Pomalé hubnutí 45 let


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pomalé hubnutí 45 let  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Pomalé hubnutí 45 let
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

matty napsal:
Já bych to ještě uvedl na pravou míru. Tak ten rok nebyl úplně striktní rok, jedu takto asi od května a v létě jsem měl 3 týdny volno, mezitím jsem o víkendech jedl normálně a chodil na pivo. Já bych tomu nechtěl říkat dieta, ale jaká si transformace z neforemného buřta na chlápka co se za sebe v 50 nemusí stydět toť můj horizont. Co se týče toho pohybu, jsem přesvědčen, že přidáním kardia by to šlo rychleji,ale já rád cvičím s činkama, baví mě překonávat své osobáky a nechci se toho vzdát.Když jsem jel místo cvičení každý den cca 3 týdny 60 minut kardio na pásu byl jsem hotovej .Jak jsem psal chodím cvičit každý pracovní den od 6.00 do 7.15 před prací, pak se docela i naběhám v práci, dělám vedoucího autoservisu takže ještě kolem dalších 5-12 km v práci nachodím.Prostor pro kardio a činky není, jedno bych musel vynechat.Nechci rychle zhubnout a stratit svaly tím že se kousnu a pojedu 1500 kalorií, budu běhat, jíst řapíkatej celer a pít vodu. Chci mít zdravější jídelníček s občasným hříškem jak v jídle tak v alkoholu.Kvůli kolenům bych chtěl mít kolem 105 kg se svalama, ale i tukem. Neplánuji jít na soutěž nebo se někde producírovat. Základ tohodle topicu bylo to, že jsem si myslel nebo myslím ,že na to jak jím a cvičím bych mohl hubnout tuk rychleji.
tady link na jídelníček tohoto týdne: https://www.dropbox.com/s/qy8tvp82jw14oo9/rt2.pdf?dl=0

Přeju hodně štěstí, ale spíš mám pocit, že chceš na dietu zkrátka vyzrát z každého možného úhlu.:)) Lidé se nejčastěji zamotají právě do těch kliček a přípustnosti nekoordinovaných hříšků. Nic ve zlém, to je přirozené. Občasný hříšek je i vhodný, ale musí být daný správným načasováním a nikoliv jen náhlou chutí. Náhlá chuť je totiž v dietě permanentní:) Pokud dokáže být člověk striktní, vyhne se spoustě slepých uliček, detailů a malých hříšků (dvě lžíce oleje místo jedné apod:), které však v konečném důsledku hrají nedetailní roli. Já mám rád přesná čísla a jasno, změřený od hlavy až k patě a rád jsem sledoval i změny váhy během dne, to samé s měřičem tuku, jak tělo reaguje na zavodnění, cukrování atd. Proto tohle nedoporučuji, je to prostě příliš náročné. Na druhou stranu tebe čeká poměrně snadný úkol, tedy shodit jen pár kg tuku. Dva tři měsíce jsi mohl zatnout zuby a výsledky by přišly, pak si mohl se současnou dietou onen úbytek dejme tomu udržovat. Jinak chlape, pokud v práci nachodíš taková kvanta, tak to se na kardio klidně vykašli, to bohatě stačí, a pokud bys držel pořádnou dietu, mohl si z toho vytěžit spoustu shozeného tuku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepochopils je. Ten zdravý jídelníček s občasným hříškem jak píšu, chci jet zbytek života až se dostanu tam kam chci. Momentálně jedu takto již dva měsíce, žádný alkohol žádné číty ...atd. Chci aby to bylo trvale udržitelné, ale nejdřív musím přijít na to co na mě funguje nejlépe !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="matty"]Nepochopils je. Ten zdravý jídelníček s občasným hříškem jak píšu, chci jet zbytek života až se dostanu tam kam chci. Momentálně jedu takto již dva měsíce, žádný alkohol žádné číty ...atd. Chci aby to bylo trvale udržitelné, ale nejdřív musím přijít na to co na mě funguje nejlépe

Chlape dieta se 120g tuku je čít sám o sobě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale neblázni, to číslo tě nějak fascinuje! Mrkni na jídelníček z tohoto týdne, jen jeden den je tam 114 g jinak kolem 80 g !!! Jsi fixovaný na tuk jako já na cukry, taky se mi nechce věřit že jejich navýšení je mi ku prospěchu. Jo a znovu ti opakuji, že jsem tukem dojidal kalorický deficit abych se celkovým příjmem přiblížil bazalu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

matty napsal:
Ale neblázni, to číslo tě nějak fascinuje! Mrkni na jídelníček z tohoto týdne, jen jeden den je tam 114 g jinak kolem 80 g !!! Jsi fixovaný na tuk jako já na cukry, taky se mi nechce věřit že jejich navýšení je mi ku prospěchu. Jo a znovu ti opakuji, že jsem tukem dojidal kalorický deficit abych se celkovým příjmem přiblížil bazalu.


OK, nechám toho, a fakt ať se daří. Chlápek co takhle maká v činkárně jako ty, si zaslouží, aby se i cítil dobře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1 kolo tabaty zabere 4 minuty. Takových 4-5 kol po tréninku není moc času navíc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2017 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No na to většinou po cinkach už nemám sílu. Chtěl bych to řešit primárně stravou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pomalé hubnutí 45 let Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: