Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2018 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
jasně, ono je totiž hrozně jednoduchý tlumit dopad, když má člověk 50kg nad hlavou


To jak keď sa mňa pýtal vietnamský kvetinár zdola, či tých 230 kilo na činke nemôžem položiť tichšie
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2018 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Scheila napsal:
jasně, ono je totiž hrozně jednoduchý tlumit dopad, když má člověk 50kg nad hlavou


To jak keď sa mňa pýtal vietnamský kvetinár zdola, či tých 230 kilo na činke nemôžem položiť tichšie


Kvetinarovi povedz, ze tichsie to asi nepojde, ale ze hlasnejsie to urcite polozit vies.
Pride mi to, ze akakolvek cinkaren umiestnena nad nejakou prevadzkou je z principu fail.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2018 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
decarabas napsal:
Scheila napsal:
jasně, ono je totiž hrozně jednoduchý tlumit dopad, když má člověk 50kg nad hlavou


To jak keď sa mňa pýtal vietnamský kvetinár zdola, či tých 230 kilo na činke nemôžem položiť tichšie


Kvetinarovi povedz, ze tichsie to asi nepojde, ale ze hlasnejsie to urcite polozit vies.
Pride mi to, ze akakolvek cinkaren umiestnena nad nejakou prevadzkou je z principu fail.


Pozor, podľa poradia otvorenia prevádzok by si musel povedať, že akákoľvek prevádzka, zriadená pod činkárňou je fail. Fitko tam bolo prvé, kvetinár vedel, do čoho ide.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2018 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2.3.2018

Trh od pasu
2x5x15kg
3x2x25kg

Trh do polo
2x30kg
2x35kg
1x40kg
3x1x43kg - plánovaný základ

Trhové pozvedy kolem kolen
3x5x43kg

Výrazy v rozštěpu
2x3x15kg
4x3x25kg

Mrtvý tah - sumo, nadhmat
5x60kg
5x70kg
5x5x80kg
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2018 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4.3.2018

Pemístění od pasu
2x5x15kg
2x25kg
2x30kg
3x2x35kg

Nadhoz
2x40kg
1x45kg
1x50kg
3x1x55kg - plánovaný základ

Shyby nadhmat
7x5 (cca první 2 sama pak dopomoc)

Kompenzace


Na videu vždy první 2 pokusy ze zkoušky základů trhu i nadhozu... Všechno to bylo jistý, takže pokud mě nezradí hlava, tak by to snad mělo být ok....

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6.3.2018

Trh od pasu
2x5x15kg
2x2x25kg

Trh do polo
1x2x30kg
1x2x35kg
4x1x40kg

Nadhoz od pasu
2x3x25kg
2x2x30kg
4x2x35kg

Nadhoz od pasu + výraz v rozštěpu
1x (1+5)x15kg
1x (1+3)x25kg
3x (1+3)x30kg

kompenzace
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2018 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7.3.2018

Trh od pasu
3x2x25kg
3x2x30kg

Nadhoz do polo
2x3x25kg
2x3x35kg
2x40kg
2x45kg
4x1x50kg

Mrtvý tah - sumo, nadhmat
5x35kg
5x65kg
5x85kg
5x3x90kg
5x90kg

kompezace


Uff, tak jo, zvládla jsem to..necelé 2 měsíce vzpěračské přípravy...nikoho jsem nepřizabila, neprohodila jsem činku oknem, ani jsem se z toho nezbláznila ...a dokonce, když jsem šla na cca poslední 3 tréninky, tak mi ani nebylo špatně a nevadilo mi to ...
V sobotu jdem na to, mám v plánu si vzít svou trojbojařskou oddílovou mikinu, aby bylo všem jasný, co za exota tam trhá do stoje a nadhazuje do lehkého podřepu ...

...tak na mě myslete, ať ze sebe neudělám úplnou trubku ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutňa


PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2018 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:

Uff, tak jo, zvládla jsem to..necelé 2 měsíce vzpěračské přípravy...nikoho jsem nepřizabila, neprohodila jsem činku oknem, ani jsem se z toho nezbláznila ...a dokonce, když jsem šla na cca poslední 3 tréninky, tak mi ani nebylo špatně a nevadilo mi to ...
V sobotu jdem na to, mám v plánu si vzít svou trojbojařskou oddílovou mikinu, aby bylo všem jasný, co za exota tam trhá do stoje a nadhazuje do lehkého podřepu ...

...tak na mě myslete, ať ze sebe neudělám úplnou trubku ...


Nemusíte jen myslet, můžete se i dívat živý přenos i s výsledkovým servisem poběží na live powerlifter cé-zet jako vždycky (odkaz se sem asi dávat nesmí)... muži začínají v 9:30, start žen se předpokládá na 14:45
_________________
Murphyho zákon: "Všechno si pečlivě zapisuj, vypadá to aspoň, že si něco dělal."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2018 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10.3.2018

1. kolo 2. ligy ve vzpírání družstev

Trh
43kg OK
46kg NE - prý pokrčené lokty a dotlačování
46kg OK

Nadhoz
55kg OK
60kg NE - dotlačování
60kg NE - jen jsem to přemístila, ale už nevyrazila


Tak to bylo pro mě takové malé soukromé peklíčko ...
Byla jsem šíleně nervózní, asi tak 10x víc než na trojboji, ale v rozcvičovně to šlo... 1. trh si skoro ani nepamatuju, mám ho tak trošku v mlze ....ale dala jsem to, takže fajn, na druhej trh jsem si už byla zase jistější, ale neuznali mi ho, i když přesně tak jsem ho měla natrénovanej, měla jsem prý lehce pokrčené lokte...3. trh jsem se teda snažila chytit do maximálně napnutých loktů, a málem jsem si při tom ten loket vykloubila, je to aji na videu pěkně vidět, jak se mi levej loket trošku vytočil, když jsem couvala dozadu abych to ustála...
Nadhoz šel v rozcvičovně taky dobře, ale už jsem se cítila slabší, trošku jsem se třásla, nevěděla jsem jestli z nervozity anebo lehké hypo...první pokus byl jistej, na pohodu, mezi 1. a druhým pokusem jsem měla pauzu asi 15 minut, ale chyběl mi opravdu jen kousíček, abych ho dala... no a na třetí pokus jsem šla téměř ihned po tom druhém, jen jsem si sundala bandáže, párkrát si oddechla a zase jsem si je motala....

Celkově, protože jsem zvyklá na trojboj, kde si všichni odjedou první pokusy, pak všichni druhý pokusy atd, člověk ví přesně, kdy jde na řadu a kolik má času....jsem už zvyklá,že když jsou 2 lidi předemnou, jdu se chystat na nástup, když je 1 člověk předemnou začínám si motat bandáže, domotám, rozdýchávám se, koncentruju se, zařvu si a jdu na činku, tak vzpírání pro mě byl naprostej chaos, vůbec jsem se nedokázala zkoncentrovat a soustředit, protože se to furt měnilo, v jednu chvílu přede mnou bylo 8 lidí a najednou o minutu později jen 4 lidi...stejně tak i mezi jedním pokusem jsem měla 15 minut a mezi dalším sotva 4 minuty...jo a pak mi vadilo to šílený hrobový ticho v závodišti , na trojboji hraje při nástupu nahlas hudba, která se pak jen zeslabí,aby byly slyšet pokyny rozhodčího, tady při nástupu by byl slyšet aji špendlík, aji zařvat bych se bála, kdybych na to měla čas ...

Jinak zkušenost to byla zajímavá, je to pěknej sport, ale nic pro mě...v každým případě máme v plánu, že odjedu ještě jedno kolo ligy v květnu, tak snad už to bude lepší...
Teď bych se chtěla zase začít pomalu soustředit na trojboj, dřepovat stále zatím nemůžu, ale benč a DL by snad mohl nějak jít, zkusíme to nějak vymyslet ...

Na videu vždycky 2. a 3. pokus....
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2018 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

11.3.2018

Nadhoz
2x5x15kg
3x25kg
3x30kg
2x35kg
2x40kg
1x45kg
1x50kg
1x55kg
1x60kg
0x62,5kg - přemístila jsem, ale nevyrazila

https://www.instagram.com/p/BgNz8RBFWZe/

60 minut konzultace a kompenzování s Pomanem


Jsem si musela jít znovu vyzkoušet ten nadhoz, pro svůj lepší pocit, sice jsem byla šíleně rozbitá, ramena bolely, zápěstí a lokty taktéž, ale přišlo mi to mnohem jistější, než na těch závodech, kde jsme byla pěkně odpočatá ...
Nicméně úkol do příště, musím se naučit při výrazu pod to víc podskakovat, teď vždycky jen tak lehce rozhodím nožky, jakobych tam měla furt 40 kg ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2018 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na první soutěž pěkný, slečno ;) to měnící se pořadí nástup je asi nezvyk, ale podruhé už to zvládneš líp :) však jsem kvůli tomu neviděl ten třetí nadhoz - koukám, kolik lidí je před tebou, pak se vrátím... a vidím, že už máš hotovo :/ a to jsem ještě věřil, že podruhé těch 60 dáš, protože síla tam byla, ale zřejmě kratší odpočinek a nervy. neva, úspěšné pokusy zapsané máš :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2018 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc děkuju Vlčku , ano zapsané mám a to je hlavní a navíc jsem ani v absolutce nebyla poslední,ale cca ve druhé třetině startovního pole, takže bych měla být ještě spokojená ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2018 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14.3.2018

Výklus, 8 km, čas nevím...


Po asi 4 měsících první běh, celkem mi to dalo zabrat, ale bylo to moooc moc příjemné ...
Když jsem zastavila, tak jsem měla úplně gumové nožky, úplný želé, a dostávala jsem z toho záchvaty smíchu, ach ty endorfiiny ...děsná sranda to běhání ...
Mám v plánu teď trošku běhat častěji, ať ty nožky aspoň něco dělají ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2018 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15.3.2018

Bench press
2x5x20kg
2x5x35kg
2x5x40kg
5x5x50kg

Mrtvý tah - sumo, nadhmat na tlusté ose
5x40kg
5x60kg
5x70kg
5x80kg
5x3x90kg

Shyby na neutrální
1x2
1x3
4x5

Rozpažky na ramena JČ
6x10x4kg

Kompenzace


Pomalu se začínám rozhejbávat, v pondělí začínám program zase trošku víc na trojboj, těším se ...ale jinak, ty benče byly šíííleně těžký, a ta mrtvola na tlusé ose a ještě nadhmatem byla očistec ... ale jinak mě to moc bavilo
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2018 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17.3.2018

Bench press
2x5x20kg
5x40kg
5x50kg
5x5x55kg

Mrtvý tah - sumo, nadhmat
5x60kg
5x70kg
5x80kg
3x90kg
3x100kg
Střidavý úchop
3x100kg
4x3x110kg
5x110kg

Kompemzace
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: