Frekvence tréninků


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Frekvence tréninků  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Frekvence tréninků
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vico napsal:
Autorka by sem mela vlozit fotku, aby nasledne doporuceni zda brat ci nebrat protein bylo spravne.


to rikam celou dobu sakra.
_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Nectes mezi radky. Slecna nepsala nic o tom jak ji, ale uz se ji cpe protein jako doporuceni, protoze bez proteinu zemre hlady, coz je asi nejvic top fitness zakladni pilir pravdy o vsem, protoze kdyz nejis protein v prasku, tvoje telo umira. Na coz bohuzel ona reagovala:

"Nicméně protein používám už dlouho, takže ten si nechám. S jídlem problém není, spíš se musím naopak hlídat abych těch bílkovin necpala víc než je třeba, mám dost rychlý metabolismus a hodně jím."

Coz mi dava jedine, ze kdyz nema problem s bilkovinami z jidla, pro pomalejsi pasaz "spíš se musím naopak hlídat abych těch bílkovin necpala víc než je třeba" , tak vlastne ani nema duvod do sebe ten protein cpat. Akorat ma pak lepsi kakani. No. Nevadi. Kdyz nemate protein, tak tam dejte BCAA.

Ja se vazne nechci hadat. Ono neni ani o cem...

PS: Bydlet na Lesne jako pred lety, tak dnes asi nemarodim. To mnohe vysvetluje. Chybi mi Cecko z Brna. Dik


zatímco ty čteš mezi řádky zdá se pořád a potom vkládáš do úst ostatním cos mezi těma řádkama vyčetl... no nic, nemůžu sloužit, já jsem ten pomalejší:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaci.nka


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Což u slečny není určitě špatné doporučení, protože její jídelníček masem a vejci zrovna přecpaný nebude.

Nevím z čeho tak usuzuješ?? O stravu se zajímám delší dobu a z více pohledu a například se držím stravy určenou pro mojí krevní skupinu, což je 0, tudíž masožravec. Vajíčka jím denně, maso většinou taky, když ho dva dny nemám, mám absťák. U mě moc nefrčí klasické "zdravé potraviny" čím se dnes krmí většina vychrtlých slečen....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vaci.nka napsal:
Což u slečny není určitě špatné doporučení, protože její jídelníček masem a vejci zrovna přecpaný nebude.

Nevím z čeho tak usuzuješ?? O stravu se zajímám delší dobu a z více pohledu a například se držím stravy určenou pro mojí krevní skupinu, což je 0, tudíž masožravec. Vajíčka jím denně, maso většinou taky, když ho dva dny nemám, mám absťák. U mě moc nefrčí klasické "zdravé potraviny" čím se dnes krmí většina vychrtlých slečen....


tits or gtfo
_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vaci.nka napsal:
Což u slečny není určitě špatné doporučení, protože její jídelníček masem a vejci zrovna přecpaný nebude.

Nevím z čeho tak usuzuješ?? O stravu se zajímám delší dobu a z více pohledu a například se držím stravy určenou pro mojí krevní skupinu, což je 0, tudíž masožravec. Vajíčka jím denně, maso většinou taky, když ho dva dny nemám, mám absťák. U mě moc nefrčí klasické "zdravé potraviny" čím se dnes krmí většina vychrtlých slečen....


nečetl jsem všechny tvoje příspěvky. ale pokud to tak je, potom je pro tebe skutečně protein navíc. krevní skupiny jsou dle mého blbost, ale to už je jen můj názor.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaci.nka


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nečetl jsem všechny tvoje příspěvky. ale pokud to tak je, potom je pro tebe skutečně protein navíc. krevní skupiny jsou dle mého blbost, ale to už je jen můj názor.[/quote]

V pohodě. No, blbost to rozhodně není, ale když někdo drží "dietu" jen podle krevní skupiny, tak to blbost je. Záleží na mnoha dalších faktorech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vaci.nka napsal:
nečetl jsem všechny tvoje příspěvky. ale pokud to tak je, potom je pro tebe skutečně protein navíc. krevní skupiny jsou dle mého blbost, ale to už je jen můj názor.


V pohodě. No, blbost to rozhodně není, ale když někdo drží "dietu" jen podle krevní skupiny, tak to blbost je. Záleží na mnoha dalších faktorech.[/quote]

nějaký vědecký důkaz, že tomu tak je?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaci.nka


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
vaci.nka napsal:
nečetl jsem všechny tvoje příspěvky. ale pokud to tak je, potom je pro tebe skutečně protein navíc. krevní skupiny jsou dle mého blbost, ale to už je jen můj názor.


V pohodě. No, blbost to rozhodně není, ale když někdo drží "dietu" jen podle krevní skupiny, tak to blbost je. Záleží na mnoha dalších faktorech.


nějaký vědecký důkaz, že tomu tak je?[/quote]

Vědecký důkaz čeho?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vaci.nka napsal:
Hulkie napsal:
vaci.nka napsal:
nečetl jsem všechny tvoje příspěvky. ale pokud to tak je, potom je pro tebe skutečně protein navíc. krevní skupiny jsou dle mého blbost, ale to už je jen můj názor.


V pohodě. No, blbost to rozhodně není, ale když někdo drží "dietu" jen podle krevní skupiny, tak to blbost je. Záleží na mnoha dalších faktorech.


nějaký vědecký důkaz, že tomu tak je?


Vědecký důkaz čeho?[/quote]

že to blbost není. já si třeba nemyslím, že se lidé dělí na čtyři skupiny a měli by jíst podle čtyř modelů. na jednu stranu ve hře je mnohem víc faktorů, na stranu druhou, když nás bolí hlava vezmeme si ibalgin a přejde to 99% z nás. a to jedno procento to přejde když si vezme ibalginy dva:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, tady už chybí jen fotka a případně Rando
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Frekvence tréninků Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: