vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Ja len hodnotim fakt, teda formu, normalka, cvici, ani o sebe nebudem tvrdiť, ze je to extra, ked nie je, ak postol fotku, tak sa mozem vyjadriť k veci,ci nie? Ze ma 45 je ako nejaky hendikep? Trénuje naplno, je zdravy, vyzera ok, ale nebudem tu vypisovat a chváliť. Tvoja forma je inde a tiez mas cez 40, ci sa mylim, kazdy mame určite predispozicie a pod., nie sme rovnakí, plus z tej fotky vela nevidieť a co vidieť je, je na treningovu výkonnosť slabota, sorry.


Tak zas hodne robí pozing a svetlo, ako si sám písal aj k Shooterovej fotke. Z jednej fotky ťažko niečo určiť, ale ako si Vlka pamätám z Prahy ja (hlavne tej prvej), môžem zodpovedne povedať, že je to progres
Až budeme mať 45 a doma rodinu, možno budeme radi, keď sa vôbec dokopeme na bicykel cez víkend, nie aby sme ešte drtili osobáky

Čím sa Vlka nezastávam - s tým pózingom treba niečo urobiť, pane!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Ja len hodnotim fakt, teda formu, normalka, cvici, ani o sebe nebudem tvrdiť, ze je to extra, ked nie je, ak postol fotku, tak sa mozem vyjadriť k veci,ci nie? Ze ma 45 je ako nejaky hendikep? Trénuje naplno, je zdravy, vyzera ok, ale nebudem tu vypisovat a chváliť. Tvoja forma je inde a tiez mas cez 40, ci sa mylim, kazdy mame určite predispozicie a pod., nie sme rovnakí, plus z tej fotky vela nevidieť a co vidieť je, je na treningovu výkonnosť slabota, sorry.


Jenom myslím, že máš z koukání na naleštěné obrázky kultíků nerealistické představy. Naživo má Vlk záda jak letiště, jen to v tomhle světle tak nevynikne; určitě na sobě nenosí míň svalů než já.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ripperr napsal:
Parada😊. Gratulujem k 2 osobakom💪. Je to vyborne hned na zaciatok mesocyklu😎.


dík za povzbuzení, právě, že to byl začátek, kdy jsme odpočatí... teď už to bude jenom horší

visual napsal:
vzdycky jsem si myslel ze vlk je takovy tucny chlapec asi jako carabas v objemovce.


to ne... břicho mám určitě větší a v objemovce jsem taky lítal 99-101 kg, jenže Carabas je navíc osvalený - viz jeho Instagram promo.

bolgi napsal:
Parada! Ked sa adaptujes na lowbare, tak tie cisla mozu byt proklate vysoko (niezeby teraz neboli)


dík a napsal jsi to úplně přesně... Ked sa adaptujes na lowbare ... což je pro mně vždycky oříšek - jakákoliv adaptace, většinou z toho moc nevymáčknu.

Turakam napsal:
Ti to pride nejake rysnute ci osvalene? To fakt? Vykony ma vlk paradne, ale minimalne, co postol za vela reci nestojí.


postol jsem to hlavně kvůli kontrole usazení osy na high-bar... což je dobře vidět, jak se to po těch čtyřech měsících vyhoblovalo, možná ji dávám nízko a až přejdu na low-bar (což pořádně neumím), tak mi to tolik nepřidá - zkusím pak porovnat, jestli to bude taky vidět.

rysnute to samo být nemůže, když mám BF20+ a osvalene taky moc ne, když dám s bídou pět shybů... holt mám horní záda mizerná.

Magumi napsal:
A jak si prosím tě představuješ, že by měl vypadat hobík - naturál s pětačtyřicítkou na krku?


...ale manželce je čtyřicet

Turakam napsal:
Ja len hodnotim fakt, teda formu, normalka, cvici, ani o sebe nebudem tvrdiť, ze je to extra, ked nie je, ak postol fotku, tak sa mozem vyjadriť k veci,ci nie? Ze ma 45 je ako nejaky hendikep? Trénuje naplno, je zdravy, vyzera ok, ale nebudem tu vypisovat a chváliť. Tvoja forma je inde a tiez mas cez 40, ci sa mylim, kazdy mame určite predispozicie a pod., nie sme rovnakí, plus z tej fotky vela nevidieť a co vidieť je, je na treningovu výkonnosť slabota, sorry.


v pohodě... Tvoje komentáře jsou většinou jak kladivem na hřebíček - což si cením - a formu sem samozřejmě dávat nebudu, když je to slabota - proč jsem si to zdokumentoval už jsem psal výše a pokud se stejně podepíše i low-bar, tak si pak srovnám rozdíl.

decarabas napsal:
Čím sa Vlka nezastávam - s tým pózingom treba niečo urobiť, pane!


to jo... měl bych se inspirovat Tvým Instagramem já vůbec nevěděl, jak se postavit! jenom jsem chtěl, aby bylo vidět, kde mám uloženou osu.

***

A DOST když už, tak jsem čekal komentář - to není žádný high-bar, mrkni na vzpěrače, máš to moc nízko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Náhodou, podle mě super lifterská forma , a tomu já rozumím ...Přece jenom, Vlček není žádnej poťapanej fyzííík ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlku, diky za formu. Vypadas super, i kdyz to neni uplne nejsikovnejsi fotka, ale vypadas tam lepe jak lecktery pubertak. Navic. co si pamatuji, tak i v obliceji jsi znatelne omladnul (no homo), takze to cviceni ti svedci a s MadMagem tvorite super dvojku a jste skvela motivace pro nas postarsi teenagery, co se s tim pereme :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chce to lepšiu foto, ale z tejto vidno, že ruky oproti chrbtu a ramenám zaostávajú. Každý má slabiny ktoré môže zlepšiť a komentáre typu "popiči, top postava, choď na Olympiu zajtra" sú podľa mňa nanič.

Mňa keď sa opýta kamoš čo súťaží v kult. ako to vyzerá, tak ja mu hneď poviem, čo mu zaostáva A nie preto, aby som ho podkopal a závidel mu, ale preto, že mi záleží na tom, aby sa ďalej zlepšoval. A takto to určite myslel aj Turakam, akurát že dnes v dobe pokrytcov a riťolezov sa tohto veľmi nedočkáš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Normalne foto nekomentujem ale ked uz vsetci maju dnes nejaky nazor tak nemozem chybat. Vlkova forma proste odraza sposob akym cvici. Je vidno ze maka (chrbat, ramena a nohy mimo zaberu) ale zaroven by bolo hodne ludi (hlavne pumpiciek cicka bicak) na plavarni velmi neprijemne zaskocenych z toho co dviha (uprimne, ja by som to prestal citat prave tu pretoze presne tolko by mi ku stastiu uplne stacilo hehe)
Tiez je vidno objektivne slabsi bicak. Inymi slovami na bicak si sa trochu vykaslal (to je ale novinka co?) Nechcem mudrovat ale pri tvojej vykonnosti by si si mohol dovolit na konci trenalu zaradit par serii bohapusteho hypertrofickeho pumpovania. Za 3-4 mesiace by to bolo perfektne vyvazene.

Ps tie high bary to je bez komentara :)
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Vlkova forma proste odraza sposob akym cvici. Je vidno ze maka (chrbat, ramena a nohy mimo zaberu).

Tiez je vidno objektivne slabsi bicak. Inymi slovami na bicak si sa trochu vykaslal (to je ale novinka co?) Nechcem mudrovat ale pri tvojej vykonnosti by si si mohol dovolit na konci trenalu zaradit par serii bohapusteho hypertrofickeho pumpovania. Za 3-4 mesiace by to bolo perfektne vyvazene.


Přesně jak píšeš. Vlkovy přednosti nejsou vidět. Maká nohy, záda, hrudník.

Ještě k tomu bicepsu, tady jde hlavně o to, že ho nemá zatlý, nebo ho neumí zatnout. Nemá totiž vytočené zápěstí, které dělá ten oný kopeček.

Kdyby se Vlk vyfotil jinak, třeba i líp zatnul bicepsy, vypadalo by to mnohem líp. Tady na té fotce šlo jen o zadření zad osou.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
seeya napsal:
Vlkova forma proste odraza sposob akym cvici. Je vidno ze maka (chrbat, ramena a nohy mimo zaberu).

Tiez je vidno objektivne slabsi bicak. Inymi slovami na bicak si sa trochu vykaslal (to je ale novinka co?) Nechcem mudrovat ale pri tvojej vykonnosti by si si mohol dovolit na konci trenalu zaradit par serii bohapusteho hypertrofickeho pumpovania. Za 3-4 mesiace by to bolo perfektne vyvazene.


Přesně jak píšeš. Vlkovy přednosti nejsou vidět. Maká nohy, záda, hrudník.

Ještě k tomu bicepsu, tady jde hlavně o to, že ho nemá zatlý, nebo ho neumí zatnout. Nemá totiž vytočené zápěstí, které dělá ten oný kopeček.

Kdyby se Vlk vyfotil jinak, třeba i líp zatnul bicepsy, vypadalo by to mnohem líp. Tady na té fotce šlo jen o zadření zad osou.


Keby sa dovalil do Brna, dáme mu školenie: "Pózuj ako pumpička!"
Chce to proste mladistvý prístup, títo starší chlapi a ich skromnosť, nevedia sa predať...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, já vás naučím zatnout bicál, vy mě naučíte cvičit
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak vám všem moc děkuji za plodnou diskuzi... další fotka bude až začnu cvičit bicáky a kluci mě naučí, jak je správně zatínat a pózovat

3. května 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, M4 W1/4 D2/3

MOBILITA 25 minut

Bench-press:
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 110 kg
5x 120 kg
5x 125 kg , potvrzený osobák, RPE 9.5
7x 120 kg PR max reps , 1. AMRAP
9x 115 kg PR max reps , 2. AMRAP
dobré to bylo... zamostoval jsem na 38/100 dílků e-witch-scheila stupnice a osa po mírném zatlačení sama skákala nad hlavu :) škoda, že to tak po lavici klouzalo. dávat dnes amrap se stovkou, tak je to čistě jak rychle se mi zakyselí svaly... rychle, tuším :D Magumi dnes taky zabojoval a konečně tam tu desítku poslal... mám na něj teď tak -15 kg handicap, je to šílený tlakostroj.

Rumunky:
8x 100 kg, nadhmat
8x 120 kg, hookgrip
8x 130 kg
7x 140 kg, osmé už jsem neudržel
4x 160 kg, trhačky

Leg-press: (HS uni)
8x 160 kg
8x 200 kg
8x 240 kg
8x 280 kg
0x 320 kg, dvakrát jsem si to vytlačil, ale dvakrát jsem pak failnul... jindy

Trénink: 1:40

Váhovka: 94.2 kg, od pátku skoro tři kila... většina snad voda, protože pásek zapínám stejně

další vydařený trénink, síla byla, tak jsme to využili :) u benče dělá technika velký rozdíl... jen se ji naučit... a pak si to zapamatovat do příště :D Carabasovi dnes držím palec na těch stopade ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
škoda, že to tak po lavici klouzalo


Magnézko na triko, kamaráde Pred benchom zadrbat ramená a prdel magnézkom, ono sa to potom o tú lavicu lepšie zapiera.
150ku vidím biedne, ale nemôžem sa sklamať, len milo prekvapiť
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5. května 2017, pátek

MAN IN BLACK - sólo trénink, World Class Václavák, M4 W1/4 D3/3

Mrtvý tah SUMO:
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 140 kg, nadhmat
5x 160 kg, hookgrip, klouzalo to
5x 180 kg, trhačky
4x 200 kg PR SUMO (s pokládáním) , vyrovnaný osobák z klasiky
5x 190 kg, 1. AMRAP, páté už jsem neudržel setup a zvedal z nuly
10x 180 kg PR max reps , 2. AMRAP, konečně
dařilo se trefit dráhu, krom té 190, kde jsem vypad a pak už nenaskočil. u té 180 jsem měl dost už u osmého, ale pak jsem si vzpomněl na vrabčáky, kteří s tím v osmdesátce dávají desítky a že třeba už taková příležitost nebude... tak jsem vydřel deváté a pak s tím stál a snažil se rychle dobít aspoň procento baterie :D no šel jsem do desátého, musel jsem, dotah grinding, pak jsem to zahodil, v pudu sebezáchovy rozepnul pásek a asi pět minul se klepal. hnus fialovej ;)

CG bench-press: (cca 40 cm)
5x 60 kg
5x 80 kg
8x 100 kg, 1. pracovní
8x 100 kg
8x 100 kg, 3. pracovní, po sedmém už stopka nahoře, ještě jedna série by asi šla
cílem je šest sérií ve čtvrtém týdnu, ale to bude oříšek.

Hacken dřepy: (HS stroj)
8x 120 kg
8x 160 kg, 1. pracovní
8x 180 kg
8x 180 kg, 3. pracovní, už nebyl morál na příhoz

Trénink: 1:20

Váhovka: 92.5 kg

tento týden byl výborný OPENER nového cyklu... šest nových max-reps osobáčků, to asi zase chvíli jen tak nepřekonám ;) ale je to dobré znamení, že systém funguje, jen člověk musí přečkat ty tréninky, kdy to "nejde" :) v pondělí už zase s Magumim, dobře se na to vyspíme... o svátcích nám otevírá fitko až v 9:00, ale je fajn, že otevírá ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8. května 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, M4 W2/4 D1/3

MOBILITA 15 minut, jenom dřepy a protahování s osou...

Dřepy: (high bar)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 140 kg
5x 150 kg, no belt
5x 160 kg, opasek
5x 170 kg , potvrzený osobák z minula, spokojenost
10x 160 kg PR 10RM , 1. AMRAP, u desátého jsem vypustil duši, doslovně
8x 155 kg, 2. AMRAP
8x 150 kg, 3. AMRAP, osmé jsem netrefil a pak už na desítku nebyl morál
na potvrzení minulého týdne jsem se necítil, natož, že ze mě Magumi vymáčkne nový osobák :) proto jak psal Solferino... vážím si dobrého sparringa :) Magumi dnes rovněž potvrdil, ale dělá to stylem, že těch (n - 1) opáček tam napálí a to n-té pak změna a vypadá to, že jede z posledních sil ;)

jo, a podruhé jsme měli tu čest s jednou lifterkou... ale to je materiál... nejprve nám chtěla zabrat stojan, což Magumi včas postřehl, tak jsem ji odehnal a šla dřepovat za nás... což mi pak došlo, že jsme ji mohli pustit a dřepovat za ní my.... jenže jsme se potřebovali soustředit a kdoví, co bychom pak dřepli :D no už když si tam rozložila "kancelář", tak bylo jasno... sbd-návleky, bandáže na zápěstí, nike-vzpěračky-botky, lifterský opasek, lifterské legíny, guma na protahování... a růžový mobil. moc pěkně se rozvičovala... tak jsme se taky dlouho rozcvičovali, bylo na co koukat, dřepy parádní, stehna luxusní... pak nás ještě rozptylovala na benči, když mostovala vedle. ani nevím, kdo jiný známý tam ještě cvičil.

INCLINE bench-press: (middle grip)
5x 50 kg
8x 80 kg, 1. pracovní
8x 80 kg
8x 80 kg
8x 80 kg, 4. pracovní
3x 100 kg, bonusová... Magumimu to tam lítalo a já vytrápil tři jedničky :)

Pendlay rows:
8x 80 kg, 1. pracovní
8x 80 kg
8x 100 kg, zkouška, co tahá Magumi, ale bylo to už mnoho...
8x 80 kg, 3. pracovní
asi trochu přihodím, těch 80 byly speedy, ale těch 100 už příliš.

Trénink: 2:30

Váhovka: 93.9 kg, víkend na Moravě, kamarádka slavila narozky... a dnes problém zapnout 5. dírku na opasku

Magumi už vymýšlí silovku, až skončíme tenhle mesocyklus... chtěl nám to naplánovat trochu rozumněji, ale protože nevím, do čeho jdu, tak jsem nerozumně navrhnul těžší verzi, tak už se "těším".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 08, 2017 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teeeda, dúfam, že moje drepy tiež dnes pôjdu aspoň takto!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: