Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2021 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsi vytáhla nějaké staré fotky, že?

jinak vítej zpět, činkovat začneš co nevidět
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2021 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Vyzeráš vynikajúco! Super, že opäť cvičíš, manželka bola už tretí týždeň po pôrode v gyme a odvtedy poctivo maká, holt, dvojica sa musí zariadiť, nech má každý aj ten tak potrebný čas pre seba a psychohygienu. Veľa zdravia dieťatku, nech len dobre spinkáva a papkáva - základ pre spokojných rodičov, hehe


Moc děkujeme , tak to je manželka fakt dobrá , my měli trochu těžší rozjezd a první měsíc jsem byla ráda že zvládnu v klidu aspoň tu sprchu ... a potom jsem začla házet do placu klasické "začnu až skončí 6N, začnu až až až..." ... ale lepší pozdě, nežli vůbec


vlk# napsal:
to jsi vytáhla nějaké staré fotky, že?

jinak vítej zpět, činkovat začneš co nevidět


Haha, díky za kompliment ....na svoje staré fotky jsem koukávala se slzičkama po večerech a ukazovala je mužovi s komentářema typu "dívej jak jsem vypadala dobře a teď vypadám tak hrozně a můžeš za to ty, a tys nepřibral ani kilo a vypadáš ještě líp, to není fér!"...a chystala mu na snídani ovesné kaše s půl tabulkou čokolády, na večeři 10 vajec se špekem a on byl schopnej na tom ještě nějaký to kilo shodit .... Tak nyní oceňuje především větší psychickou pohodou, kterou mi pohyb přináší
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2021 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Manžel teda oceňuje úplně jiné věci 😁😁😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2021 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheili's back!



Ten pocit, když ve vesnici s 6ti stovkama obyvatel najdeš posilku lehce připomínající lifterský doupě ...
Ten pocit, když po víc jak roce jsi zase v posilce a můžeš se tam třeba stavět na hlavu, a všem to je úplně ukradený a nikdo ti neříká "dávej na sebe pozor" ...
Ten pocit, když jsi SÁM a nemusíš se o nic a nikoho starat, na nic myslet a utírat pos*aný zadky ...
Ten pocit, když na mobilu vidíš jak muž píše "Dítě řve", ale děláš, žes to neviděl a zprávy si zobrazíš až ve chvíli, kdy muž píše "Dítě spí" ...

Tvl... v takové euforii jsem byla snad naposledy těsně po porodu ... Žádnej chlap nepochopí ....
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2021 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale pochopi... chapem, ze chudak chlap to mal s revucim deckom doma tazke! Nedajboze sa mu este po*ralo a musel prebalovat, cisty horor... 😂😂😂
Uzivajte si obaja dieta aj zasluzeny trening! 💪😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2021 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne, po chopí, neboj nič, každopádne verím, že to bolo úžasné si vychutnať tréning a pohodu, treba! Osobne som si teraz neraz poškrípal zubami, keď sme si úlohy na prázdniny s manželkou vždy na pár dní do týždňa vymenili, no mali sme s malým krásne chvíle, bez kriku či paniky a režim ako vínko.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2021 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

užívej každé takové hodiny... teprve, když se stávají neobyčejnými, tak to člověk dokáže ocenit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út září 07, 2021 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



...muž bojuje statečně a mě se daří alespoň 3x týdně na tu hodinku si do posilky zaběhnout...
Začínám od nuly, slabučká jak mucha, nicméně je úžasné, jak si to tělo pamatuje a jak jednoduše a přirozeně mi najíždí pohybové vzorce...Nejslabším článkem je "nečekaně" střed těla, po pár dřepech s činkou jsem spodní záda cítila ještě pár dní, ale při dalším tréninku už dobré.
Přemýšlela jsem, jestli ty "výkony" semka vůbec psát, ale bude zajímavé si mapovat, jak rychle se budu dostávat na váhy, které se nebudu stydět zvěřejnit ...

Takže aktuálně:
SQ 8x5x35kg
BP 5x5x25kg
DL 5x5x50kg
MP 5x5x18kg


...nejtěžší jsou dřepy, zase si zvyknout na váhu na zádech a udržet zpevněný střed...mrtvola a benche jsou moc fajn, tam cítím, že síla je oproti dřepům mnohem větší, ale snažím se krotit, abych se hned neodpálila...

A aktuální forma, překvapivě moc dobrá, tam jsem s vývojem spoko...
Hodně práce ale bude na zadku a nohách, tak jsem zvědavá....

https://www.instagram.com/p/CTc3hyZlO5i/?utm_medium=copy_link
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st září 08, 2021 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

piš, přesně jak píšeš, je dobré vidět to tempo, jak se vracíš zpátky... třeba to není naposledy a výkony nejsou důležité, důležitý je progres! (což teď ostatně po covid-pauze zjišťuju také :D)

a ta kontrola aktuálky... to by snad mělo být i nepřístupné, taková středoškolačka :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2022 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po delší odmlce se zase hlásím ...
Nějak se mi nechtělo zapisovat ty pokusy o vzkříšení ...

Nicméně jsem se rozhodla, že se chci zkusit připravit na podzimní oblast, takže jsem před nějakým časem ukecala trenéra, aby si mě vzal zase pod křídla.
První tréninkový plán na 4 týdny mi zabral 7 týdnů ...
Tak to dopadá, když holka co 2 týdny donese z dětské skupinky nějakého bacila, pak ho předá mě a týden jsme obě dvě mimo provoz...Míra to se mnou bude mít těžké ...

Aktuální výkony po prvním rozjezdovém plánu tedy:
Váha x opak x série
SQ: 70x4x5, 80x3
BP: 55x5x1, 60x3x1
DL: 80x5x5, 90x2x4


Benče skvělý, mrtvoly ujdou, ale na dřepech se trápím, nicméně dnešní trénink mi přišlo, že se to začíná pomalu chytat i na těch dřepech...
Tak uvidíme jak to půjde dál .

Jo, a mám nový vlasy ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2022 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wow! bloncka, málem jsem tě nepoznal... vypadáš lehce seveřansky ;)

výkony jsou už dobré, začátek je těžký, ale teď už to půjde, skvělé, že se ještě chystáš na prkna :D

Scheila napsal:
Jo, a mám nový vlasy ...

a nový prsa :D :D jak jsem psal, málem jsem tě nepoznal ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2022 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

haha, za nový prsa může stále ještě mládě , jsem zvědavá, co mi po nich zůstane, až ji odstavím. To pak bude možná opravdu čas na nový prsa .

Minulý týden jsem měla v tréninkovém rozpisu na dřepy i benče od trenéra zapsanou větičku
"zvyšuj pro 5 opakování do RPE 10"... Nevěděla jsem, jestli se mám před tréninkem smát nebo brečet ...

Takže na dřep to vypadalo následovně (pásek začnu používat až od dalšího cyklu někde kolem těch 90 kg:
5x70
5x80
5x85
5x90




A na benč
5x50
5x55
5x60
5x62,5




Náročné, ale realita byla lepší, než očekávání, na těch 90kg na dřepu jsem si vůbec nevěřila, ale hecla jsme se a bylo to tam .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2022 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a dneska test na mrtvoly: 5 opak na RPE 10...

5x60kg
5x70kg
5x80kg
5x90kg
5x100kg
4x110kg


...jo, a doporučuju si ztlumit zvuk, jsem si musela trochu zařvat, páč jsem z toho měla šílenej respekt



Když by se mi víc chtělo, tak si myslím, že bych to 5tý opáčko vytáhla, ale pro tentokrát jsem zvolila cestu menšího odporu a nechala to být....přeci jenom, nechci se zrakvit hnedka na začátku ....
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2022 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

volume doprava :D :D co to odrážení u mrtvoly?? to se dělá?

u benče chválím stopky a bezchybný most... co by za to kdo dal... ale to třetí opáčko bych ti neuznal ;)

no a u dřepů člověk alespoň vidí, jak se má správně spottovat :D jo, a hezky vybojováno!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2022 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

haha, no já to u mrtvoly tak dělám, pokud mi trenér neřekne jinak, tak to tak budu dělat i nadál, takže tak ...
Co se týká spotování na dřepy, tak jsem si svého drahého pěkně vycvičila, ten se mě bojí dotknout, protože jsem ho ze začátku za to vždycky hrozně sepsula ....

Včerejší peak...

SQ
1x100 kg
1x110 kg
1x115 kg fail...



BP
1x65 kg
1x70 kg

DL
1x115kg
1x125kg




Asi dobrý, na ten dřep se 115 jsme si celkem věřila, ale úplně mě to vyplo asi 10 cm od spodu...
Na benčích byla ta 70tka příjemná a pod kontrolou, bylo by i na víc, ale byla jsem hotová z toho dřepu, tak jsem to nechtěla přepalovat, když byl přede mnou ještě DL....
No a na mrtvole jsem těch 125 cítila těžce, tak už jsem tam taky radši končila, ale na videu to celkem šlo pěkně....
Hotovo za cca hoďku a čtvrt i s rozcvičením...

Do závodů 6 týdnu, tak jsem zvědavá, jestli to ještě trochu vytáhnem.
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: