Gynekomastie


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gynekomastie  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Gynekomastie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomas 96


PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 6:44 pm    Předmět: Gynekomastie Odpovědět s citátem

Díky moc za vaši radu máte pravdu je to zbytečné řešit a myslet na to, lepší je žít jako kdybych to neměl a užívat si života. Tahle rada mě moc pomohla abych se na tím zamyslel a furt to neřešil, protože do té doby jsem říkal jako to je strašný a co s tím mám dělat a furt to řešil. Až pojedu na Endokrinologii tak se tam zeptám co s tím jestli by nějak pomohli nebo doporučili co s tím a uvidíme i kdyby ne tak se svět nezboří.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seal


PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 1:01 pm    Předmět: Gynekomastie, operace Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli nutně musím na vyšetření k endokrinologovi, když mám gynekomastii na obou prsech prokázanou z vyšetření na sonografii. Jde mi hlavně o to, abych operaci měl zadarmo, protože jsem student a nemám peněz na rozdávání. Dále se chci zeptat, jak se tedy dál postupuje, to si mám najít libovolnou plastickou chirurgii? Tam zajdu s doporučením a oni mi to udělají zadarmo? Díky za odpověď!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas 96


PříspěvekZaslal: po září 14, 2015 2:33 pm    Předmět: gynekomastie Odpovědět s citátem

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli má cenu řešit že už přes 5 let mám na levém prsu výrazné zvětšení a na pravém tu gynekomastii mám trochu. Chodím na kontroly na endokrinologii a na operaci nejdu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas 96


PříspěvekZaslal: po září 14, 2015 2:33 pm    Předmět: gynekomastie Odpovědět s citátem

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli má cenu řešit že už přes 5 let mám na levém prsu výrazné zvětšení a na pravém tu gynekomastii mám trochu. Chodím na kontroly na endokrinologii a na operaci nejdu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
burnthemall


PříspěvekZaslal: st květen 31, 2017 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus, je tu někdo kdo v nedávné době podstoupil operaci?

Hledám nějakou kliniku, Brno nebo Olomouc.

Někdo nějaké zkušenosti, případně i cenově? V tomto topicu se chválila FN u SV. Anny v Brně, ale přeci jen je to 5 let.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim je tady někdo kdo podstoupil operaci u yes visage v Praze zkušenosti atd dik
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim je tady někdo kdo podstoupil operaci u yes visage v Praze zkušenosti atd dik
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je tady někdo kdo podstoupil operaci u yes visage zkusenosmi atd
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je tady někdo kdo podstoupil operaci u yes visage zkusenosmi atd
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnold Strong


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je tady někdo kdo podstoupil operaci u yes visage zkusenosmi atd
_________________
nechceme zde americké rakety chceme žít v míru a blahobytu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miiichal8


PříspěvekZaslal: st duben 04, 2018 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koukám,že tu už dlouho nikdo nenapsal,takže se s vámi podělím o svůj zážitek s gynekomastií. Téměř deset let jsem se snažil vše různě sportovat,a něco s tím udělat. Samozřejmě neúspěšně. Předloni jsem tedy začal řešit, jak se tohoto nepříjemného "onemocnění" zbavit. Navštívil jsem tedy soukromou kliniku v Praze,která se zabývá tum. Lipo. Tam mě paní doktorka poslala na sono,kde mi řekli,že žádnou žlázu nevidí,a že vše je tukové. (Podotýkám, měřím 180 cm a v tu dobu jsem vážil okolo 80 kg) nebyl jsem tedy žádný tlouštík a protože jsem tomu vyšetření moc nevěřil, počkal jsem pár měsíců a nechal si jej udělat znovu s tím samým výsledkem. Po tomto jsem se objednal na Lipo s tím, že se jedná o pseudogynekomastii mi byl za 22500 Kč odsán tuk. Potom proběhla rekonvalescence a po několika týdnech přišel šok, světe div se, proč se mi to zdá ještě horší? Paní doktorka mi na otázku odpověděla tím, že vlastně vše odsála a že vyklenutí je následkem žlázy, kterou tam mám. Co bych asi taky chtěl za tolik peněz..No nicméně jsem to nevzdal a na internetu jsem našel pana doktora Roberta Remeše, jež je plastickým chirurgem s perfektním hodnocením. (klinika plasticare Chrudim) U pana doktora jsem byl poprvé na konzultaci, kdy mne doporučil nechat si udělat sonografii v nemocnici v Chrudimi, kde s tím mají zkušenosti a na rozdíl od sonografie z Havlíčkova Brodu mi nalezli žlázy 49 mm a 51 mm velkou. Po tomto mě pan doktor objednal na operaci,na které jsem byl včera a byla provedena v lokální anestezii. Ta mi byla doporučena, protože je pro pacienta lepší. Navíc operace jako taková nebolí, není se čeho bát a po operaci jsem taktéž necítil výraznou bolest. Co se týče výsledků, dnes jsem byl na převazu a mám z toho dobrý pocit. Určitě to bude lepší než dříve a konečně se nebudu stydět sundat v létě triko. Navíc OPERACE JE ZDARMA. Nebuďte proto hloupí,jako já a nevyhazujte zbytečně penízky oknem. K tomu aby vám operaci ZP proplatila stačí opravdu jen navštívit sonografii a vyhledat lékaře,jež má smlouvu se ZP. Já mohu s klidným svědomím pana doktora Remeše doporučit, protože s tak lidským a profesionálním přístupem jsem se dlouho nesetkal. Navic jsem se dozvěděl, že tumescentni liposukci také provádí,ale cena je poloviční..No a kdyby jste chtěl někdo další info, klidně napište SZ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevidím jediný důvod chodit na soukromou kliniku v Praze (s jednorázovým výkonem), když v regionech budou ceny asi trochu někde jinde... :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matfa


PříspěvekZaslal: po březen 15, 2021 11:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, máte někdo zkušenosti s operací v Brně / okolí? Samozřejmě za dobrou referenci kam jít budu nejraději, ale určitě i rada čemu se vyhnout se neztratí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gynekomastie Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: