Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1172, 1173, 1174 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bombay


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2016 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.novinky.cz/ekonomika/421770-piloti-lufthansy-vyhrozuji-nekonecnou-stavkou-akcie-firmy-se-propadaji.html

Prostě další potvrzení v tom, proč se letům s Air France a Luftwaffe snažím vždy vyhnout. Pravděpodobnost stávky a nemožné refundace peněz je prostě největší.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2016 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes ma nasrala hnusná nočná mora. Najprv som bol na cintoríne u deda na dedine a pozeral do koľajiska čo je tam hneď vedľa, pomaly idem dolu kopcom...

Zrazu "strih" ku mne do kúpeľne, stojím pred zrkadlom a vedľa mňa skurvený Lucifer, čierna postava s hnusným ksichtom, presne jak si predstavujem čerta Zobudil som sa celý stuhnutý a spotený o štvrtej ráno a už nezaspal Kvalitne mi jebe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Balík z aliexpress je někde mezi Čínou a ČR a vypadá to, že do Vánoc nedojde : (
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Cvič tedy jinak. Úplně jinak. Zkus se na tím, co je pod tímto řádkem, zamyslet. Zkus zvedat kotouče ze země z kulatými zády. Nejdřív 5kg a pak další. Zkus změnit to, co změnit můžeš.

There is no proper alignment, there is only improper preparation...



Jste tak staří, jak je stará vaše páteř.
staré čínské přísloví


To je super, Ido je borec. 
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Absolutně nesnáším, když jsem přežraný a mám hlad. Odděleně, chápu, ale dohromady?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: po leden 02, 2017 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Absolutně nesnáším, když jsem přežraný a mám hlad. Odděleně, chápu, ale dohromady?


waat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Posraný streptokok.

V listopadu to vypadalo, že se u nás točí angína doma. Bolest krku, únava. Já to nějak vyležel, děckám trvalo, tak následoval výtěr z krku. streptokok u syna i manželky, přeléčeni. Já tam šel za týden taky, streptokok přeléčen, nicméně mi vyrazil po 15 letech opět lupenku.

Ctrnást dnů zpět syn teplpty, u lékaře zjištěna spála, neboli streptokok, přeléčen. Ve čtvrtek češeme dceru, boláků plná hlava. Návštěva kožního, tip na dermatititdu nebo lupenku, uvidíme dle stěru v krku. dnes výsledky, streptokok pyogenes. Způsobuje spálu a záněty kůže.

Boží, to abychom preventivně šli na výter z krku i já se ženou. Já jsem po očkování proti žloutence, za 14 dnů mám jít na další a nesmím žrát ATB. Pokud tam strepouš bude, tak nevim, co s ním.

Kurva, kurva, kurva.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Posraný streptokok.

V listopadu to vypadalo, že se u nás točí angína doma. Bolest krku, únava. Já to nějak vyležel, děckám trvalo, tak následoval výtěr z krku. streptokok u syna i manželky, přeléčeni. Já tam šel za týden taky, streptokok přeléčen, nicméně mi vyrazil po 15 letech opět lupenku.

Ctrnást dnů zpět syn teplpty, u lékaře zjištěna spála, neboli streptokok, přeléčen. Ve čtvrtek češeme dceru, boláků plná hlava. Návštěva kožního, tip na dermatititdu nebo lupenku, uvidíme dle stěru v krku. dnes výsledky, streptokok pyogenes. Způsobuje spálu a záněty kůže.

Boží, to abychom preventivně šli na výter z krku i já se ženou. Já jsem po očkování proti žloutence, za 14 dnů mám jít na další a nesmím žrát ATB. Pokud tam strepouš bude, tak nevim, co s ním.

Kurva, kurva, kurva.


Děcka donesly ze školky/školy, nebo co?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xnewstedx


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam to nejak podobne. Dam tvrdsi trening par dni za sebou a uz ma chyta angina. To, ze mam 35 a ze v gyme drzia teplotu okolo 15C tiez nepomaha.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
Mablung napsal:
Absolutně nesnáším, když jsem přežraný a mám hlad. Odděleně, chápu, ale dohromady?


waat?

Jednoduše, dám si oběd, po obědě hromadu ovoce a zeleniny. Břicho plné až mě bolí a mám hlad.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2017 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz by ty blby mrazy mohli prestat, zacali me drhnout vrata jak se zveda dlazba a necu videt ten ucet za plyn.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lezou mi na nervy víkendy u mě na vesnici na jižní moravě..

Opět sundávačka na sportovním plese, tři litry vína a asi tak deset malibu, dopoledne jsem se probudil u mě doma s jednou kamarádkou, od té doby to beru jak cheat day, už sice třetí den, ale musím se těma cukrama z chlastu a mekáče občas protáhnout, od zítra už zase poctivě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LEX z.s. o jednání České republiky v Bruselu - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
http://gunlex.cz/clanky/tiskove-zpravy/2603-lex-z-s-o-jednani-ceske-republiky-v-bruselu

Aneb rozkaz zněl jasně: "Za žádnou cenu nesmí projet muž s koženou brašnou..."
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frybis napsal:
Lezou mi na nervy víkendy u mě na vesnici na jižní moravě..

Opět sundávačka na sportovním plese, tři litry vína a asi tak deset malibu, dopoledne jsem se probudil u mě doma s jednou kamarádkou, od té doby to beru jak cheat day, už sice třetí den, ale musím se těma cukrama z chlastu a mekáče občas protáhnout, od zítra už zase poctivě

a kdo te nuti?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:

a kdo te nuti?


Nutí mě dva fakty, ten první je takový, že je to pokaždé sranda a odreagování, ten druhý je, že si takhle můžu užívat jen dokud jsem mladý, nebo spíš bezdětný bez patřičných zodpovědností Na straně druhé je moje tělo které mi neděkuje, ale já mu to oplatím třemi týdny poctivýho cvičení a stravy, než se zase vyliju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1172, 1173, 1174 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: