Ryvaru power


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ryvaru power  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Ryvaru power
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 12:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To bolo akoze na mna? Ci hovoris z vlastnej skúsenosti? Osobne žijem v stastnom manzelstve, vo vlastnom a v praci som spokojný, takze o com? Mladas naozaj nemusi robit tretotriednu robotu dakde za hranicami, cas sa da stráviť aj inak.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

namiesto cudziny sa venuj niecomu co chces v buducnosti robit a co ti prinesie prachy/prácu.
Cas a skill > peniaze.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavní důvod proč tam chci jet je zlepšení angličtiny... žádnej talent nejsem a tak by bylo super být v prostředí kde tu angličtinu budu muset používat... (to že je tam dost poláků je sice pravda, ale pochybuju, že tam uslyším polštinu i jenom z desetiny tolik jako anglinu) krom toho je to taky velká zkušenost, takový dobrodružství... samozřejmě že můžu být tady a rozjíždět nějaký projekty, ale na druhou stranu tohle léto bude asi poslední kdy mě tu nic vyloženě nedrží... za rok už bych se na 100 procent neutrhnul na tak dlouhou dobu

jistý to ještě není, ale věřím, že by mi to určitě mohlo dost dát... každopádně za jakkoukoliv radu nebo zkušenost budu rád
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, pokud se chystas na takovou tu klasiku sber jahod/nadobi/etc, tak si ten pomer anglictina vs. polstina otoc.
_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Povrchný názor. Nebuď negativistická posera a rob veci, pri ktorých opúšťaš svoju komfortnú zónu. Viem, je jednoduchšie ostať doma a mamka sa o všetko postará, rozumiem všetkým navôkol...Takisto je jednoduchšie ostať doma a neísť do gymu, takisto je jednoduchšie si v bare sadnúť do rohu a pozorovať ženské zadky ako ísť a pozvať ju na pohárik. Je jednoduchšie chodiť do roboty a nakladať na šéfa, čo všetko nefunguje a prečo máš malý plat, ako byť podnikateľ.

Všetko toto je jednoduchšie, ale neposúvaš sa nikam. Život je sínusoida a ak sa chceš niekam posunúť, je treba prehryznúť aj tie zlé obdobia. Good luck.


já do tebe taky nerýpu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Dante Flyshit napsal:
Povrchný názor. Nebuď negativistická posera a rob veci, pri ktorých opúšťaš svoju komfortnú zónu. Viem, je jednoduchšie ostať doma a mamka sa o všetko postará, rozumiem všetkým navôkol...Takisto je jednoduchšie ostať doma a neísť do gymu, takisto je jednoduchšie si v bare sadnúť do rohu a pozorovať ženské zadky ako ísť a pozvať ju na pohárik. Je jednoduchšie chodiť do roboty a nakladať na šéfa, čo všetko nefunguje a prečo máš malý plat, ako byť podnikateľ.

Všetko toto je jednoduchšie, ale neposúvaš sa nikam. Život je sínusoida a ak sa chceš niekam posunúť, je treba prehryznúť aj tie zlé obdobia. Good luck.


já do tebe taky nerýpu!


Mne to nevadí Je škoda, že dnes mnoho ľudí berie kritiku či nesúhlas ako útok a nie ako postrčenie iným smerom.

Väčšinou je lepšie najprv myslieť a potom konať, ale niekedy je to presne naopak a prílišné rozmýšľanie ti zviaže ruky a neurobíš nič. Ja ešte aj dnes často váham v rôznych oblastiach života a potom si to vyčítam, že som aspoň neskúsil. Odvážnemu šťastie praje a pamätaj si, že jediný človek ktorý nerobí faily je ten, ktorý sa o nič nepokúša Rozhodni sa podľa seba, ja málokedy počúvam ostatných a svojim rodičom tým leziem statočne na nervy Ale pravda je, že nikto nemá patent na rozum a ak sa rozhodneš podľa seba, jediný na koho sa budeš môcť hnevať ak sa čosi posere, si zasa len ty. V opačnom prípade máš zámienku obviňovať ostatných a to robia len zbabelci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
ja málokedy počúvam ostatných


to vidno aj na vykonoch
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemôžem byť perfektný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so březen 04, 2017 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trenálec 4.3.

bench na 7x100 PR spokojenost, nikdo u mě nebyl, půjde brzo 10

pumpa kozy, ramena, ruce

fajn trénink... konečně jsem našel ve svým benchpressu systém... prostě čím víc vypadám jako pytel hoven, tím víc zvedám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2017 6:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdarec zase po dlouhý době nějak teď nemám moc času, tak jsem rád že stíhám cvičit, natož pravidelně něco psát... pořád se snažím rozhýbat eshop https://www.vytvarne-potreby-novak.cz/, tak to sebere hrozně času když k tomu musím chodit do školy

každopádně pořád cvičím, jenom už to nějak extra nehrotím a nelezu na nějaký extrémní váhy

včera trénink stál konečně trochu za to, tak mě to donutilo se trochu pochlubit

dřep - rawka bez bandáží (ty teď vůbec nepoužívám)
rozcvička do 155kg
40x100 PR

pak už jenom něco lehkýho, moc to po tý sérii nechtělo fungovat

všechny zdravím a přeju hodně síly, já snad budu teď už psát trochu časteji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ryvaru power Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: