Jako Fénix z popela


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jako Fénix z popela  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Jako Fénix z popela
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A který z nich jsi použil ty? Anglický? Poanglictovani nevadí ? A pocestovani Jo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uklepl jsem se o jedno "g". Ziju ve frankofonni oblasti, s anglictinou to nema nic spolecneho a s pointou toho co jsem psal uz vubec ne. Ale chapu, je alespon neco na cem se otocit
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 4:31 pm    Předmět: Jazykové okénko Odpovědět s citátem

dogeatdog napsal:
Brugges je krasne mesto, jestli budes mit cas tak se stav nahoru do Oostende a pak podel cesty na zapad na Nieuwport...

Pro mne třetí nejoblíbenější a nejkrásnější město na světě. Autem do Oostende jsme si už kdysi na výlet zajeli, tentokrát budu užívat jenom atmosféru historického centra a ochutnávat piva
dogeatdog napsal:
Akorat si nemuzu dovolit priprc - vzdycky me berou mory kdyz vidim to pocestovani puvodnich nazvu. Se divim, ze cesi neletaji misto do New Yorku do Noveho Jirkova.
Neco jako Cachy a podobny silenosti. Proboha, proc?

dogeatdog napsal:
Uklepl jsem se o jedno "g". Ziju ve frankofonni oblasti, s anglictinou to nema nic spolecneho a s pointou toho co jsem psal uz vubec ne.

Promiň, ale já tě vůbec nechápu.
My si - podle tebe zřejmě chybně - upravíme Paris na Paříž, ale oni si změní Prahu na Prague a je to v pořádku???

V rámci jazykového okénka jsi ale úplně mimo. Já sice nevím pravidla pro určování rodů u měst (proč je ta Praha a to Brno chápu, Brňáci jsou jako malý děti a Praha je taková laskavá máma; proč jsou ty Klatovy už netuším), ale k původnímu Brugge se hodí nejvíc ženský rod, ta Brugge.

Ve staré holandštině to prý znamenalo mosty, dnes to google přeloží jako předmostí, což je v češtině pomnožné, takže překlad do množného čísla ty Bruggy mi přijde fajn.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GS RIDER
(ban)


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dogeatdog napsal:
Uklepl jsem se o jedno "g". Ziju ve [b]frankofonni oblasti[/b], s anglictinou to nema nic spolecneho a s pointou toho co jsem psal uz vubec ne. Ale chapu, je alespon neco na cem se otocit


Na světě je 221 států. Začneme s tím, že se je do pondělí naučíš v jejich originálním znění a pak tě z toho vyzkouším, až se vrátím z krátké dovolené.
No a potom tě prosvištím ze všech měst...
Zajímalo by mně, jestli mají třeba Američani takové mindráky ze sebe sama...
edit: možná jsi nám chtěl jenom sdělit tuhle podstatnou skutečnost a v tom případě je fakt, že je ta debata úplně zbytečná...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dogeatdog - Jsi ve všem hodně vedle.

citace:
vzdycky me berou mory kdyz vidim to pocestovani puvodnich nazvu


Exonyma jsou naprostou nutností a přirozeným lingvistickým prvkem. Jenom jeden z mnoha argumentů hovořících pro (ten relativně nesprávný výraz pocestovani), jsou například děti na prvním stupni. Ty sotva umí číst, teprve se seznamují s mapou a ty by jsi chtěl aby se každé toponymum učili v originále, ať už v písemné podobě nebo z hlediska výslovnosti? Jenom Peking by se učili měsíc .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: čt červenec 27, 2017 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krystof> mas mozna pravdu ze do jiste miry to je nutnost, ja to pocestovani spis vidim v souvislosti s dost bidnou jazykovou urovni v Cesku. Proste nevim proc pouzivat napr zminovane Cachy, kdyz tomu nikdo jiny nez Cech neporozumi. Kouzlo cizich zemi je v tom co nabizi.
Takze za me - pouzivat bud nazvy tak jak jsou mistni, nebo jejich mezinarodni verzi.

Uz to tu nechci zamorovat OT, takze zakladateli preji at si uzije sever Belgie, mam to tam moc rad.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 9:49 am    Předmět: 24. týden Odpovědět s citátem

24. týden {13 týdnů do dne D}
[cíl 79,?kg, na startu 88,5kg, aktuálně 84,0kg]

pondělí (84,0kg) - 0
pohyb = 0; doplňky = 0; poznámky = 0
úterý (-kg) - 0
pohyb = 0, doplňky = 0, poznámky = 0
středa (-kg) - 0
pohyb = 0, doplňky = 0, poznámky = 0
čtvrtek (-kg) - 0
pohyb = 0, doplňky = 0, poznámky = 0

pátek (-kg) - V Bruggách
pohyb = procházky
doplňky = 0
poznámky = konečně se něco děje, ale hotel nemá posilku, takže zůstane jenom u procházek po městě; dali jsme si hranolky s majonézou, což je "povinné turistické" jídlo, a já s láskou vzpomínal na nedávnou detoxikaci v rámci Whole30; majonéza byla kompletně umělá hmota, všechny éčka co existujou, palmový olej, deriváty z nafty...

sobota (-kg) - V Bruggách
pohyb = procházky
doplňky = 0
poznámky = ochutnávky belgických piv provádíme výhradně v těch nejlepších pivnicích; dnes další "povinné turistické" jídlo - wafle, vybral jsem si tu s banánem a šlehačkou, tolik rafinovanýho cukru jsem do sebe nedostal za celý Whole30 dohromady

neděle (-kg) - V Bruggách
pohyb = procházky a projížďky
doplňky = 0
poznámky = půjčili jsme si elektrokolo, výbornej nápad kamaráda, bylo to zábavný, ale kolo na vlastní pohon mám stejně radši (na kostkách ve městě se to ekolo dost hodilo); z pěti nejlepších hospod v Bruggách jsme navštívili tři (a dvě další)

pondělí (83,0kg)

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: -1,0kg
- plavání (mezisoučet): 862 bazénů = 43,1km
- čekal jsem odevzdaně na váze číslici 85, protože ta wafle, grilovaná vepřová žebra a ranní bagel (pečivo z bílé mouky jsem neměl několik měsíců, vůbec mi to nechutnalo) jsou jen špička ledovce nad kaloricky vydatnou degustací piv, ale kupodivu jsem na displeyi viděl 83,0, to je fajn;
- pokud jedeš na gastro-euro-víkend s kamarádem pivařem, který tě svedl před čtvrtstoletím ke kouření, a se kterým jsi vykouřil svých prvních dvacet cigaret, jsou už před odjezdem karty rozdány; budeme nostalgicky vzpomínat na mládí u nejlepších belgických piv a kouřit; tedy on kouřil, já jsem neměl sebemenší nutkání si zapálit nebo jen potáhnout, ani jedinou myšlenku, ani jeden jedinej neuron se nepohnul; ne, já jsem už nekuřák, a jsem na to děsně pyšnej;
- nejsem si vůbec jistej, jestli ta moje léčba klidem a přírodními prostředky byla dobrá volba, nasypat do sebe nějakou chemii (ne antibiotika) by určitě léčení zkrátilo a zintenzivnilo, protože se stále necítím úplně v pořádku, někdo uvnitř to furt ve mně je, nějaká ta baktérie, kterou nedokáže imunitní systém definitivně odstranit






No s tou snídaní jsem byl, ehm, poněkud ...



Naposledy upravil Nikdy-není-pozdě dne po srpen 07, 2017 6:33 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Záněty dutin a obecně imunita na pytel je přesně to, co trápí mě od doby, co jsem změnil životosprávu...
...
PS: Chodíš do Jinonic nebo do Nuslí? A jak ti sedí vedené? Zkus se rozepsat na tohle téma prosím .)

Nějakej menší zánět průdušek zůstává, nepříjemně kašlu, ale snad se to zlepší časem i bez návštěvy doktora a nasazení Erdomedu. Piju průduškový čaje, beru jitrocelovej sirup, už jen šaman se zaříkáváním doma chybí.

Ale právě teď se hodí zodpovědět dotaz. Coby úplný začátečník, co se teprve rozkoukává, nemám moc co napsat. Zatím se učím techniku u všech cviků a vůbec mi nevadí, že většina holek používá težší koule a dělá lépe stojku. Jsem rád že jsem rád.
Odhaduju to na další nejméně 3 měsíce, než se s někým poradím, jestli jsem už nedozrál pro tréninkový plán. Od začátku chodím na vedené lekce a lektory mám různé. Třeba dřep se dvěma koulema nebo swingy jsem ještě necvičil.
Asi by mi to nebavilo chodit takhle "stejně" cvičit rok (myslím tím stejné lekce ve skupině u stejného lektora), ale zatím mám k omrzení hodně daleko a jak jsem odkoukal z okolí, po určité době dostane cvičenec svůj osobní tréninkový plán, takže to stejně nehrozí.

Můj první sport po dvou týdnech byl "Funkční trénink" v Aréně PK, a krásně na sobě cítim na které svaly v těle cviky zabírají. Další den jsem šel do klasický posilky. A proto odpovídám.
Považuju za nutné a zásadní zpevnit svůj Hlavní Stabilizační Systém. Bylo by sice fajn pozorovat na sobě pumpovaný svaly po klasický posilce, ale já žádný svaly celej život neměl a na starý kolena už to nevytrhnu. Dělal jsem nesilový, dynamický sporty, a tak to i zůstane. Ale trochu je (např. badminton) omezuju, abych měl víc času na posilovnu (Arénu i klasickou). A musím přidat cvičení břicha, blíží se focení formy, tak abych se někam posunul od úvodní formy.

Předchozí příspěvek ber s rezervou. V Belgii se prodávají piva ve skleničkách 0,25L a 0,3L, v Praze za 3 hodiny vypiju víc než tam za tento celý víkend. Jenom jsme ty dobroty ochutnávali, pomalu usrkávali a vychutnávali. Ono to ale ani jinak nejde.
V Praze 2,5L výbornýho piva 145 Kč.
V Bruggách 2,5L vynikajícího piva 910 Kč.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2017 6:33 am    Předmět: 25. týden Odpovědět s citátem

25. týden {12 týdnů do dne D}
[cíl 79,?kg, na startu 88,5kg, aktuálně 83,0kg]

pondělí (83,0kg) - 0
pohyb = 0, doplňky = 0, poznámky = 0
úterý (83,1kg) - 0
pohyb = 0, doplňky = 0, poznámky = 0

středa (-kg) - konečně sport !!!
pohyb = 60min cvičení v APK
doplňky = 0
poznámky = no byla to dřina po té pauze

čtvrtek (84,5kg) - po pinci do fitka
pohyb = 75min stolní tenis a pak 55min posilovna (hlavně triceps a břicho)
doplňky = 1ks B-komplex Forte, 60gr Whey Protein do vody
poznámky = moje nejoblíbenější sportovní kombinace
plank 4 x 40s

pátek (84,7kg) - bolest
pohyb = 60min cvičení v APK
doplňky = 1ks B-komplex Forte
poznámky = bicepsové úpony mi hrozně bolí, dnes to byl masakr, odcházel jsem slabej jak moucha
dřep 5 x 6 x 16kg za 5min
plank 2 x 20s

sobota (82,9kg) - krásnej den
pohyb = 35min plavání (30x50m kraul), 118min cyklistika (32km)
doplňky = 1ks B-komplex Forte
poznámky = záda mi nebolí, zaplaťpánbu, ale z pozvedů a dřepů silně cítím, které svaly byly po pauze a nicnedělání procvičovány; těšil jsem se na pohodové rehabilitační plavání, ale díky mezičasům se to zvrhlo v honbu za osobním rekordem, kterej nepadl, ale 1,5km za 35:26 = na mne slušnej čas

neděle (82,6kg) - po pinci domů
pohyb = 35min plavání (30x50m kraul), 55min stolní tenis
doplňky = 0
poznámky = 1,5km za 35:21 = vůbec nechápu, jak jsem to mohl uplavat za 33 minut; po pinci jsem nešel do fitka, ale domů, dva sporty denně stačí, ne?

pondělí (82,1kg)

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: -0,9kg
- plavání (mezisoučet): 922 bazénů = 46,1km
- divné změny váhy přikládám zavodnění organismu; když navečer sním (v Kauflandu omylem koupené, už to nikdy neudělám) německé fake-syrečky (jinak kupuju mnohem chutnější české, olomoucké), asi obsahují více soli, protože nekonečně piju (i víc než 1,5L Magnézie za večer) a na záchod neběhám; když sním zeleninu a navečer vypiju litr bylinkového ledvinového čaje, mám během 24hod o 1,8kg méně...

Mablung napsal:
Nikdy-není-pozdě napsal:
Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: +1,3kg

Naopak. Jsem docela zvědavý, co s tebou tahle měsíční dieta udělá. Já bych si tipl, že do dvou měsíců máš svou váhu zpátky (možná něco navíc ), ale uvidíme

Nechci to zakřiknout, ale zatím to držím. Musim se pod těch 80 dostat, na břichu velkej kus pivního mozolu furt vidim, je co shazovat.

Ale když vidím tu číslici, 82,1kg, tak musím s potěšením konstatovat, že takhle "málo" jsem nevážil posledních (nejméně) 15 let.
A to potěší!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2017 6:11 am    Předmět: 26. týden Odpovědět s citátem

26. týden {11 týdnů do dne D}
[cíl 79,?kg, na startu 88,5kg, aktuálně 82,1kg]

pondělí (82,1kg) - rekordy padaly jako hrušky
pohyb = 58min plavání (50x50m kraul)

1,5km za 33:03 = osobní rekord :-)
2,0km za 45:23 = osobní rekord :-)
2,5km za 58:11 = osobní rekord :-)

doplňky = 0
poznámky = nerval jsem to silou, ale snažil jsem se o plynulé plutí po hladině

úterý (81,9kg) - a jsem za půlkou :-)
pohyb = 36min plavání (30x50m kraul), 60min badminton
doplňky = 0
poznámky = tak 50km mám odplaváno

středa (83,1kg) - v odpoledním vedru tenis
pohyb = 26min plavání (20x50m kraul), 60min tenis
doplňky = 0
poznámky = docela mi ten tenis šel, překvapivě i servis, soupeř dostal jednoho "kanára"

čtvrtek (-kg) - 0
pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = 0

pátek (82,8kg) - slejváky
pohyb = 60min cvičení v APK
doplňky = 0
poznámky = dneska to bylo jako v deštnym pralese, provazy vody
TGÚ 3 x 12kg na obě strany
dřep 3 x 7 x 12kg
pozved 5 x 7 x 16kg
farmářská chůze 5 x 30s x 2*12kg
plank 3 x 20s

sobota (82,5kg) - rehabilitačka
pohyb = 50min plavání (40x50m kraul)
doplňky = 0
poznámky = pomalé, rehabilitační plavání

neděle (-kg) - nic
pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = 0

pondělí (82,8 kg)

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: +0,7kg
- plavání (mezisoučet): 1.062 bazénů = 53,1 km

Jako přílohu svého deníku nebudu tentokrát dávat žrádlo (což je moje milovaná záležitost), ale připojím zase video.
Badminton má svého Mozarta v těle Vitinghuse; tento famózní hráč není olympijským vítězem nebo mistrem světa, ale umí rozehrát nejkrásnější a nejzajímavější výměny.
Tenis má svého Mozarta v těle Monfilse.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2017 9:02 am    Předmět: Re: 26. týden Odpovědět s citátem

Nikdy-není-pozdě napsal:

čtvrtek (-kg) - 0
pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = 0

pátek (82,8kg) - slejváky
pohyb = 60min cvičení v APK
doplňky = 0
poznámky = dneska to bylo jako v deštnym pralese, provazy vody
TGÚ 3 x 12kg na obě strany
dřep 3 x 7 x 12kg
pozved 5 x 7 x 16kg
farmářská chůze 5 x 30s x 2*12kg
plank 3 x 20s

Pozeram na tie musie vahy, ale potom som si uvedomil, ze si na zaciatku, tak drzim palce, zvladni techniku a som zvedavy, ako sa narast sily pretavi do plavania.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2017 6:25 pm    Předmět: 27. týden Odpovědět s citátem

27. týden {10 týdnů do dne D}
[cíl 79,?kg, na startu 88,5kg, aktuálně 82,8kg]

pondělí (82,8kg) - >*<
pohyb = 60min cvičení v APK
doplňky = 0
poznámky = no jo, jsou to takové váhy jako z posilovničky v mateřské školce
TGÚ 3 x 12kg na obě strany
dřep 5 x 7 x 16kg
pozved 5 x 7 x 16kg
farmářská chůze 5 x 30s x 2*16kg
plank 3 x 20s

úterý (82,9kg) - dnes krásnej den
pohyb = 37min plavání (30x50m kraul), 60min badminton
doplňky = 0
poznámky = dnes krásnej den, to by bylo bývalo krásný kolo, kdyby ten den nebyl pracovní; tak aspoň ten badminton jsem si zahrál

středa (82,5kg) - dnes deštivej den "s kázáním"
pohyb = 60min cvičení v APK
doplňky = 30gr Whey Protein do vody
poznámky = vyslechl jsem si od dcery přednášku na téma jídlo před a po cvičení; má pravdu, jsem "poněkud kokot" (takhle to samozřejmě neřekla); musím zlepšit příjem jídla po sportu, jinak moje snaha přijde vniveč
TGÚ 3 x 12kg na obě strany
dřep 5 x 7 x 16kg
pozved 5 x 5 x 20kg
farmářská chůze 5 x 30s x 2*16kg
plank 4 x 20s

čtvrtek (83,1kg) - >*<
pohyb = 41min plavání (36x50m kraul)
doplňky = 0
poznámky = škoda že jsem si zapomněl udělat večer čas na "prkno"

pátek (84,5kg) - regenerační den
pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = 0

sobota (82,7kg) - Pizza Day

pohyb = 0
doplňky = 0
poznámky = zhruba po roce jsem si dal zase pizzu, nezdravou, ale neskutečně dobrou delikatesu (v Praze jedině z Pizzerie Baretta)

neděle (-kg) - nic
pohyb = 195 min cyklistika (55km)
doplňky = 0
poznámky = málo nafouklá pneumatika na horském kole = hrozná dřina při šlapání

pondělí (82,7kg)

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: -0,1kg
- plavání (mezisoučet): 1.128 bazénů = 56,4k


Video seriál "Mozartů", géniů svého sportu, doplním jedním z nejznámějších...
Asi existuje na síti i lepší záznam, ale genialita čiší na sto honů i z tohoto...


Naposledy upravil Nikdy-není-pozdě dne po září 04, 2017 6:03 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2017 7:23 pm    Předmět: 28. týden Odpovědět s citátem

28. týden {9 týdnů do dne D}
[cíl 79,?kg, na startu 88,5kg, aktuálně 82,7kg]

pondělí (82,7kg) - sarančata útočí!
pohyb = 20min plavání (18x50m kraul)
doplňky = 0
poznámky = v Podolí se to zbláznilo, k vnitřnímu bazénu přišlo asi 50 holčiček ve věku 10 až 15 let a do pěti vytyčených drah naskákaly jedna za druhou, normálně mne vyštípaly, bylo to jako nálet sarančat

úterý (83,3kg) - na pohodu
pohyb = 35min plavání (30x50m kraul)
doplňky = 0
poznámky = posledních deset bazénů sám v dráze, tak to mám rád

středa - odjezd na dovolenou
poznámky = chtěl jsem ještě ráno něco uplavat, ale organizačně jsem to nezvládl

čtvrtek - u moře
poznámky = tvorba vitamínu D :-)

pátek, sobota - památky, moře, památky, moře
poznámky = velmi nezdravé stravování, samá bílá mouka

neděle - celodenní sauna v 38' Celsia
pohyb - 70min ranní cvičení v hotelové posilovně a 25min večerní cvičení tamtéž (jen břicho)
poznámky = celodenní výlet v hrozném horku; ale konečně mám hotel s posilovnou; paní POSILOVNOU; ... stroje, činky, kettlebely, prostě všechno, krásně jsem si zacvičil;
...ale ta večeře, ta se nepovedla... manželé Hartwigovi, autoři knihy o Whole30, se museli budit ze spaní (popravdě nemuseli, časový posun je opačný, takže přinejmenším škytali u oběda)
dřep 5 x 5 x kb 18kg
pozved 5 x 7 x kb 20kg a 3 x 5 x kb 24kg
farmářská chůze 5 x 30s x 2* jč 14kg
plank 3 x 50s

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: ?;
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: po září 04, 2017 6:09 am    Předmět: 29. týden Odpovědět s citátem

29. týden {8 týdnů do dne D}
[cíl 79,?kg, na startu 88,5kg, aktuálně ?kg]

pondělí - návštěvy historických památek
pohyb = 40min cvičení v hotelové posilovně
poznámky = do pohybu by asi patřilo i cca 5 hodin chůze
plank 3 x 50s

úterý - poslední pláž
pohyb = 60 minut cvičení v hotelové posilovně
poznámky = a zítra domů, je po prázdninách 2017
pozved 5 x 5 x kb 24kg
plank 5 x 60s

středa - symbolický konec prázdnin
pohyb = 0
poznámky = návrat z dovči

čtvrtek (82,6kg) - skutečný konec prázdnin (31.8.)
pohyb = 60min plavání (50x50m kraul)
poznámky = opravdu jsem se bál stoupnout ráno na váhu, toho bílého pečiva bylo v posledních dnech moc; naštěstí tam číslice 85 nebyla, naopak, milé překvapení v podobě číslice 82

pátek (82,5kg) - krátké cvičení i doma
pohyb = 50min plavání (40x50m kraul)
poznámky = konečně jsem se věnoval břišním svalům i doma, mám takovou sestavu cviků, do které samozřejmě patří i plank
plank 3 x 60s

sobota (82,2kg) - dnes zase dvojkombinace
pohyb = 60 minut cvičení (zejména záda, ramena, břicho) a pak 37min plavání (30x50m kraul)
doplňky = 1 lžíce oleje z ostropestřce
poznámky = po delší době jsem zašel na stroje do posilovny v Podolí a únavu se pak snažil rozplavat v bazénu
plank 3 x 60s

neděle (82,6kg) - >*<
pohyb = 39min plavání (34x50m kraul)
doplňky = 1 lžíce oleje z ostropestřce
poznámky = večer doma zase sestavička na břicho
plank 3 x 70s

pondělí (82,5kg)

Rekapitulace (a někdy krátká analýza)
- změna váhy: -0,2kg (za 14 dní)
- plavání (mezisoučet): 1.330 bazénů = 66,5km
- nohy hubený, ruce hubený, ale ozdobný pivní tukový pás drží jak židovská víra; snažím se každý den zařadit alespoň desetiminutovku na břicho, a cviky střídat, abych zatěžoval různé břišní partie; už je to jen 7 x 7 dní, zahájil jsem systematický útok na kótu 80


K pořádnému sportu patří i pořádná výbava. Uvažuju o novém oblečení do posilky:

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po září 04, 2017 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem s kym konzultujes, ale 10minutovka na brucho kazdy den ti naozaj nepomoze zhodit speky na bruchu. Skor vidim problem v telesnych disproporciach sposobenych nedostatocnym osvalenim hornej polovice tela. V APK by ti s tym mohli pomoct. Riesenie by som videl v nejakej motivacii. napr: - kupim si slaninove tricko, ked vypressujem 24kg na obe ruky, lebo inak mi hrozi, ze budem na smiech. A uplne vazne by som na zaciatok zaradil aj nejaky uplne obycajny klikovaci a zhybovaci program, pretoze pochybujem, ze urobis 20 poctivych klikov/5 zhybov, co je priblizne pocet klikov a zhybov, ktory by mal cvicenec zvladnut, kym chyti do ruky zelezo... ale rad by som sa mylil.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jako Fénix z popela Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: