Nesrovnalosti s bazálem


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nesrovnalosti s bazálem  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nesrovnalosti s bazálem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frybis napsal:
Maerlyn0 napsal:
To je totiž v trochu jiný finanční rovinně


Souhlas, ale ve finále mezi jídlem + tou hodinou v posilce u chudáka, a zalovenýho člověka, nebude zas takovej rozdíl, či? Zalovenej člověk si koupí drahý hadry, dobrýho trenéra, kvalitní protein, nevím co dalšího? Já pokud vím jak trénovat, tak protein a hadry už kvalitní mám

Maerlyn0 napsal:
Jestli chce někdo pít denně 5 proteinů, je to jeho věc, ale já bych tuhle cestu nevolil.


Proč ne? A není to žádnej offense, jen mě zajímá tvůj názor. Já tuhle cestu na pár měsíců zvolil a můj zdravotní stav i ten vizuální se jen zlepšil. Samozřejmě, že pít několik proteinů denně dlouhodobě, či na tom postavit celou stravu, je hloupost. Furt tu mluvím "jen o pár týdnech dostat se ze sraček někam"


Protože ačkoliv by to mohlo fungovat (i když si myslím, že by to mohlo mít nějakou negativní zpětnou vazbu), tak si myslím, že všechno, i hubnutí, by mělo být o nastavení nějakýho systému života, zdravýho života, co je dlouhodobě udržitelný a budu tak spokojenej. A řešení "udělám to jen než se to zlepší" samozřejmě moc dobrý není, protože se to často potom zase zhorší. Je třeba si z toho udělat návyk, aby to fungovalo dlouhodobě. To je můj názor.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:


Protože ačkoliv by to mohlo fungovat (i když si myslím, že by to mohlo mít nějakou negativní zpětnou vazbu), tak si myslím, že všechno, i hubnutí, by mělo být o nastavení nějakýho systému života, zdravýho života, co je dlouhodobě udržitelný a budu tak spokojenej. A řešení "udělám to jen než se to zlepší" samozřejmě moc dobrý není, protože se to často potom zase zhorší. Je třeba si z toho udělat návyk, aby to fungovalo dlouhodobě. To je můj názor.


Máš pravdu a souhlasím,

ale přirovnal bych tady tu tvoji obavu k nějaké krabičkové či keto dietě (ne ketóze jako takové, ale "keto", resp. těm komerčním hovnám, což nejsou ketózy, ale proteinový diety) - až tohle totiž člověk dobere, nebo prostě po tom měsícu suprově shodí 10kilo ftw, tak zase nabere vše zpět, a klidně i něco navrch v podobě tuku.

Když ale pojede několik týdnů či pár měsíců na 200g B, 100-200g S, 90-10g T, a bude to mít rozdělené, a hlavně sacharidy jen na snídani a po posilce, tak bude slinivku šetřit, současně zůstane v metabolismu cukru, nabere svaly, shodí špek, a pokud pak s tímhle skončí a začne žrát jako předtím, tak si myslím, že přibere naprosto minimum. A pokud přibere víc, tak už to není o naší debatě, ale o jeho vůli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nemely by se bilkoviny pocitat na vahu aktivni hmoty? potom je tech 200g zbytecne plytvani
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frybis napsal:
Maerlyn0 napsal:


Protože ačkoliv by to mohlo fungovat (i když si myslím, že by to mohlo mít nějakou negativní zpětnou vazbu), tak si myslím, že všechno, i hubnutí, by mělo být o nastavení nějakýho systému života, zdravýho života, co je dlouhodobě udržitelný a budu tak spokojenej. A řešení "udělám to jen než se to zlepší" samozřejmě moc dobrý není, protože se to často potom zase zhorší. Je třeba si z toho udělat návyk, aby to fungovalo dlouhodobě. To je můj názor.


Máš pravdu a souhlasím,

ale přirovnal bych tady tu tvoji obavu k nějaké krabičkové či keto dietě (ne ketóze jako takové, ale "keto", resp. těm komerčním hovnám, což nejsou ketózy, ale proteinový diety) - až tohle totiž člověk dobere, nebo prostě po tom měsícu suprově shodí 10kilo ftw, tak zase nabere vše zpět, a klidně i něco navrch v podobě tuku.

Když ale pojede několik týdnů či pár měsíců na 200g B, 100-200g S, 90-10g T, a bude to mít rozdělené, a hlavně sacharidy jen na snídani a po posilce, tak bude slinivku šetřit, současně zůstane v metabolismu cukru, nabere svaly, shodí špek, a pokud pak s tímhle skončí a začne žrát jako předtím, tak si myslím, že přibere naprosto minimum. A pokud přibere víc, tak už to není o naší debatě, ale o jeho vůli.


Tak vliv více proteinových koktejlů denně je minimálně diskutabilní, protože to celkem hejbe s inzulinem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Ondráček


PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:

Protože ačkoliv by to mohlo fungovat (i když si myslím, že by to mohlo mít nějakou negativní zpětnou vazbu), tak si myslím, že všechno, i hubnutí, by mělo být o nastavení nějakýho systému života, zdravýho života, co je dlouhodobě udržitelný a budu tak spokojenej. A řešení "udělám to jen než se to zlepší" samozřejmě moc dobrý není, protože se to často potom zase zhorší. Je třeba si z toho udělat návyk, aby to fungovalo dlouhodobě. To je můj názor.


Tohle tesat do kamene. Pokud někdo má životní styl, při které přibral na 120 kg, tak pokud se k tomu životnímu stylu vrátí, tak dřív nebo později nabere znova.

Jinak velkou nevýhodu v protejnovým koktejlu při dietě vidím v tom, že ho člověk vypije, ale po 20 minutách už má zase prázdný břicho. To se spíš hodí do přibírání, kdy kromě živin, který jsem schopen přijmout ze stravy si ještě pomůžu nápojem.
_________________
https://www.nutrilord.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Protože ačkoliv by to mohlo fungovat (i když si myslím, že by to mohlo mít nějakou negativní zpětnou vazbu), tak si myslím, že všechno, i hubnutí, by mělo být o nastavení nějakýho systému života, zdravýho života, co je dlouhodobě udržitelný a budu tak spokojenej. A řešení "udělám to jen než se to zlepší" samozřejmě moc dobrý není, protože se to často potom zase zhorší. Je třeba si z toho udělat návyk, aby to fungovalo dlouhodobě. To je můj názor.


Tak zde na druhou stranu, 100% souhlasim !!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a to je jako problém tohle sezrat? :D vzdyt to je ještě malo[/quote]

Bohužel já jo, mám stále problém dodržet 2500 kcal celkově.
Bílkoviny se mi docela daří v průměru se držím na 150g, někdy 120 :- ( a někdy 230.

Je fakt , že protein dávám jen 1 odměrku denně a to ráno po cvičení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože ačkoliv by to mohlo fungovat (i když si myslím, že by to mohlo mít nějakou negativní zpětnou vazbu), tak si myslím, že všechno, i hubnutí, by mělo být o nastavení nějakýho systému života, zdravýho života, co je dlouhodobě udržitelný a budu tak spokojenej. A řešení "udělám to jen než se to zlepší" samozřejmě moc dobrý není, protože se to často potom zase zhorší. Je třeba si z toho udělat návyk, aby to fungovalo dlouhodobě. To je můj názor.[/quote]


Přesně to chci, pro mě to není jen krátkodobá záležitost, ale chci z toho udělat životní styl / už jsem to vlastně udělal / jem to hubnutí jde pomalu. Já vím není kam spěchat přeci jenom jsem před rokem vážil 127 kg a dnes 116 kg, ale tak nějak vnitře cítím, že by to mohlo jít rychleji.Chci mít kolem 105 kg, a až to schodím tak nehodlám začít jíst jinak, strašně mi to totiž vyhovuje a svědčí. jinak díky moc všem za rady !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jídlo to samozřejmě ovlivní nejvíc, ale jestli ti to váha dovolí, můžeš zkusit zařadit intervalový cvičení ve vyšší intenzitě...nemusí to být zrovna sprinty, ale prostě cokoliv, co bude pro tebe náročný na 100%, podle mě na hubnutí je to taky super věc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Tak jídlo to samozřejmě ovlivní nejvíc, ale jestli ti to váha dovolí, můžeš zkusit zařadit intervalový cvičení ve vyšší intenzitě...nemusí to být zrovna sprinty, ale prostě cokoliv, co bude pro tebe náročný na 100%, podle mě na hubnutí je to taky super věc.


To už se stalo, od pondělí jedu jaki jsem napsal Frybis ty splity AB a víc vyřízenej já jsem nebyl 😉Nezapomeňte, že je mi 45 to se všechno hůře a déle regeneruje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2017 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi ještě jeden dotaz. Kolik bych asi tak měl vážit pokud bych měl tuku cca do 20 % a docela slušný svaly ? Měřím 187 cm je mi 45 let a jsem typický endomorf s poměrně velkými zády a hrudníkem. Jde mi to, že jsem si kretén koupil váhu a každý týden se vystresuji protože na ní vlezu, váha mi běhá +-2 kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nesrovnalosti s bazálem Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: