vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

*** RESERVED FOR ALL TIME BEST ***


Naposledy upravil vlk# dne pá listopad 24, 2017 11:19 am, celkově upraveno 5 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ripperr napsal:
gratulujem k osobakom. Je super sledovat momentalnu formu a progres. Drzim palce


díky, někdy u desátého opáčka si vzpomenu na ty tvé 25-30-35 reps... a pak to hodím do stojanu, protože už nestačím ani s dechem ani se sílou

decarabas napsal:
Paráda Vlku! Tomu hovorím nasadenie


je to těžký to ráno rozhýbat, ale musím, dokud to jde... mám tam někde daleko před sebou ty Tvoje desítky se 160... co teď vyvádíš na 180 zatím neřeším
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Parada! Brutalne osobaciky kazdu seriu, musel to byt super pocit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já kromě parádních výkonů ještě musím Vlka pochválit za parádní techniku, všechno dával krásně čistě a hladce, jedno opakování jako druhé. A to váží o sedm osm kilo míň, než loni. Jsi borec, parťáku.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkně to tam solíš, já bych po jedné amrap sérii už na další neměl morál
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12. dubna 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, M3 W3/4 D2/3

MOBILITA 20 minut

Bench-press:
5x 20 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 110 kg
5x 120 kg, RPE 8.5
3x 130 kg , 4. fail... po té, co jsem sebral zbytky sil, jsem netrefil dráhu , vyrovnaný osobák
5x 125 kg, 1. AMRAP, páté jsem tlačil "půl minuty", vyrovnaný osobák
6x 120 kg, 2. AMRAP, šesté jsem tlačil "půl minuty", vyrovnaný osobák
8x 115 kg, 3. AMRAP, osmé jsem tlačil "půl minuty", vyrovnaný osobák
8x 110 kg, 4. AMRAP, po osmém jsem si to nechal vzít, RPE 8.5, vlk už se nažral, tak ještě aby koza zůstala celá
jak by to řekli v okresním přeboru... "to byly amjapy jako kjáva" a ne jenom u mě, Magumi se statečně přidal a dal si ještě větší objem. akorát už asi u prvního amrapu jsem si natáhnul pravý prsní sval, tak jsem se ho snažil šetřit, zvláště odkládání činky nešlo, tak jsem byl rád, že to Magumi odebírá, ale stejně jsem si to v závěru radši nechal vzít, aby to nepokazil něčím, co by se pak táhlo dlouho. škoda té 130, určitá šance, asi malá, tam byla.

Rumunské tahy:
8x 100 kg, 1. pracovní
8x 100 kg
8x 100 kg
8x 100 kg
8x 100 kg, 5. pracovní
odpočinkový cvik, tělo ztuhlé, levý hamstring a pravé prso tahají, tak se jenom protáhnout a po těch benčích si trochu orazit.

Leg-press: (HS unilateral)
8x 160 kg
8x 200 kg
8x 240 kg, 1. pracovní, dnes lehčí než obvykle
8x 280 kg, 2. pracovní, tak tohle už je pro změnu dost těžké
8x 320 kg, 3. pracovní, tohle mi tam naložil Magumi... každé jedno byl boj, odrážené, hnusné :)
0 (2)x 360 kg, a tohle jsem mu tam "za odměnu" naložil já :) sám jsem to dvakrát za pomocí rukou vytlačil a opáčko už pak žádné :/
6x 320 kg, 4. pracovní, tak jsem si shodil a aspoň těch šest vypotil
12x 320 kg, 5. pracovní, ou jé... a jedeme do padnutí :D
na chvíli jsem zapomněl, že jsme před tím benčovali a že mě něco bolí ;) a Magumi, který šel do leg-pressu se slovy, že "dnes si dáme lehčí", se nechal vyhecovat a nasypal to tam teda parádně.

Trénink: 1:40

Váhovka: 92.6 kg

čeká mě velikonoční prodloužený týden s partou rodin a alkoholiků, takže to bude náročné... čímž nestíhám páteční a pak ani pondělní trénink a to asi bude chybět.

dnes tam dřepovala slečna, na které jsem mohl oči nechat... lifterské oči myslím, jak byla pohledná nevím, protože na dálku špatně vidím, ale dřepovala luxusně. osu si chytla naúzko a pak do toho atg zapadla až mi spadla brada, záda rovná... když si ještě naložila váhu, tak pod tím elastickým oblečkem bylo vidět, jak svaly pracují, půlkama by mohla štípat knoflíky :D

bolgi napsal:
Parada! Brutalne osobaciky kazdu seriu, musel to byt super pocit


však ty už tam ty osobáčky sypeš hromadu týdnů ;)

spekounP napsal:
pěkně to tam solíš, já bych po jedné amrap sérii už na další neměl morál


ve dvou se to lépe táhne a dá se to natrénovat ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaválčil jsi parádně, parťáku, můžeš si prodloužený víkend užít v klidu a s pocitem dobře odvedené práce, po všech těch osobácích za poslední dva týdny.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Naco hrotite ten legpress?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Naco hrotite ten legpress?


nohy to zvládnou, stejně tak v pátek hackeny a v pondělí už jsme zase ready na dřepy, takže proč jim trochu nenaložit, ať sílí, nevypadnou z tempa a přitom pošetřit ostatní partie :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Naco hrotite ten legpress?


Protože bychom to kvůli zádům neudřepovali, s legpressem a hackeny můžeme dát nohám zabrat víc, a svalům je v objemu jedno, z jakého cviku rostou.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st duben 19, 2017 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19. dubna 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, M3 W4D2

W3D3 a W4D1 jsem kvůli velikonočnímu prodlouženému víkendu vynechal a bude to znát...

MOBILITA 20 minut

Bench-press:
5x 20 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 110 kg, v pátém opáčku a při odložení se zase ozvalo pravé prso
4x 120 kg , potvrzeno, po týdnu jsem tam, kde jsem byl, RPE 9 a radši odkládám
1x 100 kg, i tahle váha je moc
3x 100 kg, CG ani úzkým to neklapne
10x 60 kg, 1. rehab
10x 60 kg
10x 60 kg
10x 60 kg
10x 60 kg, 5. rehab, a to mi to Magumi ještě musel odebírat
týden byl na opravu zřejmě málo a i když to nevypadalo minulý týden vážně a po pár dnech jsem se cítil fit, tak jsem to zřejmě přetížil, vrátilo se to zpět a tentokrát už nějaké amrapy neměly smysl. vidím to na Pajas-style, i když ten měl rameno, budu jezdit nízké váhy a pomalu přihazovat tak, abych to nepřetížil a čekám že 2-3 týdny by mohly stačit. Magumi jel do posledního dechu a opakování, amrapy až do odebrání, všechny naplánované série :)

Rumunské tahy:
8x 100 kg
8x 100 kg
8x 120 kg, 1. pracovní
8x 120 kg
8x 130 kg
8x 130 kg
8x 130 kg
8x 130 kg, 6. pracovní

Leg-press: (HS seated unilateral)
8x 160 kg
8x 200 kg
8x 240 kg, 1. pracovní
8x 240 kg
8x 240 kg
8x 240 kg
8x 240 kg
16x 240 kg, 6. pracovní

Trénink: 2:20

Váhovka: 92.4 kg, po velikonočním prodlouženém víkendu, takže svaly a voda dolů, špeky nahoru :)

moc mi ten odpočinek neprospěl, musím zase začít pořádně jíst a dostat se zpátky. Magumi je pěkně rozjetý, takže ho ani dnes nic nezabrzdilo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Turakam napsal:
Naco hrotite ten legpress?


Protože bychom to kvůli zádům neudřepovali, s legpressem a hackeny můžeme dát nohám zabrat víc, a svalům je v objemu jedno, z jakého cviku rostou.


Len pozor legpress je podla mna ovela viac nebezpecny na spodok chrbta ako drepy.
Ked uz tak tak jednou nohou, vies dat poraidne zabrat noham a pritom mas polovcinu zataz na spodok chrbta.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Magumi napsal:
Turakam napsal:
Naco hrotite ten legpress?


Protože bychom to kvůli zádům neudřepovali, s legpressem a hackeny můžeme dát nohám zabrat víc, a svalům je v objemu jedno, z jakého cviku rostou.


Len pozor legpress je podla mna ovela viac nebezpecny na spodok chrbta ako drepy.
Ked uz tak tak jednou nohou, vies dat poraidne zabrat noham a pritom mas polovcinu zataz na spodok chrbta.


Na tomhle stroji se právě tlačí každou nohou zvlášť, není to klasický legpress, a hezky to drží spodní záda rovné - viz https://www.lifefitness.com/facility/products/hammer-strength-plate-loaded/iso-lateral-leg-press. Čísla jsou samozřejmě irelevantní, spíš jde o to mít nějaký progres ve středním rozmezí opakování.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Ked uz tak tak jednou nohou, vies dat poraidne zabrat noham a pritom mas polovcinu zataz na spodok chrbta.


cviky, kde zabíráš jednou nohou/rukou rád nemám, tělo nezabírá rovnoměrně, větší riziko zranění z přetížení.

tenhle stroj spodní záda - ve srovnání s dřepem - šetří a je nutné zabírat oběma nohama stejně

https://www.lifefitness.com/facility/products/hammer-strength-plate-loaded/iso-lateral-leg-press

magumi: ta tečka za okazem se mu nelíbí ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
maciak napsal:
Ked uz tak tak jednou nohou, vies dat poraidne zabrat noham a pritom mas polovcinu zataz na spodok chrbta.


cviky, kde zabíráš jednou nohou/rukou rád nemám, tělo nezabírá rovnoměrně, větší riziko zranění z přetížení.

tenhle stroj spodní záda - ve srovnání s dřepem - šetří a je nutné zabírat oběma nohama stejně

https://www.lifefitness.com/facility/products/hammer-strength-plate-loaded/iso-lateral-leg-press

magumi: ta tečka za okazem se mu nelíbí ;)


sam nemam rad uni cviky lebo su mi nekomfortne ale prepac to ze telo nezabera nerovnomerne je hlupost.
Praveze uni cviky su jedina moznost ako vyrovnat dysbalancie, vzdy teba zacat slabsou stranou a ta musi diktovat opakovanie, vahu a prevedenie.
Pri bi cvikoch vies tlacit ovela viac jednou stranou.
A riziko zranenia detto, ved pouzivas ovela mensiu vahu vid bulhary vs drepy.
Uricite by som nechodil uni veci do zlyhania alebo na max rm ale cisto ako doplnok a prevenciu dobuducna.

Co viem z vlastnej skusensoti, kazdy komu som odporucil uni hyper extenzie zaznamenal znacny pokrok, ci uz v stability alebo istote pri vacsich vahach.
To iste pri uni cvikoch na nohy, ten prenos stability je az neuveritelny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: