Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1179, 1180, 1181 ... 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nicméně pořád je holý fakt, že i ten důchodce nebo člověk s min. mzdou je na tom v ČR lépe než 90+% světové populace...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 5:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si včera počkal na Apple Keynote - tady začínala až ve 21:30. Než se dostali k iPhone X, musel jsem si poslechnout několik histericky ječících dospělých lidí přítomných na Keynote. Potom představili iPhone X a .... zklamání.

Face ID - ani jim pořádně nefungovalo - to bude vážně pokrok, o drancování baterky nemluvě
Animoji - blbost pro puberťačky
lepší přední kamera - blbost pro puberťačky
vykrojenej displej nahoře - nakonec hnusnější než jsem čekal
64GB varianta za 29 990 ? heh - nehoráznost, neospravedltelnitelná už ani nakousnutým jablkem na zádech
Bezdrátové nabíjení, ale nabíječka až za rok - wtf?


Apple jako firma jde vážně do hajzlu.... přestali dělat produkty, nad kterejma se přemýšlí, ale chrlej sračky pro puberťačky ..... zůstávám u SGS8 .... a koupi iMacu teď výrazně zvažuju .... z Applu se stal shit :/
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Royi


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě si zapomněl na tu hnusně vystupující čočku foťáku
_________________
"Train smart. Eat right. Sleep 10 hours day" - Jay Cutler
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Tak jsem si včera počkal na Apple Keynote - tady začínala až ve 21:30. Než se dostali k iPhone X, musel jsem si poslechnout několik histericky ječících dospělých lidí přítomných na Keynote. Potom představili iPhone X a .... zklamání.

Tak ono co by si čekal. Smarphony už jsou docela vymazlený product a dost těžko můžeš čekat nějakou velkou revoluci každý rok...
Myslím že co by většina lidí ocenila asi nejvíc je řádově větší odolnost/vodotěsnost (aby člověk nemusel telefon rvát do gumového kondomu) a větší výdrž baterky, to jsou ale pořád asi technicky dost složité věci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Tak jsem si včera počkal na Apple Keynote - tady začínala až ve 21:30. Než se dostali k iPhone X, musel jsem si poslechnout několik histericky ječících dospělých lidí přítomných na Keynote. Potom představili iPhone X a .... zklamání.

Face ID - ani jim pořádně nefungovalo - to bude vážně pokrok, o drancování baterky nemluvě
Animoji - blbost pro puberťačky
lepší přední kamera - blbost pro puberťačky
vykrojenej displej nahoře - nakonec hnusnější než jsem čekal
64GB varianta za 29 990 ? heh - nehoráznost, neospravedltelnitelná už ani nakousnutým jablkem na zádech
Bezdrátové nabíjení, ale nabíječka až za rok - wtf?


Apple jako firma jde vážně do hajzlu.... přestali dělat produkty, nad kterejma se přemýšlí, ale chrlej sračky pro puberťačky ..... zůstávám u SGS8 .... a koupi iMacu teď výrazně zvažuju .... z Applu se stal shit :/


Je to vidět s každym dalšim upgradem iOS v telefonu :/ už je holt znát, že je to pár let, co umřel Jobs, kterej razil užitnost a co největší jednoduchost jednoduchost.

Brzy jim jako jediná opravdová výhoda u počítačů zbyde to, že nabízej vždy jen relativně málo modelů stavěnejch ze stejnejch komponent, takže neni potřeba optimalizovat systém pro desítky značek motherboardů, ramek, grafáren apod.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Beztak ale nemilosrdná diskuzní válka "jablíčkářů" a "androiďáků" bude pokračovat pořád. Žádná strana se nevzdá. :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laco123


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Beztak ale nemilosrdná diskuzní válka "jablíčkářů" a "androiďáků" bude pokračovat pořád. Žádná strana se nevzdá. :D


Najlepšie je čítať tie ústna hovna od pubertiačok, prečo je Apple (údajne) lepšie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Beztak ale nemilosrdná diskuzní válka "jablíčkářů" a "androiďáků" bude pokračovat pořád. Žádná strana se nevzdá. :D

Já jen doufám, že většině lidí je tahle válka totálně u zadku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Myslím že co by většina lidí ocenila asi nejvíc je řádově větší odolnost/vodotěsnost


To je ale věc, která nikdy nepřijde, protože výrobci by do tohohle nikdy nešli. Čím dřív se to rozfláká nebo poškodí, tím dřív si jedinec půjde koupit nový.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
citace:
Myslím že co by většina lidí ocenila asi nejvíc je řádově větší odolnost/vodotěsnost


To je ale věc, která nikdy nepřijde, protože výrobci by do tohohle nikdy nešli. Čím dřív se to rozfláká nebo poškodí, tím dřív si jedinec půjde koupit nový.

Tipl bych si, že cílová, tj. nejvýnosnější skupina si kupuje nové telefony kvůli tomu, že chce být in. Ne kvůli tomu, že ho rozmlátí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=449174&sznu=2cdehthnlcB7gy0G

Takže od teď může člověk zezadu napadnout policistu a když nebude zraněn, tak je to v pohodě? Tímhle ukazujou zm*dům co si můžou dovolit.

Já nějak nechápu co si ta vymaštěná blbka myslela? Jakkoliv napadnout policistu a ještě k tomu zezadu a provádějícího zákrok je "sebevražda"....i když po tomhle verdiktu soudu už asi ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja nevim, ja si to video pustil a holka na demonstraci proste v afektu na chvili nalehla na policajta, kdyz ji kleceli na pritelovi, nacez byla rychle spoutana stejnym zpusobem. Prijde mi to podobny jak kdyby chlapek prijel ke svymu vykradenymu/vybomebnymu/cokoliv baraku a v afektu se tam pres policajty 10 vterin snazil strasne prostrkat.

Napadeni verejnyho cinitele, ktery jde k soudu a melo by jako trestnej cin bejt vyhodnoceny, si teda predstavuju trochu drsnejs, resp. predstavovat si ho nemusim, parkrat sem letos videl pacifikovani agresivnich opilcu a podobnejch trosek, kde to od zacatku vypadalo dost jasne...

A ted nechavam stranou, ze s dotycnou slecnou bych se asi v zivotnich postojich moc neshodnul (ale rozhodne s vyjimkou toho, ze ten pruvod se sibenicema byl fakt strasidelnej).
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vžij se do role toho policisty. Zakročuješ proti někomu a zezadu na tebe řve další osoba a pak na tebe nalehne (a to je štěstí, že jen nalehla, mohla třeba i bodnout. Je to extrém, ale i to se může stát) A teď si představ, že by to byl třeba 120ti kg chlap. To už by to potom soud hodnotil jinak. A přesně to je špatně. To co udělala, by mělo trestné pro všechny stejně, ať už to bylo jakoukoliv intenzitou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však jí taky hned zpacifikovali na zemi a pravděpodobně pak šla hned do antonu a pak na služebnu do CPZ. Pokud by z toho byl přestupek ve zrychlenym řízení - proč ne.

Ale podpořit rozsudek o trestnym činu tim, že mohla teoreticky bodat nebo že by to moh bejt 120 kg chlap je čistá spekulace, asi jako když se zloděj hájí, že v tom činžáku v noci hledal zubaře a nechtěl rozsvěcet, aby nerušil ostatní obyvatele (to jsem si nevymyslel). No nevim.

Trochu mě děsí ten robotickej výklad práva +/- stejnej trest pro všechny bez ohledu na situaci, konstituci pachatele, zvolenej typ útoku (tady spíš "útoku") a jeho intenzitu.

edit: jo, kdyby na toho policajta v tu chvíli fakt skočil 120 kg řízek a začal se s nim řezat, tak ať klidně soud posuzuje, jestli je tam vůbec nějaká okolnost, proč ho neposlat na chvíli bručet.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cratach napsal:
Ale podpořit rozsudek o trestnym činu tim, že mohla teoreticky bodat nebo že by to moh bejt 120 kg chlap je čistá spekulace, asi jako když se zloděj hájí, že v tom činžáku v noci hledal zubaře a nechtěl rozsvěcet, aby nerušil ostatní obyvatele (to jsem si nevymyslel). No nevim.

Trochu mě děsí ten robotickej výklad práva +/- stejnej trest pro všechny bez ohledu na situaci, konstituci pachatele, zvolenej typ útoku (tady spíš "útoku") a jeho intenzitu.


Ale tady jde o to, že útok na úřední osobu, by měl být brán jako TČ, ať už jde o takového nebo makového útočníka. To tím bylo myšleno. Občan by si neměl dovolit jakkoliv útočit na uniformu, to prostě nejde. A tady tímto rozsudkem se ukazuje opak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1179, 1180, 1181 ... 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: