Magumi - Lean strength


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 183, 184, 185  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Magumi - Lean strength  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Magumi - Lean strength
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi


PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mobilita 45 minut

Drily na přemístění a trh s osou - cca 30 minut,

Trh - technika s 40 kg, dva výtahy a trh z různých pozic, asi 10 nástupů

Přemístění a výraz - technika s 60 kg, dva výtahy + přemístění (z různých pozic) + výraz do dřepu, asi 10 nástupů

Veslo - 10 minut

Sauna


Potřeboval jsem se trochu prohřát a prokrvit, tak jsem dal mobilitu, techniku a saunu, snad to pomůže s regenerací na zítřejší trénink.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozcvička

mobilita 35 minut
trhy a přemístění - drily asi 30 minut s osou a 40 kg

Dřepy vzadu (atg)

5 x 60
5 x 80
5 x 100
5 x 120
5 x 140
5 x 150
5 x 160
5 x 165
8 x 150
10 x 145
12 x 140

Tlak na lavičce (šikmá)

5 x 60
8 x 95
8 x 95
8 x 95
8 x 95

Pendlay row

8 x 100
8 x 100
8 x 100
8 x 100

Vlk dneska úžasně dřepoval, já ho vyhecoval na 165, on mě pak na ty amrapy; těžký trénink, ale jsem rád, že jsem to dal.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozcvička

mobilita 40 minut

drily na trh s osou - asi 25 minut

Tlak na lavičce

5 x 60
5 x 80
5 x 100
5 x 120
5 x 130
5 x 135
7 x 130 : (
8 x 125
8 x 120

Rumunské tahy

8 x 100
8 x 140
8 x 160
8 x 160
8 x 160

Hammer leg press - isolaterální

8 x 200
8 x 250
8 x 300
8 x 320
8 x 330
12 x 330

Vlk dneska dorazil dřív, mně dýl trvalo se rozhýbat, tak jsem zkrátil vzpírací část. Benče nešly, nesedla mi technika a ani síla tam nebyla. Zato Vlček tlakoval krásně. Rumuni a legpressy byly fajn. Potřeboval bych ještě jeden tréninkový den navíc, na techniku, výtahy a dřepy vzpažmo, ale nevím, kam to dát.

P.s. Nevíte někdo, kde se dají koupit vzpěračské trhačky? Všude mají jen ty dlouhé omotávací.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozcvička

mobilita 45 minut

Pozved trhový

5 x 60
5 x 100
5 x 140
5 x 160
5 x 180
5 x 200
5 x 190
10 x 170
8 x 170

Tlak na lavičce - úzký úchop

5 x 60
5 x 80
8 x 100
8 x 100
8 x 100
8 x 100

Hacken dřep HS stroj

8 x 120
8 x 120
8 x 120
8 x 120
8 x 120

Dneska to vůbec nešlo; nejvíc mě štve, že jsem nedal 8x190 na trhové pozvedy, ale ani ten zbytek nebyl nic moc. Vlk makal úplně úžasně, vůbec mu nestačím.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2017 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

každý týden po nemoci se krásně zlepšuješ, parťáku, to půjde ještě jsme zapomněli dodat, že jsme po středě - i když jsme vlastně jenom leželi - byli slušně rozbití. teda já dost a Tys měl včera ještě vzpírání, takže dvakrát tolik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
každý týden po nemoci se krásně zlepšuješ, parťáku, to půjde ještě jsme zapomněli dodat, že jsme po středě - i když jsme vlastně jenom leželi - byli slušně rozbití. teda já dost a Tys měl včera ještě vzpírání, takže dvakrát tolik


Díky za povzbuzení, ale nevím, nevím, jde to mravenčími krůčky a je to dost frustrující. Ale musím vydržet, nedá se nic dělat.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo nesledujute Juggernaut Training Systems, srdečně doporučuji. Tady je jejich poslední video o současném tréninku vzpírání a trojboje.



P.s. Tady je instagram jedno z těch hybridních sportovců, o kterém mluvili, James Townsend:

https://www.instagram.com/youngtonym/?hl=en

Je to šílenec.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html


Naposledy upravil Magumi dne so duben 08, 2017 1:28 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Kdo nesledujute Juggernaut Training Systems, srdečně doporučuji...


Chad Smith to má v hlavě z Američanů snad jako jedinej (ještě možná s Danem Greenem a Markem Bellem) v hlavě v pořádku, co se týče tréninkový skladby.

Obecně je interesantní, když si vedle sebe dáš americkou a ruskou metodiku tréninku. V americký pořád čteš, že musíš ject po dlouhou dobu víceméně s 90% maxima (viz Westside) o vyšším počtu opakování (takže nulovej smysl), což ve výsledku povede akorát tak ke zranění, naproti tomu Rusové ten objem práce mají daleko víc rozpočítanej a celková periodizace a frekvenčnost procent/vah je efektivnější/přínosnější.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
n.i.k.d.o.


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil n.i.k.d.o. dne st duben 26, 2017 8:51 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Magumi napsal:
Kdo nesledujute Juggernaut Training Systems, srdečně doporučuji...


Chad Smith to má v hlavě z Američanů snad jako jedinej (ještě možná s Danem Greenem a Markem Bellem) v hlavě v pořádku, co se týče tréninkový skladby.

Obecně je interesantní, když si vedle sebe dáš americkou a ruskou metodiku tréninku. V americký pořád čteš, že musíš ject po dlouhou dobu víceméně s 90% maxima (viz Westside) o vyšším počtu opakování (takže nulovej smysl), což ve výsledku povede akorát tak ke zranění, naproti tomu Rusové ten objem práce mají daleko víc rozpočítanej a celková periodizace a frekvenčnost procent/vah je efektivnější/přínosnější.


Westside je zaměřená výslovně na trojbojaře v equipu, hlavně těžkotonážníky, to bych úplně nesrovnával. A nejsou jediní, kdo se zaměřoval na vysokou intenzitu a frekvenci, to přece do extrému dotáhli bulharští vzpěrači, a i když to byla šílenost, kterou přežili jen ti nejsilnější, měli s tím neuvěřitelné úspěchy.

Je pravda, že Rusové měli tradičně tu metodiku silového tréninku nejrozpracovanější, a nejlíp vědecky podloženou, ale Američani je v tomhle už dohnali, viz právě Chad Smith a lidi kolem něho (Max Aita, Mike Isreatel apod.), kteří došli k podobným postupům a závěrům, ale svou cestou. Jestli jsi nečetl, výborná je ta jejich knížka Scientific Principles of Strength Training. A to ani nemluvím o tom, jaké úspěchy mají trenéři amerických sportovců v ostatních odvětvích, zvlášť, když si vezmeš, že největší genetické talenty na sport se v Americe hrnou do amerického fotbalu, baseballu, basketu a hokeje, a ne do silových sportů, jako tradičně v Rusku. Takže já bych ty Amíky tak nepodceňoval. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html


Naposledy upravil Magumi dne so duben 08, 2017 1:28 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže pomyslnej vtip tkví v tom, že americký tréninky obvykle nemají ani vědeckej základ, respektive nejsou k vědě moc nakloněný. Nicméně i přesto, mi jsou v něčem sympatický (např. styl doplňků v Cube Method od Lillyho).

A když už jsme nakousli styly, tak zajímavě - i když v principu primitivně - mají sestavený tréninky Číňani. A hlavně i Íránci, ti podle mě do značný míry od Rusů/Bulharů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Jenže pomyslnej vtip tkví v tom, že americký tréninky obvykle nemají ani vědeckej základ, respektive nejsou k vědě moc nakloněný. Nicméně i přesto, mi jsou v něčem sympatický (např. styl doplňků v Cube Method od Lillyho).

A když už jsme nakousli styly, tak zajímavě - i když v principu primitivně - mají sestavený tréninky Číňani. A hlavně i Íránci, ti podle mě do značný míry od Rusů/Bulharů.


Hrozně zobecňuješ; takhle obecné tvrzení se nedá podložit argumenty.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Jenže pomyslnej vtip tkví v tom, že americký tréninky obvykle nemají ani vědeckej základ, respektive nejsou k vědě moc nakloněný. Nicméně i přesto, mi jsou v něčem sympatický (např. styl doplňků v Cube Method od Lillyho).

A když už jsme nakousli styly, tak zajímavě - i když v principu primitivně - mají sestavený tréninky Číňani. A hlavně i Íránci, ti podle mě do značný míry od Rusů/Bulharů.


Trocha postudovat by ti nezaskodilo.
Sam preferujem ako top trenera Zatsiorskehoho.
ALe tvrdit ze americiania nemaju vecedke principy...
Co taky Mel C Siff alebo Ch Poliquin?, Waterburry a plno inych.
Usa neni len WSB

Magumi, ten pozved trhovy drzis presne tak ako ked trhas alebo uzsie?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:


Magumi, ten pozved trhovy drzis presne tak ako ked trhas alebo uzsie?


Trochu užší, pár cenťáků za vnějšími kroužky na vzpěračské ose; musel jsem úchop na trhu nedávno rozšířit, jelikož jsem to trefoval rozkrokem. Ale až dojedu tenhle mesocyklus, rozšířím to ho po deloadu na pozvedu, teď to zachovám, abych měl váhové srovnání. Ten pohyb je jiný, než lifterský deadlift, ramena jsou až do úrovně nad kolena lehce před osou; snažím se to tahat co nejpodobněji trhu. U nejtěžší pětky mi to ale trochu utíká a víc se zakláním, než bych měl. Pro vzpírání to není ideální, ale netrápím se tím tolik, dělám tu nejtěžší pětku spíš pro to maximální přetížení. Většinu objemu na pozvedu se ale snažím dělat co nejtechničtěji, tzn. tak, aby se z toho pak dalo přejít do výtahu. Silově mi ve výtahu víc chybí trapézy, které jsem nikdy necvičil, tam musím zabrat, a pak samozřejmě technika a celková dynamika, ale to je jiná věc.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dik za odpoved.
A snazis sa mat v spodnej faze rit co najviac dole a zapojit hamstringy? alebo mas rit v pozicii ako pri klasike?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Magumi - Lean strength Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 183, 184, 185  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: