Jako Fénix z popela


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jako Fénix z popela  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Jako Fénix z popela
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, takze ve 49 uz nemuzes normalne jist a vek te donuti zrat koblihy? To jsem nevedel, diky za info
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja reaguji na ta tva moudra o tom, jak ma nekdo horsi/lepsi podminky...

Obecne se mi pristup tohohle typka taky prici a lidi, co si to jedou ve stylu jsem proste takovej a tak to proste je a do toho chci neco, ale udelam pro to naprosty minimum (aneb zensky pristup k problemu), me taky serou. Nemysli si. Ale jak rikam, trolit se da i rozumne.

Na tema fungovani tela v 27 a na sklonku 50 se ani nemusime poustet do nejakych sahodlouhych debat, ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobre, dekujeme za nazor a tady mate klicenku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
... do toho chci neco, ale udelam pro to naprosty minimum ...

Co co co cóóó?
Olejňas, prejže minimum???
Překopal jsem svůj kompletně svůj život, namísto hospody sportuju (od začátku roku mám celkem 41 sportovních aktivit - fitko, beďas, pingpong, to je víc jak obden), skončil jsem s obžerstvím (dnes výsledek krevních testů, zlepšení o 25 %), shodil jsem 8 kilo za posledních 8 měsíců, a pracuju na dalších 8 v následujících 8, a tady se diskutuje o jedný koblize...

Nicméně máš samozřejmě pravdu v tom, že srovnávat fungování mladýho a staršího organismu je mimo mísu; moje tělo už nikdy nebude produkovat hormony, enzymy a vlastně cokoliv jako před 30-ti lety. Ale dát se trochu do pořádku, na to nikdy-není-pozdě

edit gesagovi: tak změna tématu - tentokrát to nebyla jedna kobliha, ale buchtičky se šodó, respektive v rumové pěně.


Naposledy upravil Nikdy-není-pozdě dne po únor 27, 2017 7:35 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdy-není-pozdě napsal:
a tady se diskutuje o jedný koblize...



A tak dobrá kobliha ....
I když vdolek by byl lepčejší, to zase jo!

A s ohledem na to, jak často se tu diskutuje o hovně, je kobliha rozhodně upgrade ... i kdyby to byla ta od Báby:-))).

Jinak si zvykni ... když už sis sem prsknul log, tak ti stejně nic jiného nezbude. Jeď si prostě to svoje a víc moc neřeš. Ono to samozřejmě vždy může být lepší, ale i ta tebou popisovaná změna je dobrá a nějaké výsledky rozhodně přinese. A postupně sám přijdeš na to jak tvoje tělo funguje a co vlastně chceš a co ti za co stojí.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: po únor 27, 2017 7:24 am    Předmět: 2. týden Odpovědět s citátem

2. "suchý" týden v "suchém" měsíci
{úkolem je zhubnout a zesílit; zvedám bohužel jako začátečník směšné váhy, to nemá smysl zapisovat; a protože se stejně všude píše "jídlo je 70% úspěchu", budu si sledovat celkovou životasprávu}

pondělí (88,5kg) - na posilku bohužel nezbyl čas
pohyb = 0
jídlo = 2 vejce a 50gr bílého pečiva, 1 avokádo a 50gr chleba, 200gr tvaroh odtučněný, 2 grilované kukuřice, zabijačková polévka "prdelačka", během dne cca 2L vody
doplňky = 60gr Whey Protein do vody, 1 lžička oleje z ostropestřce
poznámky = škoda ztráty času v autoservisu, cvičení bylo v plánu; odběr krve u doktora, jsem hodně zvědavej na výsledky; takže já byl vlastně v těloservisu.

úterý (88,2kg) - vietnamský den
pohyb = 75min (celé tělo)
jídlo = 2 pomeranče, 150gr sušené datle, 100gr vepřové s 200gr rýžových nudlí (výborné jídlo Bun Cha), 50gr vepřové (2 závitky Bo La Lot), 150gr sušené fíky, 1L jaterního čaje a pak cca 2,5L vody
doplňky = 60gr Whey Protein do vody, 1 lžička oleje z ostropestřce, 1ks B-Komplex a 1ks CondroForte
poznámky = mlsat sladký sušený fíky u televize... NE!!! sacharidy na noc nežrat! a 100gr bílkovin tam za celý den taky nesečtu; disciplínu vole!

středa (88,8kg) - dnes málo tekutin
pohyb = 60min badminton
jídlo = 280gr jogurt 0% tuku, 2 vejce a 100gr čočky (čočka se sázeným vejcem), 100gr vepřové (4 závitky Bo La Lot), 1 banán, jen cca 1,5L vody
doplňky = 60gr Whey Protein do vody, 1 lžička oleje z ostropestřce, 1ks B-Komplex a 1ks CondroForte
poznámky = po večerním beďasu jsem se udržel a nic jsem nesnědl i přes velkej hlad, jsem zvědavej zítra ráno na váhu.

čtvrtek (87,9kg) - den pravdy I.
pohyb = 80min (celé tělo, nejvíc záda) + 5min rotoped (před cvičením)
jídlo = 2 banány do 0,5L mléka, 50gr rybí maso a 100gr rýžových nudlí (polévka Bún Cá, nejlepší polívka v Sapě), 100gr sušené datle, 150gr kuřecí a 100gr brambor, cca 2,5L vody
doplňky = 60gr Whey Protein do vody, 1 lžička oleje z ostropestřce, 1ks CondroForte
poznámky = návštěva mého praktického lékaře po půl roce a po razantní změně jídelníčku; krevní testy ukázaly zlepšení (sláva!), v nejdůležitějším parametru o 25% (paráda!!!); ufff, docela jsem si oddechl.

pátek (87,6kg) - den pravdy II.
pohyb = 0
jídlo = 280gr jogurt 0% tuku, 100gr játrová paštika s medvědím česnekem na 100gr chleba, 1 pomeranč, 1 jablko, 100gr šunka od kosti, 100gr sušené fíky, 300gr hovězí se 100gr brambor a dezertem buchtičky v rumové pěně (rozlučka s restaurací Čestr)
doplňky = 1 lžička oleje z ostropestřce, 1ks B-Komplex a 1ks CondroForte (dnes bylo více než 100gr bílkovin přirozenou cestou)
poznámky = měření InBody dopadlo blbě, i když, jak se to vezme; paní výživovou poradkyni podezřívám, že má ten přístroj porouchanej; ale možná že ne, vypadlo z něj doporučení, že mám shodit 8 kg, a mám přes 10 kg tuku navíc; ty vole to jsem za to nemusel vyhazovat prachy, to jsem si napsal před 14ti dny do úvodního příspěvku na základě selskýho rozumu; no každopádně jsem čekal mnohem, mnohem horší -tedy motivačnější- výsledky testu; asi nejcennější je informace, že mi neřídnou kosti, ba naopak jsou nad průměrem (pokud ten přístroj fakt není nějakej rozbitej...).

sobota (88,9kg) - den vědomého obžerství
pohyb = 45min (nahodile, co šlo stihnout) a 75min stolní tenis
cviky = pullover s kladkou 4x12x32kg
jídlo = stydim se to vypisovat, po návratu z oběda váha 90,3kg, během dne 3L vody
doplňky = 1 lžička oleje z ostropestřce, 1ks B-Komplex a 1ks CondroForte
poznámky = zabíjačka v Lokále U Zavadilů, zapíjel jsem ty mastný dobroty kohoutkovou vodou; byl jsem tam sice za exota, ale suchý měsíc pokračuje bez ztráty kytičky.

neděle (88,5kg) - vegetariánský den
pohyb = 95min (celé tělo, nejvíc ramena) + 20min rotoped (po cvičení)
jídlo = 0,7L biokefír, 100gr sušené datle, 150gr těstovin s rajčaty, paprikou a pomerančem, během dne cca 2,5L vody (po těch proteinových nápojích nemám vůbec hlad)
doplňky = 60gr Whey Protein do vody dopoledne a dalších 60gr odpoledne, 1 lžička oleje z ostropestřce, 1ks B-Komplex a 1ks CondroForte
poznámky = po žranici hybaj do posilovny na víc jak hodinu a půl; dal jsem u všech cviků nízkou váhu, 4 série a 20 opakování, a byla z toho nakonec dřina větší než jindy.

pondělí (87,7kg)

Rekapitulace (a někdy krátká sebeanalýza)
- změna váhy: -0,8kg ;
- přešel jsem ze splitu na full body, doporučení začátečníkům cvičit pokaždé celé tělo převažují, tak jsem se tomu podřídil;
- coby neumětel hledám na netu cvik pullover s kladkou, google na mě pustí grznára s jeho výkladem pro kretény; já se to chci učit dělat technicky správně, začínám proto na stroji se zátěží 32kg a zůstanu u této váhy 14 dní; uvidí se, jestli se bude zvyšovat počet opakování;
- tento týden jsem byl z různých důvodů 3x v restauracích se špičkovejma pivama, né nějakej upocenej Braník nebo Staropramen za 24,- , ale třeba v Beergeek mají nabídku více jak 30ti různejch výbornejch piv na čepu, a já vždycky zůstal u kohoutkový vody; což je moje malé velké vítězství a mám z něj větší radost než kdyby se mi náhodou povedly dva shyby;
- samostudium: tento týden na téma puriny, kyselina močová v krvi a nemoc dna alias pakostnice; tak prý rozvoj nemoci je postupný a plíživý (ta tvorba a hromadění krystalů u kloubů); a v pokročilém věku se nedoporučují nárazové diety; nechtělo se mi pouštět na starý kolena do experimentu s vlastním metabolismem formou CKD a vida, ono je to vysloveně zapovězený; ale přesto to CKD ještě nastuduju a úplně to nevylučuju;
- a taky, ty debile, nepiš tady furt o jídle a restauracích; tady se neposuzuje kuchař podle toho jakou udělá omáčku, ale kolik zvedne na benči, tohle není portál pro nějaký zpovykaný gurmány, tohle je ronnie.cz!
JASNÝ?


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: so březen 04, 2017 8:34 pm    Předmět: 3. týden Odpovědět s citátem

3. "suchý" týden v "suchém" měsíci
{úkolem je zhubnout a zesílit; zvedám bohužel jako začátečník směšné váhy, to nemá smysl zapisovat; a protože se stejně všude píše "jídlo je 70% úspěchu", budu si sledovat celkovou životasprávu}

pondělí (87,8kg) - >*<
pohyb = 0
jídlo = 1 avokádo na 100gr chleba, 50gr šunky, 100gr kuřecí se 100gr rýže, 50gr játrová paštika s medvědím česnekem na 50gr chleba, 100gr knedlíky s vejci, 1L jaterního čaje a cca 1L vody
doplňky = 1 lžička oleje z ostropestřce, 1ks B-Komplex a 1ks CondroForte
poznámky = ramena pěkně bolí, zítra se zaměřím na břicho.

úterý (88,5kg) - dvě hoďky ve fitku a neúmyslný vegetariánský den
pohyb = 90min (celé tělo, nejvíc záda) + rotoped 5min (před cvičením) a 30min (po cvičení)
jídlo = 70gr ovesné vločky s mlékem, 50gr sušené fíky, 2 vejce (volský oči), 3 rajčata, 3 papriky, 200gr knedlíky s vejcem, 0,5L čaje a cca 2L vody
doplňky = 60gr Whey Protein do vody, 1 lžička oleje z ostropestřce, 1ks B-Komplex a 1ks CondroForte
poznámky = to břicho jsem zase necvičil, jsem lempl, snad zítra.

středa (88,0kg) - saunička (a dnes zase bez masa)
pohyb = 60min badminton, pak 4 kola ve finské sauně
jídlo = 250gr tvarohu 0% se 2 banány (rozmixováno), 100gr gorgonzoly na 100gr chleba, 2 rajčata, 2 papriky, 2 grilované kukuřice, 0,7L čaje a pak cca 3L vody
doplňky = 1 lžička oleje z ostropestřce, 1ks B-Komplex a 1ks CondroForte
poznámky = na to břicho se mi neptejte, jo.

čtvrtek (87,6kg) - jsem přeproteinovanej
pohyb = 60min (skoro celé tělo) + 5min rotoped (před cvičením)
jídlo = 250gr tvarohu 0% se lžičkou medu, 2 papriky, 80gr olomoucké tvarůžky, 400gr sušenné fíky, 300gr šunky od kosti se 100gr chleba, během dne cca 2L vody
doplňky = 60gr Whey Protein do vody, 1ks B-Komplex a 1ks CondroForte
poznámky = tělo si o maso řeklo a vysloveně mě vyhnalo k řezníkovi; 165gr bílkovin (30+1+22+14+45+46+7) = 1,9gr bílkovin na 1kg živé váhy.

pátek (88,2kg) - práce, práce, práce
pohyb = 0
jídlo = 0,5L biokefír, 2 vejce (volský oči) a 30gr chleba, 3 papriky a 1 rajče, 30gr schwarzwald šunka na 100gr chleba, 70gr burské oříšky, 100gr sušené fíky, během dne cca 2,0L vody
doplňky = 1 lžička oleje z ostropestřce, 1ks B-Komplex a 1ks CondroForte
poznámky = práce.

sobota (87,3kg) - hektika před odjezdem
pohyb = 60min (skoro celé tělo) + 5min rotoped (před cvičením) a 60min stolní tenis
jídlo = 250gr tvarohu 0% se lžičkou medu, 1 loupák, 100gr vepřová panenka s 200gr brambor s trochou másla, 100gr sušené fíky, 160gr olomoucké tvarůžky se 150gr brambor s trochou másla, asi 3,0L vody
doplňky = 60gr Whey Protein do vody, 1 lžička oleje z ostropestřce, 1ks B-Komplex a 1ks CondroForte
poznámky = cvičil bych dnes rád o půl hodiny dýl, ale nebyl čas.

neděle (-kg) - únavnej dopravní den
pohyb = 0
jídlo = 250gr šunka od kosti na 150gr chleba, 3 jablka a něco, co dostanu v letadle, během dne jenom voda
doplňky =1 ks B-Komplex, 1ks Aspirin a 50gr goia semínek na ředění krve
poznámky = 5 hodin v autě, 2 hodiny na letišti, 10 hodin v letadle = pakárna

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: -0,5kg ;
- více jak polovinu dní v týdnu jsem ráno neměl číslici 87aněco kg, beru to jako nesplnění cíle "co měsíc, to kilo";
- samostudium: sacharidy a jejich dělení; netušil jsem, že vláknina je také sacharid;
- v úterý mi skončí můj "suchý měsíc", který ve skutečnosti trval jen 3 týdny; u protinožců stojí dobrý točený pivo v hospodě okolo 200 Kč, takže jich stejně moc neochutnám; hřešit proto budu s celosvětově proslulým Sauvignon Blanc Marlborough;
- snažil jsem se najít co nejlevnější hotely s posilovnou, případně zkusím navštívit nějakej kiwi fitness jako náhodný návštěvník z ulice;
- nebudu se každé ráno vážit a jsem zvědavej na to číslo po návratu za 16 dní.


Naposledy upravil Nikdy-není-pozdě dne čt březen 23, 2017 8:23 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2017 11:33 am    Předmět: 4. týden Odpovědět s citátem

4. týden, tentokrát na cestě
{úkolem je zhubnout a zesílit; zvedám bohužel jako začátečník směšné váhy, to nemá smysl zapisovat; a protože se stejně všude píše "jídlo je 70% úspěchu", budu si sledovat celkovou životasprávu}

pondělí (-kg) - na cestě
pohyb = cca 2 km chůze
poznámky = masáž zad v Bangkoku

úterý (-kg) - na cestě
pohyb = 0
poznámky = celé odpoledne a večer za volantem

středa (-kg) - jet-leg
pohyb = cca 2 km chůze
poznámky = obrovskej kus pečenejch vepřovejch žeber

čtvrtek (-kg) - déšť, déšť, bouřka, pak zase déšť, asi 6 hodin mariáše
pohyb = 55min fitko
poznámky = krásným novým dobře vybaveným fitkem proudil studený vzduch z air-con, nevydržel jsem tam ani celou hodinu (vstupné 15 NZD = 270 CZK); pak opět hřích v podobě 12ks celejch pečenejch kuřecích křídel s ostrou Memphys marinádou

pátek (-kg) - to jedinné pravé rugby
pohyb = 0
poznámky = Warriors Auckland - Storm Melbourne 10:26

sobota (-kg) - zase prší
pohyb = 30min fitko
poznámky = hotelové fitko s pár rotttopedy a jednoručkama do 10kg

neděle (-kg) - zase prší
pohyb = 0
poznámky = bílkoviny! (půl grilovanýho kuřete)

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
změna váhy: nevím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2017 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

5. týden, stále na cestě
{úkolem je zhubnout a zesílit; zvedám bohužel jako začátečník směšné váhy, to nemá smysl zapisovat; a protože se stejně všude píše "jídlo je 70% úspěchu", budu si sledovat celkovou životasprávu}
===tak to mi tento týden doopravdy šlo dobře! :- (

pondělí (-kg) - Taranaki Volcano
pohyb = během 60min cca 3,5km chůze
poznámky = nic

úterý (-kg) - Tongariro Alpine Crossing
pohyb = během 360min 20km chůze
poznámky = jeden z nejkrásnějších treků na světě, převýšení 700m nahoru a 800m dolů; dřina jak blázen; běžná délka 7 hodin, dal jsem to pod 6 a hodně to bolelo

středa (-kg) - dřevěný lýtka
pohyb = během 90min cca 6,5km chůze
poznámky = bohužel zase pečený vepřový žebra v krásný přístavní restauraci

čtvrtek (-kg) - sotva chodím
pohyb = 0
poznámky = 200gr trhané vepřové z The Smokehouse Factory bylo nebe v hubě

pátek (-kg) - den D, naše večerní grilování
pohyb = během 50min 3,4km chůze
poznámky = obžerství = 250gr jehněčího + 250gr hovězího

sobota (-kg) - poslední den
pohyb = 0
poznámky = závěrečný steakhouse v Aucklandu, 300gr hovězí

neděle (-kg) - odlet
pohyb = 0
poznámky = a od příštího týdne zase disciplína!!!!!

úterý (88,5kg)

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: +1,2kg ;
- a jsem tam, kde jsem byl na začátku, ale vůbec mi to nevadí, ty litry Sauvignon Blanc Marlborough, různých porterů a stoutů z menších pivovarů, a hlavně to maso!, no prostě stálo to za budoucí ještě intenzivnější hubnutí, nelituju nic;
- děsně se těšim do našeho fitka pořádně zamakat (což mi hodně překvapuje a udivuje, no na chlápka co tam nikdy v životě nechodil......);
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Několik rad.
Na CKD se vykašli. Potřebuješ trvalou změnu životního stylu. Krátkodobé diety typu CKD pro tebe nejsou řešením.
Pokud hraješ častěji badminton, vřele ti doporučuji trenéra. Dost lidí bolí, díky špatné technice, různé části těla. Nejčastěji loket.
Zkrátka jsem se podíval na tvůj program. Podle mě by ti hodně pomohlo, kdyby jsi si zpřeházel víkendy a začal si v nich dělat výlety. Garantuji ti, že celovíkendový výlet po horách či cyklovíkend bude mít na váhu velice příznivý dopad.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Několik rad.
Na CKD se vykašli. Potřebuješ trvalou změnu životního stylu. Krátkodobé diety typu CKD pro tebe nejsou řešením.
Pokud hraješ častěji badminton, vřele ti doporučuji trenéra. Dost lidí bolí, díky špatné technice, různé části těla. Nejčastěji loket.
Zkrátka jsem se podíval na tvůj program. Podle mě by ti hodně pomohlo, kdyby jsi si zpřeházel víkendy a začal si v nich dělat výlety. Garantuji ti, že celovíkendový výlet po horách či cyklovíkend bude mít na váhu velice příznivý dopad.

Ahoj (a díky za zájem, přečtení deníčku, a odpovědi). Chystám se vložit další týden, to je ještě horší masakr

- s tím CKD s tebou naprosto souhlasím. Mám to jako záložní variantu pro případ nejhorší, tu váhu v den narozenin mít prostě budu , ale je naprostá p*čovina ji mít jen jeden den, z trucu. Trvalá změna životního stylu je opravdu nutností. Ale OKAMŽITĚ!

- badminton hraju maximálně 1x týdně (středeční čtyřhru za pořádnej badminton nepovažuju, to je jen o pohybové aktivitě). Loket mám už 20 let tenisovej (ale při badmintonu nebolí, protože ho šetřím a dávám švih zápěstím), jakožto i 3. trenérskou třídu tenisovou, v technice to opravdu není, i když se badminton od tenisu samozřejmě dost zásadně liší.
Máme se soupeřem dlouhý výměny a jde to na krev jenom ve fyzičce.

- už se nemůžu dočkat půldenních nebo celodenních cyklovýletů o víkendu! Souhlasím s tebou, posilku o víkendu teď najdeš v mým logbooku opravdu jenom když bude hnusný počasí.

- u mě je to hlavně o jídle... NEŽRAT. Já udělal zase svůj vynikající bramborovej salát a váha je v pr****.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 1:49 pm    Předmět: 6. týden Odpovědět s citátem

6. týden {31 týdnů do dne D}
[ cíl 79,Xkg , na startu 88,5kg, aktuálně na začátku týdne 88,5kg]

pondělí (-kg) - letadla a letiště
pohyb = 0
jídlo = něco v letadle
doplňky = 0
poznámky = nic

úterý (88,5kg) - jet-leg
pohyb = 0
jídlo = zatím nesleduju
doplňky = 0
poznámky = únava po cestě

středa (88,4kg) - stále jet-leg
pohyb = 60min (nejvíc břicho) + 10min rotoped (před cvičením) a 60min badminton
jídlo = zatím nesleduju
doplňky = 60gr Whey Protein do vody
poznámky = dnes budu spát jak batole

čtvrtek (-kg) - začínám sledovat jídlo
pohyb = 60min badminton
jídlo = 3 vejce, 3 cibule, 30gr parmazánu (míchaná vejce), 200gr rýžový nákyp s broskvema, 100gr sýr gorgonzola na 100gr chleba, 100gr domácí vajíčkový salát, 100gr domácí bramborový salát, přes 3L vody, 0,4L bílé víno
doplňky = 0
poznámky = bohužel je tam ta majonéza :- (

pátek (88,8kg) - končím se zapisováním jídla!!!
pohyb = 60min (nejvíc triceps) + 10min rotoped (před cvičením)
jídlo = už mě to nebaví psát... navíc to dneska bylo s 4L piva a pak 300gr domácí bramborový salát v 02:30 v noci :- ( :- ( :- ( :- ( :- ( :- ( :- ( :- ( :- ( :- ( :- ( :- ( :- ( :- ( :- ( :- (
doplňky = 0
poznámky = cvičení šlo ztuha, včerejší badminton byl "na krev", ale vítězství 3:2 (25:23 v posledním setu) stálo za to

sobota (88,8kg) - celý tělo bolí
pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = tak já jsem těžší než na začátku!!!, strašný! hovado! debile! hlavně že jsi si dal bílej sex z ledničkou, kryple!

neděle (89,6kg) - naše domácí váha zašílela
pohyb = 90min (nejvíc biceps a ramena) a 60min stolní tenis
doplňky = 60gr Whey Protein do vody, na noc 60gr Micellar Casein do vody
poznámky = musím koupit novou baterku do váhy

pondělí (89,5kg)

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: +1,0kg ;
- samostudium: 0
- nemám pocit že bych jedl o víkendu špatně, ba naopak; pohybu jsem měl dostatek (víckrát týdně to ani nezvládnu); posilka byla intenzivní; i v sauně jsem v sobotu byl; tak proč proboha nabírám o víkendu váhu???????
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To znám, bohužel. Ono máš dost sportovních lidí co mají pupek, protože prakticky jakákoliv aktivita jde přežrat. Proto z mé zkušenosti je výborná víkendová turistika, kdy to co sníš, vypotíš (ale spíše vypotíš ještě více)
Kdybych měl návod jak přerazit žravost a mohl to patentovat a prodávat, je ze mě nejbohatší člověk na světě. A to nepřeháním. Tenhle problém mají stovky milionů lidí (černoušci v Africe mají problém kapku jiný, ale ...) a bez disciplíny a motivace se nepohneš.
Jak ti bylo razeno, sleduj si pas. A pokud na to máš, klidně si dělej každý měsíc in-body. Pokud vyměníš kilo tuku za kilo svalů, váha zůstane stejná. Ale pas ne.
Vypiš sem i svůj trénink. Nejsem si moc jistý, jestli v tom máš rozumný systém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jet leg

kys.
_________________
Radobyklaun
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jako Fénix z popela Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: