30294-810.html


Jé děkuju , určo mrknu.

6.7.2016
Kouty nad Desnou - Dlouhé stráně - kouty nad Desnou, 14 km, stoupání 800 m, cca 4 hodiny...Po Tatrách děsná nuda .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2016 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ouu... díky

Ono ne každý potřebuje to samé a ty stejné doplňkové cviky :) Kdybys s tím chtěla nějak píchnout, napiš mi na FB a probereme to, no problemo :)
Já jezdím v posce fakt jen základní cviky + to, co potřebuju ke svému sportu. Čím jsem starší, tím se mi více v tomto směru líbí minimalistický přístup. Málo práce, hodně koláčů. Tedy najít potřebné minimum, vedoucí k maximálním výsledkům s co nejmenším zatížením těla. Já se pak valchuju jindě, no
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2016 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8.7.2016 1.3

Zahřátí

Benč press
10x20kg
10x30kg
6x32,5kg
4x40kg
2x3x45kg
5x3x55kg

Dřepy
10x20kg
8x40kg
5x45kg
4x55kg
2x3x65kg
5x3x72,5kg (pásek)

Benč press
5x35kg
4x45kg
5x3x50kg

Tlaky na prsa v leže JČ
10x8kg
10x10kg
3x10x12kg

Zkracovačky na šikmé
3x20


Takovej ten den, kdy vás nic nebaví, všechno je špatně a všichni vás se*ou už jenom tím že dýchaj . Trénink vypadal podle toho, benče moc lehký, dřepy děsnej opruz, vůbec mi nejdou, vůbec mě nebaví, musela jsem si vzít pásek, jinak jsem měla pocit, že těch pos****** 70 kg neudřepuju... Snad se z toho na zítřejší mrtvoly vyspím a bude líp .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: