Magumi - Lean strength


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 183, 184, 185  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Magumi - Lean strength  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Magumi - Lean strength
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
dik za odpoved.
A snazis sa mat v spodnej faze rit co najviac dole a zapojit hamstringy? alebo mas rit v pozicii ako pri klasike?


Zadkem jdu níž, než na klasice, ve spodní fázi mnohem víc zapojuju kvadricepsy, než na klasice, víc to prodřepávám. Zadek samozřejmě zapojuju taky, ale není to rumunský tah. Pak teda už nemám tolik síly na ty hacksquaty, ale jelikož je v pátek hlavní cvik tah, tolik to nevadí, a hacksquaty dělám co nejtechničtěji, s pomalou negativní fází a s maximálním zapojením kvadricepsů (kolmo dolů, kolena tlačím co nejvíc před špičky).
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Roper napsal:
Jenže pomyslnej vtip tkví v tom, že americký tréninky obvykle nemají ani vědeckej základ, respektive nejsou k vědě moc nakloněný. Nicméně i přesto, mi jsou v něčem sympatický (např. styl doplňků v Cube Method od Lillyho).

A když už jsme nakousli styly, tak zajímavě - i když v principu primitivně - mají sestavený tréninky Číňani. A hlavně i Íránci, ti podle mě do značný míry od Rusů/Bulharů.


Trocha postudovat by ti nezaskodilo.
Sam preferujem ako top trenera Zatsiorskehoho.
ALe tvrdit ze americiania nemaju vecedke principy...
Co taky Mel C Siff alebo Ch Poliquin?, Waterburry a plno inych.

Usa neni len WSB

Magumi, ten pozved trhovy drzis presne tak ako ked trhas alebo uzsie?


Zatsiorsky je převážně vědec, ale to je lichý.

Tebou zmíněný trenéři mj. čerpají od Rusů, potažmo od Němců (jejichž tréninkovej styl je dneska přežitek). Kupříkladu u Rippetoa to lze snadno vypozorovat.

Nicméně ok, asi moc zobecňuju a asi jsem zaujatej. Omlouvám se Magumimu za „spam“. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: so duben 08, 2017 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To neberu jako spamování, rád se tady pobavím o konkrétních věcech, programech nebo přístupech, a rád se vždycky přiučím něco nového. Moje výhrada byla jen k tomu generalizování; mimo to, myslím, že nikdo z nás, kdo sem chodíme, nejsme tak dobří, abychom mohli šmahem a bez jakýchkoliv argumentů odsoudit tréninkové metody půlky civilizovaného světa.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po duben 10, 2017 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozcvička

mobilita 35 minut
trhy a přemístění - drily asi 25 minut

Dřepy vzadu (atg)

5 x 60
5 x 80
5 x 100
5 x 120
5 x 140
5 x 150
5 x 160
8 x 150
10 x 145
10 x 140
10 x 140

Tlak na lavičce (šikmá)

5 x 60
8 x 95
8 x 95
8 x 95
8 x 95
8 x 95

Pendlay row

8 x 100
8 x 100
8 x 100
8 x 100
8 x 100

Nějak mi ty dřepy nejdou, stagnuju. Něco dělám špatně, musím přidat. Velkou radost mi udělal Vlk, úžasně dřepoval, je borec.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Nějak mi ty dřepy nejdou, stagnuju. Něco dělám špatně, musím přidat...


Bejt tebou, tak zkusím trénovat jednotlivý fáze dřepu (samozřejmě za předpokladu, jestli k tomu máš potřebný vybavení v posilovně).

Ve vrcholný atletice se poměrně často dělají pin squats (dřepy, respektive podřepy ze zarážek v kleci) mnohdy až do výponu, což ale není nutností.

Pak třeba můžou pomoct i tzv. Anderson squats, kdy jedeš hlubokej dřep a osu v dolní pozici odložíš do zarážek.

Hodně pomáhají libovolně dlouhý stopky dole.

V neposlední řadě můžou pomoct i klasický dosedy na různě vysokej box.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt nevím. Stopky dělám dost na vzpírání i u hackenů, dosedy mi pro to moje zvedání přijdou zbytečně pokročilý. Spíš to bude v regeneraci, nebo v programu, možná jsem na sebe příliš měkkej. Loni jsem dával jsem v sériích na low bar šestky se stoosmdesáti bez opasku, to by v tom byl čert, abych to nedal i na high bar.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo zkus začít cvičit dle Sheikových rozpisů, ten je mj. na dřepy skvělej, jen mírně víc časově náročnej.

Svoje může udělat i blbá plyometrie (různý seskoky, výskoky, skoky) na bendu, z bedny etc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Fakt nevím. Stopky dělám dost na vzpírání i u hackenů, dosedy mi pro to moje zvedání přijdou zbytečně pokročilý. Spíš to bude v regeneraci, nebo v programu, možná jsem na sebe příliš měkkej. Loni jsem dával jsem v sériích na low bar šestky se stoosmdesáti bez opasku, to by v tom byl čert, abych to nedal i na high bar.


to je pouze lokální záležitost, před nemocí jsi tam dával pětky se 170 a s rezervou (175+), takže chvíli vydrž a bude to zpátky.

zarážky máme, trénovat různé fáze se dá, ale jak píšeš... pro naši úroveň asi zbytečné. zkoušeli jsme stopky dole, trénovali jsme low-bar, high-bar, to by mělo stačit :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: út duben 11, 2017 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen k těm pinswoutum (dřepu že zarážek) . Co jsem se bavil s lidma co to dělali tak je většinou začali bolet lokty. Bacha na to.:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozcvička

mobilita 40 minut

drily na trh s osou - asi 25 minut

Tlak na lavičce

5 x 60
5 x 80
5 x 100
5 x 120
5 x 130
5 x 135
9 x 130
9 x 125
9 x 120
10 x 115

Rumunské tahy

8 x 100
8 x 100
8 x 120
8 x 140
5 x 160

Hammer leg press - isolaterální

8 x 160
8 x 200
8 x 280
8 x 280
8 x 320
8 x 360
12 x 360

Na tlacích drobné zlepšení, rumuny jsme odflákli, oba jsme nějací rozbití, trochu jsme se pak dorazili na legpressech. Vlkovi dneska šlo všechno krásně.

Včera přede mnou v Aréně vzpíral Jirka Orság, nadhazoval si tam "lehce" do 210. Připadal jsem si jako úplné pako, když jsem lezl na platformu po něm, se svými bídnými vahami a ještě horší technikou.

Vyprávěl potom o mladém klukovi, z kterého se klube velký vzpěračský talent; chodil prý i v zimě do oddílu jen v mikině, jelikož neměl na bundu. Trenérovi se ho zželelo a dal mu tisícovku na novou. Chudák kluk přišel na další trénink znovu ve stejné mikině jako posledně - vlastní táta mu ty peníze vzal, aby měl na cigára a pivo. Ukázalo se, že mu bere i peníze na jídlo, co si kluk vydělá na brigádách. Tak se mu v oddíle složili a předplatili mu obědy v nějaké jídelně, aby se mohl aspoň najíst. I když o mně neví, budu tomu klukovi držet palce, aby tenhle těžký začátek do života překonal, a něco dokázal.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:

Vyprávěl potom o mladém klukovi, z kterého se klube velký vzpěračský talent; chodil prý i v zimě do oddílu jen v mikině, jelikož neměl na bundu. Trenérovi se ho zželelo a dal mu tisícovku na novou. Chudák kluk přišel na další trénink znovu ve stejné mikině jako posledně - vlastní táta mu ty peníze vzal, aby měl na cigára a pivo. Ukázalo se, že mu bere i peníze na jídlo, co si kluk vydělá na brigádách. Tak se mu v oddíle složili a předplatili mu obědy v nějaké jídelně, aby se mohl aspoň najíst. I když o mně neví, budu tomu klukovi držet palce, aby tenhle těžký začátek do života překonal, a něco dokázal.


To je na facku, taký otec.
Každopádne nezriedka sa stáva, že z detí v takýchto podmienkach vyrastú veľké talenty, lebo si viac vážia tie možnosti, ktoré im to dáva.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2017 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Magumi napsal:

Vyprávěl potom o mladém klukovi, z kterého se klube velký vzpěračský talent; chodil prý i v zimě do oddílu jen v mikině, jelikož neměl na bundu. Trenérovi se ho zželelo a dal mu tisícovku na novou. Chudák kluk přišel na další trénink znovu ve stejné mikině jako posledně - vlastní táta mu ty peníze vzal, aby měl na cigára a pivo. Ukázalo se, že mu bere i peníze na jídlo, co si kluk vydělá na brigádách. Tak se mu v oddíle složili a předplatili mu obědy v nějaké jídelně, aby se mohl aspoň najíst. I když o mně neví, budu tomu klukovi držet palce, aby tenhle těžký začátek do života překonal, a něco dokázal.


To je na facku, taký otec.
Každopádne nezriedka sa stáva, že z detí v takýchto podmienkach vyrastú veľké talenty, lebo si viac vážia tie možnosti, ktoré im to dáva.


Chválil ho, jak je to hodný kluk. Je moc dobře, že ho aspoň v tom oddíle podpoří.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2017 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozcvička

mobilita 35 minut

Vzpírání -

Drily s osou - asi 15 minut

Trhy - z různých pozic, soustředil jsem se na trhy od stehen;

komplex: výtah se stopkou nahoře, výtah, trh, dva dřepy vzpažmo - do 15 x 50, 5 x 60, cca 45 minut

Nadhozy - zase různé pozice, soustředil jsem se na přemístění od boků a trojité propnutí;

komplex: výtah se stopkou nahoře, výtah, přemístění, výraz do čtvrt/polo dřepu - do 15 x 70, 5 x 80, cca. 45 minut

Na závěr výtahy trhové s 80 kg, potom čtvrt hodiny pauza

Pozved trhový

5 x 60
5 x 100
5 x 140
5 x 160
5 x 180
5 x 180
5 x 180


Tlak na lavičce - úzký úchop

5 x 60
5 x 80
8 x 100
8 x 100
8 x 100
8 x 100

Hacken dřep HS stroj

8 x 80
8 x 120
8 x 140
8 x 160
8 x 160
8 x 160
8 x 160


U zvedání jsem tolik neřešil váhy, soustředil jsem se na techniku, zvlášť u pozvedů - abych měl celou dobu ramena nad činkou a dostal se do pozice, ze které by šlo přejít do výtahu. U hackenů jsem se zase zaměřil na to, abych tlačil kolena co nejvíc dopředu a zabíral kvadricepsy.[/i]
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po duben 17, 2017 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozcvička

mobilita 35 minut
trhy a přemístění - drily asi 35 minut

Dřepy vzadu (atg)

5 x 60
5 x 80
5 x 100
5 x 120
5 x 140
5 x 150
5 x 160
5 x 170
9 x 160
9 x 155
10 x 150
10 x 145

Tlak na lavičce (šikmá)

5 x 60
5 x 80
8 x 100
8 x 100
8 x 100
8 x 100
8 x 100

Pendlay row

8 x 100
8 x 100
8 x 100
8 x 100
8 x 100

Jak jsem v sobotu a neděli odpočíval, dřepovalo se dneska trochu líp. Už jsem ale neměl morál odjet všechny série podle plánu, jsem lenoch.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po duben 17, 2017 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Parádní trénink Magumi!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Magumi - Lean strength Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 183, 184, 185  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: