vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

5. dubna 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, M3 W2D2

MOBILITA 25 minut

Bench-press:
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 110 kg
5x 120 kg
5x 125 kg PR 5RPM RPE 10
5x 120 kg, 1. AMRAP RPE 10
7x 115 kg, 2. AMRAP RPE 10
9x 110 kg, 3. AMRAP RPE 9.5
dobře se mi benčovalo... mostoval jsem co to dalo... asi tak 32/100 Scheila jednotek a počínaje tou 5RPM bylo každé poslední opáčko v sérii vydřené a šel jsem do něj pouze s Magumim za zády, nebyl to však žádný rozklepaný grinding, spíše takový slow-motion z posledních sil Magumi šlapal skvěle i přesto, že nepřekonával osobáčky, ale amrap jak vyšité

Rumunské tahy:
8x 100 kg, nadhmat
8x 120 kg, 1. pracovní, hook-grip
8x 120 kg
8x 120 kg
8x 120 kg, 4. pracovní
akorát váha, pořád mě tahá levý hamstring, tak jsem ho šetřil. Magumi jel opět ty své bomby se 160, tam kde my normální smrtelníci děláme těžké tahy, tak to Magumi zvedá jak nákupní tašku

Leg-press: (HS unilateral)
8x 160 kg
8x 200 kg
8x 250 kg, 1. pracovní
8x 300 kg, 2. pracovní, každé jedno opáčko zvlášt vydřené
8x 270 kg, 3. pracovní, lepší, svižně v tempu
12x 280 kg, 4. pracovní, a když už to byla čtvrtá série...
aby Magumi nelitoval, že jsem ho odvolal z poslední série rumunů... tak jsme si naložili na leg-press a to tam měl Magumi ještě +50 kg opět - těžké, ale žádný grinding... zřejmě zabírá předtréninkový koktejl

Trénink: 1:30

Váhovka: cca 92 kg, neváženo

druhý skvělý trénink tento týden... a to si člověk musí užít, protože pak zase přijde hromada průměrných a pár mizerných tréninků, ale to "muší bejt", aby pak ty dobré byly skvělé

decarabas , maciak : díky chlapi, takový trénink se podaří jednou za čas, tak si to člověk užije ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7. dubna 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, M3 W2D3

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah SUMO:
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 140 kg, nadhmat
5x 160 kg, hook-grip
4x 180 kg, hook-grip, páté už jsem neudržel, ale postupně ten úchop zlepšuju, magnesko-off
2x 190 kg , opasek + trhačky, no comment, všechno špatně, nešloto
5x 180 kg, 1. AMRAP, snaha byla, ale síla odešla
7x 170 kg, 2. AMRAP
8x 160 kg, 3. AMRAP, dobře jsem to rozjel, ale došla šťáva, aby tam bylo aspoň deset
zklamalo mě to, protože různé drobné bolístky, které mě při sumu omezovaly, už jsou pod rozlišovací úroveň liftera, takže jsem se do toho mohl opřít... ale nemohl jsem to trefit. vše už dávám s pokládáním, ale každé položení mě dnes trochu rozhodilo a musel jsem se rovnat. škoda, není každý trénink posvícení, má příští meta - položená sumo pětka se 190 stále odolává ;) Magumi tam dnes napálil už od 200 parádní trhové amrapy.

CG bench-press: (cca 40 cm)
5x 60 kg
5x 80 kg
8x 100 kg, 1. pracovní
8x 100 kg
8x 100 kg, 3. pracovní, pořád v sérii bez stopky nahoře
9x 100 kg, 4. pracovní, ou jééé, sedm v sérii, pak stopky nahoře a dvě jedničky, na desátou už jsem se necítil
dobře to šlo, chtěl bych vydržet až do čtvrtého týdne a šesti sérií.

Hacken dřepy: (HS stroj)
8x 120 kg
8x 160 kg, 1. pracovní
8x 180 kg
8x 200 kg, 3. pracovní, uff...
4x 220 kg, 4. pracovní, už se mi nechtěla osmička, tak jsem si přiložil ;)
super... mám někde silný sval, který je mi úplně k ničemu. krom hacken dřepů.

Trénink: 1:50

Váhovka: cca 92-93 kg, neváženo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
ale každé položení mě dnes trochu rozhodilo a musel jsem se rovnat.


Mne pomáha proste nepovoliť. Položím, dám stopku, ale chrbát nepovolím, aby som presne nemusel čeliť rozpadnutiu postoja atď.

Inak je zaujímavé, ako sa zlepšuješ asi vo všetkom a s tými ťahmi takto bojuješ.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Mne pomáha proste nepovoliť. Položím, dám stopku, ale chrbát nepovolím, aby som presne nemusel čeliť rozpadnutiu postoja atď.


jj, podobně jako touch-n-go, ale s vizuální stopkou :) jenže já pokládání využívám k tomu, abych se dole nadechnul... a při odrážení se naopak nadechuji nahoře. tohle by byla taková kombinace - vypadá to jako pokládané, ale nádech nahoře ;)

decarabas napsal:
Inak je zaujímavé, ako sa zlepšuješ asi vo všetkom a s tými ťahmi takto bojuješ.


njn... mám tam někde skryté rezervy, ale já na ně přijdu a letos ten osobák musím posunout ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Mne pomáha proste nepovoliť. Položím, dám stopku, ale chrbát nepovolím, aby som presne nemusel čeliť rozpadnutiu postoja atď.


jj, podobně jako touch-n-go, ale s vizuální stopkou :) jenže já pokládání využívám k tomu, abych se dole nadechnul... a při odrážení se naopak nadechuji nahoře. tohle by byla taková kombinace - vypadá to jako pokládané, ale nádech nahoře ;)


Já to taky dělám přesně jak píše Decarabas, poradil mi to Raptor a zachránilo mě to na ty mrtvoly, jinak jsem nebyla schopná odjet technicky vyšší váhy... Pořádnej nádech nahoře, dole to na 1 sec podržet a nahoru...přitom se modlit, aby nedošel kyslík a člověk s sebou uprostřed výtahu netřísknul ....
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
vlk# napsal:
decarabas napsal:
Mne pomáha proste nepovoliť. Položím, dám stopku, ale chrbát nepovolím, aby som presne nemusel čeliť rozpadnutiu postoja atď.


jj, podobně jako touch-n-go, ale s vizuální stopkou :) jenže já pokládání využívám k tomu, abych se dole nadechnul... a při odrážení se naopak nadechuji nahoře. tohle by byla taková kombinace - vypadá to jako pokládané, ale nádech nahoře ;)


Já to taky dělám přesně jak píše Decarabas, poradil mi to Raptor a zachránilo mě to na ty mrtvoly, jinak jsem nebyla schopná odjet technicky vyšší váhy... Pořádnej nádech nahoře, dole to na 1 sec podržet a nahoru...přitom se modlit aby nedošel kyslík a člověk sebou uprostřed výtahu netřísknul ....


Aha, no ja sa aj nadýchnem dole, to sa nevylučuje s udržaním napätia vo svaloch
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Aha, no ja sa aj nadýchnem dole, to sa nevylučuje s udržaním napätia vo svaloch


Tak to to asi odkládáš víc jak já, já se v podstatě jenom kotoučema lehce dotknu podložky ale takových 90% váhy stále držím...kdybych při tomto měla vydechnout a nadechnout tak se celá zbortím a ta váha mi padne na zem...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
decarabas napsal:
Aha, no ja sa aj nadýchnem dole, to sa nevylučuje s udržaním napätia vo svaloch


Tak to to asi odkládáš víc jak já, já se v podstatě jenom kotoučema lehce dotknu podložky ale takových 90% váhy stále držím...kdybych při tomto měla vydechnout a nadechnout tak se celá zbortím a ta váha mi padne na zem...


Sorry za spam, Vlku.
https://www.instagram.com/p/BSEf6xHDhc6/?taken-by=pete_mad_lennack takto to idem ja. Na niektorych videach sa mi dokonca zda, ze sa nadychujem uz ked pokladam cinku (v tomto videu to tak ale nie je). Hore vydychnem, pri pokladani nadych, po polozeni uz len zadrzim dych, fixnem stred a idem zas hore. Neviem, ci je to dobre, ale odpada mi starost s neustalym fixovanim startovacej polohy a kyslik mi nezvykne dojst ani pri 6-8 opakovaniach.

Edit: https://www.instagram.com/p/BRyBm-cjmOq/?taken-by=pete_mad_lennack tu to idem s tym nadychom, ked pokladam cinku.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
Pořádnej nádech nahoře, dole to na 1 sec podržet a nahoru...přitom se modlit, aby nedošel kyslík a člověk s sebou uprostřed výtahu netřísknul ....


asi tak uprostřed výtahu nebo někde ve fitku...

Scheila napsal:
Tak to to asi odkládáš víc jak já, já se v podstatě jenom kotoučema lehce dotknu podložky ale takových 90% váhy stále držím...kdybych při tomto měla vydechnout a nadechnout tak se celá zbortím a ta váha mi padne na zem...


asi tak

decarabas napsal:
Sorry za spam, Vlku.


žádný spam, na Tvoje mrtvoly na IG pravidelně koukám a připadá mi, že to máš poctivě pokládané a pokud držíš napětí ve svalech, tak to není vidět, protože činku moc nedržíš

zkusil bych to jak píše Scheila, ale to už mi připadá, že můžu chodit rovnou touch-n-go. když začnu dávat dole "stopky", tak to pro mě bude něco jako paused-squat nebo paused-deadlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

zkusil bych to jak píše Scheila, ale to už mi připadá, že můžu chodit rovnou touch-n-go. když začnu dávat dole "stopky", tak to pro mě bude něco jako paused-squat nebo paused-deadlift


Tak to pozor pozor, k touch-n-go to má hodně daleko ...sice to tak trochu vypadá, ale ta 1-2 sec dole, kdy v podstatě tu celou váhu držíš v napětí a startuješ z nuly je velký rozdíl oproti tomu, kdy to jenom touchneš a i kdyby tam to odražení bylo minimální, tak i to ti velice pomůže při rozjezdu...Tady na tom videjku to je celkem dobře vidět, nicméně ty pauzy dole jsou ještě trochu ošizený, furt se do toho dostávám...




Nicméně já jsem k tomuhle byla přinucena, protože nic jiného mi nefungovalo...první opakování mám vždycky hnusný, pak se srovnám do dráhy a můžu jet kolik chci, relativně technicky... Kdybych to měla odkládat a snažit se o techniku, tak končím cca 20% pod svým PR...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
ta 1-2 sec dole, kdy v podstatě tu celou váhu držíš v napětí a startuješ z nuly je velký rozdíl oproti tomu, kdy to jenom touchneš a i kdyby tam to odražení bylo minimální, tak i to ti velice pomůže při rozjezdu


Tak tak
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

chápu, vyskúšam...

mám rád mašinky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10. dubna 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, M3 W3/4 D1/3

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (high bar)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 140 kg
5x 150 kg, no-belt
5x 160 kg, opasek
5x 165 kg , potvrzený osobák z minulého týdne
8x 155 kg PR max reps , 1. AMRAP
10x 150 kg PR max reps hi-bar , 2. AMRAP
11x 145 kg PR max reps hi-bar , 3. AMRAP
10x 140 kg, 4. AMRAP, prvních šest v tempu a pak jsem vytuhnul
oddřepoval jsem toho více, než jsem čekal a než jsem se cítil... ta opáčka navíc, byla z velké části proto, že za mnou stál Magumi a říkal to svoje "ještě dvě". škoda té poslední série, že jsem líp nerozvrhnul sílu.

INCLINE bench-press:
5x 60 kg
8x 85 kg, 1. pracovní
8x 85 kg
8x 85 kg
8x 85 kg, 4. pracovní, oprava z minulého týdne
4+1x 85 kg, 5. pracovní, páté opáčko jsem chtěl v tempu, ale missnul jsem, a když jsem znovu odebral, tak už nebyla síla

Pendlay rows:
8x 90 kg, 1. pracovní
8x 90 kg
8x 90 kg
8x 90 kg
8x 90 kg, 5. pracovní
něco jsem šel na dotek - ale neodrážel jsem, tak dvě série jsem si zkusil se sekundovou pauzou dole, ale činku jsem držel.

Trénink: 1:55 h, prodlužuje se nám to

Váhovka: 92.6 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gratulujem k osobakom. Je super sledovat momentalnu formu a progres. Drzim palce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda Vlku! Tomu hovorím nasadenie
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: