vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
To by som asi oželel, minimálne Serena je skôr pre jnereza, než pre mňa


že bych v logu zapomněl zmínit Williamsky? to jsem musel být hodně utahaný z tréninku

Serena je ta vlevo a my tam máme hned dvě takové... i když ne v tomto stupni osvalení... spíš krev a mlíko, ale dobře se tím vyplňují pauzy mezi sériemi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2017 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš něco takového krát dva, ale s většími přednostmi. :)

_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2. srpna 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, už-ne-tak-kripl trénink

MOBILITA 30 minut včetně protahování osou

Klokov press + čelní dřepy:
3+3x 40 kg
3+3x 40 kg
3+3x 40 kg
měl jsem trochu času, když se Magumi ještě protahoval, tak jsem vyzkoušel Klokova a zjistil jsem, že se u toho pořádně zapojuje břicho - což jsem právě zjistil tím, jak ho máme slabé :) a že jsem na něm hodně zeslábnul, když i 40 bylo těžkých, dobrý cvik, když má člověk ramena v pořádku a dobrou mobilitu.

citace:
#1 vsuvka: zaslechl jsem dva borce jak si povídají:
"šéf nám nechce schválit nějakou hezkou recepční, prý bychom míň pracovali."
"no, to asi jo."


Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
1x 110 kg
3x 122.5 kg, 1. pracovní, opasek - pro jistotu, trojka omylem, mají být čtyřky
5x 122.5 kg, 2. pracovní, jedno trestné opáčko
4x 122.5 kg, 3. pracovní, RPE 6 (warm up)
příjemné protažení, snaha o dynamiku, když už tam nic těžkého není, pocit, že se pořádně aktivoval ranní koktejl, který mám označený "před" :) opasek se hodil, přece jenom jsem se zranil právě na čelňácích přes 14 dny, takže radši prevence.

EDIT 12:10: místo 112.5, tam má být 122.5 kg, podle plánu ;)

citace:
#2 vsuvka: slečna "červená sluchátka" šla dělat kliky a zrovna to tak vyšlo, že když jsem stál za Magumim na benči, tak jsem měl přesně _ten_ výhled... Magumi si skoro musel odebrat sám, jak jsem zakoukal :D ale po sérii měl taky výhled.


Bench-press:
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
2x 110 kg, špatný setup, načnul jsem si levé rameno :/
2x 120 kg, hmmm... síla v čudu :/
4x 117.5 kg, 1. pracovní, shodil jsem si, abych měl šanci ty čtyřky dávat
4x 117.5 kg
4x 117.5 kg
4x 117.5 kg
4x 117.5 kg, 4. pracovní, RPE 9.5, ale včetně první série jsem každou další nevěřil, že to čtvrté padne :)
dobře to sedlo... Magumi měl +20 a pro oba to byla hraniční váha na pracovní čtyřky, takže před každou sérií pekelné soustředění i setup, užili jsme si to :) jsem rád, že můžu tlaky, i když zápěstí pevně zabandážované, levé předloktí trochu omezovalo a most nebyl úplný... a silově tedy propad. Magumi bojoval až do posledního opáčka a zapsal bych mu RPE 10.5 - skoro ho dal :)

citace:
#3 vsuvka: jeden cvičenec tam mezi sériema popíjel svůj šejk a trenér se ho ptal:
"jak to chutná?"
"jako takový jahodový banán."


Mrtvý tah SUMO:
4x 60 kg
4x 100 kg
4x 140 kg, nadhmat, bez opasku, příjemné překvápko
2x 180 kg, no belt + hook grip, druhé už sice klouzalo, ale bez magnézka potěšilo
0x 200 kg, no belt + hook grip, ani jsem to neodlepil :/
4x 185 kg, 1. pracovní, opasek + trhačky, pěkný, záda drží, jupí jou
1x 185 kg, 2. pracovní, vypustil jsem, zahodil, když není první správně, nemám na to morál
4x 190 kg, 3. pracovní, když je to těžký, musíš přihodit... což udělal Magumi, tak jsem akceptoval
3x 190 kg, 4. pracovní, ale bohužel už to není na 4 opáčka :/
3x 190 kg, 5. pracovní
já su tak šťastné, že můžu zase tahat :D opasek a těžké váhy překvapivě způsobily, že se ten levý vzpřimovač, nebo co to je, úplně rozžvýkal a vůbec nebolel, cítil jsem se velmi příjemně... Magumi mě taky povzbudil a řekl, uvidíš zítra... no, zítra asi uvidím, ale bezprostředně po tréninku moc fajn pocit :) Magumi je hever a bylo těžké se držet na jeden kotouč, abychom nemuseli moc šachovat s nakládáním... odtahal fakt balík!

Trénink: 2:20, dost přetahujeme

Váhovka: 93.3 kg

summary: jde to, lepší se to, s opaskem a striktní technikou už dávám skoro všechno, při mobilitě je vidět, že rotace jsou pořád špatné, no a hlavně na všem padla síla, ale to neva, bude dovolená a ta zdevastuje ještě více, pak to do toho šlápneme, dnes jsme si to ale užili :) vojín Magumi potvrdil, že je zpět v programu, no a já... já jsem zvedal, co jsem mohl :D


Naposledy upravil vlk# dne st srpen 02, 2017 11:10 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super že jsi zpět! Výkony zase brutální
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Súhlas s Dejvom.

Hneď som hecnutý si zamakať. Akurát mám zavretý gym a môžem si dať akurát tak pár zhybov na preliezke
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jako jestli jsi takhle schopny jet po prestavce tak ...... kloboucek !

Jinak muj mily zamestnavatel nam poridil multisport kartu na ozkouseni, takze mam v planu se za vami stavit podivat, jeste napisu PM a domluvime se.
Ale asi budu muset brzo, protoze vam nebudu stacit ani v jednom cviku cim vic pujdete niz s opakovanima.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Super že jsi zpět! Výkony zase brutální


díky, zpět ještě nejsem, ale už to vypadá na dobrý směr, výkony samozřejmě odpovídají tomu, že poslední těžký trénink byl před prázdninama, ale co už... zase po prázdninách ;)

decarabas napsal:
Súhlas s Dejvom.

Hneď som hecnutý si zamakať. Akurát mám zavretý gym a môžem si dať akurát tak pár zhybov na preliezke


užij si ty objektivní důvody, které Ti umožní pořádně zregenerovat a vše doléčit :D

visual napsal:
jako jestli jsi takhle schopny jet po prestavce tak ...... kloboucek !

Jinak muj mily zamestnavatel nam poridil multisport kartu na ozkouseni, takze mam v planu se za vami stavit podivat, jeste napisu PM a domluvime se.
Ale asi budu muset brzo, protoze vam nebudu stacit ani v jednom cviku cim vic pujdete niz s opakovanima.


neplánovaná zdravotní přestávka... až tento týden mě to začíná konečně pouštět do vah.

Multisport jsem měl na vyzkoušení taky, super, bohužel u nás nebyl požadovaný limit lidí, tak ji nakonec nemáme :/ určitě dojdi! Magumi je příští týden mimo Prahu, takže se k nám můžeš přidat v pátek a jinak celý příští týden jsem k dispozici - Po, St, Pá, ráno v sedm na place ;) ve dvou se cvičí líp.

PS: čelňáky jsem opravil, samozřejmě jsem jel 122.5 kg, co má v logu Magumi, těch 112.5 kg byl překlep ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4. srpna 2017, pátek

TRES HOMBRES - já, Magumi a Visual jako host :), World Class Václavák, mírně-kripl-trénink

MOBILITA 30 minut

Dřepy: (low-bar)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 120 kg
2x 140 kg
2x 160 kg
2x 170 kg, no belt, dobrý, záda drží, ale pro jistotu dál s opaskem
4x 180 kg, 1. pracovní, opasek, na dnešek to bude stačit
4x 180 kg
4x 180 kg
4x 180 kg, PR 4x4 4. pracovní, RPE 9
posledně, v pondělí, bylo jenom 3x3, tak nemělo smysl přihazovat a radši jsem dal opravný, váha dobrá, ale ten setup nemůžu trefit... jsem při tom ohnutý, zápěstí mi to drtí, levé předlotktí, úpony a rameno kaput, jenom druhou pracovní jsem trefil, že jsem to odebral a drželo to na zádech, to se dřepovalo pěkně. dám si teď od low-baru pohov a příště se to musím přeučit nějak šetrně a hlavně to držet zády. Magumi se pořádně hecnul a svých 4x4 s předepsanou váhou splnil a ještě v to ve čtvrté sérii vypadalo, že je síla i na další opáčka. Visual se taky držel svého plánu a šlo mu to s pěknou dynamikou, navíc v botách bez podrážky :)

CG bench-press: (cca 40 cm)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 110 kg, někde tady mi něco přeskočilo v levém, dřepy načnutém rameni :/
3x 115 kg
2x 120 kg
8x 100 kg
jenom taková volná pyramida, žádný program, měly být tři pracovní s nějakou váhou, ale teď je ten benč slabý. Magumi sice taky bojoval, ale vybojoval si své 3x4 :) a Visual se k tomu rovná a zvedá pěkně, jenom tu dráhu a lokty bych viděl malinko jinde, ale zase každý jsme jinak stavěný.

Shyby: (nadhmat, naširoko)
6x BW
6x BW
6x BW
6x BW
ale jo... když jsme začínali shybovat, měl jsem problém i se 3-4 shyby, natož v sériích... všechno se dá zlepšit, když se to trénuje.

Trénink: 2:20

Váhovka: 93.1 kg, jídlo málo, dařilo se zapínat na 5. dírku

fajn předčasně-závěrečný trénink druhé fáze silovky, protože příští týden už pojedeme každý sólo, možná těžké tahy by ještě šly, jak navrhnul Magumi. z tohoto silového programu jsem si odnesl hodně poznatků - low-bar dřepy jsou fajn, čtyři týdny a šest tréninků se dají drtit ve velkém objemu a pak začnou trpět zápěstí, lokty, předloktí, úpony, ramena... a je po dřepování, přitom nohy a záda stíhají silově i regenerovat. benče by šly, ale jako první cvik a musí být v pořádku ruce. tahy by taky šly, ale musí být v pořádku záda a sednout technika. příště tedy posílit a nepřetížit slabé články.

záda, levý bok - nevím, které svaly - už omezují jenom mírně při rotacích, ale když se na dřepech a tazích svážu páskem, tak o nich skoro nevím, ruce jsem teď dlouho šetřil, ale ty dřepy jim prostě dávají kapky a po dnešku je levá zase pěkně načatá a ramenní kloub má určitá hluchá místa - e-witchky doktor by řekl, něco vám tam o něco přeskakuje. ostatně Magumi ty dřepy taky pěkně odnesl, dřepuje ještě užším úchopem a pravé rameno mu za to taky neděkuje. ale tyhle drobné věci přejdou a příště to nenechat zajít tak daleko :)


Naposledy upravil vlk# dne po srpen 28, 2017 9:11 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2017 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty stoosmdesátky ti dneska lítaly parádně. Až si trochu odpočineš a uzdravíš, máš tam rezervu minimálně na 210. Že jsi dnes zvládl unavený, domlácený a zraněný 4x4x180 je velké zlepšení, když si vezmeš, že jsi před osmi týdny začínal odpočinutý na 3x180.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. srpna 2017, pondělí

MAN IN BLACK - sólo polední trénink, World Class Václavák, před-dovolenkový týden

MOBILITA 25 minut

Čelní dřepy:
4x 50 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
1x 120 kg, no belt, těžký
4x 125 kg, 1. pracovní, opasek
4x 125 kg
4x 125 kg, 3. pracovní, RPE 9, draper-style (svižně, ať to mám za sebou)
těžký, vůbec nebyla šťáva, nedokázal jsem se zpevnit, budiž pochváleny jenom tři pracovní, dnes by mě maciak se svýma čtyřkama na 140 roznesl v zubech... musím počkat, až je do tréninku zařadíme nějak seriosněji :)

Bench-press:
4x osa
4x 60 kg

CG bench-press:
4x 60 kg

tak nic, levá ruka resp. rameno nespolupracuje, ani naširoko, ani naúzko, pak jsem ještě zkoušel nějaké stroje a kladky, ale je to marný... v pátek dostala ruka na low-bar dřepech větší kapky než zatím stihla zregenerovat, snad už to ve středu bude lepší, taky se vzadu na rameni objevil pěkný šlic, což jsem si po pátku ani nevšim, ale žena mě doma monitoruje, co se kde nového objeví a začíná to tím, že prohlásí "co jste v té posilovně zase dělali?" dnes jsem koukal, že to mizí, tak jenom drobnost. už se těším na dovču a na plnou regeneraci.

na tahy už nebyla šťáva ani morál, tak jsem se na to vykašlal... jak tu není Magumi, tak vlčím :D

Trénink: 0:30

Váhovka: 93.0 kg

ve středu ještě jeden trénink před dovčou, jenom něco rozumného a pak nechám svaly zlenivět - ne jako někdo, kdo si ani na dovolené nedá pokoj :) - až toho zase budu prázdninách litovat ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

9. srpna 2017, středa

MAN IN BLACK - sólo trénink, World Class Václavák, před-dovolenkový týden

06:55
MOBILITA 25 minut

07:20
Mrtvý tah SUMO:
4x 60 kg
4x 100 kg
4x 140 kg nadhmat
4x 160 kg, 1. pracovní, no belt, 2x nadhmat + 2x zámek, protáčela se a klouzala osa :/
4x 160 kg, 2. pracovní, střídavý - pravý a levý podhmat na střídačku
4x 160 kg
4x 160 kg
4x 160 kg, 5. pracovní, RPE 8
střídavý je nezvyk, pravý podhmat, který mám na klasice silnější, je nerovnoměrný, při pokládání je to poznat, levý podhmat překvapivě lepší, těžší váhu bych s tím neodlepil, třísla dostávají zabrat, vrátím se ke klasice.

CG bench-press: (40 cm)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg, 1. pracovní
4x 100 kg
4x 100 kg
4x 100 kg
4x 100 kg, 5. pracovní, RPE 8
ruce, zápěstí a levé rameno nedrží jak mají, ale i tak to bylo těžké.

Dřepy: (high-bar)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 120 kg
4x 140 kg, 1. pracovní, no belt
4x 140 kg
4x 140 kg
4x 140 kg
4x 140 kg, 5. pracovní, RPE 8
na začátku jsem se nedokázal dostat pod osu ani na high-bar širokým úchopem a musel jsem si zopakovat nástup než jsem to odebral, pak už se to lepšilo, ale na hodně úzký úchop jsem nešel, abych pošetřil ruce, zřejmě bude i low-baru, až ho zase někdy pojedu, dobrá taktika začít vůbec nějak - high-bar naširoko a postupně zužovat úchop a přejít na low-bar.

08:35
Váhovka: 93.7 kg

bez síly, jenom technicky na protažení.



Naposledy upravil vlk# dne st srpen 09, 2017 9:15 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
těžší váhu bych s tím neodlepil, třísla dostávají zabrat, vrátím se ke klasice.


A to je pod každým strength wars videom kecov, jak je sumo ľahké a že Ripper vyhráva len vďaka nemu

Tešim sa, že si na dovolenke fakt poriadne oddýchneš, zahojíš a potom to rozjedeš.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Tešim sa, že si na dovolenke fakt poriadne oddýchneš, zahojíš a potom to rozjedeš.


díky, aktuálně nemám chuť obnovovat permici - teď v srpnu končí - a po prázdninách bych mohl začít chodit více ven, do přírody, lézt, plavat a tak, shodit špeky, něco, kde nejde tepovka přes 120, nepraskají Ti žilky v očích, nevypadává vědomí a nemáš trvale něco namožené, natažené, natržené či nalomené. ale to zase po dovolené přejde, to jsou jenom nářky unaveného polámaného těla :) a taky je tu Magumi - dnes se po něm ptala štíhlá brunetka, co jí onehdá ladil techniku na čelňácích :) vlastně všichni jsou zvyklí, že tam cvičíme ve dvou a nevidíme-neslyšíme. budu to muset dostat z hlavy, ale je to těžký, když se k tomu navíc objevují starosti, na které člověk nemá vliv, neví, jak to dopadne, ale má to vliv na něj (netřeba rozvádět, každý, kdo má rodinu či žije v širší rodině, tak má svých starostí dost a to nezmiňuji práci, či zdraví). kéž by to byly pouze radostné události, jako teď jedna čeká Carabase :) ale i těch si díky své malé princezně užívám, takže to vlastně stačí všechno jenom vyvážit ;) ps: a dost, jdu dělat, co mě živí, tím nic nezkazím :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
.....

Vsichni mame podobny situace v zivote. Musis vydrzet. pokud ti trenink prinasi vic strasti do zivota nez slasti, tak jen proste zmen intenzitu/objem a nenakladejte tam ty silenosti co doted. Ja jsem na podobne intenzite ale tak na tretinovem - polovicnim objemu a po treninku se sotva tahnu do prace...
Vydrz! Ste s Magumim velky drici a urcite dohromady vymyslite jak to tahnout dal.
Nerikej mi, ze chces ted prestat, na bilancovani je cas az po sedesatce .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehazej flintu do zita Vlku, vykony mate ted s Magumim brutalni.
Akorát člověk v určitym věku prostě musí trochu přemýšlet a zohlednit všechny vnější vlivy na regeneraci a když něco bolí, tak to nelamat přes koleno.
Taky zrovna nemam idealni zivotni obdobi, ale proste si ten trenink udelam tak, aby me bavil a mel jsem z nej dobrej pocit.

apropo 4x4x180 drep je mazec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: