Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 13, 2017 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:

Jinak ty výkony co jsi nasázel během týdne, co jsem na foru nebyl, jsou neskutečný. Gratulace


No, ak nerátame včerajšok


Inak samozrejme oceňujem tvoje pátračské schopnosti a intuíciu ohľadom MB
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: čt červenec 13, 2017 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Kto bude trpezlivý, uvidí v pozadí:

2, eMBéčku, na ktorú si Vadik zaostril, aby nebolo pochýb o tom, že ju otvorene stalkuje, už to video aj okomentovala, takže kto má instagram, hneď follow! (Dave... )


nic ine som si na videu ani nevsimol
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 13, 2017 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
decarabas napsal:
Kto bude trpezlivý, uvidí v pozadí:

2, eMBéčku, na ktorú si Vadik zaostril, aby nebolo pochýb o tom, že ju otvorene stalkuje, už to video aj okomentovala, takže kto má instagram, hneď follow! (Dave... )


nic ine som si na videu ani nevsimol


Ono tam nič iné za pohľad ani nestálo...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červenec 13, 2017 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Hodnotenie tréningu: Benchová kríza na pokračovanie Tentokrát v globálnom meradle, Štúr aj Vadik s úplne rovnakou "náladou" a "výkonmi".


to jsem rád, že to včera nebylo jenom u mě :) nedokázal jsem tu činku rozhýbat... ostatně ani při tazích, asi nějaké erekce na slunci. magumi je anomálie ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 13, 2017 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:

Hodnotenie tréningu: Benchová kríza na pokračovanie Tentokrát v globálnom meradle, Štúr aj Vadik s úplne rovnakou "náladou" a "výkonmi".


to jsem rád, že to včera nebylo jenom u mě :) nedokázal jsem tu činku rozhýbat... ostatně ani při tazích, asi nějaké erekce na slunci. magumi je anomálie ;)


Magumi je TROCHU iný

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Soraya, která poctivě připravuje nového svěřence


Ultrazvuk dnes potvrdil 100% chlapca Asi mu pomohla tá testosterónová pecka, čo dostal v Eagli

Kmeňu pribudne válečník!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Ultrazvuk dnes potvrdil 100% chlapca Asi mu pomohla tá testosterónová pecka, čo dostal v Eagli

Kmeňu pribudne válečník!


paráda, nemusíš řešit neutrální barvy, a budeš mít motivaci být dlouho v kmeni nejsilnější ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

paráda, nemusíš řešit neutrální barvy, a budeš mít motivaci být dlouho v kmeni nejsilnější ;)


Motivácia je, sila nie je! Viď zápis...

Chrbát a nohy

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
3x6x140kg belt on

Deadlift:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x170kg
1x1x190kg
1x1x210kg
1x5x210kg ale OMYLOM touch and go, takže si ho nemôžem zarátať ako PR

1x4x210kg s trhačkami, ale hnusné, posledná nedotiahnutá, hanba na sto rokov

1x5x170kg

Príťahy - kladka jednoručne:
4x10x25kg

Príťahy s oporou hrudníka:
4x10x102kg

Trapézy:
4x15

Hodnotenie tréningu: Sklamanie!
Po minulom týždni som si veril na osobák, to jest 5 opakovaní s 210 kilami, ale zas som to posral...
Dotiahol som si prvú sérku, celý natešený, potom som skontroloval video a ja blbec som mal dole tak krátke pauzy, že to bolo prakticky touch&go. Absolútne som nechápal, čo sa stalo, mal som dojem, že to regulérne kladiem na zem... Ale čo už, keď som retard pomýlený.
Skúsil som to napraviť v druhej sérii a pre istotu som vzal trhačky, ale už som bol beznádejne vyšťavený a tak tá druhá séria bola ohavná a len 4 vytrápené hnusné opakovania. Som z toho úplne znechutený a sklamaný.

Čo ma ešte znechutilo a sklamalo bol nejaký tučnučký čaptavý nešťastník v tielku TRAIN - EAT - SLEEP - REPEAT, ktorý vyzeral, že dodržuje všetko okrem prvého bodu - ale o to svedomitejšie. Bruško sa mu rozkošne vlnilo pri každom kroku a keď si v zrkadle obzeral (asi napumpované) bicepsy, celé telo sa mu chvelo ako prvotriedny anglický puding. Mal v ušiach slúchadlá a celý čas si tam dupkal nohou, spieval si a tancoval, ležal a zavadzal na strojoch. Na každej kladke si dal tak 4x3xpesnička a po poslednej sérii ešte zhadzované refrény, aby do uší nahnal krv. Mal úplne vlastný vesmír a z nejakého dôvodu ma preukrutne sral.

MBéčka prezieravo po stalkingovom videu prišla o hodinu skôr a akurát končila, keď sme začínali. Placho sa pozdravila a zvierajúc slzný sprej ušla do šatne, plačúc a vzlykajúc niečo o tom, že sa cíti špinavá a zneužitá.

Z okna fitka som v pauzách medzi sériami mŕtveho ťahu, kedy som nepríčetne nenávidel celý svet, zazrel pubertálneho vychudnutého hip hop cigoša v čiernej pompéznej mikine so zlatým nápisom "Závidíš, ale tvrdú prácu nevidíš!", ktorý ma svojím bytím vytočil ešte viac, ako tak lenivo sedel na zábradlí, fajčil, pľul okolo seba a popíjal energeťák, na ktorý tak najskôr ukradol narodeninové peniaze mladšiemu bratovi.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

však to bylo normálně pokládané, touch n go vypadá jinak, regulérní PR jasně, ještě se to dá úplně uvolnit a startovat z nuly , ale to už je vyšší level - což vy, sumo lifteři tady na fóru, běžně děláte, ale já když rozjedu první , tak jsem rád, že to odklepu takto
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
však to bylo normálně pokládané, touch n go vypadá jinak, regulérní PR jasně, ještě se to dá úplně uvolnit a startovat z nuly , ale to už je vyšší level - což vy, sumo lifteři tady na fóru, běžně děláte, ale já když rozjedu první , tak jsem rád, že to odklepu takto



Ak mi to potvrdí ešte jeden nezávislý inšpektor, tak si to uznám. Nie že by som ti neveril, ale ty si taká dobrá duša, že ma chceš utešiť

Nohy a cicky

Drepy:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x100kg
1x3x140kg
1x1x160kg belt on
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x190kg
4x1x200kg PR
https://www.instagram.com/p/BWqGN--H-J7/?taken-by=pete_mad_lennack tretia séria
1x3x180kg

Čelné drepy:
4x6x100kg

Tlaky JČ na rovnej:
1x10x15kg
1x6x30kg
2x10x40kg
1x9x40kg

Lýtka vsede:
4x10x90kg

Hodnotenie tréningu: Tak som si urobil malú radosť. Žiaden zázrak, ale trošku som pridal intenzitu. Neuškodilo, ba naopak potešilo Úprimne, myslím, že ešte jedna dve takéto série by sa vošli...
Po 200kách som si dal ešte 180ku, chcel som dať 5 opakovaní, ale už išiel chrbát do kopru a hneď som si spomenul na svoje "rekordy" v mŕtvom ťahu z piatku Síce som dvihol prd, ale chrbát je z toho na cucky ešte teraz Zázrak prírody.
Inak mám ešte jedno video drepu zboku, nechcem spamovať instagram, ale keby niekto strašne túžil to vidieť, hodím to na YT.
Čelné drepy stále v pohode, myslím, že aj keď to netrénujem, tak nejakých 140 by som tam drepol... Ale cítil som ich pekne aj s menšou váhou, nie že nie.
No a potom už sme preleteli na cicky, lebo Vadik si čosi natiahol v nohe a potom už sa upol len na hrudník a my sme mu nechceli kaziť radosť, lebo čoskoro sa žení a jeho život skončí, tam sa mi tiež celkom darilo, škoda tej tretej sérky, už sme mali krátke pauzy, lebo som si chcel ísť kúpiť nanuk (a aj som kúpil, fajný Magnum , lebo proteín po tréningu je príliš mainstream).

Po príchode do šatne som dostal nakyslú zelenkavú facku, pretože v jej priestoroch víril až viditeľný smrad, ktorý šíril tučnučký bravčo, ktorý sa tam prezliekal. Ešte ani necvičil a už smrdel ako prasa v igelitovom vreci na rozpálenej streche v strede horúceho augusta. Pochcané. Posypané dobre odležanými syrečkami. Tiež pochcanými.
Po pamäti som brodil cez hmlistú stenu smrtiacej arómy a snažil sa nedýchať nosom, lebo sa mi zdvíhal žalúdok a ako správny milovník histórie som si spomenul na udalosť z roku 1858, nazývanú Veľký smrad (https://cs.wikipedia.org/wiki/Velk%C3%BD_z%C3%A1pach). V jeden moment som sa nadýchol radšej ústami a popraskala mi sklovina a sčernal jazyk. Keď sa tento voňavček vyplížil zo šatne, z temných kútov mimo dohľad, ktoré zakrývala hmla, sa ozývali sťažnosti a nadávky tých, čo prežili, omotaní handrami a popíjajúci dezodoranty. Jeden nešťastník cmúľal tyčinkový antiperspirant a ďalší mal hlavu strčenú v záchodovej mise.

MBčka dnes zas placho ako Yetti v Himalájach, sotva sa pozdravila a ušla, aby ju Vadik náhodou nenatočil Takže sme ju takmer vôbec nevideli, vo vedľajšej miestnosti sa zatvroila s nejakou starou babou a tá sa na ňu mohla pozerať koško chcela!

Vynahradila nám to zas tá fitnesska, chodiaca reklama na solárko, silikón, botox, nechtové štúdio, predlžovanie vlasov, šantán, a... hanbím sa povedať, hádam snáď až bordel! Vďaka priesvitnosti elastickej látky pri jej usilovných predklonoch sme zistili, že obľubuje červené prádlo zarezané tak hlboko, že spolu s nimi vyťahuje kúsky čierneho uhlia.

Inak sa nič významné neudialo, Štúr nesplnil drepovací plán a tak fňukal a bol otrávený celý tréning ako keď som ja skazil tie posledné mŕtve ťahy, takže som bol strašne chápavý, empatický, ohľaduplný a vysmial som ho mega, že je princeznička a fifinka

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Inak mám ešte jedno video drepu zboku, nechcem spamovať instagram, ale keby niekto strašne túžil to vidieť, hodím to na YT.


viděl jsem hromadu Tvých dřepů a pochybuji, že tenhle by šel pod-standard

tahy si zapiš, to by Ti uznali i v deadlift-madness, a tam jsem byl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2017 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak se mi nezdají ty čtyři jedničky. Mám to puštěné už deset minut a už jsem těch opakování napočítal aspoň dvacet, nepřepočítal ses?

Dobré to máš. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2017 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

viděl jsem hromadu Tvých dřepů a pochybuji, že tenhle by šel pod-standard


Ešte šťastie, že som nastavil standard tak nízko

Magumi napsal:
Mám to puštěné už deset minut a už jsem těch opakování napočítal aspoň dvacet, nepřepočítal ses?

Klameš. Desať minút by som na seba nevydržal pozerať ANI JA!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2017 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník, chrbát a ramená

Bench press:
1x15x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
1x1x110kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
1x0x145kg jasneee...
1x1x130kg
1x4x120kg poslednú zo mňa Vadik musel stiahnuť
https://www.instagram.com/p/BWvRqZBHDe_/?taken-by=pete_mad_lennack
1x6x110kg
1x8x100kg

Decline s JČ:
3x8x40kg

Incline JČ:
3x8x30kg

Kliky na bradlách:
3x10xCarabas + 20kg

Predpažovanie krížom JČ:
3x10x8kg

Zhyby:
3x5xCarabas + 20kg mám tiež video, keby niekto..?
1x5xCarabas

Military press:
1x10x20kg
1x6x40kg
1x3x50kg
1x3x60kg
1x1x70kg
4x1x80kg
1x10x50kg

Hodnotenie tréningu: Tak po týždni sa zrazu tá 140 rozhýbala Nechápem, ako je možné, že raz to ide v pohode a inokedy s tým ani nehnem - malo by to byť ako vo videohre, keď si v ďalšom leveli, už nemôžeš padnúť nižšie!
No, s veľkými očami a ešte väčšou nádejou v srdiečku som sa pokúsil aj o 145, zo začiatku to vyzeralo parádne a potom som miesto ťahania asi tlačil, lebo činka bola zrazu na hrudníku a nadšene ma objímala a dusila a chrómovane volala "čau!" Našťastie Vadik expresne zakročil a nič strašné sa nestalo, len som si zlomil ego, ale to sa zrastie, keď sa budem nahý obzerať v zrkadle
Čo dnes šlo (zas) dobre boli jednoručky hore aj dole hlavou Pumpa atď, ale prd z toho, keď sa to nijak neprenáša na skutočné cviky, ako je bench press, drepy... biceps curls a krčenie ramien...
Kliky na bradlách už klasicky s kotúčom, takže 20 kilo na opasku po dlhom čase, to isté aj na zhyboch. Zhyby dokonca aj fungovali!
Na záver trochu military, lebo idem cez víkend mušketieriť, takže mi pár tréningov odpadne... Ale to nič, aspoň zregenerujem, keď budem spať na zemi, jesť raz denne nejakú hnusnú hrachovú kašu, miesto oddychu budem chlastať portské a celý čas budem žiť v špine a smrade, zabalený do vlnených prepotených handier Ťažký život milovníka histórie!

Smraďoch zas zamoril celé fitko. Zaujímalo by ma, či on sám seba cíti... Ak áno, nezávidím mu, lebo to musí byť strašný život Dnes tam mal kamaráta, čo mal na chrbte a ramenách viac vlasov, ako ja na celom tele. Vyzeralo to divne, ale určite mu slniečko nespáli ramená ako mne!

Disco borec so slúchadlami zas prišiel, znova si dal svoje štyri série po dva playlisty a spieval a tancoval a užíval si to ako Michal David s lesklou pleškou, keď sa kýve, otvára ústa na playback ako kapor a uisťuje nás, že chce žiť nonstop.
To bude asi celkom trapas, až to s ním švihne a bude nonstop nežiť...

MB nám zamávala, asi sa už nehnevá Ale len tak zdiaľky, ľady sa topia pomaly, hoci verím, že Štúr by ju zahrial raz dva

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2017 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tie zhyby ešte
https://www.instagram.com/p/BWwZk0DHNYo/?taken-by=pete_mad_lennack
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: