vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi


PříspěvekZaslal: st srpen 09, 2017 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkně jsi to odcvičil.

Taky jsem celý zmožený, úplně chápu, jak se cítíš, a to ani nemám ty starosti, co teď řešíš. Ale neboj, bude to dobrý. Hezky si užiješ příštích čtrnáct dní dovolenou, pak do toho zase pomalu nastoupíme, odpočatí a v klidu, a nebudem to tlačit, dokud se nebudeš cítit líp. Není kam spěchat, však nám nic neuteče.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2017 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kam ides na dovcu?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Kam ides na dovcu?


Dobro došli!

už se těším... ženy, víno, zpěv... resp. děti, moře, řev

***

dnešní trénink jsem skipnul z taktických důvodů:
1) nedospal bych se - do noci jsem zařizoval, co ještě bylo potřeba pro naši velkou výpravu,
2) nechci riskovat žádné, ani menší zranění, což teď mám na týdenním pořádku
3) čas je nejlepší lékař a každý den cítím, jak se všechno dává dokupy... když necvičím

ale jinak bych si ho dal... ve středu jsem měl takový easy-full-body a bylo to příjemné (až na ta třísla při sumu :D)

další trénink 28. 8. (možná podle toho, jak před tím v neděli dorazím domů)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nezabudni pridávať nejaké fotky z pohodového dovolenkovania, nech vieme, že sa máš dobre

Asi ti nebudem závidieť, sám sa budem váľať na pláži a navyše Dominik zistil, že v našom hoteli bude malá posilka. Benchovacia lavica tam bude, nejakých 60 kilo kotúčov tiež, takže ľahšie fullbody srandy sa budú dať vymyslieť Toľko k môjmu oddychu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
...sám sa budem váľať na pláži a navyše Dominik zistil, že v našom hoteli bude malá posilka.


taky si to užij... samotného mě už ty pláže ani koupání moc neba, ale s dětma je to něco jiného, to si dokážu užít celý den... však se brzo dočkáš s malým Carabasem, a pak dáš Dominikovi s jeho fitkem košem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poriadne si oddychni, po 2 tyzdnoch budes opraveny, s nabitymi baterkami a novou chutou na dalsie rekordy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2017 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

28. srpna 2017, pondělí

no co to, toto??? dva týdny na dovolené a log sotva na druhé stránce na druhé pozici, hned za Pajasem, který si taky zřejmě dává oraz? nějak nám tu ubylo aktivních (zapisujících) cvičenců :) věřím, že s příchodem nového školního roku se to vylepší ;)

MEN IN BLACK - já a Magumi, WC (jako World Class :D), první trénink po dovolené

MOBILITA 30 minut, překvapivě jsem nebyl ztuhlý jako když pravidelně trénujeme

Čelní dřepy: (stopky 1-2 s)
3x 20 kg
3x 20 kg high-bar
3x 40 kg
3x 40 kg high-bar
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg, 1. pracovní, ATG, no belt
3x 100 kg
3x 100 kg
3x 100 kg
3x 100 kg, 5. pracovní
pracovní těžké, nedokázal jsem srovnat záda, mít tam víc, tak asi problém to udržet, zápěstí dostalo zabrat, ale jak bylo odpočaté, tak se to dalo, zvládal jsem naúzko držet osu i všemi prsty, uvidím co řekne zítra. Magumi chce zase čelňáky zařadit do programu, což se hodí, dlouho jsme je nejeli.

Military press:
5x 20 kg
5x 40 kg
3x 60 kg, 1. pracovní
3x 60 kg
3x 60 kg
3x 60 kg
3x 60 kg, 5. pracovní
bez síly, takže jenom pracovní trojky, při úzkém úchopu, kdy se dají lokty tlačit dopředu se ozvalo levé předloktí, takže jsem úchop rozšířil - nezvyk, ale naučím se.

Mrtvý tah: (ve vzpěračkách)
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 140 kg, 1. pracovní, nadhmat, no belt
5x 140 kg, nadhmat, ale dole vždy nový úchop
5x 140 kg, hook-grip, ale stejně klouzalo
5x 140 kg, střídavý, LP (levá podhmat)
5x 140 kg, střídavý, PP (pravá podhmat - komfortnější)
váha stačila, klasiku jsem dlouho nejel, chci vyladit techniku a konečně pohnout s maximálkou, sumo bylo fajn, dostal jsem se na znatelně vyšší objemy, ale je to náročné na mobilitu, kterou mám mizernou a bez trhaček nic nezvednu, takže se vrátím ke klasice, protože žádný "deadlift madness" neplánuju :D zároveň budu trénovat i úchop - co to půjde bez trhaček. Magumi si evidentně s tou papírovou váhou užíval ;)

*** MACHINES ***

Motýlek:
10x 56 kg
10x 63 kg

Spodní zádostroj:
10x 30 kg
10x 30 kg

Prsostroj:
10x 70 kg
10x 70 kg

Horní zádostroj:
10x 30 kg
10x 30 kg

Trénink: 1:30

Váhovka: 93.1 kg, jako před dovčou, takže svaly dolů, špeky nahoru :/

tak zpocený jsem nebyl ani v Chorvatsku... Magumi nedělal žádné pauzy, takže jsem to těžko rozdýchával, v plánu byly lehké váhy, abych omezil svalovku... ale lehký trénink to nebyl. chci se do toho zase rychle dostat, všichni tu makají dovolená-nedovolená ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2017 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

držím palce hlavně se zdravím a těším se na další zápisy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2017 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
držím palce hlavně se zdravím a těším se na další zápisy


díky, přečetl jsem si Tvůj log a přestávám si stěžovat na bolavý malíček u levé zadní nohy...

začínáme podzimní přípravu a tentokrát už nic přetěžovat nehodlám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2017 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30. srpna 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, WCV, 2. trénink po dovči, full-body

MOBILITA 30 minut

Dřepy: (high-bar, atg, 1-2 s stopky, no belt)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg, 1. pracovní
5x 120 kg
5x 120 kg
5x 120 kg
5x 120 kg, 5. pracovní, poslední stopka 5 s
už i ta stovka vypadala, že by stačila, ale i těch 120 se postupně rozhýbalo, snaha o striktní provedení, hluboký dřep a nahoru pak z nuly co nejrychleji. bezpalcový úchop a postupně jsem zužoval jak se zlepšovala mobilita, ale opatrně - lokty pořád cítím.

Klokov press: (tlak za hlavou, palce na prstýnky)
5x 20 kg
5x 30 kg
5x 40 kg, 1. pracovní
5x 40 kg
5x 40 kg
5x 40 kg
5x 40 kg, 5. pracovní
váha zatím malá, musím tělo zvyknout, hodně dostává zabrat břicho - ještě cítím z pondělních tlaků. dobrý je, že ramena zatím drží. Magumimu to lítalo jako papír :)

Rumunské tahy:
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 80 kg
váha tak akorát, abych si ladil a hlídal techniku.

Shyby: (nadhmat naširoko)
5x BW
5x BW
5x BW
4x BW
4x BW

Trénink: 1:20

Váhovka: 92.3 kg, jenom voda, zase se doplní

ráno se mi vůbec nechtělo, ale trénink zafungoval a po zahřívacích dřepech už to šlo dobře. váhy teď nejsou priorita, pojedu tolik, co zvládnu striktně a postupně vše doléčit. v pátek bez tréninku, protože jedeme s klukama na víkend na kola - to zase bude citlivá sednice :D a v pondělí až polední - ráno se jde do školky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2017 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
30. srpna 2017, středa
... s klukem na víkend na kola - to zase bude citlivá sednice :D a v pondělí ne=e - ráno se jede do školky :)[/i]


kopirujes mi moje plany nebo co

drzim palec at vsechno drzi!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 04, 2017 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. září 2017, pátek

kolo:
vzálenost: 95 km
profil: stoupavý 200 m.n.m až 780 m.n.m., pak 3 km klesání do 600 m.n.m.
teplota: klesající 17 st. až 12 st.
vítr: svěží, špatně se proti němu šlapalo

opět po roce, od té doby natrénováno 0 (nula, ani rotoped), zadnice bolavá, forma dobrá, až na pár zatáček v závěrečném stoupání, když u jsem byl unavený a nevyšláp to ani na nejlehčí převod, jsem to svým tempem celé ušlapal "v tahu", občerstvovací zastávky samozřejmě byly, jezdíme zážitkovou cykloturistiku :)

2. září 2017, sobota

kolo:
vzálenost: 10 km

lehká projížďka na oběd, šetřili jsme zadnice

3. září 2017, neděle

kolo:
vzálenost: 95 km
profil: opačný, nejprve 3 km stoupání z 600 m.n.m. až na 780 m.n.m., pak už klesavý profil až do 200 m.n.m.
teplota: zpočátku 10 st., pocitově méně, pak 12 st.
vítr: zpočátku mírný, ale při sjezdech znatelný, pak už proměnlivý
déšť: zpočátku mírný, studený, při sjezdech nepříjemný, pak už občasné deštivo

počasí nepřálo, ale nějak jsme se dostat domů museli. promoknul jsem hned na začátku, takže jsem nemusel řešit suché boty, ponožky, triko, atd. zima nás přinutila uvažovat o tom,
že zhruba ve třetině sedneme v Krnově na vlak a dojedeme to, ale pak se počasí umoudřilo, déšť i vítr ustával a občasné přeháňky a mrholení už nevadilo. zadnice bolela, ale forma lepší než v pátek, dokázal jsem jet "v tahu" celou cestu a slušným tempem - jsem nejslabší člen výpravy a jezdím nejpomaleji, tentokrát si však ostatní nestěžovali, občas i naopak.


celkově jsem spokojený, že "zatím" to na tom kole ušlápnu, ale zase je jasné, že by bylo potřeba trénovat... jenže cyklistika mě tolik neba a jezdím jenom kvůli partě. tak holt budu jednou ročně trpět, dokud to "dám" ;)

4. září 2017, pondělí

MAN IN BLACK - sólo polední trénink, World Class Václavák, zotavovací

Čelní dřepy: (atg, dole stopka cca 1 s)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg, 1. pracovní, no belt
5x 100 kg
5x 100 kg
5x 100 kg
5x 100 kg, 5. pracovní
stejná váha jako minule, +2 opáčka na sérii, závěrečné stopky v sérii už těžké, pořád se do toho dostávám.

Military press:
5x 40 kg
5x 50 kg
5x 60 kg, 1. pracovní
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg, 5. pracovní
stejná váha jako minule, +2 opáčka na sérii, zpočátku rezerva, pak už tak akorát.

Mrtvý tah:
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 140 kg, 1. pracovní, nadhmat
5x 140 kg,
5x 140 kg, zámek
5x 140 kg
5x 140 kg, 5. pracovní
stejná váha i opakování jako minule, více než na váhu jsem se usel soustředit na úchop, nadhmat vydržel dvě série stejně jako minule, ale dole jsem vždy musel přechytávat, zámek tentokrát vydržel zbylé tři série.

Trénink: 1:10

Váhovka: 92.9 kg

nedospaný a bez šťávy, takže dnes spíš jenom údržba, taky ještě bolely nohy z víkendu, což jsem cítil při dřepech i tazích.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
nedospaný a bez šťávy, takže dnes spíš jenom údržba


To chce podovolenkovú dovolenku, z toho si nič nerob
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To ses teda narajzoval na tom kolem, dvě stě kilometrů za víkend, uff.

Pěkně ses dostal zpátky, snad se nám brzy podaří nějak ty tréninky sladit.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
To ses teda narajzoval na tom kolem, dvě stě kilometrů za víkend, uff.


km nejsou mnoho... akorát jak není zvyklá zadnice a takový to, co se šoupe kolem sedla, když šlapeš... tak je to pak na heřmánkové obklady :)

a když jsem se konečně naučil šlapat "v tahu" a stačil jsem klukům... tak bylo po výletě :/

Magumi napsal:
Pěkně ses dostal zpátky, snad se nám brzy podaří nějak ty tréninky sladit.


pracuju na tom... zatím jsem si odskočil v úterý večer do svého "domovského" Maxima na Žižkov, dnes tam asi budu opět, aby forma tak nepadala, domlouvám novou roční permici do World Class - nějak se nemají, že by dávali slevy a škoda té multisportky, která u nás ve firmě nevyšla :/ no a dcerku úspěšně vodím do školky s tím, že se chci dopracovat na čas 8:00, že bych to stíhal do World Class, což je sice o hodinu (i víc) později než doposud, ale... mobilitu bych mohl zvládnout jindy a na trénink bychom měli tak hodinu a půl, což je pořád lepší než nic. zatím jsem na čase 8:30 až 8:20, pomalu se to lepší. asi začnu chodit i tak, až budu mít permici, lepší hodina než nic. přes oběd to taky o moc víc než na hodinu nevychází a ještě bych cvičil sám, no a po práci... to nevím, jestli bychom se sladili, asi bývá dost plno a taky už dělám radši jiné věci, než chodím cvičit. vydrž, tréninky budou, všechno bude :) i když jsem si teď psal se "starým" kamarádem JENDA10 a říkám si, jak by bylo fajn s tím praštit a chodit místo toho do přírody na vzduch :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: