Harleen´s Log-Ponyfitness :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 137, 138, 139
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Harleen´s Log-Ponyfitness :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2017 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:


Co mi zas uniklo??
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30.5 ramena, bricho

Superserie vyrazy osy / winklaarovky
5x 10x 25kg/ 10x 5kg

Upazovani
5x 15x 5kg

Hammer
5x 12x 20kg

Tlaky s rotaci
5x 15x 2kg

Zkracovacky na bosu
4x 50

Mountain climber
4x 20


Vacu shape
30min (-550kcal)
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31.5 zadeeek

Venku bylo nadherne tak jsme neodolaly a zablbly jsme si venku ))

Drepy
10x 20

Vypady
4x 50m

Zanozovani s odporovou gumou
5x 15

Hmity s odporovou gumou do strany
5x 15

Uvnitr Hackeny
4x 5+5+5 s plosinou

Glutehamrises
4x 15
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2017 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ctvrtek 1.6. Vacu shape30 minut


Patek 2.6. Paze :))

Bicepsove zdvihy s ez
5serii 12x 20kg

Scottowka
1serie 10x 20kg pomalicku
4serie 12x 15kg

Bic zdvihy s jc v sede
5serii 12x 8kg

Francouzsky tlak s jc vleze
5serii 15x 6kg

Stahovani kladky jednoruc
5serii 12-15x 20lbs

Kick back s odporovou gumou
5serii 15x

Velmi zkracene pauzy :) nebyl caaaaas ztracet cas ;))
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: so červen 03, 2017 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebyla jsi dnes někde kolem Týnce nad Sázavou s přítelem? Viděl jsem takový 2 pokérovaný jedince nastupovat do vlaku a až pak jsem si uvědomil, jestli jsi to nebyla ty :D
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2017 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Nebyla jsi dnes někde kolem Týnce nad Sázavou s přítelem? Viděl jsem takový 2 pokérovaný jedince nastupovat do vlaku a až pak jsem si uvědomil, jestli jsi to nebyla ty :D


Haha jojo byli jsme to my :D
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6.9. Jsem prodelala dalsi nutnou operaci..tedy uz 3. Za 4 roky a opet s implantatem... telo mi jej po predchozi operaci odmitlo prijmout zapouzdril se a diky trenovani a opetovnemu pretizeni mi nevydrzely vnitrni stehy a "rozlepilo" se to co ma implos drzet pod svalem.
Nyni se zotavuji s otoky a bolestmi kdy museli veskerou tkan odrezat do ziveho a je sance 50 na 50 ze se to bud chytne konecne a nebo zas vycvachta...
Mam zakaz se cvicem, zakaz behani, veskery prudky a dynamicky pohyb..nic u ceho "prsa skacou" nejmene do Vanoc v horsim pripade rok ci vice. Psychicky je mi hrozne...nevim co budu delat... byla jsem zvykla jet cely zivot na plny obratky s silenym nasazenim... bavilo a naplnovalo me to... asi se naucim plest ponozky...

Ale pobavim vas aspon historkou z anestezie :) na chodbe odchytl anesteziolog meho snoubence a tatu s tim jestli jsem trosku trhla i normalne :D nechapave prikyvli a ... pry jsem se po dobu narkozy smala a kdyz me probirali tak muj prvni dotaz byl jestli maji na oddeleni slona :D oni proc jako slona? A ja ...no neverim vam, ze to byla intubace spis jakoby se na me oralne uspokojoval slon chobotem :D
Tak jsem sirila Slunce radost a smich i na klinice
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vlk#


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

držím palec ať se brzo zotavíš, ať to dopadne a ať najdeš pro svou nekonečnou energii náhradní realizaci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna ti tim tvoje telo chce neco rict, nemyslis?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Zlatko, dřív jsem tě tu na ronnie sledovala a byla jsi mi velkou inspirací ...
Nicméně teď si pokládám otázku, je pro tebe opravdu fyzická "krása" důležitější, než dělat to, co tě skutečně naplňuje a činí tě šťastnou??? Nemluvě o těch všech problémech a komplikacích co ti to přineslo...
Já být na tvém místě, tak to jde ihned pryč a nechtěla bych to už ani vidět ...

Každopádně přeji, ať je to co nejdřív v pořádku a hlavně ať už to tak i zůstane .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Napadlo mě to stejný. Jsi krásná i bez implantátů, tak jestli by nebylo lepší se na ně vyprdnout a žít život, co tě baví
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsem strasne moc dekuji za podporu.

Ono chtela jsem tomu dat jeste sanci..proste do tretice a uvidime.
Asi to zni spatne a mozna u nekterych klesnu, ale je to to neuprimnejsi co reknu, asi se bojim dat je pryc jelikoz nevim co by to udelalo s moji uz tak posmatlanou psychikou a sebevedomim. (Ted mi bliklo hlavou co rekl drahy Ustinov o psani diplomky z psychologie :D )
Od doby po zavodech, jsem jeste vic sebekritictejsi nez driv. Misto toho aby mi spousta veci delala radost a prinasela stesti jsem je delala pak uz z povinnosti a snazila se udrzet to tempo. Musim se zas najit... najit to co by me opet naplnovalo... na co bych se tesila tak, ze nemuzu dospat. Ted mam v sobe velky prazdno.
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vlk#


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
Nicméně teď si pokládám otázku, je pro tebe opravdu fyzická "krása" důležitější, než dělat to, co tě skutečně naplňuje a činí tě šťastnou???


Dave1913 napsal:
Napadlo mě to stejný. Jsi krásná i bez implantátů, tak jestli by nebylo lepší se na ně vyprdnout a žít život, co tě baví


už se to tu řešilo dříve - a mně to tehdy taky nenapadlo - Zlatka závodila, chtěla na pódiu mezi ostatníma uspět, a na některý věci činky nefungujou. (tak jsem to tehdy pochopil.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 137, 138, 139
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: